16775
banner
  • Negritis
    #3913
    oh aszittem a Temeria DLC amit én nem tudok előhívni :D
  • Negritis
    #3912
    igen átérzem

    amúgy screenshotot hogyan csinálok ingame?!
  • PeeTeR
    #3911
    robin hoooooood vatyok
    ha jol emlekszem akkor dezertaloktol lett zsakmanyolva
  • Rony94
    #3910
    Húú, ne is mondd. Pont most csináltam meg a Keira Metz-es katakombás küldit. Nem tudom pontosan az időt, de olyan 1,5-2 órába telt nekem megcsinálni azt a részt és minden percét élveztem. Jó, voltak olyan részek ahol nem egyszer meghaltam és anyáztam is sokat (khm....köcsög Gargoyle....khm), de nagyrészt jó volt minden. Ezen kívül még megcsináltam pár dolgot, beleértve a farkasembereset is, basszus az milyen szomorú küldi. :(

    Tehát a lényeg hogy vagy 3-4 órát egyhuzamban simán letoltam az előbb, pedig én csak 1-2 órára akartam. És még mindig csak lvl 6-os vagyok, basszus alig fejlődtem még. Nézem a térképet és van vagy 30 kérdőjel. AZ RENGETEG!!! :D

    A gwynt kártyázás meg egyre jobban tetszik. Az elején bosszankodtam, mert nem értettem a lényegét, de most hogy már kezdem kapiskálni, már egész szórakoztató.
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2015.05.23. 20:31:44
  • Musicking
    #3909
    Jól kell operálni a potikkal + mágiával és lvl14en a zsákolható 23as kiralyvivern trófea, de lehet ez alatt is rá lehet mozdulni.
  • R0ckatansky
    #3908
    Lehetne,és lesz is, csaerébe a gépigény is nőni fog.:)
    Már most lehet szebb az ini-be piszkálgatva.:)
  • Negritis
    #3907
    baz az milyen ruha? :D
  • PeeTeR
    #3906
    nem spoileres csak a kepek vegett van tag alatt

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    dat position :D



  • Negritis
    #3905
    most viszont belefutottam egy zavaró bugba, az égő pajtánál mentem és felszorultam valahogy lécekre amikre nem tudom hogy mentem fel mer nem ugrottam és szépen elfogyott a levegő majd a hp-m is
    köszi próba 2 incoming
  • Negritis
    #3904
    annyi tény hogy lehetne szebb a játék
    és én meg vagyok győződve róla hogy lesz is :D
    ahogy többet bírnak a vasak jönnek a modderek és megoldják :D
  • R0ckatansky
    #3903
    "kontrollert pedig nem használok pc-n, azt meghagyom a konzolosoknak"

    Megengedem hogy pc-n ne kontrollerrel játszál,de azért ne a fejlesztő vagy bárki más legyen a hülye ha pusztán haterkedő ostoba makacsságból képtelen vagy felfogni hogy biza van játék amit pc-n is sokkal jobb controllerrel tolni mintsem billentyűzettel és egérrel szopni. EZ egy ilyen játék,ennyi.

    És igen a konzolok miatt van a butítás,de így is gyönyörű a játék,az hogy nem fejlődött a kettőhöz képest egy ordító baromság, nemmellesleg a legszebb sandbox játék perpillanat a piacon a W3 így is (talán az AC unity tud többet), komolyabb kinézet mellett még a mostani 1 vga-s csúcskonfigok is hasalnának.

    Ezt az ostoba konzolhater szövegelést meg tartsd meg másik topiknak Köszi.
  • Rita79
    #3902
    Mi az a két billentyű ha szabad kérdeznem? Biztos a The Witcher 3-al játszol?
  • PeeTeR
    #3901
  • Alien69
    #3900
    Nekem 6850-s a kártyám, és biza elámulok néha-néha, ahogy nézem. Igaz, be is lassul kb 20 fps-re esetenként. Direkte figyelem a karakterek fejét, remekül le van modellezve. A 2. rész is tetszett, de ez ahhoz képest SZEBB. Ha ezt nem látod, akkor NÁLAD van a baj, gyenge hardwer? Jó a felbontás? Lehet, visszább van véve?
  • PhantomAss
    #3899
    Ba***ki, ezen mit nem lehet nem értni hogy két különböző billentyűn van a lóra fel és leszállás?
    Nem ez a lényeg hogy én hazudok e vagy szívtam valami,, hanem hogy 2 különböző billentyűn van és nem is lehet egyre rakni.
    A f**szt nem lehet ezen megérteni.
    kontrollert pedig nem használok pc-n, azt meghagyom a konzolosoknak. Elég baj hogy lassan az fps-ekhez is egér helyett az lesz az alap.

