16775
banner
  • Myselor
    #3673
    nagyon sok féle kinézetű van.én legalább vagy 10félét láttam :)
  • Mr_no_NaMe
    #3672
    Lesznek majd kinézetben és páncélokban eltérő kinézetűek? Mert amiket eddig találtam szinte minden ugyan úgy néz ki, a statja kicsit különbözik :/
  • grebber
    #3671
    Eddig nálam az út mellett a fingos majd magán röhögö katona volt a best of :)
  • Sith
    #3670
    Lónévvel kapcsolatban:
    A Regényekben kezdték keszegnek fordítani.
    Egyébként:
    Gerlat lovának a neve
    http://witcher.wikia.com/wiki/Roach
    Ugyan ez magyarul
    http://hu.wikipedia.org/wiki/Bodorka
    Nah leeht mégsem olyan hülyék?
  • Negritis
    #3669
    nyílván nem kell, de nyílván levágom őket :D
    faternak bérfőzdéje van -> ivás közbe nem zavarjuk az embert :D
  • MerlinW
    #3668
    Nem kell levágni senkit, csak ha úgy döntesz:) Én nem bántottam ott senkit:)
  • Myselor
    #3667
    nemtudom ti hogy vagytok vele de én nagyon lassan haladok a történettel midnent megcsinálok amit lehet mellékküldetés felfedezések.annyira jók a melléküldetések hogy nem érzed hogy hülyeség lenne csinálni,mikor lethoval is összefotuttunk vagy keira-val pl a sorozatok.meg nagyon sok ami kimagasló egyszerűen lenyűgöz és alig haladok így a történettel bár nem bánom csak megjegyzem :D lassan 14 vagyok de még nem haladtam el a második helyszínről.
  • bardocz
    #3666
    Höhö, városba nem enged be az őr, mert papír kell hozzá. Papír meg nincsen. Akkor ússzunk be :D
  • Voltan
    #3665
    LOL, az milyen már, hogy egy böszme medvét, ami bazmeg nagyobb, mint a lovam, 2 vágással hazavágok, de nem messze onnan egy darab nyomi bandita kinyír :D:D
  • TomStorm
    #3664
    Az jelent Kelét(Kele ami egy hal) és ez a keszeg félék családja,tehát Keszeg
  • Negritis
    #3663
    hát ez kész :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bemék Velenben a kocsmába hogy megkeressem Hendriket
    a banditák ugye bejönnek nem hagynak inni
    szokás szerint le kell őket vágni
    a csapos mondja hogy hátul menjek ki
    kimék elől levágom a maradék 2-t
    majd visszamék és megiszom a felest :D

