16775
banner
  • Palinko
    #3873
    na azt hiszem megint valami bugot találtam.
    de látom más is belefutott

    de egész kiakasztó hogy valszeg a vége előtt csinálja.... most kutyagolhatok máshová.
  • macleody
    #3872
    Skacok van itt olyan aki az instantgamingról vette a játékot?
  • Fókameister
    #3871
    Hali!

    Két kérdésem lenne. 1 a Howlert kéne lezúznom a mysterious tracks contractban.. csalival be is jön a barlangba de hiába lövöm ütöm, szinte nem is sebződik vagy visszatölti rögtön bár még csak 6os szinten vagyok azért szeretném elpicsázni.
    2. Felvettem egy szerződést Missing Soldiers néven de a küldetések között nem jelenik meg. Csak a ghoulok által fertőzött kis falu meg a howleres van benne. Valami ötlet?
    Előre is köszi.
  • xido
    #3870
    se..csak nyílpuskát
  • lalakov
    #3869
    Még csak az elején járok. Minden szétszedhető tárgyat érdemes szétkapni vagy jobb valamit egyben meghagyni? Eddig a drágábbakat eladtam és a nehezebbeket szétszedtem, csak félek szétszedek olyat is ami később kelleni fog.

    Köszönöm.

    Kár hogy nem minden fegyvert lehet elvenni a megölt banditáktól. Íjat a történet előrehaladtával lehet csak szerezni?
    Utoljára szerkesztette: lalakov, 2015.05.23. 17:26:41
  • xido
    #3868
    crossbow nélkül a legkönnyebb volt :)
    mikor fentről támadt,adtam neki Aard-ot,lezuhant,mint a kő,aztán meg gyepálás és igni :)
  • zzeN
    #3867
    Valaki tudna segíteni a Family Matters küldetésben?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megtaláltam a Baron lányát viszont a feleségéről még több infó kellene. Lent felfedeztem a rituális szobát és egy YT-s videó alapján beszélnem kellene a Peller-rel, viszont gőzöm sincs hol van. Csináltam már neki egy rituálét a szellemes szigeten, de hogy hol van az öreg...
  • Myselor
    #3866
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igen ott találkozunk először trissel.és egyébként a császár lánya akit lányaként nevelt fel geralt,yenneferrel együtt gondolom.a yen-es részbe nem vagyok biztos a könyvet nem olvastam (még)
  • Myselor
    #3865
  • Shep
    #3864
    Hát hóval nehéz is lenne túl sokat sebezni :)
  • SzirmosSzisza
    #3863
    Nekem a crossnow kb semmit se sebzett, tűz sokkal hasznosabb volt ellene.
  • TBTPumpa
    #3862
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csináld a Boszorkányos küldetést! Azzal kapcsolatban meg fogod találni Annát is! Viszont egy kicsit nehéz küldetés lesz az már!


    Nekem is van néhány kérdésem!
    Az első a játékhoz kapcsolódik:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Csak Novigrad-ban találkozhatunk Triss-szel először?


    A második a könyvekhez kapcsolódik:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ciri a császár lánya, akit Yen és Geralt nevelt fel? Ha jól értelmeztem. Mert a császár azt mondta, hogy keressük meg a lányát, míg Yennefer meg azt mondta, hogy: nézd Geralt, mivé cseperedett a lányunk. Most akkor kinek a lánya Ciri?

