16775
banner
  • wedge31
    #4113
    Én 80 óra alatt nem fogom meguszni, meg nem is nagyon akarom mert nincs a közeljövöben semmi értelmes játék igy aztán kivesézem rendesen.
  • Myselor
    #4112
    amúgy lehetséges hogyha szürke lesz egy küldetés akkor már nem ad xp-t?vagy ez mitől függ?vannak olyan küldetések amik nem adnak
  • Myselor
    #4111
    gratula.én mondjuk biztos több leszek a végére :) 20 vagyok kb és még cska most megyek találkozni yennel a 16os küldiben.
  • yesname #4110
    Karakterscreen és C billentyű. Ha pedig ennyire tetszik kéretik nem warezolni. ;)
  • SzirmosSzisza
    #4109
    Karakter fülön nyomj egy C-t és alul kiírja.
  • Shep
    #4108
    Biztos, hogy nem. Én amúgy mindig azt hiszem ,hogy jön a vihar, közben meg nem :)
  • DonPedro22
    #4107
    Csak engem idegesít az állandó erős szél a játékban?
  • Shep
    #4106
    Hát az eléggé speedrun szerű azért, nekem eddig 12 óra van benne és a 2. helyszínen jóformán még semmit nem csináltam meg, csak pár mellékküldetést, meg elmentem a fagyos faluba.
  • RatBaG #4105
    jajj, foltos lett a láncingem!


    cool guys don't look at explosions...
  • CalebJoe
    #4104
    Nem nálam a dátumot írja mikor mentetted a játékot, azt hogy eddig mennyi nem.
    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2015.05.24. 18:37:47
  • Negritis
    #4103
    mentésnél is írja elvileg hogy mennyit toltad vele :D
    mondjuk 30 nem is sok :D
  • Negritis
    #4102
    állat-növény-kőzet
  • CalebJoe
    #4101
    Nem tudom a wirágbolti van meg csak, de olyan 30 óra biztos volt.
    Nagyon sok mellék küldetést meg csináltam, de még így is maradt.
    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2015.05.24. 18:35:50
  • Negritis
    #4100
    időbe mennyi volt? :D
    mennyire siettél?
  • CalebJoe
    #4099
    Na a végére értem, annyit mondok év játéka lett minden tekintetben, ha tényleg 36 vége van akkor az enyém elég szar lett.
    Olyan 28-30 szint meg jó cucc ajánlott a végére, nem mondom hogy nehéz de könnyű sem volt.

  • wedge31
    #4098
    Triss meg yennefer mellett öregecskének néz ki de azért nem rossz ez tény.
  • Myselor
    #4097
    ti mindenkit megbasztok?xd én trisst és keira-t is elutasítottam ,nekem yen-kell :D
  • MerlinW
    #4096
    2x szexelni ugyanazzal a nővel? Odáig nem süllyedek:)
  • Jude666
    #4095
    JÓISTEN? kinyirtad?
    egyik legjobb bula (a sok közül)
    remélem kaer mohrenben is lehet vele kúrelni
  • Negritis
    #4094
    istenem milyen karakterek vannak a játékban

    Jancsi, Uma, Főisten :D
    és akkor még az embereket nem is említem :D

    mondjuk komoly meglepetést eddig Annabelle hozott
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.05.24. 18:02:16
  • bardocz
    #4093
    Én se jöttem volna rá a fórum nélkül pont ezért, mert megnyomásra is legugol.
  • Rony94
    #4092
    Most amúgy nem akarok senkit se hibáztatni, se a fejlesztőket, se a fórumozókat, de komolyan, honnan kellett volna tudnom? Még ha az E lenyomásával megszakadna a folyamat, akkor érteném hogy tartani kell az E-t, de így hogy megnyomom egyszer és Geralt rendesen leguggol és várakozik másodpercekig, így nélkületek rá nem jöttem volna hogy ez a titka az egésznek. Nem vagyok megáldva akkora ésszel mint itt egyesek, ezt megértem, már évek óta tudom hogy nem vagyok egy észlény. De még így is benne van a fejemben hogy hogy a viharba kellett volna erre rájönnöm. Az Oktató panelt meg direkt megnéztem, az Erőhely nem is szerepel az Interkaciók közt. Ezek után mondjátok nekem hogy nem olvasok el semmit, mert igen is elolvasok mindent.

