16775
banner
  • DantesHUN
    #4673
    Biztos jó a videó, de nem néztem meg, mert nem a végét akartam tudni, hanem : akik a végére jutottak
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tehát hogy nem a rossz befejezést akarom, ahol esetleg nevelt lányunk meghal, és van-e valami fontos döntés, küldetés, fordulópont, ahol ezt el lehet kerülni? Nem kell nagyon konkrétan, csak nem akarok belefutni a rosszabbik végbe.
  • Sheltem
    #4672
    Most egy nagy butaságot fogok kérdezni és tudom utánanézhetnék máshol de hogy lehet a tárgyakat fejleszteni ?
    Az megvan hogy van benne socket, megvan, hogy többféle minőségű van, fehér, kék, sárga stb, de lehet fejleszteni is őket a legyártáson kívül ?
  • Terawatt
    #4671
    A kép is 1440 de a monitoron játék közben a 1080pre méretezi vissza, így egy durca élsimítást kap az ember effektíven. Neked a monitorod alapból 1440es?
  • torma1
    #4670
    A lovas harcnál is lehet lockolni az ellenséget. Érdemes mert könnyebb így. Főleg az erős ellenséget lehet így legyakbi. Csak legyen hely. Mert könnyen be lehet szorulni vele. Sajnos jeleket nem enged használni, de inni, bombát dobni lehet lóháton is
  • Palinko
    #4669
    én komolyan nem vágom hogy mi a baj az 1. harcrendszerével, ha mostanában 10 embert nem hallottam erről panaszkodni akkor egyet se. klikkelsz, kivársz, klikkelsz majd újra ez, nem valami bonyolult... egyébként meg ha hack'n'slashet akartok ez nem a ti játékotok...

    nekem az első is frenetikus volt és ha már választanom kell inkább a 2. volt a csalódás.
  • xido
    #4668
    3x kezdtem neki..rohadt messze jutottam és hagytam a francba...
    a löketet a 3.rész rohamos közeledése adta meg,felénél rákattantam,aztán már ment könnyen az egész..a 2.ben meg főleg :)
  • Zozo0122 #4667
    Ja értem. Kár érte :D
  • Zozo0122 #4666
    Lehet megpróbálom majd újra a játékot, de igazából ráéreztem én a harcrendszerre, csak nem tetszett, így már az első nagyváros előtt abbahagytam.
  • Tikal #4665
    Ciri a nevelt lánya :)
  • RatBaG #4664
    állítólag 5 napot kell átmeditálni, hogy visszatöltse a pénzt.
  • xido
    #4663
    mondanám,hogy nézz végigjátszás videót,de akkor lehet olyanról maradnál le,amit amúgy elolvasnál,máshogy csinálnál
    50 óra,ha minden apróságot megcsinálsz,importálható mentés,amire tényleg vannak visszautalások..
    és tényleg ha megszokod,akkor el lehet merülni benne kegyetlenül és ha egyben ledarálod,jobban fogod értékelni a karaktereket és a világot :)
  • Zozo0122 #4662
    Sziasztok!

    Én nem toltam végig a Witchereket, belekezdtem az elsőbe, de a borzalmas harcrendszer (tudom, meg lehet szokni, de na) miatt abbahagytam. Viszont nézegetem nagyon ezt a 3. részt, hát ez a Ciri egyszerűen brutális. Tiszta Eva Green a csaj, az arca meg mindene nagyon szépen meg lett csinálva. Természetesen kötelező Geraltként kihasználni minden alkalmat a megdöntésére stb. De a szinkronhangja nem tetszik, nem tudom valahogy nem illik hozzá nem? Túl szelíd a hangja vagy nem tudom...

    Az a durva, hogy a videók alapján ez az egyetlen dolog amibe bele tudok kötni és ez se nagy ügy.Marha jó játéknak tűnik, de nem akarok vele játszani az előzmények nélkül. Az 1. rész harcrendszere viszont...áhh. Már videón nézve is elborzaszt :( A 2. már jónak tűnik, sőt...
  • Palinko
    #4661
    jaja, és itt nem olyan gyorsan telik az idő mint általában a játékokban, hogy fél-egy óra kb 1 nap
  • xido
    #4660
    valami modding tool :)
  • xido
    #4659
    azt hiszem 1 napnak el kell azért telnie,hogy feltankoljon zsével vagy készlettel legalább
  • Tikal #4658
    A kereskedők csak velem kereskednek az egész világban? Van olyan boltos akit nullára fosztottam, és mikor visszamegyek később még mindig nincs zséje, nem tudok neki semmit eladni :(
  • CalebJoe
    #4657
    Ez az 1440p a tied át van méretezve nem? (ezeket csak egybe fűztem, de egyenként 1440p-s mind)


