16775
banner
  • xido
    #15177
    Pedig aki a Witchernek tényleg böcsülettel nekiül,az annyi élménnyel is többet kap..a felbukkanó szereplők,az apró utalások,amik egy könyvbeli eseményt idéznek..apróságok így is..de mégis :)..nem beszélve hogy mire végigtolod,addigra a Trónbréker is le lesz magyarítva :)
    Utoljára szerkesztette: xido, 2018.12.13. 02:34:09
  • Madi92
    #15176
    Tessék, ha megy az angol.
  • hawkie22
    #15175
    Jó lenne, de annyi idöm sajna nincs. :) Még így is vár rám a Tomb Raider 3, az AC Odyssey elsö DLC-je, emellett épül a kis kórházam a Project Hospitalben valamint telón megy az Emergency HQ is. És ahogy a Witcher 3 tartalmát elnézem, elleszek ezzel egy jó ideig. :) Szóval az 1-2 jó lenne, de annyi idöm nem lesz és egy ilyen grafika után, ami a 3-ban van, nem kis utánérzésem lenne a korábbi részek alatt. :)
  • Daermon
    #15174
    Ezek elött meg játszd ki az 1 és a 2őt :)
  • RatBaG #15173
    a páncélokat a kovácsnál, fegyvereket a weaponsmithnél add el, és lesz lóvé.
  • Savaran
    #15172
    Nekem van egy jó módszerem arra, hogy hogyan legyen sok pénzed, minden fegyvert, páncélt mindent összeszedsz majd tömegével a kovácsoknál eladod, szétszedetni nem nagyon érdemes, mert a térkép tele van loot helyekkel, ahol a legritkább meteorit érctől kezdve minden van, a witcher iskolák ruházatában érdemes gondolkozni, mert jobbat nem nagyon találni, meg minek is ha ott a szett ugyebár, én csak a Blood and Wine ban cseréltem le a medve iskola cuccaim.
  • hawkie22
    #15171
    Mit ajánlotok egy kezdönek? Megvan ugyan a Witcher 1-2, de sose játszottam öket végig. Most elkezdtem a 3-at, 4-es szintü vagyok, a novigradi térképen vagyok. Viszont pénz az nagyon kevés van, a tárgyakat inkább betöröm alapanyagokért, de így meg nagyon nehéz gearelödni. :) A sztori egyelöre tetszik és az is, hogy nem annyira rohanós az egész játék, mint mondjuk az AC Originsben vagy Odyssey-ben, hogy hip-hopp 50-es vagy. Ma több mint 6 órát tettem a játékba (ma kezdtem 0-ról) és még mindigy csak 4,5-es szinten vagyok. :) A modokkal is csak ismerkedem, eddig pár kényelmi mod került fel, a Ghost mod-ot érdemes feltenni? Köszi a válaszokat.
  • Savaran
    #15170
    Ráadásul ingyenes lesz XD Ez az a játék, amit még 20 év múlva is jegyezni fognak a veteránok, az tuti!
  • wedge31
    #15169
    Link.
  • Savaran
    #15168
    Ez egy mod?
  • wedge31
    #15167
    Ez nagyon jó lesz.
  • Szerzetes89
    #15166
    Szia!
    Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdésed, de: a Felszerelésből kell használnod, rámész a főzetre, aztán valamelyik gombbal megihatod. (talán E betűvel)
  • RatBaG #15165
  • VampireKain
    #15164
    Hello mindenki, :)
    olyan kérdésem lenne, hogy a játék nem engedi hogy használjam a "tisztító főzet"-et (képesség pontok újra elsosztása) , van belőle több is de mikor berakom a "fogyasztó eszközök" közé, nem jelenik meg a többi használható főzet mellet, fekete a helye mintha nem lenne ott semmi! Tehát nem is lehet használni...
    Öttletek, esetleg belefutottam vmi bug-ba, ami eddig nem jött ki senkinek? :D

    A játék eredeti! ;)
  • McFrost
    #15163
    Végeztem a Vér és Bor főszálával, a térképen még van kérdőjel és akad pár küldetés is, összesen 192 óra és 33 percem van benne kompletten. Ennél jobbat sosem fognak csinálni!
  • RatBaG #15162
  • Madi92
    #15161
    Elkezdtem a 2. végigjátszásomat immár angolul és modolva.
    Korábban is említettem, hogy nem tökéletes a fordítás, de így angolul teljesen más.
    Pl most esett le, hogy a prólogusban Thaler volt a serpenyős kém. :D
    Angolul egyből ismerős volt a szóhasználat.

