16775
banner
  • xido
    #4193
    meg oxenfurt is fog,ha jól tudom,csak a gyümikert végén riogattak sárkányokkal :)
  • Negritis
    #4192
    a nap felfedezése számomra : velen és novigrad összeér :D
  • Musicking
    #4191
    Talán az örvénylő sodrás képességgel aktiválható.
  • BoneDragon
    #4190
    Aztán le ne dőlj a székről mint a kínai farmerek... :)
  • xido
    #4189
    szabadnapjaimon sikerül beletennem 4-5 órát...melósan hazaérve mondjuk 2..van egy érzésem nyár közepéig elleszek vele..15 óránál járok kedd este óta...pajtim direkt szabit vett ki,0-24 nyomja kedd éjjel óta,kb 35 órája van benne és még van tennivalója Velenben is :)
  • Palinko
    #4188
    és még első nap nem is játszottam csak 1-2 órát :D viszont 4 napja transzban nyomom :D
  • Negritis
    #4187
    miért ne lenne érdemes?
    a játék zseniális a Lore anélkül is el van magyarázva hogy ismernéd csak kicsit nézel majd 1-2 esetben hogy ez kicsoda
  • Myselor
    #4186
    én nem nyomom el .érdekel minden :) nem időre megy a játék.na mindegy ki hogy játszik ^^ a főküldetések nagyon sok xp-t adnak amúgy .:) meg a megbízások
  • wollnerd #4185
    Szóóval....? :D Mennyire érdemes megkaparintanom a játékot? :D
  • CalebJoe
    #4184
    Elnyomják a párbeszédeket például, kivéve az átvezetőknél, úgy nem nagyon érted meg a sztorit, sok duma van benne de ha érdekel a történet is akkor érdemes végighallgatni.
    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2015.05.24. 22:48:26
  • Negritis
    #4183
    Kedden hajnal óta lehet játszani
    egyetemen vizsgaidőszak :D

    én most amiatt morgolódok kicsit h lv12 és egy 25s küldit csinálok (kardok és gombócok)
    viszont csak ilyen 9xp-ket kapok mikor kb vért szarok hogy sikerüljenek a dolgok és minden kisebb glitchet ki kell használnom a harcban (normál nehézség szóval nah)
    de Hattori meg Skuruk odatosz :D
  • Rita79
    #4182
    Jogos cikk. kb. erről beszélek anélkül, hogy olvastam volna. Viszont annyira azért nem rossz a helyzet, mert szerintem is túl nagy volt az elvárás, de ez köszönhető a propagandának is, melyet nem a játékosok találtak ki. Viszont azért több a pozitívum a játékban grafikailag, mint negatív (pl. igen sok fajta, nem ismétlődő fa fajta van az erdőkben, nem látok ismétlődő karakter arcokat, iszonyat messze el lehet látni, ahová bármikor el is tudsz jutni, a párbeszédeknél eddig sosem látott részletességű arcbőrök, stb...). De az élesség javítása remélem benne lesz a 600-ban.
    Utoljára szerkesztette: Rita79, 2015.05.24. 22:45:33
  • Myselor
    #4181
    én se értem hogy csinálják. 50óránál járok és most találkoztam nemrég újra yennel. :D 21 vagyok és csomó midnen kimaradt még amott is.el leszek vele nagyon sokáig még
  • BoneDragon
    #4180
    75 óra? 4 napja jelent meg a játék... WTF
  • Palinko
    #4179
    áh, nincs meg 70% a mellékküldieidnek tuti, nekem 75 óra benne van és még nincs meg minden küldi, pl szigetvilágban csak párat csináltam. mondjuk a witcher megbízásokat is beleszámolom.

    na de senkinek nincs kedve kísérletezni? csak 1 óriást kéne leölni tényleg :D de nálam beakad :(
  • Hunor1
    #4178
    Vizimában nincs bejárható terület csak a kastély belül?? vagy később megnyílik?
  • PeeTeR
    #4177
    en pl nem jatszottam.. tobbi witchert megvettem de ha osszeszamolom 30perc jatekido sem jon ki osszesen :D
  • ferenc001
    #4176
    Na, 37 és még egy negyed óra alatt sikerült végigtolnom a fő szálat, meg a mellékküldetések olyan 65-70%-át. A többiből (Treasure Hunt, meg Witcher Contracts, meg kérdőjeles helyek) nagyon keveset csináltam, de úgyis lesz még pár végigjátszásom, úgyhogy a többit majd felfedezem akkor :D
    Összességében tetszett, sajnos a kettőben hozott döntéseknek nem túl sok súlya van. Még annál is kevesebb mint a Mass Effect-ben volt. De hát ne akarjunk túl sokat, és végül is az általam preferált verzióhoz eléggé közel áll az alapvetően felvázolt állapot, úgyhogy különösebben nem zavar. Holnap azt hiszem kezdem is a következő végigjátszást, meglátjuk hogy alakulnak a dolgok más döntésekkel :D
  • wollnerd #4175
    És akinek nem volt meg a Witcher 2 sem? (vagyis nem játszott azzal a résszel (sem).) :D

    Én gondolkodom a Witcher 3-on... Néztem utána hogy milyen, nos, egész jónak ígérkezik számomra is, a sok lehetőség, nyílt világ, stb.
    Viszont nem csak hogy nem halottam a Witcher sorozatról, hanem eddig egy fantasy világú játékkal (arra gondolok, ahol ugye, sárkányok, mesebeli figurák, szörnyek, varázslatok, kitalált dolgok, helyszínek vannak) sem játszottam...
    Nem nagyon szoktam fantasy világról olvasni/nézni, de azért jópár fantasy filmet néztem már, csak sosem játszottam ilyen témájú játékokat.
    Viszont a Witcher 3-ban vannak jópár tetszetős dolgok is.

