16775
banner
  • Sheltem
    #4513
    Milyen fura nem? Haldoklik a Pc piac, nem veszik a játékot az emberek, WAREZ!
    Ja nem, bocsi, csak igényes jó és hosszú játékot kell csinálni és szárnyalnak az eladások.JÉÉÉÉ ki gondolta volna? :)
  • Palinko
    #4512
    az sztem csak valami elméleti maximum amit a 20 - 20 - 20 - 10 es skillfa alapján számoltál ki, csak elfelejtetted az erőhelyeket, meg hogy általában nem lehet maxra húzni a hősöket a játékokban :D van 2 küldim ami még hátravan kábé, már a kártya meg a lóversenyek is megvan... szörnyvadászatok szinén, kincsvadászat van sok, de ilyen szürkék és nem hiszem hogy begyűjtöm, mert úgy sem adnának jobb cuccot
  • dartonite
    #4511
    Minden szart vegyel fel, minden ladat, minden zsakot nezz at.Minden falusit rabolj le(a katonakat ne, azok azonnal neked esnek ha lopni kezdesz).
    Rengeteg cuccot szerezhetsz igy a felveheto fegyvereken kivul is.Nalam pl most lvl 14 korul 15-20db dust volt mar mindenbol szoval amikor eleg eros vagy, mehetsz akar wraith-eket is farmolni, Velen teruleten mar sok van.Ezek pedig igen draga alkotoelemek.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor a griff armor setet keresed pl a katakombaban van vagy 8-10 liderc
  • grebber
    #4510
    Én ott adom el ahol az első árus van 7 pénzt kapok a kardokért az ugy jó is ugyanis rengeteg szart lehet gyűjteni.Jelenleg semmire nem költök túl drága minden.
    7-es szinten vagyok 2500 pénzzel.
    Brit toplista: Tarolt a Witcher 3
  • SzirmosSzisza
    #4509
    Jó helyen kell eladni a holmikat. + lóverseny és verekedésnél fogadj magadra, abból lazán összejön 100-200 pénz (küldi is van hozzá)
  • Negritis
    #4508
    alapanyagot próbáld máshonnan beszerezni
    valamint lehet hogy a javítókészlet olcsóbb mint a javítás (én pl párszor jártam ígY)

    12-13 környékén nekem is alig volt cash aztán most 15re meg majdnem van 10k-m de hogy hogyan nem tudom :D
  • papucsálatka
    #4507
    Mindig arra költök csak,hogy páncélt javítsak vagy alapanyagokat vegyek craftoláshoz...de akkor próbálok minden kérdőjeles helyet meglátogatni és felvenni minden létező dolgot a ládákból. Kösz a választ.
  • Musicking
    #4506
    Ha alaposan bejárod a világot akkor bőven akad felszerelés meg pénz is amit , lvl16on 10ezer körül van a stex, ezt már sokallom mert szinte alig veszek valamit többnyire szétbontom a ritka alapanyagokat rejtő tárgyakat az ereklyéket inkább eladom, nem akarom hogy megsemmisüljön.
    Ha van sok alapanyagod akkor érdemes a szintednél magasabb felszerelést vagy witcher felszereléseket is legyártani majd eladni. Persze ehhez kellenek a speckó tervrajzok is de ha járod a világot szinte minenhol lehet tervrajzokat taláni nem kell drágán megvenni.
    80%-os állapot alatt érdemes a javítókészletekkel feljavítania felszerelésed, olcsóbb mintha a kovács kalapálná helyre.
    Utoljára szerkesztette: Musicking, 2015.05.26. 14:14:16
  • Rony94
    #4505
    Mindig csak a legszükségesebb dolgokra költs. Gondolok itt most főképp a páncélzatok és fegyverek javítására. A talált ládák tartalmát pedig add el. Főleg ha új páncélt és kardot találsz. Felhalmozol kb. 4-5 kardot, abból már 100 korona összejöhet.

    Én még amúgy sosem voltam pénzszűkében, ezzel most nem azt akarom mondani hogy mekkora király vagyok, csak azt hogy ésszel kell költekezni. Jelenleg nekem olyan 600 koronám van és lvl 10-es vagyok.
  • papucsálatka
    #4504
    Ti milyen módszerrel szereztek pénzt? Azt vettem észre,hogy eléggé drága minden és kb. 100 körül forog mindig a pénzem. Lvl. 10-es vagyok és a legtöbb Witcher contract már lvl. 25-50 körül mozog pedig a contractokkal sikerült mindig egyszerre sok pénzt szereznem. Van valami tippetek? Próbálok mindent kicraftolni mert az hasznos tud lenni viszont nagyon kevés rá a pénzem. Köszi előre.
  • Musicking
    #4503
    A kezdőpaklival (+8as és két 10es) játszok hiába van meg a belépődarabszám az elf paklihoz is de eddig ott a 6os max, ellenben a nilfgaard paklival ahonnan 1lap hiányzik hogy válaszható legyen de a kis lapok mellett van 4db 10es és egy 7es is, azzal már tuti meg lehet verni a triplázósokat is.
    Tudja valaki mikor lesznek oldhatók a vezérlapok?
    Utoljára szerkesztette: Musicking, 2015.05.26. 13:59:25
  • bardocz
    #4502
    Nekem még csak 1 paklim fullos. Pedig már veszek meg mindent, csak hogy legyen.
  • Negritis
    #4501
    kézikönyvbe benne van?!
  • RatBaG #4500
    árusok, felvásárlási árak, stb.


