16775
banner
  • SzirmosSzisza
    #4633
    1 méteres szikla: -fél HP
    6 kilométer maga szikla: 0 HP
  • rage
    #4632
    Igen, úgy értettem, van accountod, csak nem akarod a galaxyt használni
    Azt én sem használom, nem is látja a feltelepített játékomat...

    Innen manuálisan letöltöm, telepítés, kész.
  • Nagydög
    #4631
    Felreerted. Hitetlenkedtem.

    Rage!
    Mar ugyerted, ha van GOG felhasznalom. Akkor mar akar a Galaxyt is feltelepithetnem ujra.

    Kezd remleni, miert a polcra vasarolok jatekokat, es warezzel jatszom.

  • rage
    #4630
    Ha belépsz a gog.com-ra, a játékoknál Witcher 3-on belül ott az összes dlc, patch linkje
    Az miért nem jó?

    Szerintem, ha be vagy jelentkezve a gog.com-on, még ezek a linkek is működnek:

    https://www.gog.com/downlink/the_witcher_3_wild_hunt/en1patch1
    https://www.gog.com/downlink/the_witcher_3_wild_hunt/en1patch2
    https://www.gog.com/downlink/the_witcher_3_wild_hunt/en1patch3
    Utoljára szerkesztette: rage, 2015.05.26. 22:23:20
  • xido
    #4629
    jóvanmá..úgy kérdezted,hogy azt hittem nem tudod :)
  • Nagydög
    #4628
    Nem mondod komolyan?!
  • Negritis
    #4627
    mondjuk a fesztiválok mellett hisztizne is a tárcám :D
  • Palinko
    #4626
    igen a nyár nem a jó játékok megjelenési ideje általában :D
  • xido
    #4625
    torrentek..és nem crackeled
  • wedge31
    #4624
    Ráérsz a következö értelmes játék majd csak szeptemberben jön.
  • Negritis
    #4623
    ne is mond, nem tudok aludni mer játszani kéne :D
  • Palinko
    #4622
  • Rony94
    #4621
    Ez így nem pálya. Hétköznap egyszerűen képtelen vagyok fél óránál többet játszani. Akkorákat ásítok mint a ház. Úgy tűnik csak hétvégente fogok tudni normális játszani. :-\
  • Nagydög
    #4620
    Nekem nem. Azt mondta, hibas a telepitesem. A GOG felpatchelte az 1.01-et, de azt kozben lerugtam a geprol.
  • Madi92
    #4619
    Idegesítő bug.
  • TBTPumpa
    #4618
    Annyi képet lőttem már Ciriről, hogy a Steam folyton őt mutatja... Totál kreygasm van. Hozok egy kiló öklözőzsírt és megyek ekézni.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.26. 21:32:54
  • Terawatt
    #4617
    Az nekem működött :)
  • Nagydög
    #4616
    Gyerekek, tenyleg nincs fent sehol a patch mezitlabasan? Igen, az Oday az fent van a play.thewitcher.com-on(nem mintha az mukodott volna), de semmi tobb. Tenyleg csak a nyomorult GOG-on keresztul lehet patchelni(Meg gondolom a steamen, aki onnan vette.)?
  • rage
    #4615
    A készítők Iron Maiden rajongók?
    Érdekes quest címek vannak :)
  • DantesHUN
    #4614
    Ha már úgyis spoiler-eztek a végéről..akkor azt is el spoiler-ezhetitek, hogy mi az amit mindenképp el kell kerülni ,hogy a kis védencünk ne haljon meg?
  • CalebJoe
    #4613
    Ezen beröhögtem, a perverz kis borbély

  • SzirmosSzisza
    #4612
    Van valami 3 boszorkány küldetés, azt csináld.
  • Palinko
    #4611
    igen ez a legjobb befejezés ez jött nekem is. sztem Ciri vére miatt nem kell a szem, meg az a bevatás stb...

    cserébe tényleg ugye
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van az a befejezés amikor meghal Ciri, vagy elmegy uralkodni stb az már nehezen, de kimagyarázható :D
  • rage
    #4610
    Menj tovább, ahogy mondják.
  • DantesHUN
    #4609
    Nyomd a főküldetést, ha a banyák felé mentél, jó az irány de nem spoiler-ezem el.
  • Prof William
    #4608
    A Vörös bárós küldetésnél

