16775
banner
  • PeeTeR
    #3993
    nem slot -ra megy ahogy neztem ergo a szabad hely szabhat csak hatart :D
  • lalakov
    #3992
    Elég sokat mentek. Mennyi mentést lehet csinálni?
  • ivankahun
    #3991
    Most töltöm le, nemsokára kiderül.
  • Frank99
    #3990
    ha megvan a vipera recept, hol lehet megcsináltatni először?
  • grebber
    #3989
    Van benne magyar nyelv! (Az nem akciós volt hanem lehúzás ,3500-5000ft-ért szórják!) pl

    Gog.com-on is írja a leírásnál:

    Languages:
    Audio and text: Deutsch, English, français, 日本語, polski, Português do Brasil, русский. Text only: العربية, 中文, český, español, Español (AL), magyar, italiano, 한국어


    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.05.24. 08:54:17
  • lalakov
    #3988
    Próbálok változni, csak nehéz. :))
  • ivankahun
    #3987
    ÁÁá...
    GOG-ról beszereztem akciósan 9500, de úgy néz ki, nincs benne magyar nyelv. Valaki tudna segíteni?
    Köszi
  • Frank99
    #3986
    karddal én is levagdostam simán, először elrepült a malom mellé, aztán ott levágtam....
    :-)
  • JethroHUN
    #3985
    Üdv. Nem tudja valaki nekker harcost (nekker warrior) hol találok?
  • Musicking
    #3984
    Ha random dobálja akkor driver vagy vga , az utóbbi esetén csökkentsd a gpu órajelét 50-100MHz-el (msi afterburner-el) ha megjavult akkor etúlmelegszik vagy megfáradt.

    grebber:
    Azt hittem egyértelmű volt hogy az elszedett vagy talált de már kisebb sebzésű felszerelésre írtam, amúgy meg mit csodálkozol hogy 2%-ra levert cuccok feljavítása költséges.
    A rúnákat a fegyver szétszedésével vissza lehet nyerni, erre én is csak később jöttem rá, de azt nem tudom az alap kovács tudja-e vagy csak az iparos szint felettiek.
  • Madi92
    #3983
    Van rá magyarázat, hogy miért kell két kard? Mármint az ezüst kard miért nem lehet univerzális? Könyvben mintha csak az ezüstkard lenne vagy ott is kettő van?
  • bendáj17
    #3982
    Pénzzel nem lesz gond adni kell el a cuccokat. Én csak a nyersanyagokat nem adom el az összes többi mehet.
  • PeeTeR
    #3981
    pontosan ezert kell hasznalni - szerintem sokan elkovetik ezt a "hibat" az ilyen tipusu jatekoknal. tegnap altam neki es megcsinaltam uhm 12 kerdojeles quest -et. sima szutyok fegyverekkel gyaktam a nepet mint mindenki. 1 szintet fejlodtem kozben tehat 8 -rol 9 -re de mar ott tartok hogy csak VARAZSTARGYkent megjelolt fegyver van az inventoryban extrakent a MESTERMUNKAra meg csak ranezek sebzes miatt - gyakorlatilag kuka. meg csak ertelme sincs pockolni ilyen szinten - hasznalni, eldobni, fejlodni - ezer masik lesz
  • DonPedro22
    #3980
    Nálam valamiért mindig beakad a játék, úgy értem, hogy megáll a kép, elsötétül a képernyő de hang van és ha mozgok azt is hallom de full sötét lesz a képernyő és utána csak a restart segít. Semmire nem reagál. Vajon miért?
  • lalakov
    #3979
    Ezzel én is így vagyok, a gond csak az, hogy mindig lesz jobb, míg véget nem ér a játék. A végén ott fogok állni minden földi jóval, amit nem használtam egy percet sem.
  • darkSectorxxx #3978
    Nekem monitoron ez full más mint tv-n, a tv-m sokkal jobb fényerőben, azon nem sötét, pedig nincs felhúzva a fényerő.
  • lalakov
    #3977
  • grebber
    #3976
    Pont ezt mondom minek használjak fel mindent egy szarra ha úgyis lesz jobb. Igaz fos karddal csak sokkal nehezebbé teszem magamnak a game-et de ami ezzel pénzt spórolok miért ne.
  • bendáj17
    #3975
    Lesz olyan kard ami alapból olyan 500-at sebez. Oxenfurtba jó kis küldik vannak 35 szintű meg ilyenek. Lehet hova fejlődni. 25 órája játszok a gammel, de nem lehet megunni.
    Utoljára szerkesztette: bendáj17, 2015.05.24. 08:06:29
  • grebber
    #3974
    Egy értelmes kardot találtam 131-es a sebzése de nem merem használni ,mert annak is egy vagyon lenne a javítása csak porosodik az invertoriba és inkább a 40-50-es agyonhasznált szarral harcolgatok. A jó tárgyakat meg kell becsülni.
  • PeeTeR
    #3973
    amugy is teljesen felesleges, valaszthato quest -bol (kerdojeles) megcsinalsz mondjuk harmat es mar le is cserelted az egesz hacukat
  • grebber
    #3972
    "felszerelést meg addig használtam még kb 50%-ra le nem pusztult és csak úgy adtam el vagy szedtem szét."

