16775
banner
  • Shep
    #3793
    Na megvan, ha nem teljes képernyőn van nem jön elő a gamma opció, viszont nekem keret nélküliben több fps-em van, és hiába állítom a gammát keret nélkülire visszarakva semmissé válik a korábbi beállítás. Hát ezt jól elszúrta a CDPR
  • Shep
    #3792
    Hát nekem rohadtul nincsen gamma a játékban, még angolra is átállítottam hátha úgy de semmi. Beléptem a játékba, ott sincs, vissza a főmenübe úgysincs.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.05.23. 12:15:29
  • torma1
    #3791
    Na pont akartam írni ezt az ital készítős dolgot. Ekkora egy hülyeséget na. Mi az hogy újra töltődik automatikusan? Tiszta konzolos szarság. Így tényleg semmi értelme a gyűjtögetésnek. Meg hogy véges számú lehet és marha gyorsan lejár az idejük. Az 1-2-töben sokkal jobb volt.
    Utoljára szerkesztette: torma1, 2015.05.23. 12:10:19
  • SzirmosSzisza
    #3790
    Lehet jobbat csinálni, ha jól láttam. Pl elején csak 50 vitalityt adott, most megnézem és lehetett 100 vitalityset is csinálni már.
  • Palinko
    #3789
    igen csak nem tudom a mutagént magát is lehet fejleszteni?
  • SzirmosSzisza
    #3788
    Megtaláltam a játék legunalmasabb térképrészletét, 3 nekker fészek egymás mellett :D

    Amúgy nekem most esett le, hogy mutagennél, ha azonos színű mellé rakod akkor sokszorozódik az ereje.
  • Myselor
    #3787
    kiválasztod a fast travelnél azt a helyet és azon belül.tehát világtérképről lépsz be
  • grebber
    #3786
    A korábbi térképterületre hogy a fenébe lehet visszajutni?
  • R0ckatansky
    #3785
    Még jó hogy direkt spoilerbe tettem hogy csak az lássa akit érdekel és ne mindenki aki mentéssel tolja és meglepire vár........

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    W2 mentés,ha a w2-ben megölted Lethot totál másképp alakul egy mellékküldetés és egyebek...
  • grebber
    #3784
    Ezek a kérdések jók mindig, ha nem tegnap toltam végig életbe nem tudnék rájuk válaszolni.....
  • Shep
    #3783
    Ja, értem. Köszi.
  • Renegade
    #3782
    Nem tudom, hogy volt-e már, de a nuuvem-en ez is elég olcsó, 99 brazil dodó.
  • cylonflatus
    #3781
    Ezt hogy érted? Én a W2 mentés szimulálással kezdtem a játékot, ezért a "bevezető" után van egy karakter, aki beleszövi a mondókájába az előző rész történéseit, végigkérdez egy csomó dologról a múltadban, rákérdez, hogy hogyan döntöttél. Ezért amikor Lethoról kérdez, akkor elvileg annak megfelelően kellene szerepelnie, ahogy az előző részben döntöttél a sorsáról.
  • wedge31
    #3780
    Mert hülyén van megoldva és csak ha játék alatt mész be a menübe lesz választható opció inditásnál nem...hogy miért azt én se értem.
  • Moby
    #3779
    Óriási
  • Shep
    #3778
    Na de ez az, hogy nem tudom hányszor átnéztem és egyszerűen nem találom.
  • Prof William
    #3777
    Néha kell egy kis unaloműzés ebben a sötét háború dúlta világban...

    Az úriembert meg már úgysem zavarja a dolog. :)
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.05.23. 09:24:52
  • Terawatt
    #3776
    Ez morbid de hatalmas. GIF a spoiler(mentes) alatt.

    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.05.23. 09:19:56
  • Terawatt
    #3775
    gyors off: Fred nem tudom, hogy olvasod-e még ezt a totyit, de azon filóztam az előbb, hogy ha a witcher most ennyire brutál szép,kidolgozott blabla, akkor a következő ES játékon is állunk fog szakadni ha tartják a színvonalat.
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.05.23. 08:02:27
  • xido
    #3774
    legalább gyakorlottabb lettél :)))
  • Madi92
    #3773
    Fuu, én meg most vettem észre, hogy rossz mentést importáltam be... Egyből rányomtam a legfelsőre, de a legalsó kellett volna. Most tízen x óra játék kuka.
  • xido
    #3772
    akit elsőnek megmentetek Vesemirrel..az a falu végén ver standot,annál kell megvenni,tehát nem alapból lesznek meg a cuccok,hanem kell a kereskedő hozzá..és nem is olcsó cuccok :)
  • Jude666
    #3771
    egyébként ha megvannak a DLC-k, akkor azokat hogy tudom aktiválni?
    mármint a páncélnak egyből az inventoryban kéne lennie, vagy megvásárolható valahol egy kovácsnál?
  • Madi92
    #3770
    Vérfarkast kutatom éppen, azért bennem van a para, mikor ugrik rám. :D Witcherben ilyen még nem volt.
  • bardocz
    #3769
    Ja és most pl ettől a kovácstól kaptam egy kártyát, pedig pénzbe ment, semmi ilyenről nem volt szó.
  • bardocz
    #3768
    Van a gwentes küldetés, én se játszottam nagyon, de sikerült végigcsinálnom. Amikor 3 ellenfelet kell legyőzni, hogy megkapd a speciális kártyáikat. De pl most próbáltam csak így faluban kováccsal, második körben már nyertem.
  • Palinko
    #3767
    a lényeg, hogy ha vezetek már 10+ al akkor passzolok és az ellenfélnek van 1 moveja amivel nem fog behozni akkora lemaradást és akkor elveszít egyik életét a 2 ből.

