16775
banner
  • TBTPumpa
    #4393
    Engem egy kérdés foglalkoztat Triss-szel kapcsolatban:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ha elbúcsúzunk tőle a játék adott pontján (ott tényleg úgy tűnik, hogy Triss végleg elbúcsúzik Geralt-tól), akkor vajon a szövetségesek összeszedésénél (Kaer Morhen) újra találkozhatunk vele, vagy ez az opció is kimarad így?
  • xido
    #4392
    és ha előbb poénból leviszed a beállítást minimálra,majd visszateszed?
  • Prof William
    #4391
  • grebber
    #4390
    Rendesen megörültem találtam szkojatel kard tervrajzot 2xx-es sebzésű mondom legyártom 24-es szint kell hozzá
  • Fpocok
    #4389
    Visszaszívom amúgy, amit a végén írtam, nyilván nálam lesz a gondocska.
  • Fpocok
    #4388
    Megpróbálom újra felrakni.
  • DantesHUN
    #4387
    Szerintem meg erre igenis érdemes oda figyelni. Ez egy RPG...az XP-től fejlődsz, ha elszúrod a karakter fejlesztését, a nehezebb küldetéseknél szívás lesz. Én csak azt mondom, oda kell arra figyelni ,hogy egy küldetést lehetőleg még zöld fázisban meg kell csinálni, mielőtt szürke lesz, és nem ad Xp-t.
  • Prof William
    #4386
    Nálam semmilyen probléma nem jött elő a 1.04-nél.
  • SzirmosSzisza
    #4385
    Szerintem aki számolgatja az XP-t játék közben az rossz csinál valamit :)
  • DantesHUN
    #4384
    Ahogy nézegettem, bár lehet tévedek plusz mínusz 5 szint az ahol érdemes küldetést bevállalni. Vagyis belehet vállalni 20 szinttel nagyobbat is, arra értem, hogy ezen a szinten zöld a küldetés. Ez alatt, szürke, és nem ad XP-t! felette meg piros (ami lehet több xp-t ad, de viszont nagyobb kihívás lehet)

    Szóval: ha nem akarunk XP-t elpocsékolni, így kell időzíteni a küldetéseket.
  • Fpocok
    #4383
    Nem jó.

    Újraindítottam de továbbra is 8-10 fps. Mekkora egy rakás fos.
  • grebber
    #4382
    20-as szint ó jaj majd két év múlva talán elérem!
  • kasa85
    #4381
    24 es szint :ÖÖ
    Az komoly :)
    Igen valami halálfejet kell nézni amennyiben van elég egy belőle ki nyír.
    Nem akarok ott isten lenni csak bánt az elején sem Macska,sem Fecske főzetem nincsen.
    Pedig Vesemirrel vagyok,és ott illő egy Witchernek :)
    Amúgy tudtok valahol hol lehet megrendelni eredetiben a medál másolatát,és poszterokat?
    Elvont vagyok a játékkal kapcsolatban kell egy olyan medál :D
    A történetet el mentettem meg mentettem minden spanomat,és barátomat.
    A kettő vége Trissel volt érdekes az elején még nem találkoztam vele pedig egy jót hancúroztam volna vele ennyi év kihagyás után :)
  • BoneDragon
    #4380
    40-50 eddig nem volt jó? Meg várod míg fix 60 lesz?
  • bardocz
    #4379
    Nem állított át semmit?
  • Palinko
    #4378
    Eredin ellett a space gyakori használatát és az erős stílust javaslom. mondjuk nagyon sokszor a gyors stílus a hatékony, szóval mindkettőt fejlesszétek serényen. de Eredint nem érdemes gyorssal ütni, csakis erőssel, nem kell a lenyomva tartós, mert arra nincs időd elég a sima shift + bal klikk
  • Fpocok
    #4377
    Mert ha jól menne, lehet érdekelt volna... de akkor sem vágom, mi okozta ezt a drasztikus csökkenést.
  • DantesHUN
    #4376
    Én most játszottam kb. egy órát, 1,04-el és nem volt probléma, gyakorlatilag kiörbe futottam Novigrad-ot és felvettem küldetéseket. Hiba eddig nem volt.
  • kasa85
    #4375
    Értem :)
    A kettőben tudtam teleportálni a mentést,és kaptam képzettség pontokat.
    Nekem azok hiányoznak.
    Az az iluzió romboló mikor az első részekben egész Pestet lekaszáltam szörnyestül mindenestül itt meg 4
    Vizbefútttt ahogy mondta egy jó paraszt az elsőben magyar szinkronnal ami külön élmény volt.
    Nagyon oda kell figyelni hamar legyilkolnak.
    Ami hiányzik a ruházat,és a fejlesztéseim.
    Egy Óriás polipot ki nyírtam pár kardcsapással most meg mint valami tanonc kezdem elölről.
    Nincs az az érzésem,hogy ahogy öregszik Geralt úgy nőne a képessége.
    Pont ellentéte sajnos ami meg érintett.