    Amúgy így már látszik a különbség a 2. részhez képest az alábbi képeken, ezt elismerem.
    De tartom magam ahhoz hogy pc-n lehetne szebb is.

    @R0ckatansky
    ne kezdjél már te is bele, itt senki sem figyel arra amit a másik ír?
    Figyelj már egy kicsit légyszi:
    megengeded hogy pc-n ne kontrollerrel játsszam? Köszi
    Akkor hadd legyen már az a véleményem hogy körülményesebb az irányítás, jó?
    Az én bajom, okés, te játssz a kontrollerrel, én meg maradok a bill+egérnél.
    És hadd legyen az a véleményem hogy igenis a konzolok miatt van a grafikai butítás is és az urányítás is azért körülményesebb.
    Ennyi...
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2015.05.23. 19:46:14
  • macleody
    #3898
    Az instantgamingon kapható verzióban van magyar felirat?
  • Myselor
    #3897
    én alig alszok mióta megjelent, 17 level vagyok és rengetet mindent megcsináltam már mégis úgyérzem lófasznyit haladtam a játékkal .,nem lehet elég dolgot csinálni egy nap.kevés a 24 óra aludni is kéne de kinek van kedve.
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2015.05.23. 19:40:44
  • R0ckatansky
    #3896
    Nem kontrollerrel játszol mert pc...A pc az kizárja a kontrollert vagy ez valami istenadta megfontolás egy jókora társadalomkritikával...A pc-re egér+ bill való, fújj kontroller???
    Egy rakás játék van ami pc-n is sokkal élménydúsabb gamepaddal. EZ is egy ilyen játék.
  • DantesHUN
    #3895
    Kezd elegem lenni már a Witcher-ből. Meg is mondom miért. Ma is, leülök játszani, és röpke 4 óra úgy el telt...és még egy rakás dolgot megakartam csinálni...és Velen nagyrésze még mindig nincs felfedezve, vissza kéne menni bizonyos szörnyekhez, hátha már letudom verni-volt amit sikerült, a redva vizi bulákat-és...komolyan, ha holnap is leülök witcher-ezni, megszűnik a világ...nagyon bosszantó. Évek óta nem kötött le így játék, és zavaró. Tanulni is kéne. Meg egy rakás más dolgot. Évek óta nem játszottam zsinórban egy-másfél óránál többet, most meg ha leülök, hosszú órák. Annak ellenére, hogy van sok dolog ami nem tetszik benne, miért kellet ezt ilyen jóra csinálni?
  • CalebJoe
    #3894
    A kovács képzettsége alacsony, a journeyman blacksmith többet tud.


    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2015.05.23. 19:40:08
  • CalebJoe
    #3893




  • PeeTeR
    #3892
    de ha nem kontroller es PC akkor hogy a hugyospelenkaba lehet ket kulonbozo billentyu?! marmint mindenkinek egy kiosztott van ami default ertekben az "E" nalad ketto van. mithekkeltel-szivtal-ittal nekem miert nem adsz?!
  • R0ckatansky
    #3891
    Van baj ha nem érzel előrelépést...:)











    Az irányítás pedig: Controllerrel (360 gamepad) kell játszani,azzal tökéletes a kiosztás a kamerakezelés és a harc is.:)
  • PhantomAss
    #3890
    ízlések és pofonok...ez előző részek irányítása sokkal egyszerűbb volt.
    És az én véleményem továbbra is az hogy a grafika lehetett volna sokkal jobb is (volt is, csak lebutították)
    Amúgy a lóraszállás 2 különböző gomb nálam.
    (nem kontrollerrel játszom mert ez pc)


