16775
banner
  • Palinko
    #4433
    áh olyan lvl 11 es volt az első Trisses quest, a játék végén meg már nem számolja, de kábé olyan 30 lvl esen érdemes nekimenni.
  • bardocz
    #4432
    Igen, első találkozás. Köszi, akkor jól állok :)
    Eddig a legjobb a játékban, hogy a kurvázásért xp jár :DD
  • CalebJoe
    #4431
    Ha az első akkor sok, legalább a fele játéknak de lehet rosszul emlékszem.
  • bardocz
    #4430
    Trissel találkozás után mennyi a játék vége még?
  • Palinko
    #4429
    na szóval most hogy szinte befejeztem a játékot, arra gondoltam felfuttatom a kártyás karrierem, gondoltam visszamegyek a legelső területre ott nem igazán akarnak velem játszani, akkor velen lesz a szint mert novigradban agyonvernek :D hogy szerezzek minél több lapot? és gondolom csak a legjobb 22 vel startoljak, hogy ne válasszon rosszat.
  • Myselor
    #4428
    tudom csak vannak cuccok amik majd nagyobb szinten elérhetőek.úgy vettem észre hogy végülis mindegy szükre vagy zöld.van amiért nem jár. ennyi :)
  • MerlinW
    #4427
    Nem tudom, én pár szürkéért is kaptam XP-t. Mondjuk ez nem MMO, nem az XP-ért csináljuk a küldetéseket, hanem mert jók/érdekesek:)
  • Negritis
    #4426
    igen arra már én is rájöttem múltkor csak még nem mentem vissza az első mapra befejezni a dolgokat :D
  • Palinko
    #4425
    rágooglezok, azt írták megjelenés előtt, hogy 36 féle ending lesz, megnézek videót 2 őt látok :D most mi van? :D
  • Rony94
    #4424
    Na leteszteltem. Víz alatt az íjpuska a nyerő. Egy lövésre megölte a fojtólidérceket. :)
  • SzirmosSzisza
    #4423
    Hm, jogos, az elsőt még le lehetett tölteni innen.
  • Negritis
    #4422
    na jó vadászatot mindenkinek holnap meló :(
  • Negritis
    #4421
    a "hullámzás" nem számít mert más kiadó csinálta az Originst (amit én pl szeretek :D)
  • Palinko
    #4420
    uhhh ja tényleg a batman, na az is nagyon jó lesz, de ott is volt hullámzás egy kicsit a sorozatban, de mind elég magas pontszámokat hozott azért és ez is azt fog majd valszeg, de én a witcherre fogadnék így látatlanban is.
  • Musicking
    #4419
    Jobb lenne ha nem csak 1 alc-el vonna le a főzetek újratöltéséhez hanem annyit amennyi elfogyott úgy már valamennyire korlátokba útközhetne az főzethasználat is és nem lehetne ennyire farmolni a pénz vagy a alcohest. Idáig 2x100-as pakkot adtam el belőle mert az ellenséget főként átsütve és szeleteve tálalom a varjaknak.

    Nagydög: ahonnan hozzájutott a játékhoz
    Utoljára szerkesztette: Musicking, 2015.05.25. 23:00:32
  • Negritis
    #4418
    egész pontosan 2013as :D
  • Palinko
    #4417
    de úgy nézem csak 2 fajta befejezés van, és abból sikerült a jobbat elcsípnem :D
  • Negritis
    #4416
    1. hagyjuk már a GTA-t a tököm tele van vele, és az ÉV játékánál nem a portolás számít hanem az eredeti megjenelés
    2. idén azért még jön egy Torment: Tides of Numeria (ha kijön) és egy Batman Arkham Knight nameg elvileg MGS 5
    3. a torment és a pillars nem AAA címek ezért nem hiszem hogy van esélyük (sanjos)

    szal a Snake és a Batman faktor ami bezarvarhat de kétlem hogy ilyen jók lennének mint ez
  • Nagydög
    #4415
    Ehem... Es megis honnan jut az egyszeru ember a patchekhez csak ugy gyalog?
  • SzirmosSzisza
    #4414
    GTA az tavalyi játék :)

