16775
banner
  • kill3r21
    #4313
    Végre lesz 720p xD
  • Palinko
    #4312
    három kell a tánchoz küldi
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem tudom, hogy ugyan ez történt volna, ha nem hülyítettem volna mindkettőt? :D
  • Madi92
    #4311
    Pusztán kíváncsiságból. A "temeri" helyett, nem "temeriai"-nak kéne lennie a fordításban?
  • bélanéni #4310
    Ezért is örülök, hogy nyugdijas tempóban haladok az eddigi 7 órámmal.
    A W1 5 hónapig tartott anno.
  • Darkyf
    #4309
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na, jól sejtettem én, előkerült az a kis gnóm aki a bárónál rohant be a szobába :)
  • wedge31
    #4308
    Egy ekkora játékhoz és tartalomhoz lesz még egy pár patch.
  • bélanéni #4307
    Dolgoznak a fiúk: patch 1.04
  • Palinko
    #4306
    lvl 30 , államérdek quest

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    whááá éreztem hogy előbb utóbb összetűzésbe kerülünk Dijsktrával ahol meg fog halni, de addig húzták a készítők hogy már azt hittem mégsem lesz semmi, erre itt beütött, zseniális!
  • Musicking
    #4305
    Patch 1.04
    -Rebinding of all keys is now available after switching on the ‘Unlock Bindings’ option in the Options\Key Bindings submenu.
    -Corrects an issue in the dialogue system that might have caused dialogue looping in certain scenes.
    -Fixes an issue with incorrect behavior of Wild Hunt warriors after they were affected by the Axii Sign.
    -Corrects a bug that caused spontaneous combustion of gas clouds.
    -1280 x 720 resolution is now properly displayed as a valid resolution option.
    -Fixes boat stuttering in cutscenes.
    -Texture rendering quality for the high and ultra presets has been improved.
    -Further improvements made in NVIDIA Hairworks performance.
    -A few additional gwent cards are now available in the Prologue area.
    -Fixes an issue where users with usernames incorporating non-Latin characters were unable to import saves from The Witcher 2.
    -Includes a series of overall stability and performance improvements.
    -Fixes issues related to alt + tabbing and minimizing the game window.
    -Updates the game icon.
    -Enlarges the loot pop-up window in the UI.
    -Fixes an issue where, in certain circumstances, the comparison window could extend beyond the game borders in the UI.
    -Upgrading items included in gear sets no longer destroys rune sockets on said items.
    -Introduces small tweaks in the UI for gwent.
    -Corrects some missing translations in localized versions.
  • MerlinW
    #4304
    gyors támadás maxon, vörös mutagénnel, illetve alkímia a mérgezés határ kitolása és hatóidő miatt, hogy tudjam használni a fél órás buff italokat. Jelekre csak egyet tettem, Axii-ra a párbeszédek miatt.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.05.25. 16:34:17
  • BoneDragon
    #4303
    Akkor pár hónapig el leszel a játékkal. :-D
  • Rita79
    #4302
    Nálam is mutat most 1 nap 6 órát és még csak lvl3 vagyok, igaz én betegesen bele tudok merülni egy játékba ami érdekel. Mindent elolvasok, agyalok a háttér történeten, megállok és olvasgatok pl. az alkímiai összetevőkről, vagy csak bejárom töviről hegyire a térképet.
  • Palinko
    #4301
    Undvik ura küldetésnek egy lényegtelen része
  • Soldiers
    #4300
    ez a trollos küldi mi ennek a küldetésnek a neve?
  • Palinko
    #4299
    hát én semmire sem raktam pontot, mert még nem vagyok szettben, van rajtam könnyű, nehéz meg közepes páncél is.

    #4296
    ügyes vagy! jól döntöttél, hogy kihagytad a vadászt, bár így megfőzik, de úgy sem számít. elmeséltem, gondoltam hátha érdekel az a rész is 3 troll őrzi a bográcsot és vagy legyakod őket vagy találós kérdésekkel kihozod a vadászt
  • grebber
    #4298
    Erő helyek Velenben
  • Soldiers
    #4297
    Ti leginkább melyik képzettségeket fejlesztitek??
  • Myselor
    #4296
    sikerült megcsinálnom szerencsére nekem nem buggolt be,de óvatos voltam azért a vadásznak a közelébe se mentem xd jó kis harc volt az óriás meg nem volt nagy nehézség :D
  • bardocz
    #4295
    Minden nem színes kardot ott lehet hagyni, színeseket meg eladod/szétbontod, kedvtől függően. Ha ad valami ritkább összetevőt, akkor értelemszerűen bontás.
  • krisztajo
    #4294
    Sziasztok! Adjatok tanácsot.
    Nem rég érkeztem Velenbe és állandó tárhely gonddal küszködök.
    Sajnos olyan kereskedőt még nem találtam akitől nagyobb nyeregtáskát vehetnék.
    Hol keressem?
    Minden vackot felszedek, a csatatereken lévő testektől is és ettől nagyon hamar megtelik hely.
    Azt viszont nem tudom mit lehet eladni és mit kellene inkább szétszedni, mert kelleni fog.
    A kacatok közül mit adhatok el bátran és mit tartsak meg?
    Illetve azt már lehet tudni, hogy mi a plafon, hányas szintig lehet fejlődni?
    Köszi a válaszokat.
  • zlcsi123
    #4293
    vergenben van egy küldetés amikor meg kell védeni a fosztogatókat, na ott mellette vagy egy bandita / dezertőr szállás és fogva tartanak egy kereskedőt, meg kéne találni a kulcsát, már mindent átkutattam de sehol sem találom, van valakinek valami tippje?
  • SzirmosSzisza
    #4292
    Ha már csak 1 ellenfél maradt azt érdemes elkábítani és általában így ki is végzi Őt Geralt.
  • Musicking
    #4291
    A 'random' kivégzés előfordulása növelhető a kritikus sebzési bónusszal és a kábító varázslattal így 6 ellenfélből 2-3 már kivégzéses lesz, emberek esetén valamivel nagyobb az előfordulási faktor .

