16775
banner
  • Frank99
    #4753
    maxi respect!
  • koschwarz
    #4752
    Én olyan torzonborz leszek, amennyire a játék csak engedi. Az életben is rühellek borotválkozni, hát akkor egy játékban sem fogok. :D
  • TBTPumpa
    #4751
    Igen, valóban a mellékküldetések és a Witcher küldetések is rendesen ki vannak dolgozva. Tényleg minden RPG játékot fejlesztőnek az utolsó betűig át kell elemeznie ezt a játékot, mert ez a játék nagyon közel áll a tökéletes minőséghez. Kétségtelenül az egyik legjobb (RPG) játék. Bár ha azt nézzük, hogy ekkora volumenű RPG játék még soha nem készült, pláne nem ilyen minőségben és körítésben, akkor a Witcher 3 az RPG játékok egyeduralkodója. Komolyan nem érzem a játéknál azt, hogy összecsapott vagy elsietett lenne. Nagyon jól át van gondolva az egész az elejétől a végéig.
    Ekkora minőségi ugrást nem vártam volna a lengyelektől, de ezzel minden más fejlesztőt sikeresen maguk mögé utasítottak. Így kell nyílt világú RPG-t megalkotni!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.27. 21:01:23
  • Shep
    #4750
    A haj és szakáll igazításnál nem ártott volna egy előnézet, hogy ne verjem el az összes pénzem mire végignézem melyik hogy fest!
  • Shep
    #4749
    Hát beszarás ez a játék, egyszerűen nem haladok sehova, mert na még menjünk el ide de akkor ha már itt vagyunk akkor a közelben egy másik kérdőjeles, na de ha már eddig eljöttem akkor csak megnézem mi van a szigeten és így aztán a story sehova nem halad :D Azért az nem gyenge, hogy a legutolsó apró küldetés is úgy ki van dolgozva, mint más játékban a főszál. Tényleg nem hazudtak mikor azt mondták ,hogy érdekes mellék feladatok lesznek és nem a szokásos hozzál 100 gombát típusú vackok.
  • bardocz
    #4748
    Hát a halála után, szerintem ez logikus, nem lehet.

    Olyankor lehet csak igazán
  • DantesHUN
    #4747
    Hát a halála után, szerintem ez logikus, nem lehet. Előtte, csináld meg az összes küldetést amit ad. De ha már ott voltál ahol megölted, akkor szerintem ezen túlmentél.
  • TBTPumpa
    #4746
    Yennefer ronda? Na ezt mondd meg neki szépen! Majd jól helyben hagyja Geraltot!
  • SzirmosSzisza
    #4745
    Keirat mikor lehet megfektetni?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Toronynál megöltem sajna és volt olyan opció, hogy "I can't belive we fucked", pedig nem is :(

  • Madi92
    #4744
    32 óra, level 9 :D és Velen 30%-a van felfedezve.
  • Prof William
    #4743
    A mocsári boszis küldetésnél kérdezném...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha megölöm a Fába börtönözött lényt, akkor Báró felesége életben marad és báró nem lesz öngyilkos? Vagy ez így is úgyis bekövetkezik? Mármint a báró halála...
  • bardocz
    #4742
    Szintén hasonló, bár lassan megyek skeligebe. Cat geart próbálom most összevadászni.
  • DantesHUN
    #4741
    Átléptem a 40 órát, és még Velenben-mármint Novigrad-ban persze, nem jutottam a főküldetés végére. Mellék feladat még több van.
  • wedge31
    #4740
    Akkor én kérek elnézést, hogy segiteni probáltam de mivel nem mutatja a térkép ennél közelebbi ínfót nem tudok adni.
  • bardocz
    #4739
    Megenni.
  • Stief
    #4738
    Srácok nyers hússal mit lehet kezdeni? Megsütni vagy valami?
  • JethroHUN
    #4737
    Ez nem segít semmit, hogy "de van"
  • Negritis
    #4736
    22 lény + max 10 extra lap az alap, de amúgy asszem több lényt is rakhatsz bele
    és a 10 lapot amivel kezdesz ebből a 22+Xből sorsolja és 2x dobhatsz vissza
    akár a 11. (első visszadobás után kapott) lapot is visszadobhatod ha nem tetszik

    valamint vannak még egyéb lapok amikkel lehet extra lehetőségekhez jutni (hasonló lapok leidézése, temetőből visszahozás, kém lap ...)
  • Madi92
    #4735
    Annak nem sok értelme lenne.
  • jocika
    #4734
    Az rendben, hogy a kártyajátékban 22 lap a pakli, de a játékban lévő tíz lapot nem tudom én összeállítani? Mert akkor marha vacak lapjaim vannak, a fene enné meg...
  • Zozo0122 #4733
    Ez komoly? Yennefer majdnem, hogy ronda :D Na de amúgy felraktam az első részt, túlteszem magam valahogy a harcon és újra megpróbálkozok vele :D
  • CalebJoe
    #4732
    Itt ez egy druida quest

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meg is ölheted a succubus-t vagy elmész vele a barlangjába de, nem lehet vele semmit csinálni.

