The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

molnibalage83
#14648
Kérdőjeleknél találod meg a szettek egy darabját vagy itt-ott emlékeim szerint olvasva, aztán kapod a többit. Soha nem emberektől jön.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Savaran
#14647
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Megszereztem a Griff iskola felszereléseket, az alap páncélt és kardokat, amit később fejleszthetek, kincskereső küldetések között csináltam meg 11-es szintet javasolt azt elértem, majd meg is csináltam, ki is kraftoltam, csak már nem emlékszem maga a küldetés hogy szereztem meg? Arra már nem emlékszem 😊 Tudna valaki segíteni hogy legközelebb emlékezzek?

Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.07.14. 14:08:06

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14646
Utalás egy új Witcher játékra
Nem lenne meglepő (sztem 2025 fele), többször mondták, hogy terveik vannak az univerzummal még.
genndy
#14645
Az elején még tényleg így volt ,de aztán peccselték, mindenképpen meg lehet szerezni a lapját.
Viszont lesz majd olyan esemény, ahol tényleg azonnal kártyázni kell akivel csak lehet, mert nem lehet később visszamenni.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

#14644
Nem. Úgy csinálták meg, h meg lehessen mindet szerezni mindenféleképp.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ezesetben csak simán be kell menned a szobájába és ott lesz egy fiókban.
#14643
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
előtte remélem kártyáztál a báróval és elnyerted a lapját,különben ugrott a minden lapos acsi😊
Savaran
#14642
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Megtaláltam Annát a Báró feleségét, akit a fúriák(banyák) elátkoztak, 3 baba közül kellett választani én a nyakláncosat választottam erre Anna elégett (upps) akkor most elcsesztem? 😊 A Báró utána felakasztotta magát 😞

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14641
Még csak kontrollerem sincs... De jó lesz ez így. Ügyesen elrendezve a holmimat nem nagyon fog zavarni ez a hiba.
#14640
https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1021?tab=files

t

#14639
van telepítős változat, csak meg kell adnod a játék helyét. de érdemes várni, 1-2 héten belül jön egy nagy update hozzá

t

#14638
buta a gondolatom,ha van kontorrel is bedugva a gépbe miközben ezzel billentyűn játszol?
#14637
Valaki használja a lenti módot? Tapasztalat? Nehéz telepíteni?
The Witcher 3 HD Reworked
Savaran
#14636
Sejtettem hogy nem egy hétköznapi játék ez 😊 Sokkal hamarabb kellett volna megvennem......

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Savaran
#14635
<#worship>

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14634
HEUREKA!!!

A motyóm bal felső sarkánál van egy nyíl szerű ikon. Ezzel sorrendezést lehet csinálni ha már a felső három sor hiányos.

Probléma megoldva...
#14633
Majd azt csinálom hogy az alsó három sort feltöltöm mindenféle jelentéktelen holmival. ( csak éppen nálam mindenek van jelentősége )
És csak az invertory felső 3 sorával gazdálkodok.
#14632
Én most utoljára múlt héten játszottam vele. Most először GoG-ról, és semmi ilyen gondom nem volt. De Win10 alat egyszer a dobozost is végigtoltam, azzal se volt gond. Úgyhogy passz.
#14631
Van itt egy kép de ezen aztán nem tudom nagyon látványosan szemléltetni a hibát. A kurzor a mentet képen nem látszik. Videót meg nem tudom hogyan kell csinálni.



Lényeg az hogy az olyan tárgyak amik a felső három sortól lentebb kerülnek teljesen kezelhetetlenné válnak. Ilyen még nem volt. Próbálkozzak valami patch-el ? Ha egyáltalán még lehet találni hozzá...
#14630
Egy képet vagy videót dobhatnál róla, nekem nem ismerős ez a hiba.

#14628
A játék egyik legnagyobb fícsörje, a Real-time Szakállnövesztés©, engem ez vett rá az elővételre! <#banplz>

"I've won every battle, but I'm losing this war."

Riddick21
#14629
Vissza is lehet vágatni, de egyébként igen, úgy emlékszem, hogy egy idő után visszanő.

"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Savaran
#14628
Akadt egy pici problémám, az egyik nagyvárosban levágattam a szakállam, vissza fog nőni? <#banplz>

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14627
Most már kezdek ideges lenni... Gondoltam az elejéről kezdve játszom végig a trilógiát mert nem árt egy kis ismétlés erre valami nagyon bosszantó hibával kellet szembesülnöm.
A Tárgylistának csak a felső három sorát tudom kezelni a többi alatta lévő sor be van "fagyva".
Ilyen még nem volt...

Nincs valami ötletetek esetleg hogy mi okozza és lehet e vele kezdeni valamit...?
Savaran
#14626
Akkor rendben, köszönöm mindenkinek a segítséget 😊

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

genndy
#14625
Dehogynem. Kezdesz egy új játékot.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Savaran
#14624
Olyat nem lehet csinálni hogy minden nullázódik? Mintha most vetted volna meg?

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14623
NG+ban a karakter szint, fejlesztés, és ami rajtad van cucc az megy át, plusz kapsz egy "reset" főzetet és újra eloszthatod a skilljeidet, ha akarod. A sztori meg indul elölről, felszintezett ellenfelekkel.
Savaran
#14622
új mentés

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Savaran
#14621
Értem, tehát a karakterszint átmegy az j mentésre, nullázni lehet, tehát pl újra alapkarakterrel egy új mentést?

