16775
banner
  • Savaran
    #15137
    Nekem kicsit mint az AC széria, jó időben véd visszatámad, baszó fejszések ellen elhajol és visszatámad, baszó szörnyek ellen elgurul majd visszatámad, erőset vagy gyorsat, nagyjából ennyi de szerintem jól néz ki, ha követed a szabályokat ritkán fognak megütni, esetleg a nagyon nagy bossok.
  • Savaran
    #15136
    "A háromban viszont csak vagdalkozunk mint egy idióta." -Nézőpont kérdése, ha kellően begyakorlod a harcrendszert ami azért nem túl nehéz, és kellő időben hárítasz elhajolsz, elgurulsz szép mozdulat sorokat lehet össze legózni! Ha vadul kattingatsz akkor persze hogy csak csatarászik szerencsétlen.

    Kimérten kell küzdeni benne, csak akkor nyomni bármilyen gombot, ha muszáj! Harcolj úgy mintha két sanaxot lenyeltél volna.
    Utoljára szerkesztette: Savaran, 2018.11.05. 19:26:59
  • Evoluti0N
    #15135
    Én utáltam a QTE bunyót a 2-ben. Örültem, h a 3-ból kivették.
  • caps lock
    #15134
    De igazából ez elmondható a főzetekről is. A korábbi részekben csaták sorsát döntötte el hogy milyen cuccok vannak éppen nálad, és a játék rávett hogy légy kreatív és használd őket. Nem lehetett lépten-nyomon új fegyvereket és páncélokat szerezni, a főzetek és olajok pedig pont annyi bónuszt adtak ami kellett a túléléshez. Taktikázni kellett és gondolkodni, most viszont semminek sincs tétje, a jelek nagy része használhatatlan és mindenhez elég egy jó kard. A játék története, a küldetések és a nyílt világ zseniálisan van megcsinálva, de minden más téren jobbak voltak az előző részek.
  • caps lock
    #15133
    Sajnálom hogy ennyire lebutították az ökölharcot a játékban. A második részben szerintem nagyon jól működött a QTE alapú bunyó. Oda kellett figyelni és volt egy jó kis ritmusa. A háromban viszont csak vagdalkozunk mint egy idióta.
  • McFrost
    #15132
    Akkor nem tudom mi történt, de megtörtént.
  • Riddick21
    #15131
    Dehogy, legnehezebb fokozaton is könnyen verhető mindegyik, ne viccelj. Talán a novigradi dokkban van nehéz bunyó az egész játékban, meg a gwent bajnokság végén szintén Novigradban, a többi sima ügy.
  • Savaran
    #15130
    #15095
  • McFrost
    #15129
    Tényleg úgy csinálták meg a B&W-ban, hogy a bankban összever egy bohóc sapkás jampi, utána meg az őrök? Mire felemeltem volna a kezem, már feküdtem is.
  • Madi92
    #15128
    Milyen driver?
  • yossarianHUN
    #15127
    Mi nem világos? :)
  • stalker001
    #15126
    Jöhetne már az az nvidia driver....
  • molnibalage83
    #15125
    ????
  • xido
    #15124
    Én a 3.résznél vettem a könyveket kezembe..a két novellás után megnéztem a lengyel sorozatot és már az a Geralt is bejött kinézetre,pedig az is 30 körüli volt...aztán majd a sorozat után eldöntöm,mi az,ami esetleg nem tetszik benne,de addig örülök,hogy mozgókép lesz megint belőle :)
    Amúgy most Triss behozatalával már kezdem megint szűkösnek tartani ezt a 8.részt..vagy nagy ugrások lesznek benne,vagy nem betűrendben lesz a könyv lekoppintva..
  • Dante73
    #15123
    Én végig játszottam a trilógiát, olvastam a könyveket.
    Él a fejemben egy kép Geraltról, Trissről, Yen-ről, Ciriről, stb. Ezért NÁLAM hátrányból indul a sorozat. Cavil am nekem se igazán jön be, szupermenként se igazán volt bejövős... (Az én fejemben Geralt egy a negyvenes évei végén, ötvenes elején járó, a kiöregedés alsó határát még épp át nem lépő faszi, aki már megcsömörlött, de ettől még ereje teljében van, viszont már a bölcsessége, értékrendje is beérett. Már nem fekete-fehérben látja a világot, már látja a szürke sok ezer árnyalatát, aki "mutáns" létére sokkal inkább EMBER, mint azok, aki a mellüket döngetve irtják a mókusokat, a másfajúakat, És sokkal inkább más fajú is, mint azok a mókusok, akik lesből támadnak a védtelenekre. Én Cavil-ben ezt a mélységet nem látom, bízom benne, hogy tévedek)
  • yossarianHUN
    #15122
    Na ez jó, itt legalább megvan a hasonlóság. Cavill pajtással viszont nem tudok megbarátkozni. Tudom, PC-s paraszt, takarodjak könyvet olvasni :D
  • jarlaxxe
    #15121
    Nem hiszem, valszeg ez fog menni végig az ugy nevezett " rajongók " a büdös életben nem fogják elfogadni, hogy ez könyv adaptáció lesz és nem játék adaptáció, ergó soha semmi se lesz jó nekik, ennyi.
  • Count Adyn
    #15120
    Feka Ciri belengetése után már sokmindent lenyel az ember, lehet azért volt az egész:D
  • xido
    #15119
    Még több szereplő...
  • xido
    #15118
    ráadásul a csapón a cím...smink és ruhapróba...a 15.
    ...még variálhatnak ám..
    Utoljára szerkesztette: xido, 2018.11.01. 23:11:37
  • molnibalage83
    #15117
    Meg lesz utómunka is.
    Valahol egészen elképedek, hogy még egy kockát nem forgattak le, de egyesek köpködnek, hogy szar...
  • Prof William
    #15116
    Calvill még nem igazán játszott ebben a videóban, de amikor igen (amikor bejön és amikor végén issza a főzetet) az egész jó volt.

