16775
banner
  • wedge31
    #4073
    Ha tudtam volna, hogy ez ilyen sok embernek fontos ínfó már rég beírtam volna, de eddig senki se kérdezett rá...
  • Rony94
    #4072
    És basszus, az erőhelyeknél tényleg hosszan kell tartani a E betűt. Én eddig abban a hitben voltam hogy elég egyszer lenyomni és akkor ad egy kis pluszt a jelekre, csak nem írja ki. Még egy dolog ami szerintem el lett egy picit rontva. Nem lehetett volna úgy beprogramozni hogy elég lehessen egyszer lenyomni? Ezen kívül minden más interakciónál elég egyszer lenyomni a gombokat, itt miért szükséges hosszan nyomni? Nem értem a logikát.

    Na csak ennyi lettem volna. Még mindig király játék. :)
  • Palinko
    #4071
    Svarlag környékén sem tudtam megcsinálni, a házban már zárva az ajtó nem tudok továbbmenni a kérdőjel felé, lehet a quest közben kellett volna figyelni, de a fene gondolta, hogy bezárják az ajtót :S vagy kéne valami repülő ital :D
  • PeeTeR
    #4070
    akkor dobhatnal egy kepet mert a kep tetejen ott az Osi Tolgy amit emlitettel es ezek az attol delre felkvo mar nem kerdojelek
  • DantesHUN
    #4069
    Ezek a redva boszorkányok...nem lehet őket kinyírni?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Odáig eljutottam, hogy meg volt Anna, meg is halt, a báró is meghalt..és? Az a három rohadék boszorkány? Nem jöttek elő, nem kerültek elő...nem lehet őket megölni?
  • Palinko
    #4068
    Ez nem úgy látom hogy az lenne, nem látom a benga nagy fát a térképen. meg van egy kis camp is a közelben
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2015.05.24. 16:04:30
  • Palinko
    #4067
    na megvan a veleni kérdőjelek (korona 17,5K, szóval ez is megugrott komolyan :D) most mentem a szigetekre ott van 104 kérdőjel, ezzel elleszek egy ideig :D
  • JethroHUN
    #4066
    Velenben, Feketeágtől fölfelé lévő alkimista árus háza miért van állandóan zárva?

    Illetve Lornruk-ba hogyan kell bejutni? A csapóhíd fel van húzva, aard, igni nem igazán ér el odáig.

    Amúgy meg iszonyat buggos ez a játék... Oretonban a tábláról felvehető küldetés (eltünt katonák vagy mi) nem indul el... és stb.
    Utoljára szerkesztette: JethroHUN, 2015.05.24. 16:02:06
  • yesname #4065
    A nyulakat a sziklán ugye nem csak én vettem észre. Apró, valamelyest rejtett "poén". :D
  • MerlinW
    #4064
    Pedig semmi értelme ebben hurcolászni fegyvereket/páncélt. A legendary cuccokat szét kell szedni, a többit eladni. Persze mindent a maga helyén, a fegyverkovács adja a legtöbbet a fegyverekért, a páncélkovács a páncélokért. Már csak azért sincs szükség hurcolászni, mert ha csinálja valaki a melléküldetéseket + fosztogatja a terepet, már lvl35-ig előre megvan mindenféle OP fegyver tervrajza.

    A Bestárium-ot meg olvasgassátok, a kardot kenegessétek olajjal, a recepteket gyártsátok le, és akik vakon játszanak (vannak itt olyan kérdések, amelyek alapján sokan nem olvasnak egy betűt sem abból, amit a játék ír), használjuk a speciális támadásokat (hosszan egérgomb, hosszan shift + egérgomb), parry-t (jobb klikk), kitérést (alt), vetődést (space). Bombák is nagyon hatásosak és a buff italok is, tehát ne sajnáljátok a pontokat az alkímiától, mert nagyon megkönnyítheti a harcot. A nyers DPS nem sokat ér a Witcherekben.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.05.24. 15:16:51
  • PeeTeR
    #4063
    ezek kozott van amire gondolsz? egyik megkozelitese se jelentett gondot