    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2015.05.23. 19:34:30
  • PeeTeR
    #3889
    ez a harom boszi az erdoben bazz... evil within megirigyelne
  • CalebJoe
    #3888
    Ebben a korban már szemüveg viselése erősen ajánlott, főleg ha nem látod a grafikai fejlődést a két játék között.
    A gombkiosztást meg mondja a játék már az elején, kb. olyan 2 percbe került megszokni a menüt meg az irányítást.
  • xido
    #3887
    sőt..B hosszan nyomva,mert simán nyomva ugrat :)
  • Negritis
    #3886
    kontrollerrel mintha A lenne a fel és B a le, de most hirtelen nem esküszöm meg rá
    minjá belogolok :D

    amúgy nem mintha nem lehetne ugyanarra bindelni :P
  • Rita79
    #3885

    Az csúnyább volt ennél. Meg nagyon zárt terű volt, nem volt ilyen szabad mozgási lehetőség.
  • SzirmosSzisza
    #3884
    Kajak így nézett ki a második is? Mert annak örülök akkor, lesz mivel játszani a 3 után is.
  • Rita79
    #3883
    Lehet az a fogalmazás zavarta meg őt, amikor azt írja az oktató anyagban, hogy a lóra szálláshoz nyomd meg az E gombot.
    A leszálláshoz pedig az E gombot. :D
  • Madi92
    #3882
    Nálam E-vel kell felszállni meg le is.
  • PeeTeR
    #3881
    wat O.o
    lo hivasa: x
    fel/le: e

    fuckjá kivalasztasa: tab - ramutatsz csok (eroknel is pl)
    (default beallitasok ofc)
  • PhantomAss
    #3880
    Jó ez a játék meg minden, de azért két dolog bosszant:
    -egyrész egy picit túlbonyolították az irányítást pl. lóra fel egy billentyű, lóról le egy másik. Minek??? Vagy a fáklya: beleteszed egy slotba, utána a gyorsgombbal kiválasztod az erők között, majd egy harmadik gommbbal előveszed. WTF? Ezeket már 20 éve is illett egy gombbal megoldani...
    A másik a grafika, sajnos nagyon lebutították a konzolok miatt. Nem érzek semmi előrelépést a 2. részhez képest. Nem ezt ígérték, de hát sajnos nem pc only.
    De mindemellett nagyon élvezem, bár még csak pár órát nyomtam vele.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2015.05.23. 19:00:03
  • Palinko
    #3879
    ezt nem hiszem el, tönkretette az egész játékom ez a quest! random betölt és odavág abba a csatába ahol van a töltés és ami után halál jön. ekkora ordas bugot :S még jó hogy nem adták ki márciusban :D
  • Musicking
    #3878
    Az elején én is kihagytam a kártyázást és csak a városban próbáltam rá először ott egyedül egy lepukkant kereskedőt tudtam megverni a 1-5ös lapokkal. Majd visszajöttem a 2ik terület kezdő helyszineire és ott szépen sorra kezdtem el megverni a kovácsokat és kereskedőket, majd elkezdtem a kártyás kuldetést. A a másidk feldatnál már kapsz eg y10es kártyát amivel már jobban lehet operálni , mert addig csak az álca,kém-és duplázós kártyával lehet taktikázni.
    Utoljára szerkesztette: Musicking, 2015.05.23. 18:38:03
  • Myselor
    #3877
    szétszórva vannak kisebb és nagyobb szintű küldetések :) érdemes haladni és mindent felvenni,és később megcsinálni a nagyobbakat :)
  • Prof William
    #3876
    Kicsit érdekes a küldetések szintezése. Kb a 2-ik faluban is van már olyan amihez 20-as kell. Miközben még 5-ös vagyok. :)

    Lehet körbejárom hirdetőket és mindent felveszek és aztán kezdek a kőnyűbekkel. :)

    + a útszéli küldetések is viszonylag alacsony szintűek...
  • Myselor
    #3875
    ez engem is érdekelne hogy el lehet e majd még kapni a 3 fúriát szívesen levágnám a rohadékokat
  • Negritis
    #3874
    aki esetleg már végzett teljesen Velennel attól kérdezném
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha a druida lelkét és a fa szívét elpusztítottam attól még lesz esélyem levadászni a 3 banyát valahogy?
    köszi