16775
banner
  • Palinko
    #4593
    az annyira átélhető volt, és realisztikus, tényleg ilyen ötletei lesznek az embernek :D én a hócsatán is nevettem meg sok rész volt mikor felnevettem. nem emlékszem mikor nevettetett meg játék így utoljára.
  • Palinko
    #4592
    ja csak itt nagyon realisztikus az esés sebződés, túlságosan is :D azt gondoltam majd lesz valami macska skill ami kihat erre, de végül nem
  • Fecoo96
    #4591
    Akik kijátszották. Jelenet amin nagyot nevettetek?
    Az enyém :P bár lehet még sokaké..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nos, egyértelműen az éjszaka amikor Geralt/Eskel/Lambert bebaxtak mint az állat :D ... Lambert : This is a job.... for Vesemir! Hát ott hajnali 2kor jót röhögtem rajta :DD
  • wedge31
    #4590
    Spoileres.
  • Palinko
    #4589
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát én először kiszabadítottam, majd amint láttam, hogy ez bizony nagyon rossz temetmény, inkább fogtam és betöltöttem előbbi mentést és átvertem a szellemet ami meghalt. mindegy melyiket választod a parasztok elfogadják megoldásnak és mész tovább a fúriákhoz. hogy később milyen következménye lenne, nem tudom, mivel visszatöltöttem ugye, de szerintem max hallanánk róla innen onnan, az outro videóban sem volt, hogy de jó hogy kinyírtam mert sok áldozatot mentettem így meg
  • darkSectorxxx #4588
    Acsacsin kríd

  • Palinko
    #4587
    egyébként mi a kefélhető karaterek listája? nekem eddig 3 varázslónő és egy kémnő volt meg :D

    kiderült nem is sokat hagytam ki
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2015.05.26. 20:17:37
  • bardocz
    #4586
    Annak súlyos következményei vannak :) De hogy melyik a jobb...

    Viszont ezzel kapcsolatban
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mit akarnak a banyák vagy mik a gyerekekkel csinálni? Megenni, vagy mi? Azt véletlen nem kérdeztem meg
  • xido
    #4585
    Ron Jeremy szerepében Vesemir :D
  • Terawatt
    #4584
  • Tikal #4583
    Kérdés az egyik side questrol, Velen
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    valaki kiszabaditotta a fában lakó szellemet? Ha igen volt később valami következménye?
  • TBTPumpa
    #4582
    Ciri + Yennefer + Triss
    Na az lenne az igazi játékÉLMÉNY. Witcher IV: Boobs Assault
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.26. 20:05:42
  • Soldiers
    #4581
    köszi a segítségeket :D
  • Husimoto
    #4580
    Tollat, hát nem a medve hátán fogsz találni. XD. De nehogy csak trollkodjak. Minden lábas jószág, ala tyuk, kokas, kacsa, liba. Dobálgat csak győzed kitekerni a nyakukat. :)
  • bardocz
    #4579
    Növényárusoknál szokott lenni.
  • Negritis
    #4578
    előbbit lehet szétszedni pl hárpia tollból
    utóbbit meg vajákosnál vag ysima boltba tuti
  • Palinko
    #4577
    ja ma elég komoly dolgokat sütöttem el :D
  • Soldiers
    #4576
    Tollat meg Calcium equum-t merre találok?? seholse találok ezt a kettő összetevőt ?
  • Terawatt
    #4575
    off: final fantasy 8 kártyajátéka volt még nagyon jó szerintem. hmmmm mennyi emlék.

    on: Epic fejes ugrás :)

    +1

    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.05.26. 19:52:30
  • Fecoo96
    #4574
    Gwynteseknek:

