16775
banner
  • jocika
    #4033
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Merthogy a vadász vérfarkas, de nem a nyomkeresés óta kuka lett.
  • DantesHUN
    #4032
    Nem semmi. tizenegy szintűként, belefutottam egy olyan magas szintű kopányás valami vizi banya vagy mi fene szörnybe, ami úgy ölt meg egy ütéssel, hogy queen-t tettem magamra. Pedig ezeket a vizibanyákat elég könnyedén megöltem már, ez hanyas szintű lehet? Kicsit még gyúrni kell ellene, azt hiszem.
  • Sheltem
    #4031
    Sziasztok

    Lehet lemaradtam valamiről az elején de a méhkasokkal mit lehet csinálni?

    szerk: mire leírtam rá is jötem sry
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.05.24. 12:57:26
  • jocika
    #4030
    Ez a sokat emlegetett vérfarkas gyümölcsöskertben van? Vagy később? Már nem akar senki küldit adni, a tábla sem.
  • Darkyf
    #4029
    Még valami, csak szerintem szebb a játék ha nem fullon játszom vele? :)
    Mozgási elmosódás OFF
    Elmosódás OFF
    Élesítés Alacsony
    Mélységélesség OFF
    Krómikus Abberáció OFF

    Sokkal szebb így a játék és sem a szemem , sem a szépérzékem nem bassza :)
    Nem is értem miért gondolják úgy a játékkészítők, hogy attól szép egy játék ha olyan a kép mintha -2 dioptriás szemmel néznéd :))))
  • jocking
    #4028
    Összesen hány terület van a játékban? Eddig volt ugye a palota, white orchard, velen, velentől északra mutat egy kisebb területet a map, meg a sziget nyugaton. Ennyi, vagy még fog több megnyílni?
  • Negritis
    #4027
    nem kevés van :D
  • ratgab
    #4026
    White Orchardban én találkoztam éjjel hordányival.
  • SzirmosSzisza
    #4025
    Délkeleten van rengeteg. (a kártyajátékos faluja környékén, meg a valami kastély is van arra)
    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2015.05.24. 12:41:46
  • PeeTeR
    #4024
    valahol Novigradban egy blacksmith -tol (ha jol emlekszem? :D), igy kb. 20percig kerestem de fingom sincs nem talaltam meg -.-
    ha meg lesz dobok kepet igerem de most feladom mert megporkolodott az agyam
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.05.24. 12:41:59
  • JethroHUN
    #4023
    Most komolyan senki nem tudja hol találkozott nekkerekkel Velenben? Fontos lenne...
  • Negritis
    #4022
    pár vendornál láttam, kraftolni sztem nem lehet
  • Darkyf
    #4021
    Hali!
    Véres báróval kapcsolatos:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Másnál is felakasztotta magát a véres báró? illetve az a kis gnóm aki az utolsó beszélgetésénél beszökött, azzal mi van? Csak annyi volt a szerepe, vagy valahol lesz még valami dolgom vele?Átkutattam az egész kastélyt de nem találtam :(

    Utoljára szerkesztette: Darkyf, 2015.05.24. 12:39:20
  • Voltan
    #4020
    Én.
  • Prof William
    #4019
    Hol lehet majd ilyet venni/csinálni? Úgy érzem, hogy idővel elkel majd...

    A nyilkivédés nem tudom mennyire éri meg mert ha csak simán védekezek, akkor betalál. Pont akkor kellene védekezni, amikor eltalálna a nyíl, az meg elég kevésszer jön össze.
  • grebber
    #4018
    Tárgytalan Novigradban van a max teherbírású!
  • PeeTeR
    #4017
    oooh hogy ilyen is van