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.23. 16:52:07
  • j0rmungandr
    #3861
    Főküldetést vinni kell tovább (a boszorkány után nyomozni) közben folytathatod majd.
    Nekem az lenne a kérdésem: Lesser red mutagen-t hol találhatok tömegesen? Mármint nekem 1 db van, és nem bánnám ha összegyűjtenék 9-t egy greaterhez.
  • DantesHUN
    #3860
    Elakadtam egy helyen.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Báró és családja küldetés. Ott tartok ,hogy Anna nincs meg. A lány meg van, elmentem Oxenfurt-ba. És ennyi, a küldetés szerint keressek nyomokat mert Anna-t elvitte egy szörny. Hol? Merre? Visszamentem, bejártam a környéket sehol semmi. Nem utat sehová a térkép, nincs utasítás, nem lehet senkivel beszélni...nincsenek nyomok..most mi van ilyenkor?
  • Shep
    #3859
    Hát nekem a kártyás játékból egy életre elegem van szóval, felőlem ki is hagyhatták volna, mondjuk a kockással sem játszottam csak ami kötelező volt.
  • Musicking
    #3858
    Akkor a fontosabb szörnyeknek is respawn-olni kellene , mert az ereklyés potikhoz azok testrészei kellenek továbbá a dudvát meg így is lehet gyűjtögetni a nem újratöltődő alapanyagokhoz, ja és meditálni sem kötelező úgy nem töltődnek vissza. Ha nem kihívás akkor minek neked poti egyáltalán csináld anélkül persze a legnehezebb szinten, ha még így is könnyű akkor páncél nélkül is lebokszolható az ellen.
  • MerlinW
    #3857
    Ha egy játéknak az a célja, hogy könnyű legyen az már rég rossz:)
  • MerlinW
    #3856
    Ezek szerint crossbow nélkül ölted meg a Griff-et?:) Hosszú harc lehetett:) Még jó, hogy vagy 5 felugró képernyő magyarázza, a harc előtt, hogyan használd
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.05.23. 15:21:38
  • Myselor
    #3855
    én csak csapkodtam ,először nekem si feltűnt a teljes regenerálódés.aztán szétcsaptam :)
  • Negritis
    #3854
    az sztem csak az acsikra vonatkozik
  • Palinko
    #3853
    én asszem Merlinre hallgatok, ha ez endgame majd vásárolgatok kártyákat és a végén végigmegyek mindenkin :D
  • xido
    #3852
    játékon kívül lesz az idő,szerintem a % is..steamen az adatlapon van,lehet galaxy-n is
  • hvitya
    #3851
    hol lehet látni hogy mennyit vittem vegig a játékból? azt se látom hol mutatja az időt mennyit jatszottam eddig a jatekkal
  • xido
    #3850
    1-2 szinttel nehezebbet simán meglehet csinálni,meg nem csak hirdetőtáblásak vannak,hanem ha csavarogsz,belefutsz helyszíni küldetésekbe,azokat is meg lehet csinálni simán
  • Negritis
    #3849
    akkor a te Geraltod megtalálta akihívást amit keresett :D
  • Negritis
    #3848
    ez a Jancsi kész :D
  • grebber
    #3847
    Én nem kártyázok mivel nem tudok mindig levernek 6-10-es kártyákkal jönnek azt nekm 1 max 2 db van ami 5-ös a többi kuka. Az kockás sokkal könnyebb volt.
  • bardocz
    #3846
    Köszi, akkor áttérek arra.
    Gwent-be sikerült legyőznöm a bárót, meg a kovácsot. De annak a feleségét...Azt hittem végre megvan. Erre lepakolt olyan kártyákat, hogy az első sora ért több mint 90 pontot. Kegyetlen erős a szörnyek paklija.
  • Palinko
    #3845
    muszáj volt saját húsával megetetnem, nem volt más megoldás :S
  • McHaals
    #3844
    megcsináltam a kezdő mapot, átmentem a következőre, 3-as szintű vagyok, de mindenhol olyan küldetéseket kapok, ahol nálam sokkal nagyobb ellenfelek vannak, általában 2-3 csapás vagyok nekik...
    ti mit csináltatok a második térképen?
  • Palinko
    #3843
    csinálni kell a banyás, részt, csak úgy oldható meg
  • Rony94
    #3842
    Az nem lehet, direkt vigyázok a fák épségére, a lehető legjobb játék befejezést akarom kapni. :)))
  • xido
    #3841
    jajmár..automatikusan töri a gallyakat és késsel kihegyezi..jóhogy végtelen a nyílvessző imígyen :)
  • hippy
    #3840
    Steam kicsit variálja a dolgokat.

    "Sadly, if you ever enabled Steam Cloud Save, they will reside in ":\Program Files(x86)\Steam\userdata\[userid]\20920\remote"

    So all you need to do is move them at the expected directory and start your adventure."
  • bardocz
    #3839
    Family matters questet van aki befejezte? Egy idő után nincsen térkép, hogy merre menjünk.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van a hely, ahol a szétszakadt ló van, onnan a witcher sense nem visz sehova, nem látok semmit. Valamit kihagynék? Pellar meg nem emlékszem hol van :D Talán ő tudna segíteni.
  • Palinko
    #3838
    itt azt írja, csak át kell neki adni az agyart mikor lecsaptuk, de hát nincs is olyan opció!
  • Rony94
    #3837
    Ez meg hülye kérdés. Ízlés dolga. Én pl. teljesen közömbös vagyok a szőkékkel, míg a barnákért és 'veresekért' megveszek. :D
  • Hunor1
    #3836
    köszi.
  • Rony94
    #3835
    A space lenyomásával tudsz ugrani a lóval, ugyanúgy, ahogy Geralt-nál is.

    #3834
    Tab --> és alul kiválasztod a crossbow-t. Utána használni a középső egérgombbal kell. Ezt egy kicsit elrontották szerintem. Nem kellene végtelen nyílnak lennie. Olyan hangulatromboló. :(
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2015.05.23. 14:49:04
  • Hunor1
    #3834
    azon túl vagyok. a hátamon a fegyver, de nem tudom hogyan használjam ( jó lenne vadászni vele kicsit)