16775
banner
  • grebber
    #4233
    Kicsit hiányolom a viz alatti harcot.A szájbavert fojtólidérceknek nagy lent az arcuk a víz alatt.Erre már nem futotta a büdzséből :(
  • PeeTeR
    #4232
    passzolom - teljesen megdoglott a savegame.. reggel gondoltam vegigdaralom a gyumolcsos kertet, meg is volt cirka fel ora alatt - most hogy tavoznek nem tudok
  • Rita79
    #4231
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem ott 4 db ghoul volt, kinyírtam őket, aztán kiírta, hogy a hely felszabadítva, jött oda pár ember, és az oltár előtt imádkoztak, meg sütkéreztek.
  • PeeTeR
    #4230
    nem talaltam semmit a kozeleben de ahogy elnezem igazabol mindegy is barhova csinalok gyors utazast crash -el a jatek... mindegy melyik regio, mindegy melyik vegpont - crash
  • Terawatt
    #4229
    Ott videóban láttam, hogy egy adag szörnynek kéne lennie, de nekem sincsenek ott, se éjjel se nappal :) szerintem bugos, elintéztem ennyivel :D
  • ferenc001
    #4228
    Lennie kell ott egy-két banditának vagy Monster Nest-nek. Ha kinyírtad a banditákat vagy felrobbantottad a szörnyek fészkét (nem tudom hogy lett fordítva magyarra), akkor kapsz egy kis cut scene-t ahogy visszavándorolnak az emberek.
  • PeeTeR
    #4227
    kerdes

    itt mit is kene csinalni? mert ugye odabaktatunk a halacskammal es egy szobor van ott semmi mas.. ergo a telepules igy huss sevolt sesincs
  • wantonly
    #4226
    Nem kell újrakezdeni, közben is át tudod állítani a nehézséget a 'játékmenet' menüben.
  • Terawatt
    #4225
    Bármikor lehet állítani a nehézséget :)
  • Rony94
    #4224
    Én is normálon kezdtem, de hogy őszinte legyek, most hogy már nagyjából hozzászoktam az irányításhoz és a harcrendszerhez, eléggé könnyű nekem. Sokszor előfordul hogy bekapok egy csomó ütést és még mindig élek. De újrakezdeni meg nem fogom hogy eggyel emeljen a nehézséget, úgyhogy marad ez. :(
  • Zozzer
    #4223
    az kemény volt tényleg. :) Nem azt mondom hogy megviselt, de a hideg rázott ki tőle mikor megláttam. Nem is a félelem, hanem... csak egy csecsemő
  • wantonly
    #4222
    A második fokozaton játszom (kard és legenda), de így pont megfelelő. Nem lehet fejjel előre az ellenfelek közé rohanni, mert lecsapnak könnyedén, és a nagyobb szörnyek ellen is általában épphogy életben maradok... Ha már kiismertem a játékot a legnehezebb fokozaton fogom újrajátszani, ahogy a korábbi részek esetében is, mert annak is megvan a szépsége.
  • Terawatt
    #4221
    blee
  • Rony94
    #4220
    És az újrajátszhatóságról még nem is beszéltünk. Én szerintem ezután nekiállok a hard fokozatnak. :)
  • Rita79
    #4219
    Elnézve az én előrehaladásomat nekem minimum 250 óra fog kijönni belőle. De ez így van jól, egy ilyen részleteiben kidolgozott játékot vétek elkapkodni és végig rohanni rajta.
  • Rony94
    #4218
    Az eddigi legdurvább ellenfél szerintem a játékban:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Botchling. Gyakorlatilag egy halott, rothadó magzat. Link
  • ferenc001
    #4217
    Én nem nyomkodtam el párbeszédeket, hanem mint írtam, a mellékküldetések egy részén (és a fő sztorin, persze) kívül nem csináltam meg túl sok mindent. Talán két Witcher Gear-es quest-et csináltam, meg egy-kettővel több Witcher Contract-et, a kérdőjeles dolgokkal pedig prologue-on kívül nem is törődtem, csak ha éppen útba esett. Gwentet se játszottam túl sokat, és stb. Sajnos általában ezt csinálom az első végigjátszás alkalmával, mert miután beindul a sztori, nem tudok csak úgy mellékvágányokra menni, itt meg főként érdekelt hogy mi lesz Cirivel, milyen szereplők térnek vissza, milyen utalások lesznek a könyvekre (meglepően sok amúgy, egy csomó novella sztorija jön föl, néha még kicsit átalakítva újra is éljük őket, és akkor a szereplőkről még szó se esett).
    Kicsi spoiler az első könyvvel meg az első Vizimai látogatással kapcsolatban (annyira szerintem nem spoiler, de jobb a békesség)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Például amikor Emhyrrel találkoznál, és megfürdetik meg borotválják Geraltot, az a Cintrai sztori (asszem Pénz kérdése a novella címe) elejére utal/azt álmodták újra.

