The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

molnibalage83
#14698

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Savaran
#14696
Áhh megvan, sima ügy, beadta és részt vehetek a versenyen!

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Savaran
#14695
Igen azokból lett a három pontom, de öt kéne, ezek szerint kereskedőknél nézzek szét?

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14694
Mgecsináltad az összes Gwent-es küldetést? (Velen, Novigrad, Skellige)
Párszor különféle árusok is adhatnak Hero lapokat (Philippa, Imlerith többek közt)

"I've won every battle, but I'm losing this war."

Savaran
#14693
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utolsó küldetésem az alapjátékban de itt elakadtam, kinél kell további két lapot összegyűjtenem?

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Savaran
#14692
<#rolleyes> bocsi

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14691
oó te bitang..már azt hittem felkerült a gwynt játék a steamre 😊))
Savaran
#14690
ja értem, köszi

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14689
Az csak új kinézetet ad pár lapnak (Geralt, Ciri, Yennefer etc.)

"I've won every battle, but I'm losing this war."

Savaran
#14688
Letöltöttem az ingyenes gvynt dlc kártyákat, de nem adta be őket, a steamen és a játék menüjében is engedélyeztettem, még sem kerültek be miért?

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Savaran
#14687
Áhh ezer köszönet, azért nem szürkült ki, mert a bejárat mellett balról volt egy láda, a fa állványon 😊

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14686
Azok akkor szürkülnek, ha kilootolod belőlük a ládákat. Vagyis konkrétabban mindegyikben 1 bizonyos ládát.

Savaran
#14685
Az akasztott ember fája mellett van egy halálfejes szörnybarlang, de hiába akarom kipucolni, nincs ott senki, így nem szürkül ki a térkép ikonja, bebugzott? Vagy micsoda?

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

jofer
#14683
Sziasztok!

Pár hónapja már kértem segítséget steam achi ügyben, újra gondjaim vannak. A Hearts of Stone kiegben az "Amikor nagy a túlerő..." achinak mi a nyitja? Néztem YT videókat, olvastam külföldi fórumot, de többszöri próbálkozásra sem kapom meg. Tovább nem akarok haladni, amíg ezt ki nem pipálom. Nagyon bosszant.
Hátha tudtok megoldást! Köszönöm előre is megtisztelő válaszaitokat!

* Asrock B450 Pro4 * AMD Ryzen 5 2600 * 4 X 8 GB G.Skill Aegis * Samsung 980 m.2 SSD * 480 GB Kingston SSD * Toshiba 3 TB HDD * Inno3D 3060ti 8GB

Zegi Norbi HUN
#14682
Csak hosszan kell nyomnod a gombot 😊 Én ezért is nem szoktam annyira használni, mert eközben védtelen vagyok az esetleges támadásokra. Rúna kézművessel felfejlesztetve viszont piszok erős.

&#10084;The Witcher 3&#10084; &#10084;Batman&#10084 &#10084;Bioshock Infinite&#10084; &#10084;Linkin Park&#10084; &#10084;Ford Mustang&#10084; &#10084;Assassin's Creed Rogue&#10084;

#14681
Azt hogy kell?
A karakternél be van állítva a Báb, ezután ha az Axii jelet használom akkor elkábulnak csak.
#14680
Az Alternatív Axii jelet kell használnod.

"I've won every battle, but I'm losing this war."

#14679
A BÁB fejlesztést beraktam, de akkor se támad.
Másik kérdésem: Épp a Csak egy maradhat küldit nyomom, és az a feladat, hogy találjak módot a bölcsességem bizonyítására.
Na ezt hogy kell?
#14678
az egy dolog hogy ki van fejlesztve, be is kell húzzad az aktív képességek közé! 😉

#14677

Majdnem fullos, de ha ez ellenségre nyomom akkor csak megszédül, de nem támadja a társai
Utoljára szerkesztette: Piko888, 2018.08.08. 15:53:49
jarlaxxe
#14676
Valószinüleg elvinné az egész büdzsét, bár ki tudja...de azért nagyot nöt a szemembe a srác, nem néztem ki belöle, hogy ilyen jó fej.

wedge31
#14675
Meg tudnák őt fizetni a netflixnél?

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Savaran
#14673
Köszi a tippet, bevált! Nem volt bug, csak a kis szemét nem egész nap dolgozott 😊

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14672
Meditálj és várj, h megjelenjen egy másik kovács. Azzal kell beszélned. A térkép úgy mutatja, h ott van, akkor is, ha nincs. Meditáció után meg kéne jelennie.
Savaran
#14671
A "Nehéz Idők" című mellék quest bebugzott 😊 Kaer Trolde kovácsának kéne visszavinnem egy levelet, de a párbeszéd sorai közt nincs a küldetés specifikus opció, így nem tudom átadni a levelet 😞

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14670
Az Axii jelet kell fejlesztened.

"I've won every battle, but I'm losing this war."