    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2015.05.26. 12:51:44
  • Negritis
    #4499
    ha zöldes akkor ne igyál több ciánt :D
  • Negritis
    #4498
    jól gondoltad, de amúgy jobb alsó sarokban írja is hogy melyik gombra milyen fegyvert vett elő :D
  • JethroHUN
    #4497
    Az életerő csík színe számít. Amúgy a játék párszor közli is ezt. Piros csík -> acél kard, szürke csík -> ezüst kard.
    Utoljára szerkesztette: JethroHUN, 2015.05.26. 11:55:39
  • Myselor
    #4496
    belefutottam egy jó kis bugba.skelligén van egy küldetés amitől nekem eltűnik a lovam.nagyszerű.nemtudok mit mondani.megcsinálom és nem lehet többet hívni a lovam.köszönöm szépen és akkor most?hát nemtom mit mondjak. 2x töltöttem újra,előtte megvan.megcsinálom és eltűnik
  • Sheltem
    #4495
    Na mondjuk ez logikus :) Ezt kellett volna tennem :)
  • SzirmosSzisza
    #4494
    Elvileg mindig magától előveszi a jobbat. Amúgy inventoryban vedd ki a vasat és nézd meg, hogy melyik iránnyal kezd el ököllel harcolni :)
  • Sheltem
    #4493
    Amúgy, annak aki controllerrel tolja:

    Úgy van ugye hogy jobb iránnyal veszi elő az ezüst fegyvert ez a jobb a monszterek ellen, a bal oldali a "vas" ami a humanoidok ellen jobb jól értelmeztem?
    Csak nehogy végigjátsszak egy játékot "szarul" :)
  • Musicking
    #4492
    Kemény dolgok mennek a fürdőben.
  • wedge31
    #4491
    A szörnyek és a küldetések max szintje 50, Geralt viszont lv60-ig tud fejlödni.
  • Sheltem
    #4490
    Azaz :))))))
  • TBTPumpa
    #4489
    Jancsi: Utánakiáltottam néhány keresetlen szót, de nem volt hangom, így nem biztos, hogy meghallotta.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.26. 11:10:32
  • jarlaxxe
    #4488
    Lv50? nem lv60 a level cap?
  • Sheltem
    #4487
    Megmondom őszintén nektek srácok, hogy nekem az első 2 rész kimaradt. Elkezdtem amikor megjelent a 2. részt de valahogy nem szippantott magába, és ahogy nézegettem a witcher 3 videóit megjelenés előtt nagyon nem volt szimpatikus a "keménykedő" főkarakter.
    Aztán amikor elkezdtem játszani, egyből "megszerettem" főleg amilyen szövegeket nyom:
    Lvl 6 szóval aki előlrébb van nyugodtan megnyithatja:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Például az ilyen szövegek, hogy "Csak 3 an jöttök ellenem? Normálisak vagytok? Talán ha be lenne kötve a szemem és hátra kötve a kezem akkor talán...nem nem akkorsem" Hatalmas dumák vannak benne, mikor pl Jani meséli, hogy hogy találkozott veled: "Elmentem volna szarni a reggeli felkelő napnál, hát nem megzavart? Mit tehettem volna?" Vagy valami hasonló. Szétesek ezektől a szövegektől :)

    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.05.26. 11:08:21
  • BoneDragon
    #4486
    Csak alkoholt használ fel, de ez ki is írta az elején a tutorial...
  • Laza
    #4485
    Ahha, szóval újra gyártja az alapanyagokból ... akkor biztos ki lehet kapcsolni, h ne használja el az anyagokat ... meglesem majd.
  • wedge31
    #4484
    Most kaptam egy lv37-es küldetést de lesz még lv50-s is...
  • Systore #4483
    relicnél a nonhuman %bónusz az állatokra és a szörnyekre is vonatkozik? azért kérdezem, mert van olyan relic, ami kifejezetten monstert ír
  • Terawatt
    #4482
    Italokat is újra gyártja meditálásnál, hogyha van alapanyagod. Szerencsére, mert eléggé fogyóeszköz.
  • SzirmosSzisza
    #4481
    Meditáció után újratöltődik.
  • Laza
    #4480
    Sajna nem volt időm nyomni, még csak most mentem ki az első mapról a városba.

    Azt figyeltem, hogy a bombákat/főzeteket csak egyszer kell elkészíteni, utána mindig újratöltődnek?
    Mert miután megcsináltam, azt írja, rendelkezem már a tárggyal, és volt hogy használtam belőle, majd később megint 2/2-n volt ....
    A 2. részben nem mindig gyártani kellett belőlük?
  • Negritis
    #4479
    nah otthon megnézem majd, mer mintha lenne vmi hasonló lapom csak meló van :D
  • ferenc001
    #4478
    Nem is azt mondtam hogy nem az :) Csak azt, hogy a varázslónőknél máshogy van a skála kor tekintetében, és hogy a tekintélyük, presztízsük miatt mindig fiatalabbnak néznek ki, mint igazából.
  • SzirmosSzisza
    #4477
    Nekem az rémlik, hogy valami piros mágus lapot adott, de nem 100%.

    szerk.: mégse, mást ad :D
    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2015.05.26. 10:19:58
  • Negritis
    #4476
    igen azt láttam, csak
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azt irja hogy kutassam át a lapért a szobáját, csak nem tudom hogy megtaláltam e vagy meg lehet e találni ezért kérdeztem :D
  • TBTPumpa
    #4475
    Elméletileg:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor már nem tudod megszerezni a lapot. A küldetésnél ki is húzza már azt a lehetőséget a játék.
  • TBTPumpa
    #4474
    Az egyik dialógusban Yen is említi Geralt-nak, hogy Triss jóval fiatalabb nála.