    Mindezzel csak annyit akartam mondani, hogy engem a lore és a sztori sokkal jobban érdekelt elsőre, mint a Treasure Hunt-ok, meg ilyenek, így nagyrészt csak a főküldetéseken és a fontosabb melléküldetéseken mentem végig, így jött ki a kicsit több mint 37 óra :D
  • grebber
    #4216
    Minden ami Witcher 3
  • Musicking
    #4215
    Először én is köpködtem a kártyás részt mert az erős lapokkal nem lehet mit kezdeni amikor csak 1-5ös lapjaid vannak, épp ezért kell először a kisebb szintű kovácsokat és a szegényebb kereskedőket kell elkenni a lapok miatt.
    Az kártyás küldetésnél már tudsz 10 lapot szerezni az már nagy előny, de sokszor többet ha van 2-3 kém és álcalap ( az előbbit az ellenfélhez teszed le de kapsz cserébe 2 új lapot, hasonló a helyzet a gyógyító lapokkal csak azt saját magadnak pakolod le és tudsz húzni az előző körben eldobott nem speckó lapjaid közül.
    A bárót még nem nyomtam le mert elment vadászni majd később vissza nézek hozzá, de egy 3db 10es lappal operáló kereskedőt meg a városi játékosok küldetést meg igen.
    Egyébként még az sem nyert ügy ha erős lapjaid vannak tehát taktikázni mindeképp kell.
    Pl. ha van 2 álca lapod akkor az elején ki kell ki kell csalni az erős lapokat vagy több lapot pakoljon le aztán visszaveszed az lepakolt nagy lapjaidat és passzolsz, de utána a következő 2-kört nyerned kell úgy taktikázz.
    Úgy vettem észre 10-15 pon különbségnél kb 70% hogy passzolni fog és ha jól áll lapokkal akkor pár pont különbségre lapot fog rakni a gép.
    Amúgy meg a taktikákról biztos lehetne írni legalább egy fél oldalt és akkor még csak egyik tipusú pakliról lenne valamennyiu megszellőztetve és ez sem váltanáki a személyes logikát, tehát ninc smese játszani kell hog yátlásd a lényegét.
    Az elnyert lapok után a pénz mellett nyersanyagokat is kapsz minél erősebb az ellenfél annál ritkább-drágább nyersanyagokat.

    Utoljára szerkesztette: Musicking, 2015.05.25. 07:08:19
  • Sith
    #4214
    Mentés importálásnál van egy pont amikor megadhatod hogy miket tettél, ha van importod akkor ez elvileg kimarad.

