16775
banner
  • Ironman2
    #3833
    Nem is olyan szép nő ez a Triss.Mit esznek rajta annyit?
  • Negritis
    #3832
    a nyílpuskát később kapod meg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    konkrétan a griff elleni harc során dob meg vele Vesemir


    van hogy átugrik de inkább nem :D
  • Hunor1
    #3831
    hali. 2 kérdés:
    1. a nyílpuskát melyik billenytyűvel lehet használni? ( vagy ezt csak a történet előrehaladtával lehet?)
    2. ha lovagolunk akadályokat nem ugrik a lovunk? (kerítések, rönkök, kövek st,.)
  • Ironman2
    #3830
    Azért mert ingyen meg lehetett szerezni a Witcher 2 EE-t,tavaly az ünnepek alatt asszem.Csak 7 napig pipálgatni kellett üres kockákat,és a 7.nap után aktiválták a játékot a fiókodra!
  • Negritis
    #3829
    de jó hogy hosszúhétvége van :D
    üdítőből bevásárolva majd valahogy a pizzafutárt kell felengednem kapucsengő nélkül :D

    épp Jancsival sétálok az erdőbe :D
  • Madi92
    #3828
    Én is így jártam, megvettem a 3. részt, megyek fel gog.ra, erre nídmán, ez honnan van? :D
  • Ironman2
    #3827
    Én meg keresem wirágboltban a 2. részt,aztán most jöttem rá hogy megvan nekem eredetiben a gog.com-on.DDD Még nem is toltam,csak az elejét.Majd bepótolom
  • Ironman2
    #3826
    Nemcsodálom ha olyan sokáig fennt vagy :)))))
  • alyr2
    #3825
    Én meguntam ezta jatekot 3 ora utan :D :(
  • Palinko
    #3824
    találtam egy vérfarkast a ligetben, ezt most könnyen lenyomom ,cserébe mindig újjáéled. nem akarom saját húsával megetetni, rendesen meg akarom törni az átkot, meg is van az agyar, megint megöltem mikor meglett az agyar, de mikor dumáltam vele, nem láttam opciót mit lehet az agyarral kezdeni :S hogy oldható meg?
  • Rony94
    #3823
    Ezt én is furcsálltam. Rákerestem erre a gamesaves mappára és nem volt ott semmi. Pedig mikor elindítom a W2-t, a betöltés szekcióban ott vannak a mentések. Gondolom azok a Steam Cloud-on vannak, de mikor a beállításoknál átállítom hogy ne használja a Cloud-ot, akkor sem jelenik meg semmi a gamesaves mappában. Úgyhogy nekem is válaszolni kellett a kérdésekre külön.
  • Anonymus11234
    #3822
    Ezzel csak az a baj, hogy ebből a csatornából nincs visszaút, egyedül villámfőzet van nálam. Számomra nemvoltak nehezek a főküldetések, csak az elején, de igy magasabb szinten már egész könnyűek.
  • hippy
    #3821
    ":\Users\[username]\My Documents\Witcher 2\gamesaves
  • SzirmosSzisza
    #3820
    Nekem pont fordítva van, lvl 9-es vagyok és a főküldik még 6-osok :D

    Kártyánál amúgy, ha nagyon nem megy akkor le kell játszani pár kört és megnézni milyen lapjai vannak, aztán olyan időjárás lapot vinni ami üti azt.
  • R0ckatansky
    #3819
    10%-nál járok....17 óra gameplay-el... :-O
  • MerlinW
    #3818
    A kártyázás alapvetően a kezdőterületet leszámítva "endgame" anyag. Vagy legalábbis későbbi. Játszd a játékot, gyűjtögesd a kártyákat és majd visszamész megverni őket.
  • DantesHUN
    #3817
    Hát én kapásból nagyon messze vagyok Triss-től és épp ez az, hogy fejlődni akarok, mielőtt belefogok egy főküldetésbe, ami túl nehéz. Egyébként
    általánosságban vámpír ellen igni+megfelelő olaj, fecske és villám főzet.
  • Anonymus11234
    #3816
    Hali, tudna valaki segiteni?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van egy olyan küldetés, hogy Trisst egy csatornába kell kisérni és utközben találkoztam egy katan vámpirral, és ugymond nemlehet megölni, mindig regenerálódik, ha valaki tudja a megoldást, annak nagyon örülnék, már kikészit idegileg...