    A kezdő ( Északi) paklit használom még mindig, valahol 180körüli erősségű, és nem azért mert szeretem, hanem mert eddig mindenkit összevertem vele.. jó valakit csak 30adjára de akkor is.
    A trükk az, hogy MINDEN árust/növényeshapekot/fogadóst sőt még 1-1 fontos szereplőt és ki lehet hívni 1 meccsre.
    A szörnyek ellen könnyű játszani, csak legyen legalább 2 fagyasztód vagy bukóvári. Ami még ellenük jó az az érdekes nevű (Főnix?) madárka, na ha felkürtöli a közelharci egységeit, és ledobod a madarat, kiüti az EGÉSZ közelharci sorját, szóval csínján.
    Kém lapokat CSAK akkor játsz ki ha már tényleg nem tudsz mást rakni, VAGY az ellenfél passzolt, mert akkor ugye nem tudja őket felszedni az Álca lappal.
    Egyébként, 1pici logika és sok sok luck kell hozzá.
  • Terawatt
    #4573
    Én aszontam hogy yolo és megnyitottam :DDD sajna ma sikerült egy elég nagy húzást lelőnöm óvatlanságból így már semmitől se félek :D
  • bardocz
    #4572
    Úgy lehetne tudni, hogy érdemes-e megnyitni, lehet-e segíteni a másiknak, vagy inkább nem lövöm le magamnak a poént :)
  • Terawatt
    #4571
    Befejezést tárgyaltuk és lehetséges folytatást. sry igazad van :)
  • bardocz
    #4570
    Írjátok már ki a spoiler elé, hogy miről lesz szó :)
  • Terawatt
    #4569
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ebben a részben is van hogy Letho meghal vagy nem, szóval bármikor mondhatják hogy ez volt a vége és következő rész :) Elder scrollsban mindig ez van. Skyrimben volt most a polgárháború és ha időben utána lesz a következő szépen megmondják mi lett "valójában"
  • Palinko
    #4568
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerencsére nekem előszörre sikerült a legjobb befejezést kapnom, de láttam van olyan, amiben Ciri tényleg meghal, ez szerintem csökkenti az esélyét egy 4. résznek amiben Ciri a főszereplő. vagy húznak olyan mass effecteset és azt mondják, ha a második részben meghaltál, neked ott véget ért a történet és a 3. nem kell neked :D
  • Terawatt
    #4567
    Valami revenge of the sith féle witcher írtás időszak jöhetne mondjuk, mert ugye régen többen voltak a witcherek is, de megfogatkoztak. Volt szó ugye arról az időszakról amikor a szörnyek a világba kerültek és vele együtt a mágia is. Szerintem rengeteg lehetőség van a világban. :)
  • Terawatt
    #4566
    r4 {
    title "The Witcher 3"
    data "r4data"
    bundle "bundles"
    config "bin\r4config"
    scripts "r4data\scripts"
    splash "engine\icons\splashscreen.bmp"
    gameClass "CR4Game"
    playerClass "CR4Player"
    telemetryClass "CR4TelemetryScriptProxy"
    cameraDirClassName "CR4CameraDirector"
    }

    ??

    Egyáltalán nekem, akartad a választ?
  • Nagydög
    #4565
    Khm...
    Esetleg nezz bele a Witchertlepites/bin/gameconf.cfg fajlba!
    Kukucs!
    Hogy van-e barmi jelentosege, azt nem tudom.
  • Terawatt
    #4564
    Cyberpunk 2077 - két év múlva kérdezzetek róla!
  • Stockbauer33 #4563
  • bardocz
    #4562
    Sőt, Wild Hunt néven mehetne, és az ő oldalukon játszunk.
  • Rony94
    #4561
    Vagy csak simán a Geralt előtti időkben játszódna és akkor máris meg lenne oldva a witcher generálás.
  • bardocz
    #4560
    Köszi :D

    #4557 A történet miatt maradhatna a címe ez. Vagy akkor lehetne Wild Hunt.
  • SzirmosSzisza
    #4559
    Tutorialban
  • Palinko
    #4558
    Khaer Moren kikerülhetetlen a főszál szempontjából

    lopás tényleg lehetett volna kicsit skyrimesebb, akár valami morrowindes lockpickkel (ahol a pineket kell felütögetni, az jobban tetszik) bár arra nem kellett volna elkölthető pontokat adni mert így is túl sok mindenre lehet :D
  • jarlaxxe
    #4557
    Ha ciri lenne a következö szereplö akkor nem lehet witcher 4 a cime mert ciri nem eset át a mutáción ergo ö nem witcher.
  • wedge31
    #4556
    Nekem nem jön be ciri de ez egyéni probléma ha ö lenne a föszereplö valszeg ki hagynám azt a részt, ráadásul ö se igazi witcher...
    Az jól hangzik, hogy Geralt lenne a tanitó mester és újrainditaná a witcher képzést és onnan indulnánk. Az első szörny levadászása a mutációs próba, stb volna mit pakolni a játékba.
  • bardocz
    #4555
    White orchardban amikor az őrök mellől loptam próbaként, nekemestek.

    Tényleg, vajon ki lehetne irtani novigradban az összes őrt? Vagy a witchhuntereket? Az elég mókás lenne.
  • Madi92
    #4554
    Hát tényleg nem muszáj. :D Meg sem fordult a fejemben, hogy háziállatokat öldössek. "Lopni" viszont szoktam, bár egyre kevésbé, mert annyira fontos dolgokat nem lehet talni, hogy megérje az immerzirombolás.

    Btw Oretoni questbug másnál is megesett? Lásd: [URL=http://sg.hu/forum/uzenet/1357856512/4544]#4536[/URL]
    Tudom, hogy nem game breaking cucc, de valakinek elküldhetem a mentést, aki felveszi nekem, aztán csere vissza? :)