16775
banner
  • Evoluti0N
    #3593
    Ah, csak egy tipp volt. Akkor valami más a gond.
  • Frank99
    #3592
    ahova win 7 rakta

    teamviewerem sincs fenn
  • Prof William
    #3591
    A térkép most egészében bejárhatónak tűnik... Akkor hogy van ez a tartományok közötti utazás?

    Nem mehetek el gyalog(vagy lovon) Vizimából, Novigradba?

    Skelligére el lehet már menni most is? Mondjuk ha keresek egy kikötőt...
  • Evoluti0N
    #3590
    Te most akkor az a 10-20 FPS körül játszod, amiről írtál? :D
  • Musicking
    #3589
    A vipera kardokat még az első területről lehet begyűjteni, a griff szetteta sárkányölő Gyuri küldetés során (szett+normal mutagen kb +50%-ban megtolja a mágiát plusz a sokféle védelmi bónusz). Aztán macska meg a többi, a törpné is említ egy speckó kohót amivel tovább lehetne fokozni a felszerelés hatékonyságát, de ott még nem tartok és ha jól emlékszem a witcher küldetések alatt lehet megtalálni.
    Továbbá érdemes minden átnézni sokszor ott vannak ritka tárgyak-komponensek ahol nem is gondolnád épp ajánlatos gyakran aktiválni a witcher érzékelést. A lapokat-könyveket el kell olvasni mert egyes tárgyak vagy épp küldetések így lesznek elérhető, egyes kereskedőktől meg lehet térképdarabokat is venni, de most azt meg nem mondom hogy az alap vegy a felszabadított falukban találhatóaktól.
    Továbbá az értékesebb tárgyak nagyrészét érdemesebb szétszedni ritka komponensek miatt, így a későbbiekben nem kell drágán megvenni mer tépp nincs vagy a kovács szintje túl kicsi az előállításhoz.
    Az alkimiai receptek fejleszett változatai sem elhanyagolandók ezeket eddig rejtett helyen vagy erősen bevédett területen találtam.

    darkSectorxxx: nincs a balance-al semmi gond csak azok szívnak vele akik rohannak előre a főküldetéssel, aztán pont a lényegről maradnak le.


    Utoljára szerkesztette: Musicking, 2015.05.22. 07:56:43
  • darkSectorxxx #3588
    Ballance az nincs nagyon a játékban. :D
  • torma1
    #3587
    Szia. A Vipera kardot hol lehet találni? Vagyis a receptet?
  • xido
    #3586
    srácok...egy kérdés egy küldetéssel kapcsolatban,hátha már jártatok ott
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mocskos üzlet a neve,kincsvadász tipus..több táborból álló nyomok,ha minden igaz,még Gyümölcsösben..azt írja egy ponton,olvassam el a levelet,amit szereztem...noha voltam annál a tábornál is,amit videóban láttam már,sőt minden helyen,a levél mégsincs nálam a küldetéstárgyak mappában..ott feledtem valahogy?..de akkor miért adja be,hogy olvassam?...


    a másik egy szép húzás a 2.rész mentésével..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    annak végén elengedtem Letho-t,a királygyilkost...Most kaptam egy veleni küldetést,egy kúriát kellett kipucolnom dögöktől...Megyek oda,dögök sehol..ellenben Letho :)..lett is belőle egy kis küldisor,amivel lezárták a történetét szépen,persze csak miután a jófiú vonalat választottam folyton :)
  • Myselor
    #3585
    végre sikerült megvennem a poggyásztartót a lóra,tudom nem így hívják de nem jut eszembe,most 160at bírok el így már oké a dolog :D
  • Myselor
    #3584
    mindezt hajnali fél 4kor
  • Jude666
    #3583
    hmm Cirinek is betenném, egyre jobban ezen filózom...
  • chris0000
    #3582
    másnál is (fagy,kilép,vezemir a kisérő nem is látszik) az új 1.03-as patch alatt?
    #3575
    én is keresgélek folyamatosan...én úgy vok vele,h minden fontos lehet,aztán ha később nem kell,elhajigálom,vagy eladom.
    próbálok mindenkivel harcolni aki ellenség,h kapjam az xp-t.úgy látom olyan nagyon nem megy felfele.
    még most érek be a faluba...a kis vár romnál voltál?
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2015.05.22. 01:35:01
  • Voltan
    #3581
    Fura kicsit. Ha menüből 60-ra, vagy limit nélkülire lövöm be az fps-t, akkor furán akadozik, mikrolag, meg stuttering.Ha meg a menüs 30-ra lövöm be, azt tartja, de bír többet is a vas, szóval az meg kevés. Így aztán az említett file átírással belőttem 40-re, és most már folyamatos, stabil, nekem megfelel.
  • wedge31
    #3580
    Elég ha csak Witcher fegyókkal mész az elején / vipera utána macska / azoknál jobb ugysincs.
  • Sith
    #3579
    Olvasd is el hogy miket veszel fel a tábláról nem mind küldetés :)
  • bardocz
    #3578
    Szerintem véreznek. Vagy mérgezés, nekem néha kiírja, pedig nincsen olaj a kardon.
  • RatBaG #3577
    az mi akarna lenni, hogy mikor ölöm a ghoulokat, néha elkezdenek pirosan sercegni?
  • CalebJoe
    #3576
    Találni kell fasza cuccokat mivel venni elég drága ezért vagy craftolsz vagy keresgélsz, én pl. a víz alatt búvárkodva találtam fasza ládákat tele relic meg magices cuccal.
    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2015.05.22. 00:44:02
  • grebber
    #3575
    Ez így oltári nehéz lesz :( Most már mellékküldetéseket se tudok csinálni ,mert minden atom nehéz.
    Beköltött a faszi a bányába egyet rámcsapott a genyó azt végem. Lehet el kéne kezdeni keresni 8 óra után értelmes fegyvert és nem a kiinduló prüntyivel csapatni,mert már hihetetlen gyenge vagyok. De most nálam bugos a game amugy vagy nincsenek mellékküldetések? Felveszek a tábláról egyet azt ennyi? Van melyikről leszedem azt megse jelenik hogy felvettem. Így nem lehet szintet lépni és craftolni magam.