    Fősztoriküldetés, amikor a szövetségeseket kell gyűjteni


    Elsőre is köszönöm :)
    Utoljára szerkesztette: Anonymus11234, 2015.05.23. 13:35:39
  • Negritis
    #3815
    legyártottam a vipera ezüst kardot erre egy vérbanyából vagy miből esett egy sokkal táposabb :D
    mondjuk a banya nem volt könnyű fight 4x haltam mire rájöttem hogy kell csapkodni :D
  • DantesHUN
    #3814
    Semmit. Az oidő haladtával vannak több pénzt adó küldetések, többet érő cuccok, amiket el lehet adni, stb.
  • SzirmosSzisza
    #3813
    Csináld a melléküldetéseket, witcher contractokat.
  • Myselor
    #3812
    nemtudom.nekem ilyen gondom nem volt :( a második helyszínen van ez már nem?mert akkor fedezz fel,én csomó dolgot találtam már az elején is így .pénzem is 9ezer van már oké 15 vagyok de régóta sok van az alap felszerelésed és a szinted kevés lesz oda.néz vissza később szerintem :)
  • Mr_no_NaMe
    #3811
    Az a gáz, hogy erősebb kardra, páncélra nincs pénzem. A kevéske (5-6-10) talált kardjaimért filléreket adnak, különleges cuccokat pedig még semmit sem találtam...még mindig az a páncél van rajtam amit a játék elején kaptam, ugyan azzal az ezüst karddal. Az első területen az összes kérdőjelet felfedeztem pedig, még sincsenek sárga cuccaim. Nem tudom mit rontok el :/
  • Shep
    #3810
    Az, hogy minek kellene lennie egy dolog :)
  • Myselor
    #3809
    hmm az kevés lesz oda szerintem én voltam vagy 5és úgy is elég nehéz volt szerintema regen miatt.
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2015.05.23. 13:09:01
  • grebber
    #3808
    És ez a mutagén hogy müködik xy ideig tart a hatás vagy hogy ??? Mert azt látom hogy már vagy 15 ilyen mutagenyom van ,de fingom sincs mire jó :)
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.05.23. 13:09:02
  • Skaternorbart
    #3807
    van valakinél hogy nem tudja használni az íjpuskát?
  • Mr_no_NaMe
    #3806
    Olyan 4 körül.
  • Myselor
    #3805
    hanyas szintű vagy?
  • Mr_no_NaMe
    #3804
    villámfőzet, elátkozott olaj persze semmit nem ér. Nem sebzek többet tőle. Gondolom valamit még csinálnom kéne mielőtt harcolok vele, mert szó szerint teljesen esélytelen. Ha folyamatosan csapkodnám, akkor sem tudnám megölni mert annyi hp-t tölt vissza.
  • bardocz
    #3803
    Játék hangját hogyan tudnám felúhzni, hogy ne kelljen folyton a hangszórót állítgatni?
  • torma1
    #3802
    Nálam a Savegame importálás miért nem megy? Hiába tettem be a W2 mentést a Documents/witcher 2/savegames/ mabbába mindig csak a w2 szimulálást kéri,engedi. Ilyenkor mi van?
  • Myselor
    #3801
    csak köcsög xd meglehet csinálni,másodszorra odafigyelve sikerült :) igni és erős kard simán elég oda.esetleg még bomba :)
  • Mr_no_NaMe
    #3800
    Vérfarkas fightnál vagyok. Teljesen faszán megy minden, lenyomtam az élete felét, erre elkezdte magát gyógyítani, belecsapok harmincat és visszatölt ötvenet. Ez hogy van? Konkrétan sebezhetetlen mert a kétszeresét gyógyítja vissza ha egyet belecsapnék. Bestiárium nem ír semmit róla...ez bug, vagy egyszerűen csak köcsög a játék?
  • SzirmosSzisza
    #3799
  • RatBaG #3798
  • torma1
    #3797
    Ezt értem,de hogy újratöltődik automatikusan azt nem. Az előző részekben kihívás volt alkotóelemeket szerezni. Itt elég egyszer és újratöltődik. Mi ebben a jó? A legnehezebb szinten sem kihívás így.
  • Musicking
    #3796
    Azért ebben is van logika korlátozott számba tudod hazsnálni a főzeteket és a bombákat tehát mindenképp szükséges egyidő után a meditáció, ilyenkor alkhest árán újratöltődnek az előbb említett cuccok , ráadásul a meditáció törli az ereklye kategórás főzetek hazsnálati időn túli bónuszait is (pl éjlidérc főzet ami gyorsutazásig vagy meditálásig a leölt ellenfelek után megnövelheti a maximáslis életerőt).
  • SzirmosSzisza
    #3795
    Pont fordítva kéne lennie pedig a teljesítménynek.

    Amúgy borderless-nél nem lehet gammát állítani, ez nem a játék hibája.
  • Palinko
    #3794
    nem tudom nekem csak főzetek, olajok, alkohol meg alkímiai anyagok vannak a craftnál :(

    nekem sehol nincs gamma meg fényerő, teljes képernyős módban sem :D én örülök, hogy az ital készítés így oldották meg, alkoholt használ a többit nem kell gyűjtögetni. sok időt spórol.