    És a multija borzalmas, de ez itt oFF
  • Palinko
    #4413
    ja valóban nem fog jutni igazán 1 dolgot lehet kifejleszteni, és még azt sem totál :D gondosan ügyeltek, hogy ne lehessen annyira OP karaktert kifejleszteni.

    a GTA nagyon korrekt lett PC-n, de talán a nagyobb rajongóbázis miatt viheti el a címet, jobb játéknak biztos nem jobb mint ez.
    RPG kategóriában meg tuti a siker, Pillars of E. nem fogja elvinni sztem
  • Nagydög
    #4412
    Nekem menetbol felkurta a telepites a GOG Galaxy-t, miutan megeskudnek ra, hogy direkt nem kertem, majd mikor letoltottem kezzel az elso patchet, az azt allitotta, hogy a telepites serult. A GOG kliens meg szo nelkul felpatchelte.
  • Nagydög
    #4411
    Ha a GTA-t korrektul megcsinaltak PC-re, marpedig ugy tudom, igen, akkor iden semmi mas nem rug labdaba.
    Az ujratoltesnek en orulok, mert bar eleg nagy marhasagnak tunik, de tenyleg megsporpl egy csomo baszakodast.
    Az axii harmadik szintje a pupet, ahhoz kell az alap, a masodik, meg osszesen 6 pont szetszorva a sign kategoriaban. Tartok tole, hogy az alkimiara mar egyszeruen nem fog jutni, pedig az is jonak tunik.
  • SzirmosSzisza
    #4410
    GOG? Nem kell semmi telepítéshez :o
  • Rita79
    #4409
    ÉS a röhej, hogy a kovács törpe ugyanazt a nyakláncot kb. 116 aranyért veszi meg, tehát ilyen különbségek is vannak. Azt gondolná az ember, hogy akinek az életét mented, annál lesz a legjobb a kereskedés, de nem!
  • Palinko
    #4408
    ez az év játéka lesz, ha nem nincs igazság. mi jön idén még ami esélyes lenne? a gta nagyon durva volt, nem hittem, hogy sikerül majd túlszárnyalni játékélményben, meg játékidőben, de a witcher megtette!

    jó ez az újratöltés, valljuk be a legtöbb játékos nem szeretne gyűjtögetni, meg idegeskedni hogy most pont nem az a herbal van ami kéne, meg nem tudja hol keresse a bokrot...
    nekem az axiival csak bénít, nem mozognak, lehet hogy mert nem fejlesztettem csak a harc skilleket
    minden játékban így vannak a kereskedők, lehet nem ekkora áréssel de általában valahogy így.
  • Nagydög
    #4407
    Jut eszembe a GOG le van maradva a patchekben, vagy mi? Az elsot telepitesnem azonnal feltette, de azota egy szot sem szolt. Kib...szottul nincs kedvem beregisztralni meg egy terjesztoi rendszerbe...
  • SzirmosSzisza
    #4406
    Elvileg új patch-ben javították a bill kiosztást.

    Árusnál meg nem mindegy kinek adod el az árut.
  • Fpocok
    #4405
    Úgy néz ki nálam lesz a gond. Az összes játék 10 fps körül fut. Újrarakon drivert.
  • Nagydög
    #4404
    Ha ezt a jatekot rendbeszednek kicsit, konnyeden az ev jateka lehetne PC-n. Igy is van eselye, de a konzolos UI es a szinten arra optimalizalt harc sokat elvisz az elmenybol.
    A harcrendszer amugy is idegesito, kulonosen mikor Geralt ugy gondolja, o jobban tudja, kire kell fokuszalnia(Senkire. Eppen el kene futni.). lehet, hogy erre meg ramegy a billentyuzetem a vegigjatszas alatt. Nem viseli jol, ha okollel utik. A konfiguralhatatlan billentyuzet meg az ev szegye lesz, kulonosen a kipakolt, de lockolt billentyukkel. Egy kis text edittel sikerult orvosolni, de azert naaa. Egy AA cim 2015-ben?