    Megyek az úton a lóval egyszer csak az út mellett álló katona elfingja magát majd elkezd röhögni
  • kill3r21
    #3574
    megpróbálom néha nekem is beakad kicsit, mindha hirtelen töltene
  • SzirmosSzisza
    #3573
    Valamelyik árusnál nincs esetleg? Amúgy a folyóparti cuccliknál kb 4-ből 1-nél van csak loot.
  • bardocz
    #3572
    Hm, ez egész könnyű fixnek tűnik. És azt vettem észre, hogy stabil 45 fps mellett nincsen semmi röcögés. Néha beáll annyira.
  • Madi92
    #3571
    De nem lehet bejárni az egészet, szóval..
  • CalebJoe
    #3570
    Nem tudom hogy ez hiteles e, de jó nagy az a lényeg.

  • kill3r21
    #3569
    Bakket a sok netramaty mellet, azért sok jólélek is mászkál, kaptam ma egy Witcher 3 gog kódót :)
  • xido
    #3568
    vagy itt nem él az,hogy tenni kell pontot arra a skillre is,hogy több anyagot tudsz kinyerni a hullákból?
  • Musicking
    #3567
    Úgy vettem észre ha sok critical találatot kapnak akkor jobban dobja a ritkább testrészeket, bár lehet csak véletlen egybeesés.
  • xido
    #3566
    csak a tartományok között nem lehet sajna menni..pedig oda se lett volna nehéz random belőni erdőket dögökkel
  • Moby
    #3565
    Olyan szinten szájbarágósan magyaráz mindent, hogy akinek ez lenne az első videójátéka, annak is tiszta lenne :)
  • SzirmosSzisza
    #3564
    Arra figyeljetek, hogy be kell rakni a képességet a fába, anélkül nem ér semmit :D
  • Moby
    #3563
    Az elején rádesik néhány képességpont, aztán hosszú pauza :)

    /visszamentem gyümölcsöskertbe kipucolni az egészet pixelenként. Olyan jók a mellékküldik, hogy akkor is fantasztikus játék lenne, ha a főszál nem is lenne :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.05.21. 22:56:38
  • Moby
    #3562
    Csodás!
  • cylonflatus
    #3561
    Nekem is a GOT ugrott be nemrég, csak másról. A császárral beszélgettem és nem tudtam miért olyan ismerős a hangja, aztán leesett. C.Dance, a Tywin Lannistert játszó színész szinkronizálja.
  • Prof William
    #3560
    Ez a térkép még Skelige nélkül is HATALMAS!

    Ha minden kis barna paca falut jelöl, akkor jó pár település van térképen... Az agyam is belefájdul amikor az akasztott ember féjához érve végignéztem a térképet... Mekkora terület! Alig várom ,hogy bebarangolhassam...

    Novigrad + Vizima sem tűnik kicsinek a térképen... Tehét akkor mostantól oda megyek ahova akarok. :) Jó lesz ez...
  • CalebJoe
    #3559
    Winter is here!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van egy kis Game of Thrones érzés ezen a hegyes völgyes részen.

    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2015.05.21. 22:43:05
  • Voltan
    #3558
    Újratermelődnek, legalábbis a folyóparton nekem biztosan - az első faluból délre vezető út mentén, közel a házhoz, ahol a fickó a testvérét keresi.

    Ja, igen, nem bírtam ki és megvettem... Dying Light totál háttérbe szorult, és a GTA5-tel megy most párhuzamosan.

    Akinek meg hozzám hasonlóan stuttering-mikrolag gondjai vannak, az próbálja meg a MyDocumentes settings filet buherálni, ehun e:
    https://www.youtube.com/watch?v=Qs-APU2pCUw

    Nekem segített.


    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2015.05.21. 22:39:11
  • cylonflatus
    #3557
    Köszi, én is ilyesmire tippeltem a 2. rész alapján.
  • Shep
    #3556
    Hát ez nem igaz még mindig nincs fojtólidérc agyam pedig egy csomót levágtam belőlük és így nem tudom megmenteni a kiscsajt, pedig már csak az lenne hátra, már a griffet is elintéztem.

    Nem lesz kevés az a 12 vagy hány képesség hely?

    A griff a hajas cuccal igen durván néz azért ki. Ja, és elég gyorsan nő a szakáll.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.05.21. 22:25:23
  • Zozzer
    #3555
    használsz TeamViewer-t? Volt már olyan játék, ami problémázott a fullscreen-nél, illetve meg is oldódott a dolog kikapcsolása után. De ez csak egy tipp
  • Myselor
    #3554
    nem értem ezt,odamegyek és kopogni se lehet, érdekes nagyon.furcsállom