#14669
Hogy tudom rávenni az ellenséget, hogy a saját embereit támadja?
#14668
Biza. Van 16 ingyenes DLC, plusz a két fizetős kiegészítő. A DLC-k többsége ruha, alternatív öltözék a fontosabb hölgy karaktereknek, fegyverek, új hajstílusok Geraltnak, de van pár mellékküldi is, amik hozzák az alapjáték szintjét. A két kiegészítő pedig szintén kötelező. Játékostól függően úgy mondanám, h az első olyan 15-20, a második pedig 30-40 órát ad hozzá a játékhoz. Mindkettő remek. Első kibővíti Velen méretét, második pedig egy teljesen új területen játszódik.
Savaran
#14667
Atya ég most nézem hogy két raklapnyi DLC ingyenes a játékhoz....

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Savaran
#14666
Reggel volt, még a kávét se ittam meg akkor, félig aludva válaszoltam 😊

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14665
A "megvetted" részt nem a játékra értettem, hanem a DLC-re, mivel ingyenes. 😊
Savaran
#14664
Minden játékom eredeti, azt hittem ez a funkció alapból benne van. Akkor megnézem a steamen.

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14663
Hm... "Megvetted" Steamen, vagy GOG-on, ha ott van meg a játék, az ingyenes New Game+ DLC-t? Anélkül nincs New Game+.
Savaran
#14662
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Amikor ez a háttér zene felcsendült harc közben, nem is akartam befejezni a harcot, direkt elhúztam, hangulata odaver.

Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.08.01. 20:32:56

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Savaran
#14661
Végigtoltam a főszálat, inkább nem is elemzem a játékot, mert szinte csak jót tudok mondani, azt meg már úgy is tudjátok.....
Viszont a New Game+ opció nálam nem jelent meg a menüben, pedig a full-ra kihúzott medve felszerelésemben jó lenne elölről kezdeni majd valamikor.

A teljesen alap witcher cuccokat nem lehet úgy felfejleszteni mester szintre, mint a másik három iskola ruháit? (az alap páncélt még az elején eladtam és csak egyszer tudtam fejleszteni)

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14660
Igen, a Nw Game+ban
Savaran
#14659
Ha egyszer a meglévő karakteremmel újrakezdeném a játékot, írtátok hogy az ellenfeleket felskálázza a szintemhez a játék, de a küldetéseket is?
Teszem azt ami eddig 20-as szintű küldetés volt, az most mondjuk 40 lesz vagy valami ilyesmi?

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

genndy
#14658
Nem, egyik küldetésnél sincs időlimit. A főszálban lesz egy olyan pont, amitől elérhetetlen lesz pár mellékküldetés, de akkor szól is a játék emiatt, lehet menteni és még időben megcsinálni őket (és azok sem a táblásak, hanem a többi szereplőhöz kapcsolódnak).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

Savaran
#14657
Értem, köszönöm a válaszokat! Kicsit elhaladtam a főszálon, leállok vár a rengeteg mellékküldetés!

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#14656
Van néhány mellékes amit ha nem csinálsz meg időben utólag már nem lehet. Ezeknél aztán kiírja a menüben hogy nem sikerültek. Például Yenneferrel is van egy romantikus kaland, "Az utolsó kívánság" a címe, nagyon hangulatos darab, kár lenne kihagyni.
molnibalage83
#14655
Tudtommal nem, ilyet nem tapasztaltam soha.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Palinko
#14654
Szerintem sem tűnnek el, mert végigjátszás után is vannak a hirdetőtáblán kisebb szintre tervezett küldik, de a főszálra koncentrálást nem javaslom, szerintem legjobb ha mindig a legkisebb követelményű küldit csinálja az ember, hogy ne szürküljön be, persze főleg első végigjátszásnál ez nagyon nehéz mert mást jobban érdekli az embert hogy folytatódik a sztori vagy csak közelebb van helyileg.
McFrost
#14653
Szerintem nem.

"A 2. gól, az meg egy rossz hazaadást lelestem, aztán bevertem a sarokba, ahogy kell!" Kiss Tamás a 2011.07.21. EL: Tromsö- Paks 0-3 meccs után www.youtube.com/watch?v=Fljmh80MY-8

Savaran
#14652
Ha túl sokáig a főszálra koncentrálok tűnhetnek el küldetések, pl a hirdetőtáblákról?

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

blackcalibra
#14651
Sziasztok! Új ssd-re pattintottam a win 10-et, gondoltam újrakezdem a cuccot. GOGos GOTY. Viszont az istennek sem sikerül elfogadtatni vele a 2. rész mentéseit. Legutóbb sikerült (már nem most volt) de ha jól emlékszem, akkor is problémázott először, csak már sajnos nem emlékszem mi volt a gondja. 5. szintű karakternél tartok, szóval az elején, azokat a mentéseket látja, kezeli. Hol derül ki legelőször, hogy használja-e a második rész mentéseit / döntéseit?
#14650
Vagy pedig kereskedőknél tudsz venni olyan "tekercseket" amik megadják a küldetést
Savaran
#14649
Értem, köszi szépen!

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)