16775
banner
  • Hunor1
    #4553
    mondjuk azt megoldhatták volna hogy ne lopkodhassunk kedvünkre BÁRHONNAN, mert az npc-k le se szarnak... ja meg büntetlenül öldösöm a disznókat kecskéket libuskákat a parasztok orra előtt :)))
    ja tudom hogy nem muszáj, de a húsuk, bőrük jól jön, és nagy a kísértés :))
  • bardocz
    #4552
    Szerintem inkább valamelyik másik karakter történetét kéne játékba ölteni akkor már. Ciri pl eltűnt jópár évre, igaz az a történetben visszafele haladás lenne.

    Tényleg, Khaer morenbe a játék folyamán el lehet majd jutni?
  • Palinko
    #4551
    dettó, de Cirinek kell 1 rész minimum főleg hogy itt is a végén el lett harapva egy kicsit a része, sőt, de nagyon remélem nem DLC ben fogják azt megoldani :D

    witcher generálás ellen az szól, hogy már nem csinálják a mutálást, cserébe viszont mellette, hogy a játék folyamán valami hasonló, szóval akár újra beindulhatna a witcher képzés, kicsit olyan mintha lehanyatlott volna a witcherek kora, na de megyek kicsit spoilerbe

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mivel Vesemir meghal, maradt még 2 witcher geralton kívül akiket foglalkoztatnak... talán úgy kéne hogy Geralt már tényleg idős és marad Kaer Mohrenben és ő képezne minket is ki. de tényleg fogynak a witcherek, van akit mi ölhetünk meg questben, ez ellen kéne valamit tenni


    #4550 a mágus only annyira nem illik ebbe a világba, ennyire nem kéne szabad rpg be átvinni szerintem
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2015.05.26. 18:30:49
  • Terawatt
    #4550
    Jól hangzik. De ha még messzebb akarnánk menni akkor valami mágus picsát is szívesen játszanék.
  • wedge31
    #4549
    El tudnék képzelni egy olyan részt is ahol mi generálnánk a föhös witchert / kinézet, nem, stb / és egy névtelen witcherböl kerülnénk a legnagyobbak közé.
  • Palinko
    #4548
    azért értem én, hogy lehet ám embereket felvenni, de mégis azt gondolom, hogy 2 játék jobban megfogja a társaságot, de neked legyen igazad
  • Terawatt
    #4547
    szerintem 4 év múlva jön a következő witcher ahogy eddig, meglepődnék, hogyha több ideig hanyagolnák. szájberpunkot párhuzamosan fejleszthetik :)
  • Palinko
    #4546
    szerencsém volt :D olvastam a 16 dlc ről csak az ütemet nem tudtam és nem vágtam a tartalmukat sem pontosan. na de a google segített, majd ha kijön az összes dlc felrakom, addig úgy is elleszek a könyvekkel, meg az első két rész újrajátszásával és akkor talán megint a 3.

    de nem vagyok benne teljesen biztos, hogy Geralt nyugdíjazása jó ötlet, igaz volt már belőle elég és lehet nem lenne benne sokkal több. de gondolom a jövőbeni tervekről meg csak a belső titkos körökben van info a többi csak fan fiction amit tudni lehet. sztem a Cyberpunk ami brutálul néz ki szintén lesz 2017, a witcher meg 2021-22 körül kiadva, rossz látni ezt, de messzinek tűnik :D
  • SzirmosSzisza
    #4545
    Mennyivel jobb lenne neked egy Ciri film, nem kéne ez a sok hülye filler (Geralt küldetései), bámulhatnád folyamatosan a csajokat
  • Madi92
    #4544
    1. Így van.
    2. Mert valóságban is fasza játék lenne egy autós kártyánál, ha a legerősebbeket kiválaszthatnád, tudom, ott egy pakli van, de remélem érted.
    3. Feladod, újrakezded.
  • Hunor1
    #4543
    előre is sorry, de nagyon sok a hsz visszakeresni, és sokakat nem érdekel a KÁRTYÁZÁS sem.
    még is aki tud segítsen pöttyet .

