16775
banner
  • jocika
    #3953
    Az első területen(gyümölcsöskert) mekkora szintre lehet felfejlődni? Én lassan befejezem és kb. negyedik szintű lesz Geralt. Illetve az erőhelyeket csak meg lehet érinteni, semmit nem adnak?
  • CalebJoe
    #3952
    Brutális bőrkabátom


    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2015.05.24. 01:32:28
  • Fecoo96
    #3951
    Hali, van 1 küli ahol gwynt bajnokság van, és minden legyőzött személy után jár 1 kártya, na hát kihozta hogy az a jutalmam, de nem kaptam meg a magukat a kártyákat.... és kb csak amiatt csináltam meg. a küli elméletileg 7 szintel felettem volt ha ez számít.
  • Myselor
    #3950
    hát a bőröket pl szedd szét darabokra,csomó helyet foglalnak,érdemes szinte mindent szétkapni ,de egyébkénta városba érve vegyél majd nagyobb nyeregtáskát 160-ra növelve nem lesz gondod nem teltem még be mióta megvan :D
  • grebber
    #3949
    Akkor türelmesen várok. Eddig a rekord kb 19 értékű kard volt amit el tudtam passzolni.

    Igazából fingom sincs mik vannak nálam és mire jók,mert a lóvasszüttyóvel 90-re megnövelt teherbírásból 88-on vagyok úgy hogy csak a ruházatom van és 3 kard. A többi hús, növény meg mindenféle lószar azt se tudom mire kellhetnek.
    szortírozni kéne lassan
  • Myselor
    #3948
    meg hát a witcher megbízások jól fizetnek,és később a küldetések is.nagyon jól.nem lesz gond a pénzel
  • Myselor
    #3947
    megteheted hát.lesznek olyan cuccok amiket 400-500ért el lehet adni :)
  • grebber
    #3946
    Egyenlőre nem tehetem meg , hogy költsek bármire is. Remélem később majd ez változni fog és valahonnan lesz pénz.
  • Myselor
    #3945
    én már 10k felett vagyok és csak gyűlik.ennyire azért ne sajnáld a pénzt :)
  • grebber
    #3944
    5-ös szinten visszamentem a kezdeti területre kipucolni mindent. 158/90-ig felszedegettem a cuccost. Így már gyerekjáték volt szétverni mindenkit és mindent amik itt voltak.
    Gyártani fegyvert nem akarok,mert csak elpocsékolnám a kin keservesen összeharácsolt pénzt (tisztára olyan vagyok a játékban is mint a valóságban a fegyverek lebontásáért is sajnálom az a 3-20 pénzt) , ha később találnék jobbat,mert biztos fogok hiszen csak 5-ös szinten vagyok.


    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.05.24. 00:41:06
  • PhantomAss
    #3943
    nem az embernél van hanem mellette valahol egy tatyóban ha jól emléxem, én is körbejártam párszor mire meglett
    (van egy beomlott boltíves rész ahol fekszik egy tetem, és mellette)
  • Myselor
    #3942
    meditálsz:)
  • lalakov
    #3941
    Ha egyszer elkészítettem az Alkímiában egy bombát, később hogyan tudok újabb adagot csinálni belőle?
  • Myselor
    #3940
    nincs mit :)
  • Shep
    #3939
    Kösz, akkor elnézek a báróhoz, mert úgyis az jön a storyban.
  • Myselor
    #3938
    van egy pár helyen fegyver kovács,mondjuk rossz hogy előre nem mutatja őket sőt sokszor akkor sem ha már felfedezted,a városban este el is tűnnek ,csak nappal vannak logikus módon mondjuk :D pár faluba van kovács,pl ha a bárónál jártál ott a páncélkovács van,de a közeli faluban találhatsz fegyver kovácsot is,több helyen is van.hogyha haladsz a főszállal beléjük botlasz a faluban :)
  • Myselor
    #3937
    nem voltál az,én meg javítottam.jogos volt :)
  • PeeTeR
    #3936
    igen reszemrol is elnezest, mar megint bunkoparaszt modon fogalmaztam meg
  • Shep
    #3935
    Van egy leégett ház aminek a pincéjében van egy halott ember, ennek felveszem a feljegyzését és megkapom a kutassam át a halott ember rejtekhelyét küldetést, na én itt hiába jártam körbe 2x-3x az egészet képességet használva nem találtam semmit a jelölt területen vagy a közelében. Hol van amit nem találok? Ja és merre van a fegyverkovács, jó lenne már legyártani a kardokat?
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.05.23. 23:27:54
  • Myselor
    #3934
    elnézést
  • PeeTeR
    #3933
    spoiler tag ne legyen mar ennyire megerolteto foleg, hogy direkt spoiler -es hozzaszolasra reagalsz
  • Myselor
    #3932
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jaah arra gondolsz.ott sajnos nem lehet őket eltenni lábalol,én is azt vártam de sajna nem,gondolom később majd lesz még szerepük és akkor :)