    Vajon, szeretni fogom az a játékot, még ha ez az első fantasy játékom lenne? :D
    Van itt valaki olyanok is akik a Wicther 3 előtt nem játszottak ilyenfajta játékokat?
  • grebber
    #4174
    Ha cska a főküldiket darálod hamar vége lenne meg mondjuk szinte lehetetlen is mert semmit nem fejlődne az ember ha nem keresgél mellékküldizik. Kb ugyanúgy állok ahogy te csontra. Fősztoryban a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    boszorkányhajkurászat
    jönne ,de inkább a térképeken derítem fel a kérdőjeleket meg mindent amit lehet!
  • Palinko
    #4173
    lesz ilyen bizonyos % tűzsebzés esély, meg a stunt jó
  • Prof William
    #4172
    Nem tudom hogy a 30 órás végigjátszás hogy jött össze mert én most vagyok oylan 15-16 óránál 6-ik szinten és még szinte semmit sem csináltam. Tulajdonképpen a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    első Keirás küldetésen vagyok túl és most megyek az egyik melléküldetésére.. A sziget átka.
    77

    Hol van még a vége...
  • Madi92
    #4171
    Grafikáról!
    Ha valakinek kimaradt volna.
  • Negritis
    #4170
    ha a 2 végén megölöd sztem nem támad fel :D
  • Sheltem
    #4169
    Értem és mik lesznek ezek? rúnák vagy ilyesmi ?
  • SzirmosSzisza
    #4168
    Szörnyek/ládák dobják majd.
  • Sheltem
    #4167
    Én még csak most értem a 2. térképre (level4). Kérdés: A fegyverek slotjába hol vehetek cuccost? Vagy azt csinálni kell ?
  • rage
    #4166
    Ugyanazon logika alapján gondolkodtam mint te.
    Az E megnyomása az interakció.

    No, kivéve itt :)
  • wedge31
    #4165
    Ekkora tömegbe szerintem a jelek meg a bombák hatékonyabbak de ez se rossz.
  • Palinko
    #4164
    van kedvetek kísérletezni? elküldeném a bugos questem mentését, és valaki megpróbálná megcsinálni az ő gépén? mert ugyan mellékküldi, de beszámít a főküldibe :D
  • xido
    #4163
    bejátszik
  • Shep
    #4162
    Lethoval mindenképp találkozunk, vagy itt már bejátszik a 2-ből importált mentés, mert ugye ott volt olyan befejezés, hogy megöltük.
  • Darkyf
    #4161
    Ezekkel a beállításokkal szerintem nagyon szép élesek a textúrák ,tárgyak, és a táj sem olyan "festményszerű", ha minden be van kapcsolva, egy az hogy szó szerint bántja a szemem, kettő pedig olyan olajfestmény hatása van szinte mindennek, de a növényeknek kifejezetten.
  • Rony94
    #4160
    Az a bizonyos határ a lovak "teleportálásáról" szólt. Erre dühödött be Imy. Hogy jogos volt-e a dühkitörése? Erre nem mondok semmit mert félek, ide is bejön és leordítja a fejemet.
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2015.05.24. 21:33:30
  • Rony94
    #4159
    Azt hittem én vagyok az egyetlen szerencsétlen aki nem tud nyomva tartani egy rohadt betűt. :D
  • PeeTeR
    #4158
    true fact
  • Rita79
    #4157
    Nos ez nekem is szemet szúrt, igaz én még nem raktam lejjebb übernél a grafot, de igazából k.rva szép is meg nem is. Elmosott textúrájú növényzet, amolyan félig-meddig anno XIII szintű rajzfilmes beütés. A vízzel és a vízesésekkel is vannak bajaim, láttunk már szebben kidolgozottakat is ennél nem régi játékokban. A növényzet idétlen dülöngélése a szélben sem épp a franyó megoldások közé tartozik szvsz. Összességében persze brutál szép a játék, de az előzetes scenek alapján ennél szebbnek tűnt. Tehát osztom azok véleményét, akik szerint a konzolok miatt le van butítva a grafika. Nem tudom, valahogy nem annyira élesek a tárgyak. Igaz sokszor rokokói (túldíszített) látványban részesít, de amúgy meg az az érzésem, hogy nem ezt vártam. De hangsúlyozom, maximálisan meg vagyok elégedve ezzel a tálalással is mint jelenünk legszebb RPG játékával.
  • bardocz
    #4156
    Lehet pontokat kell hozzá kiosztani? És utána meg hosszan nyomvatartani a gombot.
  • Negritis
    #4155
    hát annyi relevancia van hogy mi "ezzel játszunk" :D

    amúgy nemtom volt-e a pc gurus videó amin játszanak pár percet
  • SzirmosSzisza
    #4154
    Hogy lehet így pörögni?