16775
banner
  • PeeTeR
    #4153
    jovanmaaaaaaaaaaa
  • wedge31
    #4152
    és ezt a ej témát itt ki nem szarja le? maradjunk a játéknál.
  • darkSectorxxx #4151
    Iminek igaza van egyrészt, hogy a határ hol van, azt az ő döntésére bízom. :)
  • PeeTeR
    #4150
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Na, abba lehet hagyni ezt a témát és a mindenféle tartalom kifecsegést!
    Hát senki sincs tekintettel senkire? A rohadt életbe már!
    Menjetek szobára (The Witcher 3 topik), és ott vitassátok meg, hogy mi van a játékban!"

    ugy mennek, de nem sulyedek le a szinvonalara :D
  • darkSectorxxx #4149
    Mi köze ehhez az EJ-nek?
    Ja hogy néhányan ott tárgyalják a Witcher-t? :D
  • SzirmosSzisza
    #4148
    Valamelyik virágbolti verzió nfo-jába bele is rakták
  • rage
    #4147
    Detto, én is csak rövid E-t nyomtam. :)
    Szerencsére, még igen az elején vagyok, nem sok helyre kell visszamenni :-D
  • PeeTeR
    #4146
    ezt egyebkent EJ topicban kellene megvitatni EN KEREK ELNEZEST JO?
  • darkSectorxxx #4145
    Oké a grafika, de a grafikája milyen lett a játéknak? :D
  • CalebJoe
    #4144
    Még 2 expanzió
  • Palinko
    #4143
    értem, köszi akkor van még időm, azt hittem ez már nagyon a vége. ez a bug másnál is volt, remélem hamar javítják, mert nem tudok haladni a fő szállal :D
  • CalebJoe
    #4142
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor összeszeded a barátaidat a csatára (már ha még nem volt a csata) onnan nekem olyan 3-4 óra volt.
    Nem volt bug sima ügy volt.
  • TBTPumpa
    #4141
    Szerintem igen, hisz az ingyenes DLC-k is ilyesfajta küldetéseket adnak, na meg 2 expanzió is érkezni fog majd hozzá.
    Gondolom úgy van megoldva, mint a Mass Effect/Dragon Age játékoknál.
  • TBTPumpa
    #4140
    Igen, elméletileg többféle befejezése van. Vannak már videók róluk, de én még nem mertem megnézni őket, majd ha legalább egyszer végigvittem.

    Kicsit én is előrehaladtam sztoriban, de már csak szinte kártyás küldetéseim vannak, nameg olyan Witcher megbízásaim, amikhez még gyönge vagyok. És a sztori jobban is érdekel, mint 0-24 órán keresztül a szörnyek irtása.

    De ez a Ciri! Imádom a csajt, hatalmas szövege van:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor a csávó levetkőzteti a Skillage szigeten.

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.24. 20:43:21
  • Palinko
    #4139
    eléggé kitapostad a szemét, én most járok 3 napnál és még megvannak a 22 lvl es fő küldik, annyit árulj el, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mikor el kell menni Ciriért és behívni a csapattársakat, az mennyire van már a végétől? mert érzésre közel járok :( meg neked nem bugolt a undviki jégóriásnál? mikor be kellett menni a barlangba és ott megölni?
  • PeeTeR
    #4138
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amugy ez a Witcher vagy jo a grafika?
  • Shep
    #4137
    Amúgy tényleg, milyen a grafika? :D
  • dartonite
    #4136
    Abbahagyhatatlan szar ez a jatek.Nem lehet leulni ele felorara, orara mert tenyleg azon kapod magad hogy elmult egy delutan.Rvaelet :D
    Egyebkent 12. szintu lettem most es Novigradban maszkalok.
    Kb 5ezer arannyal, ujraelosztott skillpontokkal.Most csak Quen+ nyilvesszoharitason ill. fast attackon vagyok, ill par masik (nem mutagen fuggo) skillre raktam.Igy azert meg 3. nehezsegi szinten is lehet haladni.Gond akkor van ha bejutok valami katakombaba es pillanatok alatt felzabalom a kajakat, italokat.Olyankor azert kicsit konnyitek.Gwentben eddig mindenkit le tudtam gyozni, bar a rangos, 1k-s tornahoz egyelore keves a paklim.Szorgosan gyujtom a lapokat :)
    Mindenesetre nalam ez egyertelmuen GOTY, talan eletemben nem talalkoztam olyan jatekkal ami ennyire eltalalta volna az izlesemet majdnem minden teren.Remelem innentol ez lesz az etalon pl. a Bioware szamara is.
  • grebber
    #4135
    Hát még az mekkora durranás lett volna ha 2013-as graffal jön ki. Akkor meg az a 3-4 ember tolta volna akinek TITAN X SLI-jje van vagy ők sem


