16775
banner
  • Palinko
    #4713
    ja 5 perctől jön a jó
  • DantesHUN
    #4712
    Jut eszembe, ti is találkoztatok Lambert-el egy mellékküldetésben? Vajon Eskel-nek is lesz küldetése?
  • j0rmungandr
    #4711
    Kijött a DLC (missing miners). Skeliige-ben Blandare-ben vehető fel a contract és lvl 27-s (már ha érdekel valakit)
  • DantesHUN
    #4710
    Akkor belekukkantok de csak fél szemmel és csak nagyon óvatosan. A videó első felében lévő rész a ,,jó" befejezés?
  • Zozo0122 #4709
    Lol :D Hát nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy az a harcrendszer tökéletes. Ha maga a játékos béna akkor agyonverik, ha skilles akkor egy törött karddal lever mindenkit, persze vért izzadva. Ennek így kell lennie :) És persze erre a szintre el kell jutni, ezzel szemben a witcher harcrendszere vicc volt sajnos azt kell mondjam. Hozzátenném, nehéz fokozaton kezdtem alapból és nem volt vele különösebb gondom sem, de nem tetszett ez a klikkelgetős téma. Mind1, asszem nemsokára újrateszem, már csak a történet és a 2. és 3. rész miatt is érdemesnek tűnik nekimenni.
  • Palinko
    #4708
    itt is tőled függ mer nem mindegy hogy lövöd el a főzeteket, olajokat, és az időzítés, kitérés is tőled függ. a bestia pl elég nehezen leverhető. a dark souls irányítását kiemelni elég lol, mert annyira konzolos, nem magyaráz semmit, hogy még 1 ajtót sem sikerült kinyitnom, pedig végignyomtam mindent, meg kis ablakban indult, játszhatatlan volt nekem mindkettő a gépen.
  • Palinko
    #4707
    muszáj megnézned akkor mert 5 választól függ... ha nagyon nem akarod megnézni akkor annyi, hogy ne korlátozd Cirit, ha kocsmában van ne menj vele ahova menne, máskor viszont menj vele mindig, ne nyugtasd soha, a császárt kerüld
  • Vincentcloud
    #4706
    Nekem pont ez tetszik a harcban, oda kell figyelni rendesen
  • Prof William
    #4705
    Akkor jó mert az alap jobban tetszik. Maradjunk csak könyvűek. :)

    Amúgy majd a novigradi küldetéssorozatnál lehet találkozni régi könyvbéli ismerősökkel?

    Konkrétan KÖNYV SPOILER!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dudu-ra az alakváltó dopplerre gondolok. Vagy az Örök tűz szintén doppler vezetőjére.


    Geralt már emlegette de reménykedek egy személyes találkozásban is sor kerül majd.
  • Shep
    #4704
    Menüben lehet ki/be kapcsolni, gondolom ha on akkor egyből az van rajta, ha kilövöd akkor meg az alap.
  • Shep
    #4703
    Hearthstone, de addig jó amíg nem tudod :)
  • Sheltem
    #4702
    ***OFF***

    " Uninstalláltam ezt a fos HS"
    ez melyik játék? :)

    ***ON***
  • Prof William
    #4701
    A Yenneferes ruha vajon hogyan lesz megoldva?

    Majd mondja neki Geralt hogy "Öltözz már át a másik göncödbe babám mert istenuccse inkább egy Bruxát csókolok meg mint téged!"
  • Shep
    #4700
    Oda még én sem mentem, mert 17-es szintet ír neki ha jól rémlik én meg még csak 7 vagyok és még mindig a báró elveszett családját keresem, mert valami mindig eltérít. Na de ma este talán már meglesznek, vagy nem :D
  • Shep
    #4699
    Az lehet, akkor csak a cs betű stimmelt. Köszi. :)
  • bendáj17
    #4698
    Passz még nem volta a szigeten. De most vettem észre hogy nem is tette fel az előző dlc-ket sem :D na már most fent van. Új frizura, meg ilyenek.
  • Madi92
    #4697
    Nem csalitos, hanem cserepes, Hollószírt alatt van, egy tó mellett.
  • Negritis
    #4696
    1. Skeligge szigete gondolom én még nem jutottam át oda
    2. Ofenfurtban tuti van borbély nem messze a páncélkováncstól
    Novigraadban is van asszem de nem mondom 100%ra
  • Shep
    #4695
    Az addig ok, de merre vannak ezek a bányák?

    Borbélyt merre találok amúgy, mert tegnap megmentettem egyet a banditáktól, mondta, hogy ha Csalitosban járok ingyen megnyír de hát nem igazán találtam meg szerencsétlent.
  • bendáj17
    #4694
    A Missing Miners küldetés során ki kell nyomoznunk, mi állhat egy kis skellige-i falu bányászai eltűnésének hátterében (valószínűleg jó mélyre megyünk jó veszélyes bányákba),

    Állati jó ez a kártya parti most vertem mindenkinek készülök a komoly tétre :D pár óra elment ezzel is
    Utoljára szerkesztette: bendáj17, 2015.05.27. 13:37:04
  • Shep
    #4693
    Ez a bányász küldetés merre lesz elérhető a játékon belül?
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.05.27. 13:33:39
  • silbor
    #4692
    Már elérhető az eheti 2 új DLC (a New quest:Contract: Missing Miners és a Alternative look for Yennefer)
  • Nagydög
    #4691
    Koszi, Rage!