    Tudtommal felszerelést xp-t pénzt stb nem hozol át, viszont az hogy hogy alakul a történet kik élnek és kik halnak vagyis kik haltak meg a 2. részben az számít.
    Igen a szélvihar többé kevésbé megmarad.
    Az ellenfelek feje fölött figyeld a szintjüket (ha piros akkor ne köss beléjük) gondolom ha level 1 en belekötsz a level 24 es fojtó lidércbe annak még easyn sincs jó vége.
  • grebber
    #4213
    Nem importálok mentést soha semmibe ,de ez a Witcher szerintem nem arról szól hogy importálod és isten szintű leszel.A full nulláról indulsz mentéssel is meg nélküle is ami az erődet és a cuccaidat illeti.
  • kasa85
    #4212
    Sziasztok.
    Pár kérdés.
    Az a hatalmas szélvihar mindig benne lesz a játékban,mert eléggé idegesítő :D
    Ki írja derült idő erre 300km/h szél tombol mindenhol.
    4 órát játszottam vele.
    A Witcher 2 mentését bele raktam a 3 mentésébe.
    Újra kezdtem.
    Honnan tudom,hogy el mentette,vagy menti egyáltalán az előző történetek végigvitelét ?
    Remélem 100% mentést raktam alá régen játszottam ki a kettőt.
    A másik a hollo Melvért vagy mi a neve nincs rajtam pedig azt is megszereztem.
    Kettőben rajtam volt remélem nem kannás borra cseréltem.
    Elég fura könnyű fokozaton.
    4 fojtólidérc rám csapott az KO.
    Nem vészesen nehéz csak fúrállom az első kettőben egy hadsereget le gépeltem itt meg 4 vizitrotty legépelt.
    A kettő mentését be vittem.
    1 szint semmi képzettségem sincs.
    A ruházat,és minden más ócska.
    Jó lenne tudni tényleg a kettő mentésével vittem e tovább,de mérges leszek,ha nem.
    5 órám van benne,és nem örülnék,ha kezdhetném elölről.
    Segítségeteket előre is köszönöm :)
  • Sith
    #4211
    Láttam easyn ott elég sok elelnfél 1 ütés, ha nem kell vissza töltögetni az is sokat dob, plusz rengeteg helyet ki lehet hagyni, bár szerintem nem érdemes.
    Én most 27% nál tartok és 44 óránál.
    Nem tudom mióta ez az a játék aminek a hangulata teljesen magába szippantott :)
  • MerlinW
    #4210
    nyomsz egy C-t a karakterlapon és írja. Egyébként nem tudom hogy csináltad én 30 óra után lvl14-es vagyok, pedig nemigen kóvályogtam, küldetésről küldetésre haladok.Vagy te is olyan párbeszédeket elnyomkodós típus vagy?:)
  • xido
    #4209
    akkor is azt mondom,hogy aki ezt a takony szemét kártyát kitalálta és logikátlanul nehezítette,az játsszon vele élete végéig..
    direkt visszamentem velenből vizimába,mondom már történetileg 2.helyszín,biztos jótékony,mert tudja,hogy gyengén jutunk el oda.
    köcsög 10es lapjaival dögöljön meg az udvaron az a nemes :)
  • TOMSILENT
    #4208
    Na, kiakasztva (sztori részről). Rég láttam már egy ilyen ütős sztorit...a vége egyszerűen olyan twist hogy kurva epic
  • CalebJoe
    #4207
    Rápróbáltam 3x is új mentést csináltam, ablakban is futtattam, de ugyan úgy loading screen fogad, rákerestem és sokan küzdenek ezzel a problémával még konzolon is akadnak emberek, gondolom hibás lett a mentés és valahogy hatással van a küldetésre is.
    1.03-al próbáltam de amikor én ott jártam még nem volt patch lehet az a hibás.
  • BryceHUN
    #4206
    Ezzel már én is szemezek egy ideje, de gondolom csak a játék vége fele lehet majd megszerezni.
  • Palinko
    #4205
    köszi, hogy rámszántad az időt. ez nagyon érdekes, lehet erre patch sem lesz :D kénytelen vagyok tovább haladni azt hiszem. lehet te nem mentetted meg azt a fickót akit főztek a trollok? mert állítólag akkor működik. csak már rég nincs oda visszavezető mentésem és ezt a 20 on pár órát nem fogom ezért sutba vágni
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2015.05.25. 00:35:10
  • Musicking
    #4204
    Megnéztem a mentésedet, az óriás felébredése után feketeképernyő és töltögetés, pedig nálam tényleg nem voltak bugok.
  • Rony94
    #4203
    27 óra és én még csak a Fúriás résznél tartok. A Báróhoz még el se mentem. Meg lesz az 60-70 óra simán. :)
  • Palinko
    #4202
    egyelőre nem találtam, de emígy is el lehet veszni a 2 nagy bejárható részen. én velent meg novigradot 1 nek veszem :D
  • Palinko
    #4201
    srácok, tényleg ha valaki itt van még segítsetek már,

    próbáljátok leütni az óriást, itt a savegame.

    http://s1.toldacuccot.hu/letoltes?sid=1a54e5868f35e2283aba82258ad142cd&file=gamesaves.rar
  • Musicking
    #4200
    A báró lánya is megéri a pénzét :)
  • Myselor
    #4199
    srácok ez melyik páncél amivel egy sárga kendő van a nyakában?
  • Shep
    #4198
    15 óra és most mentem a Báróhoz, őszintén szólva engem jobban lekötnek a mellék küldetések, szörnyvadászatok, meg a helyek felfedezései, mint a főszál.
  • Madi92
    #4197
    :DD Pont most nézek egy LP-t és ahogy megnéztem a giffet 2 percre rá, látom, hogy bele a kútba és paff :DD
  • bardocz
    #4196
    :DD
  • SzirmosSzisza
    #4195
    :D
  • Hunor1
    #4194
    Vizimában nincs bejárható terület csak a kastély belül?? vagy később megnyílik?