  • grebber
    #4016
    Még ennyi kérdőjelet a térképeken basszus ezer év lesz mire mind kész lesz.Nem is csinálom a főküldetést csak ezeket.
    Melyik kereskedőnél lehet 160-ig feltápolos nyerget venni ?? Mert mindig csak gyök kettővel tudok gyalogolni ez a 90-es nevetségesen kevés :(
  • Systore #4015
    sign intensity mit csinál quennél?
  • Terawatt
    #4014
    Húh gyerekek ez a tünde romok nagyon jó rész volt. Minden percét imádtam. Már szerintem egy napnyi játékóra benne van és nem győzöm legeltetni a szemem. Harmadik nehézségi fokon egy csapat nekker úgy leagresszívkodott az úton, hogy csak lestem. :D
  • DantesHUN
    #4013
    Van itt még egy érdekes dolog. Inkább spoiler-be írom.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na szóval Letho. Van egy öregasszony megbízással, hogy pucoljam ki Reardon tanyát vagy mit. Oké, de ott csak lidércek voltak. Semmi letho. Ami azért is roppant érdekes, mert 100% hogy importáltam a mentéseket, és tuti hogy életben hagytam Letho-t a Witcher 2-ben. Akkor most mi van? Hibásan működött az importálás?
  • R0ckatansky
    #4012
    Oh,köszi,ez kimaradt...Én elhajigáltam eddig,és főztem újat,főként hogy vér és törött csonton tolom ahol lévén nincs élettöltés nem sokat meditálgatok..:D
    Utoljára szerkesztette: R0ckatansky, 2015.05.24. 11:17:35
  • Madi92
    #4011
    Bug a fenéket bug. Meditálni kell és ha van alkoholod akkor újratölti.
    Senki nem olvas el semmit? Ezért lett magyar? :D
  • Myselor
    #4010
    nem bug,meditáláskor újra tölti mint a dark soulsban ha leülsz a tűzhöz :D
  • Myselor
    #4009
    hát igen :D jókat nevetek rajta.de azokat se értem akik itt írnak a pénz szűkéről.én azthiszem sokan csak mennek a fejük után és nyomják a küldetést a kitérőket pedig elfelejtik így persze hogy nincs pénz vagy új gear.fejlődni is kell mivel elég nehézkes lehet anélkül.én tegnap nyomtam le egy olyan megbízást amit 22 volt és én 18 voltam piros 23as ghoulok voltak 4en hát elég húzós volt mit mondjak végül egy vámpírral harcoltam az meg babapiskóta volt szerintem azok nem skálázódnak egyébként.
  • R0ckatansky
    #4008
    Bug, benne marad az invertoryban 0/3-ként. Dobd el,és máris tudsz csinálni.
  • Palinko
    #4007
    gondolom akkor te is röhögsz mikor vetítenek a karakterek, hogy hú de nagy adósság, ezt a falu sem tudja kifizetni, még a császárank sincs ennyi pénze és kiderül valami 200-300 koronáról van szó :D
  • jiji
    #4006
    Szia! nekem is ez volt a gond, csak át kell állítani a beállításokban -általános- és ott a maximum képkocka per másodpercet állítsd -korlátlanra . remélem tudtam segíteni
  • Myselor
    #4005
    én sem értem a dolgot :D ugyanígy vagyok mint te
  • Stief
    #4004
    Sziasztok potiont hogyan lehet újra gyártani? Mert ha elfogy és megint akarok csinálni akkor azt írja hogy nekem már van olyan. Köszönöm a választ előre is!
  • Palinko
    #4003
    nem tudom miért vagytok pénzszűkében nekem 10k aranyam van, úgy hogy sok dolgot még el sem adtam, meg be sem váltottam a más pénznemeket :D
  • R0ckatansky
    #4002
    Hülyén fog hangzani ilyen játékban valós dolgot keresni, de az acél jóval strapabíróbb és keményebb mint az ezüst, eképpen egy Witchernek kissé költséges lenne az ezüstkardot állandó jelleggel szétbarmolni a felpáncélozott embereken...Már ha egyáltalán a puha ezüsttel meg tudja őket sebezni.:)
    A könyvekben is két kard volt.
  • DantesHUN
    #4001
    35-ös szintű küldetés? Oxenfurt-ban? Hirdetőtáblán? Én olyat ott nem találtam, igaz a sztori szállban se jutottam még túl sokat előre, lehet ezért.
  • DantesHUN
    #4000
    A könyvben is kettő van, és mind kettő a szörnyek ellen, az acél az emberi szörnyek ellen.
  • CalebJoe
    #3999
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megöltem az Archgriffin-t utána csinálta nekem a csaj kovács a törpével, egy napig kell rá várni jah és level 27-es cucc.

    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2015.05.24. 10:11:51
  • Although
    #3998
    Hát jelenleg nem látok céget mely képes erre a szintre. Talán az Obsidian de ők nem ebben utaznak.
    Alaposan fel van adva a lecke a többieknek. Nagyjából a bio is ilyesmivel próbálkozott de most látni mennyire le vannak már ők is maradva. Hozták a 2 rész sztori színvonalát és ha lehet még emelték is a tétet.
  • Musicking
    #3997
    az éjszakát
  • alyr2
    #3996
    A Vadszivu kuldiben megvan a verfarkas barlangja.. de ott mit kell keresni? mert nem talalok semmit..
  • lalakov
    #3995
  • barret
    #3994
    Hmmm ennek a lónak erősen ki vannak ficamodva a lábai :D