    1 . addig ugye nem játszhatok egy frakcióval amíg nincs belőlük 22 lapom ugye?
    2. a játszma előtt csak azt a 2 lapot tudom lecserélni? (mondjuk ez idegesít a legjobban hogy miért nem tudom magam eldönteni hogy melyik 10 lappal játszam ! )
    3. a gép random (szarul) leosztott 10 lapját sehogy nem lehet megváltoztatni?

    köszönöm a válszt
  • TBTPumpa
    #4542
    Ez azért durva, mert már tavaly nyáron is beszéltek Witcher 4-ről a fejlesztők. Sőt az idén már azt is írták, hogy "fejlesztés alatt van". Legalábbis a külföldi sajtó már így hozta le. Hogy ebből mi igaz és mi nem.. Sebaj, ettől függetlenül remélem, hogy lesz negyedik rész és remélhetőleg Cirivel.
  • Rony94
    #4541
    Már el lett mondva párszor,. de egye fene, jó kedvemben találtál. :)

    16 darab INGYENES DLC fog jönni a napokban/hetekben és 2 darab FIZETŐS kiegészítő a későbbiekben (Hearts of Stone a tervek szerint október 31-én, Blood and Wine pedig valamikor jövőre).

    Teljes értékű folytatás pedig valszeg lesz, de Geralt nélkül, ezt elmondták a kedves fejlesztők. De szerintem még megcsinálják a két kieget, aztán átváltanak a Cyberpunk 2077-re. Az is instant pre order lesz nekem. :)
  • SzirmosSzisza
    #4540
    Mondjuk a Witcher 3-at meglehetett venni "legálisan" 5k-ért kuponozással, GTA-t nem nagyon.
  • TBTPumpa
    #4539
    Hát épp ez a baj! Azt írták, hogy lesz vagy minimum 8 óra gémpléj Cirivel. Ehhez képest meg 3 óra ha megvolt maximum. És nagyon még ekézni sem lehet, mert folyton menekülni kell vele. Kár érte, szívesebben játszottam volna a kislánnyal, mint Geralttal. Geralttal sincs különösebb bajom, de a női karaktereket jobban bírom. Ciri pedig telitalálat minden szempontból.
  • lalakov
    #4538
    A hirdetőtáblákat érdemes többször megnézni vagy csak egyszer kerülnek fel rájuk küldetések?
  • Palinko
    #4537
    egyébként a 4. rész hogy fog folytatódni? Geraltot felejthetjük el? lesz ehhez DLC? igazából ez a rész több kérdést hagyott mint amit megválaszolt :D
  • Madi92
    #4536
    Oretonban járok, tábláról elfogadtam egy küldetést, illetve csak fogadtam volna, mivel hiába veszem fel, olvasom el a leírást, semmiféle bejegyzés nem történik róla. Így nem enged beszélni a Nilfgaardi kapitánnyal sem, aki infót adna. Bug lesz? Másnál is volt ilyen?
  • wedge31
    #4535
  • Negritis
    #4534
    Vampire Bloodlines óta a 2. eset hogy kajak átéreztem a hangulatás egy szellem kastélynak :D
  • Palinko
    #4533
    egyébként a Ciris irányítós részek nem voltak 14 órák, megérzésre, és ez jó is, pont kiegyensúlyozva van, ennél több már nem lett volna jó, pont jól kiegyensúlyozza a játékot, szóval kevesebb sem kellett volna igazán. mondjuk az egész játék szinte róla szól :D ez is egy jó része a sorozatnak, hogy igazából úgy vagy főszereplő, hogy nem rólad szól a játék :D 1 részben ugye a striga meg a fagy, másodikban a politkai dolgok, viszályok, 3. ban meg Ciri központú meg a falka.