    Ghost mod + preparation az alap meg 1-2 kényelmí mod. Kíváncsi leszek.
  • Montanosz
    #15160
    az a maul cosplayos kép ami legalább valamennyire elfogadható, az első homlokán bajuszos az tényleg valami drogos rémálom vagy mi :-D

    amugy nem olvastak utána hogy pallost - hosszú kardot macerás hátulrol előrángatni, azért hordtak rövid kardot vagy csak tőrt a hátra a köpeny alá rejtve
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2018.11.14. 17:04:07
  • Savaran
    #15159
    A hegylakó, Steven Segal és Chuck Norris DNS-éből lett kikeverve, plusz egy kínai paróka:)
  • RatBaG #15158
    Kicsit olyan Eric Roberts a 80-90es években.
  • Evoluti0N
    #15157
    Úgy néz ki, mint aki plasztikai sebészeten esett át.
  • Prof William
    #15156
    Az első kép valami félelmetes. :) Biztos a sok főzet miatt nőtt Geralt homlokára a bajsza. :)
  • RatBaG #15155
  • RatBaG #15154
  • xido
    #15153
    .és a trónbréker felkerült a steam-re :))
  • AnuluWork #15152
    Koncert, jelenleg ingyen!
  • borosz
    #15151
    Tudja az ördög miért csinálja ezt nekem a WIN 10 egy eredeti játékkal.
    Már az ostromba is belenéztem az elején. Szépen fut és csak ez számít.
  • Savaran
    #15150
    De miért kell kalamolni egy játék könyvtárával?
  • borosz
    #15149
    Az Enhanced Editiont vettem meg, még 4000 Ft sem volt.
    Telepítés után egy napig agyaltam mi az ördög lehet a baj ma viszont változtattam a WIN 10 beállításain.
    A mappa hozzáférés felügyeletét kikapcsoltam.
    Utána kezdte a gép letölteni a patch-t előtte még ezt sem lehetett.
  • molnibalage83
    #15148
    Sima változatot nem árulják tudtommal. 2015-ben is már csak az EE volt megvehető, akkor játszottam a W2-vel.
  • Evoluti0N
    #15147
    Milyen verziód van? Dobozos? GOG-os? Csak, mert ingyen megkapod az Enhanced Editiont, ami sok mindent javít. Szóval remélem, h azt játszod és nem az alap verziót. :)
  • borosz
    #15146
    Köszönöm a segítségeteket de.... HEURÉKA!!!
    Miközben itt a gép előtt gubbasztottam fe telepítettem a gépemre jó pár Witcher 2 patch-et.
    Ezek után ráindítottam a játékra, benéztem az arénába és minden szépen nézet már ki.
    Bízok benne hogy a fő játéknál is minden rendben lesz.

    Bocsánatot kérek ha hülyeségeket beszéltem.
  • molnibalage83
    #15145
    Használj külső helyet és az url linket betéve szúrd be. Az sg belső képfeltöltése valami 200 kb-os képet enged feltenni.

    Pl ezt használd.
  • borosz
    #15144
    Ide mekorra a maximum MB méret képeknél amit fel lehet rakni?
    Az igazság az hogy egy kalóz verziónál legalább az oktató mód és az aréna rendes grafikával normálisan nézett ki, csak a fő játékot nem akarta betölteni. Most viszont az eredetivel elsőre minden pocsékul néz ki. Bár igaz engedne játszani de így ugyan minek...
  • Savaran
    #15143
    Hát ezen a konfigon betyár módon kéne futnia, 7 gen I3-ok nagyon jó kis procik, nem tudom mi lehet a baj, első körben egy átfogó driver frissítést csinálnék, radeon kártyával én is próbáltam a játékot még régebben(rx560) de azon kívül hogy nem volt elég fps, semmi kinézetbeli torzulást nem tapasztaltam, szóval nem tudom, esetleg ha csinálnál egy képernyőmentést?
  • borosz
    #15142
    Intel(R) Core(TM) i3-7100 CPU @ 3,90GHz
    12 GB RAM
    GIGABYTE RADEON RX580
    WIN 10 64bit
  • Savaran
    #15141
    Gép paraméterei?
  • borosz
    #15140
    Tiszteletem.

    Szerettem volna a Witcher 2 játszani mielött még belekezdek a 3. részbe erre a grafika olyan lebutított szinvonalon fut ( hiába van beállítva )
    a gépemen hogy legszivesebben leverném a monitort. ( elméletben... drága volt a fenébe is )
    Eredeti játékom lenne pedig. A gépem sem gyenge mert más játékok mint pld a Battlefield 1. szépen futnak.

    Mi lehet a gond vajon. Nekem úgy tűnik mintha a Win 10 kavarna be.
  • Evoluti0N
    #15139
    Szerintem igen, de ha nem is ment felhőbe, akkor is a gépen meg kéne maradnia a mentéseknek, ha letörlöd a játékot.
  • McFrost
    #15138
    Nem tudom, eddig igazából nem volt gondom, de most, 160 óra környékén a B&W dlc-ben érzek zavart az erőben.
    Nem mondom, hogy én nem vagyok néha balfasz, viszont szerintem valami nem klappol...a 3. legnehezebb fokozaton tolom, kell taktikázni a harc közben nem mondom, de 3-4 ködárny megvan egyszerre, vagy bármi csoportosulás, de a bankban levert bunyóban 2 ütésből a jampi, meg a 2 őr is utána, vagy 1 vaddisznó is képes lesz@p@tni, nem rég betig egy küldiben a megelevenedő tünde szobrok vertek le 2 mp alatt.
    Lehet újra kellene tennem, mert az irányítás sem zökkenő mentes, már rég elengedtem a gombokat, de még mindig megy előre Geralt vagy fordul.....
    Felhőbe ment ugye? Ha letörlöm, megmarad az állás?