    Az LEHETSÉGES hogy még a legelső Erőhely felbukkanásánál kiírta és ott félreolvastam a mondandóját, de az meg emberi dolog. Miért kell rögtön lehordani engem mintha valami fogyatékos lennék?
  • Negritis
    #4091
    én abba a toronyba Ciri nélkül akartam felmenni Geralttal, még nem sikerült de vagy 30 percet mászkáltam körülötte :D
  • bardocz
    #4090
    Hold E to blablabla, nem Press E to blablabla.
    Én is benéztem először, meg innen tudtam meg, pedig tényleg egyértelmű eléggé.
  • Rony94
    #4089
    Direkt megnéztem most az Oktatóanyagot és SEHOL nem írja hogy hosszan kéne lenyomni az E-t, de még azt se írja hogy mit kéne megnyomni.

    De elfogadom, én vagyok a fogyatékos.
  • TBTPumpa
    #4088
    Yep, jövő hét kedden jön egy Witcher küldetés és Yennefer alternatív külső (WTF) DLC.

    Amúgy nagyon durva ez a Yennefer:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor a szexuális vágyairól kezd el beszélgetni, az epic!

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.24. 17:20:39
  • Shep
    #4087
    Kösz.
  • Sith
    #4086
    Hetente vagy 2 hetente jön 2 ha jól emlékszem
  • Shep
    #4085
    Arról lehet már tudni, valamit ,hogy a többi ingyenes DLC mikor jön és mik lesznek?
  • JethroHUN
    #4084
    A küldetés amit említettem az tényleg hibás, mások is írták steamen.
  • Musicking
    #4083
    Gondolom ugyanez történik a könyvek és jegyzetek esetében is, pedig jó pár cuccra csak azokban van utalás.
    Továbbá itt látszik az ha egy játék elengedi a játékos kezét akkor sokaknál már problémák adódnak.
    Utoljára szerkesztette: Musicking, 2015.05.24. 17:10:50
  • bardocz
    #4082
    Azon eléggé röhögtem :D

    Még írtam korábban, hogy itt végre olyan tempóban futnak az npc-k, mint mi. Na mostanra észrevettem, hogy nem, a gyerekek pl lassabbak a rövid lábaikkal, meg vannak karakterek, vannak akik ugyan olyan gyorsak, szerintem ilyen apróságra nem nagyon figyeltek még sehol. Szinte mindenhol lassabbak, esetleg ugyan olyan gyorsak, de kb semmi különbség.

    Baszki, mire Cirivel megtaláltam hogyan jutok fel a toronyba...:D
  • TBTPumpa
    #4081
    Szintén, viszont ennél keményebb dolgok is lesznek majd Novigrad-ban.

    Triss-szel kapcsolatban - Novigrad után:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    El lehet engedni örökre (nagyon könnyes búcsú opció), illetve rá lehet beszélni a maradásra és a Kaer Morhenbe való utazásra. Ha sikerül, okoz néhány kellemes percet Geraltnak.
  • Sith
    #4080
    Nem a szájbarágással van a baj hanem azzal hogy elfelejteTték az emberek hogy el kéne olvasni a párbeszédejet könyveket stb. Ez szerintem inkább mmo betegség ahol teljesítményre kell játszani.
    ez tipikussan az a játék ahol nagyon össze van rakva a világ érdemes vele foglalkozni. azzal is ami nem pont quest pld 2 koldus beszélget novigradban Brian élete : volt egy jól jővedelmező leprám, ez meg csak jött és meg gyógyított
  • BoneDragon
    #4079
    Látod, hogy egyesek nem képesek önálló gondolkozásra (sőt nem is kell, mert mindent szájba rág a játék), inkább tele rakják a topicot ostoba kérdésekkel.
    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2015.05.24. 16:39:26
  • DantesHUN
    #4078
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én kiszabadítottam...és a banyákat a végén így se lehetett megölni
  • MerlinW
    #4077
    Én ezt komolyan nem értem. A játék magyarul beszél hozzád. Érthetően leír mindent - a jelen példát véve, hogy tartsd lenyomva az E-t -. Kb mint a nyílpuska használata. Tényleg nem értem. A minap láttam Twitch-en egy csókát, aki lenyomja az összes párbeszédet, átvezetőt. Azt sem értem.
  • Negritis
    #4076
    + sokszor nem onnan indul a küldetés hanem ott van rá utalás hol indulhat egy
  • MerlinW
    #4075
    Az iszonyat bugostól azért távol van:) A táblán meg nem csak küldetések vannak. Max 2-3 küldetés van egy táblán a többi csak lore. Valamint a küldetések egy része csak akkor indul el, ha elolvasod a jegyzetet az inventory-ban.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.05.24. 16:32:17
  • Negritis
    #4074
    nemtom, de én is kíváncsi vagyok rá
    ha
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megöltük a druida lelkét akkor lehet hogy nem lehet elkapni őket
    bár beszélgettem az egyik paraszttal szóval lehet vna más megoldás is
    kicsit még kóricálok Velenben aztán megyek tovább :D