16775
banner
  • TBTPumpa
    #3713
    Csak nem Yennefer?

    Pacira hol lehet táskát venni?
    Kicsit túlterhelt lett a karakter, de hiába adtam el minden fölösleges cuccot, mit sem javult a helyzet.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.22. 20:05:29
  • PeeTeR
    #3712
    "A Favor for a Friend"" side mission - ejjj eszmeletlen hangulatos lett :o
  • Vincentcloud
    #3711
    Na igen, a legelső mecset vesztettem el, mert hajnali négykor kávé előtt próbáltam, másodikra meg is kaptam Zoltan Chivey kártyáját, azóta az összeset nyerem.
  • Gabe18
    #3710
    Hát én is szomorú vagyok hogy a jó kis kockapókert lecserélték erre az agyonbonyolított kártyára...
  • Prince23
    #3709
    Hmm mindig Eva Green jut eszembe, ha meglátom a képernyőn....

    Pirospont annak aki kitalálja kire gondoltam, a Witcher 3-ból xD
  • Madi92
    #3708
    Alapból SSD-n van. :(
  • MerlinW
    #3707
    Tab, számok, egérgörgő-vel lehet váltogatni.
  • MerlinW
    #3706
    Öö én eddig 2x vesztettem, a többit mind megnyertem. Lehet nem érted a lényeget?:)
  • SzirmosSzisza
    #3705
    Lovon nem lehet váltani közöttük.
  • BoneDragon
    #3704
    Annak aztán sok köze van hozzá... :D
  • j0rmungandr
    #3703
    Megoldva, lóra kellett ülni, de hogy miért?... na mind1
  • Jude666
    #3702
    nálam is ez volt
    átraktam ssd-re azóta semmi ilyen :D
  • Jude666
    #3701
    mintha több ló lenne, most hogy bekapcsoltam a hajcuccot
  • j0rmungandr
    #3700
    Valaki segítsen már, 2 napja játszom eddig semmi gond nem volt, most viszont akármit nyomok, választanék, nem tudok elváltani az IGNI sign-ról. Se gyorsbillentyűvel, se Q-val kiválasztva. Bug vagy mi?
  • Madi92
    #3699
    Miért van az, hogy előttem 1 méterrel jelenít meg egy rakás NPC-t? Nem mindet és nem mindig, de elég hangulatromboló. Mi okozhatja? Nem hiszem, hogy beállítás miatt.
  • Zozzer
    #3698
    Sziasztok! Szerintetek az automata kamera középre forgatást ki lehet kapcsolni? A user.settings-ben láttam CameraAutoRotX=true és hasonló funkciókat. Azt szeretném, hogy én irányítsam teljesen a nézetet, ne huzigálja nekem be állandóan hátulnézetbe.
    Utoljára szerkesztette: Zozzer, 2015.05.22. 18:49:04
  • Kurfürst
    #3697
    Én szimulációt választottam és Északi királyságokat kaptam vegyesen.
  • xido
    #3696
    amúgy akinek nem volt importált mentése,az is az Északi királyságok paklit kapta automatikusan?
    vagy ha valaki a 2.részt Iorveth oldalán vitte végig,az Scoiat'el csomagot kap?
  • Myselor
    #3695
    igen ezek nagyon rosszak így.de szerencsére 160 teherbírással tudok már tárolni pár dolgot :)
  • Rony94
    #3694
    No kérem szépen. Kemény 12 óra után Vizimába értem. Ez alatt a 12 óra alatt nem sok minden történt, de mégis már ez a bevezető többet ért nekem mint sok-sok 4-5 órás játék. Röviden szólva: Eddig imádom és a történet még csak most kezd beindulni.