    Lementettem.
  • Avenger
    #4690
    Az első rész harcrendszere valóban elég érdekesre sikerült. Mintha nem tudták volna eldönteni, hogy stat alapú legyen a harc vagy reflex alapú, így a kettő közé lőtték be. A második részé valamivel élvezetesebb, de ott meg a quen vitte a hátán a kardozást. :) A harmadik részé meg már-már dark souls-hoz hasonlítható nehezebb fokozaton. Tegnap pl a foglet contract-ot csináltam, és elég ötletesen volt megoldva. Rendesen kellett pár halál, hogy kiismerjem, igaz magasabb is volt 3-4 szinttel és max 2 ütésétől borultam. :)
  • Terawatt
    #4689
    Az első részben tényleg ez volt. Második részben nagyon sokat javult ilyen téren, de a 3. rész nagyobb nehézségre felvéve tényleg a te ügyességeden múlik, mert a legutolsó gagyi monster csoport is agyon tud verni ha nem figyelsz oda. (Túl nagy szintű monsternek viszont nem szabad neki menni mert lepattansz róla lást 8+)
  • Zozo0122 #4688
    Nem hekendszlest akarok, hanem azt, hogy érezzem, 100%-ig az én képességeimen múlik a harc. Ezért kezdődik nálam a jó harcrendszer a Dark Soulsnál, és kb. ott is ér véget :D A Witcher 1-el az volt a baj, hogy úgy éreztem, én csak kívülről szemlélem és pár kattintással beleavatkozok a harcba, amikor éppen időszerű, Geralt meg erre agyoncombózza az ellenfelet.
  • Sith
    #4687
    A Monster pakli durva, viszont mivel elég sok közelharci egysége van a (nem tudom mi a neve) hóviharos lappal ami a közelharci egységek erejét veszi le, ha szerencséd van nagyon könnyen meg lehet fogni.
  • RatBaG #4686
    én még nagyon az elején járok a kártyázásnak is, de rendesen kerekedett a szemem, mikor crow's perch-ben a kovácsné kipattintotta a monster paklit.
    lerak egy nyamvadt arachnid-ot, erre beugrik mellé még 4. következőre vampire, abból is vagy 4 db még. olyan sor volt egyből, hogy 50 lett az erőssége, meg alig fért ki.
    az volt az egyetlen szerencsém, hogy volt vagy 4-5 siege egységem, 2 kürtös, meg a leader is duplázós volt, és mindenre rádobtam a szorzót, így sikerült túllépnem az 50-en.
    a baron-on kívül eddig még mindenkit sikerült elsőre elvernem, gyűlnek a kártyák. :)
  • Kurfürst
    #4685
    Az első rész valóban tökéletlen (idétlen szinkron, nyűgös harcrendszer és néha baromi nehéz), szerintem nyugodtan lehet skippelni, a vicser kettőt viszont ne hagyd ki :)
  • dartonite
    #4684
    Na eddig azt hittem hogy oriasi kiraly vagyok gwentben mert agyonvertem a terkep 90%-at.
    Beneveztem az 1k-s tornara es rogton a taknyomon csusztam hazaig ugy lealaztak:D

    De nagyon fun, 'kis' szerencsevel vegulis megoldhato lett a dolog.

    A kuldiben:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mindenesetre azt azert elmondanam hogy nem azert 20-on X szintu a kuldi mert annyira erosek a kartyapartnerek.Ill. azok is erosek, de harc is lesz szoval csinjan fussatok neki ennek a misszionak.Igaz a vegeredmeny eleg...khmm.. kifizetodo sok szempontbol :)
  • DantesHUN
    #4683
    Hm, király, elvilet telepített két DLC-t, mindjárt rá is nézek.
  • CalebJoe
    #4682
    igen az
  • Myselor
    #4681
    nemtudom amúgy mi a fene van az én lovammal de szeret bugolni,kael morhen-es résznél megint eltűnt,nem lehetett hívni ,később visszakerülve igen.egy beszélgetés után megint nem.fura.
  • Negritis
    #4680
    bocs, korán van + melózok :D
  • Sheltem
    #4679
    Jahogy. Na felfogtam végre, így már világos.
  • Negritis
    #4678
    vannak kincskereső küldetések, ott van olyan hogy hatékonyabb griff acélkard
    amihez meg kell keresni ugyanúgy a tervrajzot mint a sima griff acélkardhoz
    ha megvan akkor kovácsnál kell ugyanúgy legyártani mint a simát, csak a simát fogja felhasználni hozzá
  • Sheltem
    #4677
    Én konkrétan a fejlesztésekre gondoltam amiket írsz, hogy továbbfejleszted a cuccaidat. A gyártás meg a rúnázás megvan.
  • Negritis
    #4676
    a rúnák bepakolásához nem
    a gyártáshoz igen
  • Sheltem
    #4675
    Értem, de ehhez kell egy kovács ehhez a fejlesztéshez ?
  • Negritis
    #4674
    a fejlesztés az a witcher cuccoknál azt jelenti hogy jobb minőségűt tudsz kraftolni és alapként felhasználja az előző "generációt"
    én most 2es Griff witcher cuccba tolom és sztem maradok annál hogy most már csak witcher cuccokba fogok flangálni még ha statokban lesz is jobb

    sztem a minőség az a "terv"nél adott azon nem tudsz módosítani