    a fordításhoz annyit hogy nekem tetszett a strong drink helyett kisüstni :D
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.05.22. 16:38:30
  • Shep
    #3662
    Hát mert a Tea for three az jobb? :D
  • Shep
    #3661
    Hát eléggé, de a keszeg sem sokkal jobb :)
  • Evoluti0N
    #3660
    Ha meg Csótánynak fordították volna a játékban, akkor meg sok embernek az lett volna a baja, hogy a játék magyar fordítása nem egyezik a könyvek fordításával.
  • PiszkosFred
    #3659
    Meg a Sanyi is. Mégis van :)
  • MerlinW
    #3658
    Hát a csótány egyébként is elég hülye név egy lónak:)
  • Shep
    #3657
    Hát ha egyszer az a neve akkor miért lett belőle Keszeg? Mondjuk jobban hangzik magyarul az tény de hát akkor is.
  • DantesHUN
    #3656
    A könyvben is Keszeg, csak szólok. Mellesleg nagyon szeretem, hogy mindenki ért a fordításhoz, és szakértő benne, és tényleg sokkal jobb lenne a szószerinti fordítás annak a nyormorult lónak az esetében is. (nem)
  • MerlinW
    #3655
    Lehet az a baj, hogy magyarul írta le szájbarágósan a Griff harc előtt. Állítsd át kÍnaira a feliratozást
    Egyébként Tab-al kiválasztod, középső egérgombbal lősz. Bombákkal ugyanez.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.05.22. 16:21:21
  • MrStokes
    #3654
    Mert a lovat, - amit angolul Roach-nak hiv Geralt- , magyarra szerinted Keszegnek kell forditani?
  • PhantomAss
    #3653
    pulp fiction ?
    Vincenttel találkoztál már? :D
  • Shep
    #3652
    Aha, ezek nekem semmit nem mondanak :)
  • bardocz
    #3651
    Kutyák meg farkasok ellen eléggé jól működik.
  • SzirmosSzisza
    #3650
    Mondjuk ha valami tollas/szőrös akkor sose rossz ötlet megégetni :D
  • Kurfürst
    #3649
    Nekem valami rémlik az előző részekből, hogy amíg nem olvastál eleget utána a szönynek, addig bizonyos sebezhetőségeket nem írt le a bestiárium, illetve a gyenge pontok sem "aktiválódtak". Mondjuk lehet hogy a maci és az egyéb kevéssé egzotikus lényeknél már eleve működik a megfelelő taktika.
  • RatBaG #3648
    a beastiaryt kicsit fenntartással kezelem a medve után.
    lvl 1-esként mentem neki, talán lvl 6 volt, igni-t nem írt ellene, ehhez képest mikor odapörköltem, eltűnt az 1/3 hp-ja...
  • bardocz
    #3647
    Második körben én elugráltam, meg a quen-nel védtem magam. Meg benyomtam két fecskét, meg pár thunderboltot, biztos ami biztos.
  • SzirmosSzisza
    #3646
    Én 5 perc csapkodás után rájöttem, hogy csak fel kell gyújtani, onnantól nem volt vészes.
    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2015.05.22. 14:59:04
  • bardocz
    #3645
    Jól láttam, hogy a shrieker feje egy az egyben egy kakas? :DD
    A bestiary meg azt írja rá, hogy nem veszélyesebb, mint egy feldühödött liba, háát nem tudom..:D
  • Solid Snake
    #3644
    :)
  • RatBaG #3643
    nekem az hiányzik, ahogy a második részben a questek storyját tovább fűzték, dandelion folyton írta, ahogy haladtál az objectivekkel.
  • Jude666
    #3642
    Ettől eltekintve kiváló lett a fordítás. Még nem találkoztam elírással, félrefordítással
    Utoljára szerkesztette: Jude666, 2015.05.22. 13:30:20
  • Madi92
    #3641
    Fordításban titeket nem zavar a részletes küldetés leírások egybeömlesztése? Ahogy néztem, angolul hagytak sorközt, így sokkal áttekinthetőbb. Meg néha mintha, nem is akkor frissülne mikor kéne. Pl a Halálos ágyon-nak(vagy valami hasonló) is fura a leírása, mintha össze lenne kuszálva.
  • dartonite
    #3640
    Azt igy vagjatok hogy vannak benne mas jatekokra es filmekre komoly es eleg vicces utalasok?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Baron kastelya, setalgatok a folyoson, erre ket or egymas kozt:
    -Bring out the the gimp.
    -The gimp is sleeping.
    -Then you just have to wake him up dont you?!


    Azt hittem beszarok:D
  • Musicking
    #3639
    Kivéve a 2-3 slotos ereklyéket amik lehet hogy sebzésben kicsit gyengébbek az épp aktuális witcher szettnél de jól összeállított rúnakombinációkkal mégis többet hoz (fagyasztás/lassítás, mágia erősítés,stb attól függ ki milyen irányba gyúr).
  • DantesHUN
    #3638
    Itt is van valami adrenalin pont, de itt hogy működik? A kettőben úgy volt, hogy ha ki lett fejlesztve az adott képesség, feltöltődött harccal, és utána Geralt csinált egy durva kivégzést. Itt mi a helyzet?
  • Laza
    #3637
    Azt szerettem az eddigi Witherekben, hogy a mellékküldetések is rendesen ki voltak dolgozva, külön sztorik voltak .... szerencsére itt is így van.
    Már csak azt remélem, hogy nem fog úgy ellaposodni, ahogy egyre előrébb tartunk, mint a 2. rész :)
  • dartonite
    #3636
    Dehogy, most raktam fel 2. szintre a legkonnyebbrol:)

    Nekem eddig az rpg egyet jelentett a korokre osztott harcrendszerrel szoval elegge szenvedes igy is.
    De mar vannak csatak amiket nem kell visszatoltenem, ez is valami.
    Az xp sztem ugyanannyi minden szinten.
  • wedge31
    #3635
    Ez már az elöző részben is igy volt, sőt a legtöbb rpg ilyen ahol rengeteg fegyvert betesznek egy játékba, a többségük teljesen felesleges és mindig a nevesitett fegyók a legjobbak.
  • Laza
    #3634
    Igen, a minimapon. Ott ki is iktattam a gps pontokat, zavartak a pöttyök :)