    Kis észrevétel: A játékbeli térkép és a dobozos verzióhoz kapott térkép már nem egyezik. A kapott térképen pl. Fehér Gyümölcsöskert Vizima alatt van, a játékbeli térképen pedig Vizima mellett keletre. Meg ezen kívül sok minden nem stimmel, vagy csak én nem látom át rendesen? Vagy csak tényleg én vagyok hülye és a kapott térkép csak dísz és a játékhoz használhatatlan, csak ezt eddig én nem tudtam.
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2015.05.22. 18:31:44
  • bardocz
    #3693
    Nemhiszem. De meglesz a papír:) A másik oldalról simán be lehe menni amúgy.
  • wedge31
    #3692
    Amit sajnálok, hogy nincs hova tenni megunt felszerelésemet igy vagy eladom vagy szétszedem öket a trófeákat meg ugye lehetne falra akaszgatni, stb.
  • xido
    #3691
    volt egy lootolás az első városban,ahol találtam egy levelet,miszerint eme levél tulajdonosa bárhova beengedhető...nem volt nálad,vagy ez nem az a hely volt? :)
  • xido
    #3690
    importáltam felhőből és komoly story-linet is kaptam,ami meglepő és megható is volt :)
  • Myselor
    #3689
    igen azok bejönnek :)
  • wedge31
    #3688
    De legalább a ökölharcos meg a lóversenyes minijáték nagyon jó lett.
  • proway
    #3687
    Bocsi :D
  • Myselor
    #3686
    egy az hogy nem is értem ezt,2 nem szeretek kártyázni,benne maradhatott volna az is :D
  • Terawatt
    #3685
  • wedge31
    #3684
    Detto, kártyában pókeren kivül nem nagyon szeretek semmit se játszani.
  • Palinko
    #3683
    a szimulálás a kérdez felelek :D csak majd a várban kérdezgetnek.
  • proway
    #3682
    Sziasztok!
    Ti játék kezdésnél milyen opciót választottatok?
    Szimuláltatok vagy a kérdezz felelek mellett voksoltatok?
  • Palinko
    #3681
    ja csak én már lvl 16 voltam és nem játszottam folyamatosan, nem tudom hol felvenni a fonalat. van mellékküldi is lehet azzal kéne foglalkozni és jobb lennék, de annyi érdekes más küldi van hogy úgy érzem egyelőre nem kerülnek sorra :D
  • bardocz
    #3680
    Kell gyűjteni különleges kártyákat. Volt ahol én is esélytelennek éreztem. Ugyan az, dobálták a 10es kártyákat, de most sikerült két speckó lapot nyerni, egy kis taktikázással. Az időjárásos kártyák elég fontosak. Szerintem ahogy haladunk előre úgy tudunk majd egyre erősebb lapokat is venni.
  • Palinko
    #3679
    azért megnézném azt a meetinget ahol kitalálták a kártyajátékot, hogy aha ez így jó lesz, hogy indítsuk a játékost esélytelenül...

    még a training videóban úgy vágtam hogy mi van, de azóta nem igazán, van 4 frakció ott kéne gyűjteni a kártyákat, vagy mi, de most pl az álarcos bálon vernek el sorozatban, nekem a max kártyám ilyen 6 os, erre dobál 10 esekkel meg valami kürtös szarsággal ami az egységeit megerősíti nagyon is... ha behúznék véletlen egy fordulót akkor tuti hogy eldobáltam rá az összes kártyát és bár nyertem MEGHALNAK az egységek.... és nem húz új lapokat a forduló után, áh dehogy...

    a kockapóker jó volt, mert ott mindenki egyenlő esélyekkel indult, de ez borzalmas. próbáltam, itt-ott venni lapokat de jó gyengéket találtam és mien már, hogy attól függ, hogy nyersz-e, hogy milyen kártyákat farmoltál össze? mintha pókereznének és az nyerne akinek több cinkelt ász van a z ingujjában :D komolyan már
  • Myselor
    #3678
    egyébként szépen elvagyok eresztve koronával olyan 5ezernél járok és csomó dolgom van amit eladhatnék,venni nem veszek semmi feleslegeset,nemtudom mire költhetnék .remélem lesz valami érdemes.ház vagy ilyesmi :)
  • Myselor
    #3677
    én jobban bírtam a kockapókert,ez nem igazán fekszik nekem :)
  • bardocz
    #3676
    Nagyon jó ez a kártyajáték. Picit gondolkozós taktikázós, a kockapóker szerintem unalmas volt.

    Észrevettétek, hogy az embereken a lemezpáncél úgy hajlik, mintha valami ruha lenne? Elég mókás.
  • Myselor
    #3675
    akkor nemtudom mit vársz te hülye xd ott még nincs sok féle
  • Mr_no_NaMe
    #3674
    Tegyük hozzá, hogy még csak az első területen vagyok, most megyek majd a griffhez.