    Nekem a bal felső sarokban fullosan piros az egész ábra 2%-os cuccokkal csapatom Minden javítása valami 9xx pénz lenne 16 órám van benne pont ennyi pénzem van csak. Fog a tököm javítani jójez

    Rúnám van 3 db de nem használom minek csak kárba menne mert később lesz jobb kard abba kell majd.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.05.24. 07:30:27
  • Mr_no_NaMe
    #3971
    Ilyeneket azért jó tudni :D akkor megyek vissza :D
  • Musicking
    #3970
    Eleinte én is keveseltem a pénzt így pár tervrajzon és térképdarabon kívül szinte semmit nem vettem a felszerelést meg addig használtam még kb 50%-ra le nem pusztult és csak úgy adtam el vagy szedtem szét. A kereskedőknél, kovácsoknál se egyformák az árak a felszerelésekért a kovácsok többet adnak mint egy kereskedő. Ha van sok alapanyag akkor érdemes legyártani pár speckó felszerelést és eladni, szétbontásnál meg kell nézni mik a kinyerhető komponensek mert van amikor csak egy komponens többszázba kerülne ha meg kéne venni. A felszerelés javítása is olcsóbb ha javítókészleteket használsz mintha a kovács javítaná, egyébként lehet majd találni javítókészlet- és rúna tervrajzokat is.
    Utoljára szerkesztette: Musicking, 2015.05.24. 06:50:50
  • Palinko
    #3969
    na jó, az utolsó küldik hány levelesek lesznek? mert most egy nagyon fontos fordulóponthoz jutottam, és azt kell mondjam az előbb leírt konzolon és pc-n egyaránt bugos mellékküldi kell majd itt a főszálban ahol tartok! szóval nagyon kell még erre fix.
  • xido
    #3968
    viccelsz?:)
    gondoltam megnézem Velenben mi van a gáton túl a menlevéllel...hát nem átmentem valamelyik nagyvárosba?..oszt csak elindultam egy küldetés nyomában..félúton se vagyok és már 1 óra ma éjjel is belekerült,de megölt egy fészekaljnyi bűzdémon és nem léptem még vissza :)
  • Myselor
    #3967
    ismerős.de ma már kidőltem muszáj ovlt aludnom meg pihennem nappal is,ah
  • Zgurkaal
    #3966
    Nem lehet abbahagyni, most is remegő kézzel léptem ki. xD Viszlát napfény, viszlát világ!
  • Myselor
    #3965
    szép kis cucc.de te amúgy nem alszol?D: én a megjelenés óta játszom naponta sok sok órát.persze nem egésznap de éjszaka is valamennyit,19 level leszek még, nemtudom hogy haladsz ennyire :D
  • Myselor
    #3964
    látom sokan tolják még ilyenkor is :D
  • Jude666
    #3963
    köszi :)
    Amugy most nézem páncél/fegyver kraftoltatás előtt nem árt megnézni, hogy miket tud a mester szétszedni:
    pl most szereztem egy rakás ezüstrudat szétszedésekkel, holott annak a direct kraftolása már elég borsos :D
  • Negritis
    #3962
    velenben én endriágból vagy miből kaptam
    de lehet hogy hárpia is dobhat max amit dob szét kell szedni hogy sima szörnytojás legyen

    megint összehoztam egy 8 órás menetet egyhuzamba, de asszem ideje aludni
    a vicc h sehogyse álok Velenben :D még 74 ? van hátra :D

    mondjuk legalább a Kiera-s szál úgy tűnik lezárult :D
    sztem még pár küldit megcsinálok felmék 12re és megyek tovább mer így ez brutál aztán később visszajövök :D

    amúgy 1 kérdés, ti mit csináltok a könyvekkel és füzetlapokkal?
    valamint tollakat honnan szereztetek be, már ha egyáltalán :D
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.05.24. 02:27:21
  • Rony94
    #3961
    Oh b@zmeg! Eddig az összesnél csak egyszer nyomtam meg az E-t. Most mehetek vissza az összeshez.
  • Jude666
    #3960
    óó szörnytojást melyik pokolfajzat dob?
  • Negritis
    #3959
    ez a medve cucc?
  • jocika
    #3958
    Köszönöm, ez hiányzott.
  • wedge31
    #3957
    Folyamatosan nyomd a gombot ne csak egy pillanatra mikor megérinted.
  • jocika
    #3956
    Képesseg pontot hogyan? Mert nekem nem változott a számuk? Csak meg kell érinteni vagy valami mást is kell csinálni?
  • wedge31
    #3955
    Buffot adnak meg képesség pontot azért az nem semmi...
  • Sith
    #3954
    Van egy bugom vagy nem tudom mim Vissza térés a görbelápra küldetésnél
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kísérem a bárót egészen az "árvaházig", itt elvileg segíteni kéne a boszorkány vadászoknak a harcban ez meg is van ép csak utána nem történik semmi mindenki csak áll és néz ki a fejéből, az egyik zárt házban vagy egy fojtó lidérce de mivel zárva nem nem nagyon tudok vele mit kezdeni, valakinek hasonló, esetleg ötletek?