16775
banner
  • Prof William
    #4273
    A vízalatti "harchoz".

    Azt hiszem hogy a második könyvben említi meg Geralt, hogy witcherek tehetetlenek víz alatt. Egyszerűen nem víz alatti harchoz vannak kitalálva.

    Belegondolva... A víz alatt se kardozni nem lehet se bombázni. Max a jelek hatásosak de az se biztos...
  • Shep
    #4272
    Simán :D
  • PeeTeR
    #4271
    problema megoldva, fogjuk ra.. csak a cuccaim vannak kaoszban illetve a kincsvadasz kuldetesek hianyoznak. kerdojelek redukalodtak 18 (78 -rol) -ra ahogy volt tegnap \o/

    de ez a savegame mizeria egy analpainmuch

    utobbi masfel ora kepben
  • Negritis
    #4270
    átérzem a helyzeted :D
  • Negritis
    #4269
    látod itt is van random, akkor ezt is törlöd? :D
  • Rony94
    #4268
    Ez ilyen. Szokd meg! :D
  • Shep
    #4267
    A kivégzés itt minek a függvénye, mert látszólag random az egész.
  • Shep
    #4266
    Legyártottam a vipera ezüst kardot, mondom a következőhöz amihez ábrám van úgyis +10 szint kell még, nem sokkal később a temetői banyától kaptam egy sokkal jobbat. :D
  • SzirmosSzisza
    #4265
    Alkímiához adnak dolgokat. Farkasok általában dobnak ennivalót + néha ha megölsz 1-1 kisebb szörnycsoportot akkor a helyükre beköltözik egy kisebb közösség.
  • Myselor
    #4264
    először is nem értem hogy nincs pénzed több :D másodszor pedig lehet találni jó páncélkokat és a fegyvereket is,mindig tele vagyok cuccokkal .aztán minden szörny ad x-pt van amelyik 5-t is ad vagy többet.vagy hogy kevesebbet
  • Palinko
    #4263
    igen
  • Soldiers
    #4262
    Velenben vannak erőhelyek?
  • wedge31
    #4261
    Fejszével szoktam a pajzsosokat lenyomni / nem rég találtam egy brutál törp fejszét, jobb mint az acél kardom /
  • Negritis
    #4260
    nekem 2 taktikám van ellenük :
    1. axii :D
    2. háta mögé kikerülés és úgy vágás
    persze mind2 elég lassú és nem biztos hogy normál felett működne
  • Mr_no_NaMe
    #4259
    Újabb pár óra játékot követően örömmel felfedeztem, hogy folyamatosan kell nyomni a gombot a rohadt erő köveknél, így a letérdelést követően még +1 képzettségpontot is kaptam: D

    Gyorsan körbeszaladtam és szereztem a körutammal 6 pontot. Konkrétan 40%al többet sebzek emiatt :D

    Jelenleg a bosziknál járok, de erősebb vértem, és erősebb kardom még mindig nincsen. Pénzem folyamatosan 200on áll, egyszerűen nincs pénzem a szarjaimat megjavítani. 3-4 harc után már 70%on van a kardom, és azt a 30-50 aranyat amit összekapartam, azt megint javításra költöm el. Tetszik a játék, de abszolut nem érzem az előrehaladást. A páncélom valami vászon jelenleg, a védelmi értéket leszámítva semmim se jobb a játék eleje óta. 6 óra aktív játékidő után azért illene valami...

    Amúgy azon gondolkodtam, hogy a kisebb szörnyeket akár ki is lehetne kerülni. Xp-t nem adnak, tárgyakat nem fognak dobni csak a nagyobbak, ergo mi a francnak koptassam a fegyvert rajtuk?
  • Palinko
    #4258
    ja jótanács, a Hasításra erő stílus 3. skill mindenképpen rakjatok 1 pontot, mert a pajzsos ellenfelek ellen nagyon hatékony és éppen most harcolok egy pajzsos bossal :D
  • Myselor
    #4257
    na alig várom.rohadékok fúj :D
  • Palinko
    #4256
    mégis az egyik legjobb rész Cirivel, azon kívül hogy már a feltett kérdésre válaszolnék, hogy a játék vége felé lehet majd megölni a 3 fúriát akiket a mocsárból volt "szerencsénk" megismerni, szóval a legjobb rész
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mikor a várban a nagy csata után hógolyózhatunk Cirivel, az annyira megfogott, hogy gondoltak ilyesmire
  • Myselor
    #4255
    amúgy szerintem a medve páncél a legjobb a játékban az nagyon epic.meg az alap. az a kettő a kedvencem :)
  • Myselor
    #4254
    értem köszi ,még hátra van ez :D
  • TBTPumpa
    #4253
    Hát most mondd, hogy nem aranyos:


    Ezt vetkőztetném én is!
  • Palinko
    #4252
    The Lord of Undvik, Undvik ura vagy valami hasonló a magyar neve :) ez már 17 lvl quest. kábé a játék felénél

    nem emlékszek arra a 3 ra, szerintem nem lesz nagy szerepe.
  • Palinko
    #4251
    azt meg lehet oldani harc nélkül is :D vagyis nem azzal kell harcolni, hanem csak bevédeni azt hiszem lidércek ellen amíg elviszik a szükséges helyre :D

    más, víz alatt tényleg lehet használni a számszeríjat akkor csak standard lövedéket lő, de 1 hit kill :D
  • Myselor
    #4250
    a küldetés nevét is leírnád? :) én még nem voltam ott.kinek kell ezt csinálni? én tudtommal nem mentettem meg íjászt óriással se találkoztam.witcher gear miatt viszont jártam már sok helyen remélem nem lesz gond :D ja és jártam egy barlangban,volt 3 vitatkozó troll egyből nekem este,pedig azthittem lesz több eszük ,de nem volt nem is éltek sokáig xd volt valami szerepük?
  • CalebJoe
    #4249
    Ok és jah könnyű az óriást legyőzni.
  • Palinko
    #4248
    nagyon köszi, hogy te sem sajnáltad az időt! úgy emlékszek nekem már 1.01 nél volt a beakadás, 1.03 nem javította. én is próbáltam ablakos, nem ablakos, segíteni a ketrecbe szorultnak nem segíteni. mégegyszer írom a többieknek, hogy lesz majd egy olyan rész mikor a roncs hajótól továbbállsz és látod a lerombolt őrtoronynál egy út vezet majd, megtalálod az íjász holtestét stb, ott mentsetek egy nagyot, mert állítólag az akasztotta ki hogy megmentettem az íjászt, valakinél kiakasztja, valakinél nem. és az íjász nélkül is elméletileg nem annyira nehéz legyűrni az óriást.

    ennyi bug belefér egy ilyen hatalmas játékba szerintem :)
  • CalebJoe
    #4247
    Yeneffer erősen hajaz a Van Helsing-ből Kate Beckinsale-re.

  • TBTPumpa
    #4246
    Cirinél nincs jobb, főleg amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vetkőzik/vetkőztetik.
    Eszméletlenül jófej a csaj.
    Amúgy meg Triss és Yen a legcsöcsösebb és legformásabb, a többi elmehet gyufáért.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.25. 11:46:13
  • SzirmosSzisza
    #4245
    Én párbeszéd nyomkodós vagyok (előbb elolvasom mint végigmondja) és 24 óra alatt vagyok 9-es. Bár marha sokszor megmurdáltam még az elején :D
    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2015.05.25. 11:42:48
  • Myselor
    #4244
    ez nem is igaz :D viszon t az igen hogyn em lassúl be a játék
  • Myselor
    #4243
    előfordul persze,ez nem ilyen nagy okoskodás akart lenni,csak mondtam :) én is szívtam már párszor mentés elvesztésével,most minden napra van egy mappám hogy hol tartottam
  • PeeTeR
    #4242
    nekem most sikerult elveszitenem a szuzessegemet savegame baxakodas teren... oreg hiba - mindenki kovet el faxsagot
  • Rony94
    #4241
    És ha már mentések. Látom a fejlesztők tanultak az előző részek hibáiból és végre nem halmozódnak fel a mentések. 5-6 darab van mindig és a régiek folyamatosan törlődnek. Így nem lassul be annyira a játék mint a 2. rész. Ez is egy plusz pont. :)
  • Myselor
    #4240
    én mindig mikor abbahagyom a játékot kiszedem a mentéseimet. sok okból elővigyázatos vagyok már
  • PeeTeR
    #4239
    igazabol meg sem fordult a fejemben, hogy ilyen megtortenhet
    amugy igen... :D
  • Terawatt
    #4238
    Egész végig egy árva mentést írogattál felül? öreg hiba
  • PeeTeR
    #4237
    valaki legyen olyan kedves es vegyen erre a mentesre egy pillantast: letoltes
    Novigrad -ba kernek csak egy fast travel -t amennyiben lehetseges es a jatek is engedi.. HATHA... utolso mentesem uhm 15 oraval korabbrol van es hat - ... kizart
  • Sith
    #4236
    Mentsd el a mentéseidet valahová biztos ami biztos és csak 1 db ot hagyj a save game könyvtárban
  • PeeTeR
    #4235
    csodalatos

    "Playing on PC. Everytime I try to fast travel to anywhere in No Mans Land - Velen/Novigrad my game plays the cut-scene cinematic and towards the end crashes every single time. I can travel to anywhere but this place. Methods i've tried using to fix: Rebooting PC Verifying Game Integrity on Steam Deleting Local Content and Re-installing Drivers are up to date Can someone please help me fix this problem. Up until this point my game has been completely fine and this glitch is pretty much game-breaking being the fact that I can't access the main area of the game. I have no idea whether I should continue forward in the other lands because I don't know if this glitch will ever be fixed. Previous saves can load into No Mans Land - Velen/Novigrad but they are very far back and all my recent saves cannot load into this area."

    zmizsidomunkamarpazzmegcdprojekt
  • Rony94
    #4234
    Az íjat állítólag lehet használni. De én még nem próbáltam.