    #4134: Olyan soha nem lesz. Crysisban is csak 1-2 szem előtt lévő dolog volt szép minden más ocsmány volt. Számomra ebből a szempontból a GTA 5 az isten ott nagyon rendben van a dolog összességében odaba***a bármelyik crysist.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.05.24. 20:17:51
  • CalebJoe
    #4134
    Becsókolnék egy Crytek féle cégeknek hogy ha ilyen tartalmat képesek lennének produkálni azzal az a csodálatos engine-nel és nem csak egy techdemót, hagyjuk már a grafikát nem az a lényeg.
  • Husimoto
    #4133
    Pár napja valaki linkelt a bevezető rész területéről egy részletes térképet, amin minden rajta volt. Persze ,most nem találom. Valaki estleg? Thx
  • Rony94
    #4132
    Szerintem is unalmas. Egyszer nem érdekelt hogy milyen lesz a grafika. Csak aztán följöttem ide és azt láttam hogy 3-4 oldalon keresztül erről volt szó, az EJ topikban szintúgy.

    És tényleg mikor meglátom ezt a kérdést hogy "milyen a grafikája?", olyankor mindig fogom a fejemet hogy basszus, nem tök mindegy? Ez a Witcher.
  • papucsálatka
    #4131
    Egyetértek. Máshol is ezt nyomják folyamatosan. Nem értem miért ekkora durranás,hogy " butítva" lett.
    Utoljára szerkesztette: papucsálatka, 2015.05.24. 20:09:21
  • wedge31
    #4130
    Ne kezdjük már el megint ezt a grafika témát rohadt unalmas.
  • darkSectorxxx #4129
    Amúgy a "közelében sincs" nem helyes kifejezés.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.24. 20:05:08
  • Rony94
    #4128
    Butítva lett a grafika?
    Igen.

    Gyönyörű attól még a grafika?
    Igen.
  • BoneDragon
    #4127
    Ezt komolyan megkérdezted, ahelyett hogy néznél videót? :D
  • papucsálatka
    #4126
    Sziasztok. Összeteszem a kezem,hogy elfut egyáltalán a gépemen..viszont örülnék plusz FPSeknek : ( Nagyobb városokban, nagy erdőkben iszonyúan lecsökken. Azt szeretném kérdezni tőletek mivel nem nagyon értek hozzá, hogy a játékon belüli beállításokon túl miket tudnék lekapcsolni 5-10 plusz FPS eléréséhez. Ki van kapcsolva pl. a hairwork( egyértelműen) de úgy látom még mindig lobog fáradhatatlanul Mr. Gerald haja. Ezt nem tudnám kikapcsolni teljesen? Vagy akár mást? Előre is köszönöm a válaszokat. ( Bocs ha rossz helyen kérdezek)
  • darkSectorxxx #4125
    Grafika miatt akarsz vele játszani?
  • SzirmosSzisza
    #4124
    Attól még szép.
  • steweee
    #4123
    jó a grafikája ? most olvasom az ipon on a cikket, hogy közelébe nincs az eredetileg beharangozottnak...
  • CalebJoe
    #4122
  • jocking
    #4121
    Összesen hány terület van a játékban? Eddig volt ugye a palota, white orchard, velen, novigrad, meg a sziget nyugaton. Ennyi, vagy még fog több megnyílni?
    Utoljára szerkesztette: jocking, 2015.05.24. 19:29:36
  • Myselor
    #4120
    priscillla mutatós kis darab tényleg :D
  • BoneDragon
    #4119
    Fu én a kis szőke bárdot kapnám el... Na meg cirit! :D
  • Myselor
    #4118
    a fő küdletések után lehet folyatni a felfedezést stb?
  • bardocz
    #4117
    Báró meg családja
    [spoiler]Mi tötrténik ha nem szabadítm ki a fából a lelket? Illetve agyerekkel mit akar a 3 nő csinálni? Nem kérdeztem rá...[spoiler]
  • CalebJoe
    #4116
    Durván 40 óra na, de ha mindent felfedezek a térképen, tengeren + mellékküldetések akkor biztos lenne vagy 200 óra.
    A többit is meg fogom csinálni bár 60as szintre nem tudom mi fog felhúzni mivel ezek a kis küldetések nem sok xp-t adnak, fő küldetés meg már nincs.
  • grebber
    #4115
    Szépen odaléptél neki.Akkor szinte nem is lézengtél. 16 óránál vagyok és csak 6-ös szint most pucolom ki a 2. területet. Az első 100%-ra felfedezve minden megcsinálva.

    Életem első kalandjátéka lesz amibe bőven 50 óra felett leszek. Szerintem lesz ez 200 is mert addig meg nem állok amíg minden map nem 100%-os felderítettségű. Ej de jó lesz majd egyszer amikor gépem is lesz hozzá nem 16-18 fps-el kell szüttyögni lowon.
  • Myselor
    #4114
    én is így vagyok vele.egész évbe nincs semmi amivel játszanék ezt vártam a legjobban.rommá játszom majd :D hehe