    Ja és ha eljön a fehér fagy kora, ne egyedek a sárga hóból! ez is mennyire komoly töltőképernyő :D
  • grebber
    #4532
    Majd egyszer , ráérek.
  • Madi92
    #4531
    Keira Metz féle mellékküldetés.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát a hideg futkosott a hátamon abban a toronyba, kezemben a lámpával. Néha mintha látni véltem hirtelen eltűnő alakokat vagy nem tudom mi volt, de brrr. Nagyon hangulatos és félelmetes is ha kell. :D
  • Negritis
    #4530
    van csak nem úgy van hívva :D és emiatt simán "emészthető" :D
    pl a takaríts ki 1-1 fészket azért az az ölj meg X mobotra kicsit hajaz, de rohadtul nem az a lényeg

    én pl imádok csak menni és néha 1-1 nyomozásba belefutni :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a niflgardi helyőrség amit széttépet a vivern is így "derült" ki
    meg a temetőben a vérbanya is hamarabb halt meg mint hogy felvettem volna a küldit :D
  • Palinko
    #4529
    nem vágom nekem az actokat nem írta sehol, de már nincs mellékküldim, kár, hogy nincs a játék végigjátszása után egy opció ami kinyitná a még el nem végzett mellékküldiket...

    meg jó volna még, ha újra lehetne kezdeni a játékot újra a befejezéskor elért szinten, fejlesztési szinten.

    egyébként észrevettétek, hogy 1 quest nincs ami "ölj meg 5 farkast", "hozz 10 ghoulvért" ez külön dícséretre méltó
  • PeeTeR
    #4528
    depazzmeggrebbermiertnemveszelmaregynormalisgepet
  • Myselor
    #4527
    hát ahogy elnéztem a 2-3 act együtt akkora mint az első szóval döntsd el magad :)
  • Sheltem
    #4526
    Remélhetőleg itt nem úgy lesz mint a Pillars of Eternitynél.
    3 act...Jaja csak a 3ik olyan nyúlfarknyi volt, mint az elsőnek az 1/3a kb :)
  • Myselor
    #4525
    3 van :)
  • Sheltem
    #4524
    Hány Act van egyébként?
  • Myselor
    #4523
    ahogy megnéztem most járok act 2 legelején :D hát van még ,akkor nem izgulok hogy még csak 22 level vagyok lesz időm elérni a 30at és használni a jó cuccokat :)
  • grebber
    #4522
    Az ezer éves szaromon..... átlag 16-18 fps-el talán.
  • bardocz
    #4521
    Talán ez lehet az egyik legdurvább pakli. Meg a szörnyek.
  • Musicking
    #4520
    Ciri befigyelt így játszható lett a nilfgaard pakli
  • Voltan
    #4519
    Grebber, te min tolod?
  • Voltan
    #4518
    Szerintem sokkal t0bben játszák a GTA-t, mint a Witchert. Előbbit rengeteg casual gamer is tolja, míg az utóbbit sztem inkább az RPG fanok nyomják, bár nyilván van átfedés, én is jelenleg ezzel a két címmel játszok. (Meg MKX, meg néha kis Dying Light, na :) )
  • grebber
    #4517
    Igen ám csak amig 1 éve beszerezte a fél világ a Witcher 3-at 2800-3700ft-ért + az nv kuponokból addig a GTA 5 jóval drágább ezekhez képest.
    (Ott is van kupon de kb a kutya se adja el )
  • Palinko
    #4516
    hát GTA-t jóval előbb le lehetett tölteni az oldalon kívül ami oda nem került fel, cserébe a witcher tényleg nem régen jött ki, de volt már hétvége is, gondolom aki nagyon követte már letöltötte, talán ez a 2 kiegyenlíti egymást, de én sem vagyok benne biztos :D
  • Negritis
    #4515
    azért van köztük majd 1 hónap különbség szóval várd meg :D
  • Palinko
    #4514
    ja meglepő, hogy a védelem nélküli witchernek van 13 ezer letöltése a legnagyobb hazai torrent oldalon, a védelemmel ellátott gta nak meg 24 ezer :D

    és nem hiszem hogy kevesebben játszanának witcherrel, sztem sokan megvették, mert érdemes.