  • BoneDragon
    #4374
    Ha nem érdekel, akkor nem tök mindegy? :D
  • Fpocok
    #4373
    Nem olvastam az elmúlt 1000 kommentet, és igazából nem is nagyon érdekel a játék, csak gondoltam megnézem, hátha 1.04-el már jobban fut. Felraktam... és hát az eddigi játszható 40-50 helyett beállt 8-ra. WTF?
  • Myselor
    #4372
    na akkor csak nem vagyok hülye :D mondjuk kibaszásnak érzem de na :)
  • Negritis
    #4371
    én ma már azzal toltam :D
    amúgy a screenshotra raptr lett a megoldást :D

    fejlesztett griff szet
  • TBTPumpa
    #4370
    Befutott az 1.04-es javítás!
  • TBTPumpa
    #4369
    Várom már!


    Nekem az tetszett a legjobban:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor Geralték berúgtak és felmentek Yen-hez.
  • Negritis
    #4368
    jah, mondjuk Novigradban azért van lv4től lv30ig minden :D
  • xido
    #4367
    jól hangzik..steam automata le fogja szedni :)
  • Musicking
    #4366
    1.04 patchelés előtt csináljatok másolatot a játékmentésekről vagy ne rakjátok fel, kb 1 óra játék után a piacon már derékig jártam a macskakőbe, a zenészek megdermedtek csak hangszerek meg a kézfejük élt külön életet aztán le is fagyott a játék, idáig tökéletsen futott.

    Utoljára szerkesztette: Musicking, 2015.05.25. 20:56:58
  • silbor
    #4365

    a héten 2 új free DLC.
    This week's FREE DLCs are the MISSING MINERS CONTRACT & an ALTERNATIVE LOOK FOR YENNEFER. Coming soon!
    link
  • Palinko
    #4364
    áh az eleje ilyen, aztán meg bead 20 pár levelesen egy lvl 2 es felkiáltójeles questet :D szóval gyorsutazni sem biztos hogy megéri.
  • Shep
    #4363
    Hol tudom a legjobb áron elpasszolni a trófeákat?
  • grebber
    #4362
    "Maradj mindig kb a főküldetések környékén" Akkor se jó cumom se pénzem nemlesz soha .Ezért nem is csinálom a föküldetéseket csak megyek a kérdőjelekhez és amit tudok megcsinálok. Sajnos egyre csak gyűlik a 2-3x több piros szintes quest :(
  • Rony94
    #4361
    Ezek szerint nagyon rossz felé mész. Maradj mindig kb a főküldetések környékén. Ott nagyjából egyszintű ellenfelek vannak. Ne kószálj el rögtön a map egyik végétől a másik végéig. Én is még csak lvl 9-es vagyok és csak párszor találkoztam lehetetlen ellenfelekkel/küldetésekkel.
  • DantesHUN
    #4360
    Értem. Oké kösz, ez azt jelenti, megyek is Novigrad-ba, letudni a 10-es főküldit. Akárhogy is, hát nem akarok XP-t veszíteni emiatt.
  • grebber
    #4359
    Ezermillió kérdőjel majd azokból.
  • Palinko
    #4358
    6 szintkülönbségnél már biztosan szóval a megoldás 5 és 4 körül lehet
  • Palinko
    #4357
    bazz ez tényleg nem ad semmi xpt a szütke küldikre, hiába volt főküldi! azért értem, hogy meg akarták fogni a karaktert, hogy ne legyen túl OP, de hogy leszek így 37 a király kardokra? azért adhatna bár a főküldi rendesen mert ott 1000 szokott lenni :D
  • DantesHUN
    #4356
    Vajon hány szint különbségtől szürkül be egy küldetés? 13-as szinten egy 10-est még zölden mutat.
  • Myselor
    #4355
    oké köszi :)
  • PeeTeR
    #4354
    gyanitom nagyon nem tudsz kihagyni semmit sem.. a tobbi terkephez kepest elenyeszo mennyisegu az aktivitasok szama szintel pedig nem tudok segiteni utolag mentem vissza es orokre ott ragadtam :D rohadjon meg -.-