    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2015.05.27. 00:43:03
  • Myselor
    #4656
    én is lootolom és a medve páncélt fejlesztgetem nekem az a legjobb :)
  • Myselor
    #4655
    hát nem annyira D:
  • SzirmosSzisza
    #4654
    Ha szerencséd van inv-ből szét tudsz szedni valami ami a tárgyhoz kell.
  • Palinko
    #4653
    én igazából lootoltam inkább a cuccaim, meg ahogy nézem a videókat, endgame, middlegame stb mindenki olyan páncélokban nyomul mint én, sokáig a boszorkányvadász, meg a fekete sárga stb végén meg a kék nehéz
  • bardocz
    #4652
    Mert a krafotláshoz, szétbontáshoz nem kell ám pénz :D
  • Myselor
    #4651
    jaja.lustáknak való a pénz :D akik nem kraftolnak stb hanem megveszik a cuccokat
  • Palinko
    #4650
    én egyszer vettem 1400 ért gatyát, de igazából felesleges. a pénz arra jó, hogy vesztegetni, itt-ott, kártyák, meg ugye kell egy ezres az utazáshoz
  • Myselor
    #4649
    nekem 20k felett van a pénzem de igazából nem tudom mire költsem:)
  • MerlinW
    #4648
    Az jó, mert pl. a novigradi kovács 60-80-at ad a szar kardokért és 100 felett a színesekért. Tegnap bevittem egy adag vasat és majdnem 2000 plusszal jöttem el tőle.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.05.26. 23:33:08
  • Terawatt
    #4647
    Össze tákolt driverrel megcsináltam, hogy a már sokat említett downsamplinget meg tudjam csinálni könnyedén (amd csak a legújabb 290-X kártyára adta ki a ficsőrt de valaki összet ákolt egy olyan drivert amit egy adag bűvészkedés után fel lehet rakni és működik rendesen korábbi kártyákon (7000 széria)

    ha valakit nagyon érdekel annak le írom, hogy hogy kell felrakni, saját felelősségre (elvileg kárt nem okozhat) :) r9 280-assal csináltam meg, de szerintem a 70X 80X is menne.

    1440p ultra, sweetfx


  • Palinko
    #4646
    ennyi jött, 1 után 3
  • xido
    #4645
    és a 4? :)
  • rage
    #4644
    Patch 1:
    https://www.dropbox.com/s/1mxjoyvvo9ose30/witcher3_patch_1.01%281%29.exe?dl=0
    Patch 2:
    https://www.dropbox.com/s/dqn64ud5jctb2ad/patch_witcher3_1.01-1.03_2.0.0.29.exe?dl=0
    Patch 3:
    https://www.dropbox.com/s/s7gmjtrh00emq67/patch_witcher3_1.04_2.0.0.30.exe?dl=0

    Hátha hasznos még valakinek
  • Palinko
    #4643
    elég bonyolult, már megörültem, hogy lehet játszani online a gwentet
  • SzirmosSzisza
    #4642
    Oblivionban szerintem még függőlegesen is fel lehetett ugrálni :D
  • Nagydög
    #4641
    Csak ebbe a nyomorult gwentbe beletoltak annyi energiat, mint nemely masik jatekba osszesen.

    Xido!

    Egy szerenyebb osszeget meg koltenek is a kimaradasra es a megfosztasra.

    "Rt1b1k3 ma mar masodszor szart oriasi nagyot. #kingofthehill"

    Online kozossegi elmenynek meg itt vagytok ti, meg a multiplayer jatekok.

    Rage!

    Koszi! Halas lennek!

    Utoljára szerkesztette: Nagydög, 2015.05.26. 22:40:25
  • Palinko
    #4640
    hát azért vízbe ugrott ami legtöbb játékban nullázza, vagy csökkenti a damaget :D

    egyébként a hegyen lecsúszás ötös, viszont szívesen látnék már olyan játékot aminél ha nagy a dőlésszög és nem tud továbbmenni, fogná magát eldőlne és két kampóval felhegymászna... mert nagyon idegesítő néha, hogy nem tudsz oda, úgy menni ahogy elképzeled.
  • Myselor
    #4639
    a kaer morhenes rész nagyon jó volt :) amúgy remélem sikerül a jó endinget megcsinálnom majd,számomra szimpatikus megoldásokat hozok,semmi rosszat nem szeretnék, keira ugye ugrott alapból mint társ mert nem dugtam meg de nem izgat,remélem a legvégén kell csak választani és az befolyásolja majd a végét :)
  • rage
    #4638
    Ha gondolod, feltöltöm a patcheket valahová.
  • SzirmosSzisza
    #4637
    http://www.gwentcards.com/
  • xido
    #4636
    nincs gond,bár így a közösségi dolgoktól és az acsiktól is megfosztod magad
  • Nagydög
    #4635
    Latod, az peldaul nincs, es eppen most kerult fel a hova nem fogok meg regisztralni listamra a UPlay, Origin stb. melle.
    Bocsi, hogy ezzel a hulyeseggel zargattalak benneteket.!
  • xido
    #4634
    ha van akkora dőlésszöge,hogy tony hawk-ozzál rajta,akkor megúszod :D