16775
banner
  • xido
    #4353
    4
  • Palinko
    #4352
    nem tudom, próbálom megnézni, de nekem a főküldik vannak most terítéken amik szintén szürkék, cserébe jó hosszúk ezért nem tudok mit íni egyelőre. majd szólok még, ha befejeztem
  • Rita79
    #4351
    A Griff megölése után hányas szinttel hagytátok ott gyümölcsös kertet? Mert ki akarnám zárni, hogy kihagyok valamit véletlenül. Addig semmiképp se akarok onnan elutazni, amíg nem győződtem meg erről.
  • Negritis
    #4350
    nah lv15 full hatékony griffpáncél és van 7k pézem :D
    asszem megyek haladok a fő szotirval :D
  • bardocz
    #4349
    Amellett szerintem elúsztam :) Kezdek kifogyni a másodlagos küldetésekből, van még pár felkiáltójel, de amik maradtak mind magasabb szintűek mint én, bőven.
  • Myselor
    #4348
    igen akkor jól gondoltam,mondjuk érthető csak kicsit kiszúrás mert nemtom hogy érjük el a 70levelt így :)
  • ferenc001
    #4347
    Megnéztem most, level 31-en behajtottam egy level 9-es quest-et, és semmi XP-t nem adott. Ebből szerintem az jön le, hogy ha sokkal feljebb vagy az ajánlott szintnél (tehát szürkére vált zöldről az ajánlott szint) akkor már nem ad XP-t.
  • dehill
    #4346
    Sziasztok!
    Ha valakit esetleg érdekel eladó egy Witcher 3 PC játék letöltőkódja. Egy GTX970 mellé járt bónusz tartalomként. Engem nem érdekel ez a játék. Szívesen eladom.
    Utoljára szerkesztette: dehill, 2015.05.25. 19:41:00
  • xido
    #4345
    megyek egyik küldi felé hajóval...kalandozok,hajótörött kincs,tele a kis sziget fojtólidércekkel..én 5,a küldi 13..mondom pite...közelebb megyek,erre a fél brigád valami mocsola nevű fojtó-ghoul keverék erős dög :)
  • Myselor
    #4344
    figyelj már.neked minden quest ad xpt?nekem többnél is volt hogy kész de nem írt xp-t megnéztem és semmi.ez mi alapján lehet?túl fejlett vagyok?
  • Palinko
    #4343
    legalább is 2 tuti megmurdel a 3. al majd lesz valami, nem lepődnék meg ha még feltűnne. emígy nem tudom miért akarsz lovagolni rajtuk :D

    egyébként nagyon jó tényleg át lehet élni, volt hogy meghatódtam, felnevettem ilyen csak a legjobb játékoknál történnek, sőt néha még ott sem.
  • Madi92
    #4342
    Pedig azok ellen is működik, csak nem szabad megállni. Berontasz vágsz egyet, majd tovább. És ezt addig, míg el nem fogynak. :D
  • bardocz
    #4341
    Azért Velen déli részén vannak lények. Gondoltam elindulok arra felfedezni, de nem sok sikerem van eddig.
  • Myselor
    #4340
    az egyik nekem is,de a másik nem :) ott nincs a banditákba kulcs.hiába megyek oda és ölöm meg őket újra.bár nem izgat különösebben :)
  • xido
    #4339
    másik helyen szintén be van zárva egy kovács,dokk mellett,egyik leölt fogdmegnél volt is kulcs,ki is nyitottam neki a ketrecet a házban,de se egy hang,se ki nem jött...mondjuk kérdőjeles belebotlás volt,nem küldetésre mentem oda..
  • torma1
    #4338
    Hát ja ez van. Majd csak javítják. :-) Eddig nagyon jó a game. A legnehezebb fokozaton lehet pöcsölni na. :-) A lovas harc nagyon jó bár csoportok ellen nem jó. Csak single ellenség, pl maci stb.
  • rage
    #4337
    Nálam működött.
  • grebber
    #4336
    Én belebotlottam egy olyan ketrecbe aminél jelezte a térkép meg írta is hogy hoho feladat ,nagy bőszen megindultam a ketrec ott van valóban de senki sincs benne és körülötte se. Ide aztán kellenek a Witcher képességek gondoltam...
  • Myselor
    #4335
    az nekem is bugos .nincs kulcs ennyi
  • torma1
    #4334
    Na nálam is bebugzott a második térképen a ketreces kiszabaditós. Mikor oda értem még ott voltak a banditák de meghaltam és visszatoltve már nem voltak ott. :-( Nem is lehet kiszabadítani a kereskedőt
  • Shep
    #4333
    Kb.de lőni attól még tudnál :D
  • grebber
    #4332
    4 ezer év lesz ez a game :(
    Elég sok helyen már dupla szintes szörnyek vannak vagy még erősebbek. A küldetésekhez meg 24-27-es szinteket ír.