    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.05.24. 15:08:01
  • Negritis
    #4062
    jöhetne egy láda dlc mer nem akarom kidobálni a jegyzeteket-könyveket de kezd túl sok lenni belőlük
    + a vipera kardokat is csak hurcibálom magammal de sok értelme nincs annak se már de nem akarom kidobni
  • Palinko
    #4061
    hát aki az ősi tölgytől délre, velenben, el tud jutni a kérdőjelhez, annak gratulálok, én körbejártam, térkép szélekig, de sehol nem találtam meg a feljutás módját.
  • wedge31
    #4060
    Ja, így utólag, a lényeg megvolt a többi nem számit.
  • MerlinW
    #4059
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én is kinyirtam, de nem számít... megvolt. Pipa.
  • MerlinW
    #4058
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak akkor akasztja fel magát, ha kiszabadítod a fa szellemét.
  • TOMSILENT
    #4057
    Hali! Eljutottam már majdnem a végéig...de egyszerűen a Veleni pályarészen nem engedi hogy rászálljak a lóra. Talán még a gyümölcsösben sem engedi...oda hívni oda tudom, de felszállni már nem enged. Valaki találkozott már ezzel a problémával?
  • Negritis
    #4056
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én sem engedtem el a papírokkal, hanem ahogy mások is mondják elzavartam Kaer Morhenbe majd elkértem tőle a papírokat
    amit zokszó nélkül ideadott
  • wedge31
    #4055
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Volt kufirc, csak én nem biztam meg benne annyira, hogy elengedjem a papirokkal.
  • Negritis
    #4054
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lehet hogy ha nem volt hamupipőke vagy nem úgy folyt a beszélgetés akkor nincs "szép" végkifejlet
    ez is a játék szépsége, van súlya az adott döntéseknek
  • DantesHUN
    #4053
    Ja vagy várjál melyik vadászról van szó? Amelyik Gyümölcskertben van? Az egy másik. Meg van egy másik vadász aki szintén küldetést ad Velen-ben.
  • DantesHUN
    #4052
    Volt más megoldás is
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem lett volna muszály, én el küldtem Kaer Moren-ben, a papírokkal együtt. De épp ez a lényeg, a Witcher-ben sok megoldás lehetséges
  • wedge31
    #4051
    Létezhet, még én se csináltam meg azt a küldetést.
  • Tibbbor
    #4050
    Eddig minden percét imádom a játéknak, de tegnap egy dolog nem tetszett. Addig ok, hogy felveszem a mellékküldiket és utána megnézem, milyen szinthez ajánlják, de tegnap egy fószer megkért, hogy segítsek nekik megszabadulni a hullafalóktól. Jó, elvállalom, mondtam, aztán azonnal özönleni kezdtek az ellenfelek. Öt szinttel nagyobbak, mint én és hordányian. Pár másodperc múlva buktam is a küldit, pedig nem haltam meg. Kár, pedig jó lett volna, ha én döntöm el, mikor kezdek bele...
    A másik: létezhet olyan, hogy a nemrég 4-es szinten felvett egyik megbízásom(Az eltűnt fivér keresése) lev. 33-asra van beskálázva?!
    Utoljára szerkesztette: Tibbbor, 2015.05.24. 13:53:25
  • PeeTeR
    #4049
    oh, lemaradtam rola :)
  • Madi92
    #4048
    Nem, ő nem az.
  • wedge31
    #4047
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kénytelen voltam kinyirni mert magával akarta vinni a kutatás papirjait abból meg elöbb-utobb baj lett volna.
  • SzirmosSzisza
    #4046
    Fú, ezt írtam tegnap, nagyon hülyén jött ki, hogy 3 kérdőjel és mindnél Nekker fészek van :D
  • jocika
    #4045
    Amikor először(nilffgardi őrjárat és griff miatt) beszélgettem vele, akkor történik rá utalás, ha jól emlékszem.
  • DantesHUN
    #4044
    Vérfarkas:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most mi a kérdés? Meg kell találni a barlangját-nyomkeresés. Nem kell kérdezgetni senkit. És igen a vadász az.
  • bendáj17
    #4043
    Asszem a trollos ami egy szigeten van de poénos az egész, annyinak írta ha jól emlékszek.
  • Madi92
    #4042
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De miért gondolod, hogy vérfarkas? Én semmi utalást nem találtam erre.
  • jocika
    #4041
    Pont ez volt a kérdés. Hogy kérdezzek-e végig újra mindenkit, hátha adnak infót, mert nagyobb a bizalmuk, vagy hagyjam a fenébe.
  • PeeTeR
    #4040
    itt mindegyik kerdojeles kuldetes az

  • Darkyf
    #4039
    Nem az itt a szörnyű
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hanem az a kegyetlen halál amit sorsul kapott :/ megerőszakolják, aztán a patkányok élve megeszik
  • Negritis
    #4038
    jó neked én azóta se :D viszont nem is foglalkozok velük
    leírod? :D
  • DantesHUN
    #4037
    Miért?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha az a utolsó küldetés, akkor szerintem jól alakult, mondtam neki ne menjen redaniaiakhoz, hanem menjen el Kaer Moren-be ott biztonságban lesz, ez szerintem jól végződött
  • Negritis
    #4036
    melyikre gondolsz?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a toronyból elszabadított Annabelle?
    vagy a Hamupipőke?
  • wedge31
    #4035
    Hát ez a Keira Metz féle utolsó küldit nagyon sajnáltam...
  • Madi92
    #4034
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát azt oszt honnan veszed, hogy az?