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A lánya már megvan Oxenfurtban de a feleség még nincs. Az tudjuk hogy valami izzott a kezén + valami szörny bevitte az erdőbe. Annyi kaptam hogy "keressek nyomot és találjam meg a feleséget." Csak nem találtam semmilyen nyomot, úgyhogy mentem tovább a banyákhoz... A feleséget merre lehet találni?
  • TBTPumpa
    #4607
    Van egy olyan befejezés, ami ezt megcáfolja!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A játék végén Geralt egy legendás witcher kardot ad Cirinek és mondja is neki: Próbáld ki Witcher! A csaj meg megy is... A kardba pedig Ciri neve van belegravírozva. Ennél nyilvánvalóbb nem lehet. És azt pletykálják, hogy az a legoptimálisabb befejezés.


    Szóval totál elképzelhető, hogy a Witcher 4 főszereplője Ciri lesz. Míg Geralt amolyan mester/útitárs szerepét fogja betölteni.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.26. 21:23:52
  • Palinko
    #4606
    mi a.... whááá húúú. összetehetjük a két kezünket, hogy nem ez a lassítottfilm lett megvalósítva, néha nem is tudja az ember, hogy mekkora mázlija van
  • SzirmosSzisza
    #4605
    Ha az összes felszerelésem ugyanabból a fajtából van nem kéne bónuszt adnia? (Griffin set)
  • rage
    #4604
    Ha valaki egyszer játékot csinálna a Supernatural sorozatból, szerintem simán lehetne a Witcher készítőinek adni a feladatot, jól megoldanák :)

    Abban a sorozatban ugye a két srác a hírekből megtudja, hogy valami gonosz garázdálkodik a környéken. Először kikérdezik a szemtanúkat, majd a nyomok segítségével megállapítják, milyen lényről lehet szó. Régi kéziratokból és könyvekből megtudják, hogyan lehet kinyírni, elkészítik a megfelelő fegyvert, s látványosan kinyírják a szörnyet
    :-)
  • TBTPumpa
    #4603
    Hivatalos forrásból - ez művészet:
  • darkSectorxxx #4602
    :P
  • bardocz
    #4601
    Hát, kitudja a gyerekek lelkének megmentése mit takar :D Majd legközelebb megölöm a lelket.
  • wedge31
    #4600
    The Witcher - ilyen is lehetett volna.
  • Palinko
    #4599
    ez de jó ha leírtad, nincs itt jó kimenet, de jobb megölni akkor a fa lelkét. emígy a báró nem véletlenül volt véres, lehet többet érnének a gyerekek életei :D
  • Nagydög
    #4598
    neked akartam, de az enyem egy kicsit bovebb. Lehet, hogy a GOG kavar valamit?

    r6 {
    title "Cyberpunk 2077"
    data "r6data"
    bundle "bundles"
    config "bin\r6config"
    scripts "r6data\scripts"
    splash "engine\icons\splashscreen.bmp"
    gameClass "CR6Game"
    playerClass "CR6Player"
    telemetryClass "CR6TelemetryScriptProxy"
    cameraDirClassName "CR6CameraDirector"
    }
  • Tikal #4597
    Pff, akkor meg jo hogy nem ezt választottam:)
  • Tikal #4596
    Kijátszottak?? OMG. Kb 30 órám van benne és még mindig Velenben vagyok:)
  • bardocz
    #4595
    Ha kiszabadítod a fa lelkét:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megszökteti a gyerekeket a mocsárból, emiatt a nagyit picit megátkozzák a boszorkák, ami miatt meghal, mindegy mit csinálsz. Ezután a Báró felköti magát, mert a gyereke nem akar vele lenni, a felesége meg halott. Hogy az ottani gyerekek hova tűnnek azt nem tudom.

  • TBTPumpa
    #4594
    Igen, az hatalmas volt. Meg amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    felmentek Yen szobájába is és használták azt a szerkezetet. A csávó a másik oldalon elkezdte: Támadnak a Witcherek! Hatalmas!