    egyszerűen az a baj, hogy az elején nem játszottam csak az oktató módban, aztán a véres báróval próbálkoztam, de nagyon erős kártyái voltak. szerintem nekem az kéne, hogy ha valaki leírná, kábé milyen utat járjak be. akkor majd visszamegyek a térképen és lejátszom a kötelező meccseket az erős lapokért, ha meg megvannak az erős lapok, átvariálom a paklim és mindjárt nagyobb eséllyel indulok.

    de az akkor is kevés amit kapok, főleg 3 fordulóra. mintha nem is kapnék 20 at az elején :D de húzni újakat sem tudok. meg írtad próbálsz nagy lapokat kicsalni az ellentől, majd elbukod, de hát akkor saját erős lapjaid is ki kell tenni :S
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2015.05.23. 02:07:23
  • R0ckatansky
    #3766
    Meg is van az első olyan dolog ami a Witcher 2-ben hozott döntés alapján nagyban változhat...:)

  • Madi92
    #3765
    Yupp, én is így jártam sajnos. Még csak most értem Velenbe, de azon agyalok, hogy mindennemű túrázgatás előtt érdemesebb előbb a fő küldetésekre rámenni a területen, aztán a többit.
  • RatBaG #3764
    na az első komolyabb bug jól kicseszett velem...
    mikor a griffes küldetést felvettem a faszitól, a keresett növény egyből megjelent az inventory-mban, a hunter-es rész meg el sem indult. a gyilkolás helyének csekkolása kapásból piros X lett, és már csak a fészekben kellett vizsgálódnom.
    lehet az kavart be, hogy korábban ezeken a helyeken már jártam, de ez így akkor is gáz. azt hiszem vagy 350 xp-től tuti elestem.
  • SzirmosSzisza
    #3763
    Van egy csomó alacsony szintű küldetés pedig, csak körbe kell járni. Meg szörnyeket ölni útközben.
  • grebber
    #3762
    5-ös szinten vagyok most járom be az egész világot hátha kapok olyan küldetést aminél a szörnyeket van esélyem legyőzni,mert már kb csak olyanokat adnak :(

    Ciris szálhoz most értem toltam is vele.
  • Jude666
    #3761
    egyetérteket, csak az ízgat, amit pl grebber is említett: ő alig lát, gondolom nem nyúlt hozzá nagyon a játékhoz.
    mind1, ennyi legyen a legnagyobb problémám
  • bardocz
    #3760
    Én most a küldetést csináltam, amikor spéci lapokat kell szerezni, és a harmadik éppenhogy elvert, pedig a jobb lapjaim meg se kaptam az elején.
  • Rony94
    #3759
    Első 2-3 meccsnél nekem is bonyolult volt, egyszerűen nem jöttem rá hogy kell ezt játszani (tutorial ide vagy oda). Aztán jöttem rá hogy szimplán szar lapjaim vannak, azért veszítek folyton. Lehet venni a jobbnál jobb lapokat, tisztára mint a Hearthstone.

    A sötétségről annyit hogy nem akkora hülyeség hogy még éjszaka is látunk, hiszen witcherek vagyunk, vagyis a látásunk is javult. Én legalább is úgy vagyok vele hogy jobb mint a STALKER Clear Sky-os koromsötétség, én attól megőrülnék. A STALKER-ben okés, itt már más a helyzet. :)
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2015.05.23. 00:35:57
  • wedge31
    #3758
    Menüben, gamma néven.
  • bardocz
    #3757
    Erre van a cat/macska nevű ital.
  • bardocz
    #3756
    Ez agyonbonyolított?:DD
  • Shep
    #3755
    Fényerőt hol lehet állítani amúgy a játékban?
  • MerlinW
    #3754
    Van 20 lapod és úgy kell stratégiázni, hogy 2x meg tudd verni az ellenfeledet. Nincs utánpótlás (illetve szerencsés esetben 2 lap). Én általában az első körben kicsalok minél több erős lapot az ellenféltől és hagyom nyerni. Majd a második, harmadik körben leverem. A lapok tulajdonságait meg írja a játék. Értelemszerűen célszerű bevásárolni sok jó lapot, főleg olyanokat amelyek lapelőnybe juttatnak. Jó játék, megerőlteti az agyat, nem csak kockákat dobálunk:)