    By the way, valaki emlitette a bosszanto bugot, hogy az elhasznalt lottyok, bombak nem tunnek el. Az nem bug, feature. Azert marad meg, mert egy rovid meditacio allatt minden ujratoltodik, ha van egy(!) alcoholest is a zsakban.
    Hasonlo bepitett cheat az Axii sign a pupet szinttol. Miutan ugy tizszer mentem neki egy marek banditanak, akik vagy 4 szinttel voltak erosebbek nalam, setaltam egyet a kornyeken, es a kovetkezo szintlepesnel behuztam a pupetet. Visszamenven agyonverettem oket egymassal.
    A masik szokasosan bosszanto dolog, a nagyon durva arressel dolgozo arusok. A figura akit meg az elejen megmentettem, siman 81 aranyert vett meg baleset jelleggel(jobb klikkel eladni?) egy nyaklancot, es rogton vissza is vasarolhattam volna tole ezerparszazert. Anyad!

  • bardocz
    #4403
    Bementem Novigradba, mert már nem nagyon van kveszt amit csinlhaték, és elkezdtem kártyázni. Szerintem ez még mindig kurvajó. Remélem lassan lesznek full paklijaim, van ahol csak 3-4 10-es erősségű special kártyám van :D Micsoda alázásokat lehet majd csinálni azzal.
  • Palinko
    #4402
    na ezt én sem vágom, de ha szerelmet vallasz neki, aztán Yenifernek is akkor mindkettőt bukod tutira :D ha meg nem vallasz szerelmet valszeg elmegy, bár akkor is visszajöhet a fene tudja, vagy az új helyén kell majd felkeresned vagy ilyesmi
  • bardocz
    #4401
    Írja midnegyiknél, hogy hanyas szint kell hozzá.
  • Palinko
    #4400
    áh, esélytelen ha élvezhetően akarsz játszani és nem arra izgulni, hogy minden quest meglegyen a helyes szinten. én 35,5 lvl en fejeztem be és nem látom sok esélyét, hogy felhozhatnám ezt a másfelet, minden szürke, most romboljam a szörnyfészkeket? na ne kábítson :D
  • Negritis
    #4399
    közbe a válasz hogy igen :D csak tovább kell játszani nem pedig kérdezősködni :D
  • Myselor
    #4398
    megnéztem youtubeon nem mindegyik zöld ad xpt elég érdekes.a szürkék biztos nem de a zöldből sem mind.de majd még nézegetem csak msot ez kicsit bosszant
  • Negritis
    #4397
    szintén Trisshez tartozó kérdés :
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    miután levágom Mengét hol találom meg?
    vagy később majd összetudok futni vele minden nélkül?
  • Palinko
    #4396
    akik végigtolták

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mi történt Cirivel mikor a toronyban átment a portálon? nem akartam elhinni, hogy meghalt, ez be is bizonyosodott, cserébe nem tudtuk meg hogy mi történt vele... meg behazudtuk a császárnak, hogy meghalt, aztán betanítottuk witcherségre, és mindenhol megismerték... hát ez nagyon bölcs, tuti nem jut a császár fülébe akinek millió kémje van :D tényleg 16 fajta vége van, bár az 4 dolognak 2 kimenetele van már megvan, csak nem tudom mik azok
  • TOMSILENT
    #4395
    33-nál járok. De látok cuccokat amiket 37- felett enged hasznalni....
  • Myselor
    #4394
    ezt mondom én is de most zöldet csináltam meg, a páncélkovácsosat.és nem kaptam xp-t oké a mester páncél készítést megkaptam és a páncélt is amit készített de xp sehol.majd még megnézem jobban de a zöld gondoltam adna xp-t de nem mind ad abból se ,hát nem is értem.21 vagyok 24est csináltam és semmi.fura