  • Terawatt
    #4331
    Semeddig kb :)
  • DantesHUN
    #4330
    Ha eljő a Farkas vihara ne egyél sárga havat...vagy mi.
  • DantesHUN
    #4329
    Meg lehet ülni azt a három mocsadékot? Na akkor megnyugodtam...amúgy ettől is zseniális a Witcher, érzelmeket vált ki, gyűlöl vagy épp megkedvel az ember szereplőket. Ilyen színvonalon, nem is tudom mikor láttam hogy ezt megcsinálták videójátékban.
  • Shep
    #4328
    Lőni tudnál, csak éppen nem érne el túl messzire a vessző :)
  • PeeTeR
    #4327

  • Terawatt
    #4326
    Még a számszeríjjal se tudnál lőni, de az más kérdés, valami kellett. :D
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.05.25. 18:40:38
  • Myselor
    #4325
    hát én nem értem ezt,hogy mikor nem adnak a küldetések xp-t már párszor felfigyeltem rá,nemtudom mi alapján.túl fejlett vagyok oda? nem tudja valaki?
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2015.05.25. 18:40:12
  • PeeTeR
    #4324
    ah ez uh.. Skellige - most jottem at 2-3 main kuldetest csinaltam meg es ugy poenbol kaptam 123 kis kerdojeles kuldetest tobbit nem is emlitem. soha nem erek a vegere x.X Lv18.... aaah....
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.05.25. 18:36:48
  • Rita79
    #4323
    Jó tudni, most készülök elmenni gyümölcsösből, a kocsmárostól megvettem az összes kártyát.
  • Palinko
    #4322
    ja szaporodnak, mert felfedeztem mindet aztán még rádobott 13 at :D

    most a sokkterápiás küldiben kéne segítség. 1 szer sikerült beszaratnom, mert eloltottam a tüzet, de a méheket hogy verem le? meg a vasedényeket? jeleket, kardot mindent próbáltam. bombát is dobtam rá :D

    szerk: szeretem ezt miután beírom mindig 1 ből megoldódik. szóval a menet, hogy ha lefekszik akkor aardal a lábosok, aztán dumálni kell vele, hogy váltson pozíciót mert 3 van neki, mind 3 ijesztéshez aard kell, ha a sziklán áll a méheket aardozni, ha meg a tűznél a tüzet
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2015.05.25. 18:28:14
  • Madi92
    #4321
    Minden hirdetőtáblához tartoznak ? jelek, ha elolvasod az adott táblát, akkor jelennek meg a hozzá tartozó ? jelek.
  • Negritis
    #4320
    jól veszem észre hogy a ?ek szaporodnak?
    modnjuk mintha hasonlóra utaló kiírás lenne miután felveszem a papírokat a hírdetőtábláról
  • Myselor
    #4319
    szerintetek amelyik küdletés szintje szürkévé válik nem ad xp-t?vagy ez mitől függ?pl most a fő küldetések sem adtak,korábban meg sokat.bár tudom nmem mindegyik küldetés ad xpt de érdekelne mi alapján van ez,és hogy ez is oka lehet e.valaki tudja?
  • SzirmosSzisza
    #4318
    Szerintem másnál is, legalábbis a lentebb linkelt Novigard térképnek másképp nem lenne sok értelme :D
  • xido
    #4317
    kellene,hiszen az első falun minden ott van
  • Prof William
    #4316
    Csak nállam van úgy hogy csak akkor látszanak az (kovácsot, árúst, hajvágóst) jelző ikonok ha a közelükben vagyok? Amint elmegyek Oxanfurtból vagy Novigradból ezek az ikonok eltűnnek.

    Aztán amikor visszamegyek és újra közelükbe érkezek, újra megjelennek ezek az ikonok.

    Vagy az normális? Úgy lenne logikus hogy ha egyszer voltam ott akkor onnantól már hősünk emlékezzen (vagy bejelölje a térképen) hogy hol vannak ezek a helyek....
  • MerlinW
    #4315
    Nem.
  • xido
    #4314
    na ez mit jelent?

    "-A few additional gwent cards are now available in the Prologue area."

    ha most visszamegyek Gyümikertbe,újra tudok venni valakitől plusz kártyákat?vagy nyerni?
    Utoljára szerkesztette: xido, 2015.05.25. 17:45:19