    Utoljára szerkesztette: Musicking, 2015.05.25. 14:52:46
  • Negritis
    #4290
    fasza, én sztem az "über" medvéve fejezem majd be ha eljutok addig :D
    bár ki tudja valaha eljutok-e mert továbbra is inkább kincs és szörnyvadászok és csak néha szánom rá magam a fő sztorira :D

    persze holnap megint meló úgyhogy hétvégéig takarékon tolhatom csak :D
  • Palinko
    #4289
    kérdőjelek, de legtöbbje nem az lesz, de legalább lesz pénzed
  • Negritis
    #4288
    persze, nézd meg a ?-ket :D
  • Palinko
    #4287
    nem találtam farkas iskolásat, kezdő páncél néz ki legjobban eddig :D most boszorkányvadászom van questből lvl 27 es, úgy nézem ezzel fejezem be a játékot. 32 lvl vagyok amúgy
  • Soldiers
    #4286
    és van valami segítség hogy hol vannak?
  • Palinko
    #4285
    szerintem is ez a sorozat legjobb tagja, eddig az 1 tetszett legjobban, a 2. egy kicsit hanyatlásnak éreztem, gondoltam ha a 3. nem ugrik nagy bajok lesznek, de túlteljesítette az elvárásaimat. a 100 órát sem hittem el, de sztem meglesz, vagy már meg is van, mert sokszor láttam a statisztika elcsalt jó pár órát :D pl 3 nap 9 óra volt, most meg 3 nap 1 óra játékidőt mutat :D de a lényeg betartották a 100 órát.
  • Negritis
    #4284
    nem azt mondom hogy tökéletes, de az is zseniális mert komoly grafika nélkül teremt zseniális hangulatot
    de van még pár ilyen pl a Shovel Knight
    csak épp az más kategória
    +az is segíti hogy nem volt ekkora hype körülötte ami mindig visszaüt (legalábbis sok fanyalgót szül) függetlenül a végterméktől
    off vége

    kérdésem lenne, aki már eljutott a az Ikrekhez mikor Dandeliont keresi:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a kis Rose-t én baltáztam el vagy nem lehet "különleges" kardozásban részesíteni?


    másik kérdés hogy farkas iskolához tartozó withcer ruhák vannak?
    mer most épp a griffeset vadászom, de jobb lenne autentikusba tolni
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.05.25. 14:40:42
  • bélanéni #4283
    Azt hiszem értékelés alapján jelenleg első a Steam top listán. Mindent a maga szintjén kell értékelni, de hogy ez tökéletes játék, a W3-nál meg megy a fujjogás a grafikára, ez az ami számomra az agyrém kategória. Nagy az Isten állatkertje.
  • SzirmosSzisza
    #4282
    Novigrad térkép

  • CalebJoe
    #4281
    úr isten hogy a faszba kapott az a fos ennyi award-ot?
  • Negritis
    #4280
    azért azt se fikázzuk mert az is egy remekmű a maga kategóriájában!

    akinek csúnya a W3 menjen vissza Ryse-zni meg Orderezni :D
  • bélanéni #4279
    Nagyrészt technikai jellegű problémák miatt. Aki a játékélményt kritizálja, az menjen vissza a láthatóan jobb grafikával rendelkező és nagyobb élményt nyújtó Crypt of the Necrodancer csodához. Az 98%-on áll kb.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.05.25. 14:22:59
  • SzirmosSzisza
    #4278
    Steamen van pár negatív kritika.
  • Shep
    #4277
    A kérdés inkább az, hogy ki az aki játszik vele és nem így érzi?
  • bélanéni #4276
    Így van, úgy látom sokan érezzük így.
  • Rita79
    #4275
    egyet értek, hihetetlen hangulatú játék. Az egész atmoszféra amit közvetít az páratlan.
  • bélanéni #4274
    Milyen mázlisták a fejlesztők!
    A játék fenomenális vízi harc ide vagy oda, ennyi