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14620
Alapban olyan 32-35, aztán kiegekkel 45-52 kb. Utána New Game+ tudod még húzni, ha akarod.
genndy
#14619
Kiegek nélkül asszem 50 vagy 70, kiegekkel 100.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Savaran
#14618
Mekkora a maximális karakterszint? Jelenleg lvl 4-en vagyok

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Savaran
#14617
Akkor bocsi, már rég volt, kavarom a szezont a fazonnal 😊

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14616
Nem. Az 1-ben az Vizima külvárosa a várfal mentén. Fehér Gyümölcs arrébb van jóval.
Savaran
#14615
Ha jól emlékszem az első részben is a várból kifelé jövet a vizimai kocsmába érkeztünk.
Fehér Gyümölcsöskert meg vizima része nem?
Más dolog, meg kellett ölni a griffet, kellett hozzá gyógynövény főzet, ott volt egy haldokló lány akin akartam volna segíteni(beadta küldetésnek) úgy gondoltam először a griffet akarom levadászni, de addigra meghalt sajnos, én nem tudtam hogy ilyen is van a játékban, rendesen lelkiismeret furdalásom lett 😊 Így a küldetés sikertelen lett sajnos.
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.07.05. 20:28:22

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14614
Nem, de ő szerintem a 3-ról beszél .
molnibalage83
#14613
Az volt a 2. részben? Ennyire nem emlékszem arra.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14612
Fehér Gyümölcskert fogadójára gondol szerintem.
molnibalage83
#14611
Kocsma az elején...? Nem tudom mire gondolsz. A 3. részben, akkor lesz rész, amit imádni fogsz. az 1. részből az egyik helyszín 1:1-ben át van emelve. Igazi tisztelgés a nagy előd előtt.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Savaran
#14610
Igen igazad(igazatok) lehet, megfontolandó a második rész is, mivel az ilyen játékokban szeretek maximálisan elmerülni 😊 Kicsit kizökkenti az embert a hétköznapokból! Ha akciós lesz megveszem azt is, a legnagyobb dolog hogy az első részből a kocsma ugyanúgy megvan az elején, de brutálisan szebben, meg végre igazi open world világban, egyenlőre csak ajnározni tudom a játékot, még a melléküldik is érdekesek, nem annyira sablonosak!

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14609
A verseket nem Göncz fordította.
molnibalage83
#14608
Használt VGA lehet, hogy olcsó. Bár meglenne a 3 évvel ezelőtti konfigom leírása referenciának. Azon hi beállítás táján hairworks nélkül 30-40 FPS-ben ment. Nem volt erőgép, de azzal is igen szép volt az összhatás.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Malakai
#14607
Nem vajákos, csak vaják, mellesleg. 😊
Félig-meddig csinált szó, akárcsak az eredeti.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#14606
Az hogy Vajákosnak nevezték el fordításkor a regényben nem olyan vészes szerintem. ( bár tényleg kitalálhattak volna valami jobbat is )
Csak a Gyűrűk Ura sorozat jutott az eszembe... Sok-sok vers van bennük és a legtöbb olyan borzalmasan rímel hogy legjobb esetben is szabad vers műfajnak felelnek meg. 😊 A rímfaragás már lehet hogy nem ment a Göncz Árpádnak.... Nem akarom elhinni hogy eredetiben is ilyenek lennének.

Különben ezt is megértem... hogy olyan világ jön el ahol lebeszélik már az ember fiát a videokártya vásárlásáról mert olyan mocsok drága XD
Köszönhető ez állítólag a bitcoin bányászoknak.
molnibalage83
#14605
Viszont, ha végig is tolja bárki nem érdemes mentést importálni. A W3-ba épített "manuális importálás játékmenttel" sokkal jobb muri, jó kis párbeszéd jön ki belőle.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14604
Mind két szálat érdemes lenyomni 😊 Ráadásul Iorveth és Roche is jó arc.
De igen, mivel Roche szerepel a 3-ban is, ezért étdemesebb azt, ha sietsz. Plusz tényleg hozzá fontos dolgok kapcsolódnak.
Ráadásul a 2. Triss miatt is érdemes.
Meg egy csomó lore, és jó történet. 😊
lwb
#14603
Nekem a Vernon Roche-szál mindig jobban bejött. 😊 Plusz, ő szerepel a háromban, Iorveth meg nem.

molnibalage83
#14602
A 2. részt ne hagyd ki, mert annak közvetlen következménye az, hogy mi zajlik éppen a W3-ban. Az elsőnél sokkal rövidebb, 20-25 óra alatt simán letudható. Iorveth oldalán told végig.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

#14601
Ha túlteszed magad azon, hogy Vajáknal van fordítva a witcher/wiedźmin akkor igen, mert ezt leszámítva nagyon kíváló a fordítás minősége mindegyiknél (minden könyv az eredeti lengyelről lett fordítva). Tartalmilag pedig kiválóak, érdemes elolvasni mind. 😊

A Witcher 2-ben TP nézet van, nem változtatható. De mire akartad változtatni? 😄 A 3 is TP nézetes.
#14600
Hát az áraik brutálisak annyi szent. Legfeljebb megpróbálok leakasztani valami használtat jó áron ha adódik kedvemre való.
Mert a jelenlegi gépemen nagyon nem akarja az igazságot a Witcher 3.
Addig is elkezdek ismételgetni az elejétől kezdve. Jut eszembe... a második részbe csak belenéztem de nem jött be... egyetlen dolog miatt. Nem találtam benne lehetőséget a nézet megváltoztatására. Vagy csak én voltam a béna?

Érdekelnek a könyvek is... szépirodalmilag mennyire állják meg a helyüket? Vagyis jól sikerült e a fordítás pld. ?
#14599
mindeniki mondja,én is mondom..ha van kedved hozzá,előbb a könyveket olvasd..aztán a játékokat sorban..sok szereplő,sok utalás,főleg a 3.részben,mikor már úgy voltak vele,hogy aki fanatikus,az minden médiában követi a storyt