    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2015.05.23. 23:21:00
  • Negritis
    #3931
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem mentünk nekik (még) csak Nagyi/Annie lett kimentve tőlük elvileg
    miután a bárónak megtalálod a családját és megtudja hogy hol az asszony utána lehet menni oda
    Visszatérés Görbelápra
  • Myselor
    #3930
    milyen küldetéssel mész neki a 3 banyának?
  • Negritis
    #3929
    nah közbe tovább jutottam és
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elvileg most megyek neki a 3 banyának :D


    más nézte/olvasta a Bleachet rajtam kívül? :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a Pokolfajzat eléggé úgy néz ki mint amit a 3 arrancra rakott össze a végtagjaikból :D
    és ugye itt is 3 banya idézi meg :D
  • PeeTeR
    #3928
    jol hangzik, orom azert nagy mert ugye meg csak Lv8 vagyok
  • Musicking
    #3927
    Ebből lehet majd találni 10-11-est is , rúnákkal egész ütőképessé tehető.
    Viszont lehet majd készíteni egy közelharci speckó főzetet is ez a vivern-párlat , 1800mp-ig aktív és a harc idejére vagy a sebződésig a közelharci csapásokkal folyamatosn növekszik a fegyver sebzése , így már nem lehetetlen a 10-15-el nagyobb szintű dögök likvidálása.
    Utoljára szerkesztette: Musicking, 2015.05.23. 22:26:23
  • FoxMurder
    #3926
    Itt egy jó kis térkép annak, aki ki akarja maxolni Fehér Gyümölcsöskertet:
  • TBTPumpa
    #3925
    Lesz W4. A fejlesztők is nyilatkozták pár hónapja, hogy már dolgoznak a negyedik részen. És ugye negyedik könyv is van, csak remélni merem, hogy ott már Ciri lesz a főszereplő. Geralt-al sincs baj, csak ugye úgy harangozták be a Witcher 3-at, hogy ez lesz Geralt "búcsúja".
  • nxs
    #3924
    Jogos :D
  • PeeTeR
    #3923



    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.05.23. 22:01:27
  • Negritis
    #3922
    me-be is mindenki calibrálja a femshepet :D
  • DantesHUN
    #3921
    Vajon Oxenfurt lezárt városrészébe be lehet majd jutni? Ahol az Akadémia van? Gondolom majd ahogy előre halad a történet.
  • nxs
    #3920
    Remélem itt is lesz majd olyan mint a 2. rész "A Sackful of Fluff" küldije :D
    Amúgy igen jól van optimalizálva a cucc,be voltam szarva tőle de ugyan olyan pozitív csalódás mint a gta 5,medium/high/über mix 1680*1050 35-45 fps AA+hair off (széttúrtam az iniket de hiába,szőrszar -20fps) többi on,30fps lock és teljesen folyamatos. Hozom a next gen konzolos szintet egy kenyérpirítón,i3/4gb/750ti.
    Még csak most értem át a második területre,ha változatosak lesznek a sidequestek és nem csak oda vissza szaladgálás az ára dupláját is megéri a játék...egyedül a mozgás amit szokni kell,gyalogol csak aztán fut,kicsit darabosnak érzem tőle a harcokat.
    UI.: Ha lesz W4,márpedig miért ne lenne...Ciri nem lehet main karakter,csak most esett le,hogy a sex védjegye a szériának,eddig G mindenkit megb*szott mert ő a főhős. Ha női főszereplővel megyünk mi lesz,mindenki minket fog megb*szni? o.O
  • TBTPumpa
    #3919
    Én egy nagy területen találkoztam egy 15 szinttel magasabb madárkával. Épphogy találkoztam vele és egyből Game Over. Tiszta Dark Souls feeling.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.23. 21:46:28
  • Negritis
    #3918
    oh great :D bár gondolom sok értelme nincs legyártatni mert van jobb nála de sebaj
    első mapon úgyis van még 1 elhagyott falu és a 10es lidércek rész amit nem nyomtam le :D
  • TBTPumpa
    #3917
    Dat Ass! Well done Ciri!


    Triss is back!


    A mindenségit, de hatalmas ez a Novigrad!
  • xido
    #3916
    nem előhívni kell,Gyümölcsösben megvenni egy árustól :)
  • Negritis
    #3915
    okés akkor a shadowplayt beizzítom :D
  • Rony94
    #3914
    A Galaxy még nem rendelkezik ezzel a feature-el, a játékba meg nincs beprogramozva, úgyhogy szerintem marad a Fraps.