    Szerintem nem lesz vele baj. A könyvekben sincs szakálla -említi hogy nem szereti- én meg játékban amúgy is folyton borotváltam. :)
  • molnibalage83
    #15115
    Ez jobb minőségű, több minden látszik.

  • Savaran
    #15114
    Azt csak akkor lehet minden kétséget kizáróan megállapítani, ha megnéztük! Bár lehet hogy hurr-durr lesz :)
  • DantesHUN
    #15113
    Megtippelem a véleményeket: szar az egész szar lesz hurr-durr.
  • RatBaG #15112
  • wedge31
    #15111
    A kinézete rendben van a sorozatból meg még egy kockát se láttunk úgyhogy korai még ez a savazás, szvsz.
  • molnibalage83
    #15110
    Több borosta kell oszt csók. :)
  • Malakai
    #15109
    Túl sok és túl paróka szerintem.
  • BoldiHUN
    #15108
    Ez rosszabb mint a lengyel sorozat.
  • Palinko
    #15107
    Nem tudom nekem az eredeti lengyel sorozat ugrott be ami nem jó ómen :D
  • jarlaxxe
    #15106
    Eddig nálam rendben van a srác a könyvek alapján kb igy kell kinéznie.
  • RatBaG #15105
    ez a Legolas de kigyúrta magát!
  • Malakai
    #15104
    A haj nagyon gázos szerintem, ami még csak nem is Henry Cavill-en múlik...
  • Daermon
    #15103
    Eddig ok. A játékbeli első részben nézett ki hasonlóan :)
  • Dante73
    #15102
    Háááááát.......
  • wedge31
    #15101
  • Daermon
    #15100
    Szerintem is.
  • Savaran
    #15099
    Milyen igaza volt!
  • Daermon
    #15098
    A Metro könyvek írója megint beszólt Sapowskira :D