    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2015.05.27. 19:08:30
  • TOMSILENT
    #4731
    Ezt a kecske csajt melyik quest-el találtad? :D
  • TOMSILENT
    #4730
    Ha annó elküldtem a picsába azt a kalózt akit Hattorinak kell felbérelni, akkor soha többé nem fogom megtalálni? ...sajna ez a másodlagos hátra maradt...meg Szörny szőrszálat honnan tudok szerezni a legjobban? 3 kellene.
  • Tikal #4729
    Elég sok kovács van, csak nem jelzi a térkép...
  • Negritis
    #4728
    én 2-t v 3at tudok
    az egyik kis faluban van és tőle lehet kapni egy küldit is Hattorihoz aki a másik
    meg elszórva van talán még de én Hattorihoz járok :D mondjuk lv12n nem volt könnyű
  • bardocz
    #4727
    Van egy aki az, de egy küldetés során meghal, és aki a helyén van, én azzal nem tudok se beszélni se semmi :S
  • bardocz
    #4726
    Az páncélkovács.
  • wedge31
    #4725
    De van csak a térkép nem mutatja...ezt javithatnák mert egy ekkora mapon nehéz ezt fejben tartani.
  • SzirmosSzisza
    #4724
    Baronnál a kovács nekem az rémlik tud.
  • JethroHUN
    #4723
    Egész Velenben nincs fegyver kovács? Ez biztos valami vicc...
  • Madi92
    #4722
    Csak nálam tűnt el a mai két DLC? Reggel még feltelepítettem, most nézem galaxyban és semmi.
  • TBTPumpa
    #4721
    WAT
    Először: Eva Green inkább Yennefer-re hasonlít, Ciri-t nem is tudom egy színésznőhöz sem hasonlítani. Egyedi a kislány. Viszont üdítő vele játszani. Kicsit olyan fungame-nek éreztem a vele való játékot. Nem azt a megszokott RPG-s vonalat hozta, mint a játék többi része. De épp ezért tetszett nekem, teljesen feldobta a játékot (mind mondjuk a Batman Arkham City-ben a Catwoman-nel való játék). Csak azt sajnáltam, hogy kevés időt tölthettünk vele. Nem tudom melyik fejlesztő mondott 8-10 órát, de az nem tud számolni. Vagy pedig csak a Marketinggépezet mondatta ezt vele.

    Geralt által nevelt leányzó, kicsit morbid húzás lenne megfektetni, bár így is vannak morbid dolgok a játékban (bojleres tartalom!):
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kurafi kölyök vagy ki a tököm szereti különféle módszerekkel megerőszakolni és megölni a nőket. Az eléggé morbid jelenet volt számomra. Persze mikor a kretén kinyögte hogy bántani akarta Cirit is, egyből levágtam, mint valami nyulat. Az ilyen féregnek ez jár, nem nő.
    A másik, amin kiakadtam az az a jelenet volt, amikor Geralt és Ciri meglátogatja a császárt. Na ott van olyan opció, hogy Cirit "eladhatod" a császárnak jó pénzért. Ööö nem tudom ki az a játékos, aki ezt az opciót választja, de nekem eléggé morbid döntés lenne ilyet hozni. Ennél a résznél elég kérdően is néz Ciri. Amikor ide jutottam én is a másik lehetőséget választottam (hogy magáért Ciriért csináltuk az egészet és nem a pénzért), nah akkor már Ciri is elmosolyodott, tudtam is, hogy jól választottam.
    De nekem már a Bioshock Infinite-ben sem tetszett, amikor eladtuk a saját lányunkat...


    A szinkronhangja pedig tökéletes. Ha játszol vele vagy egy adott jelenetben épp szerepe van, tökéletesen illik a karakterhez. Én is azt hittem az elején, hogy nem, de így a végére már egyértelműen azon a véleményen vagyok, hogy tökéletes választás volt ez a szinkronhang neki.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.27. 17:40:17
  • krisztajo
    #4720
    Sheltem! Bocs, teljesen igazad van, figyelmetlen voltam.
    ferenc0001! Köszönöm szépen a válaszokat.
  • bendáj17
    #4719
    Kisebbek kicsit xp de a jó kártya keresés se sok olyan 25 xp de mivel küldetés ezért megcsináltam meg móka is :D
  • CalebJoe
    #4718
    Már így hogy lassan nincs mit felderíteni unalmassá kezd válni sajnos, de mindig találkozok Ríviai Gigolóval új nőkkel, lényekkel akikkel jó párosodni.

  • grebber
    #4717
    De jó nektek tudtok kártyázni. Gondolom sok xp-től elesek ,hogy egyet se tudok megcsinálni.
  • Myselor
    #4716
    ng+ igen.rakhattak volna bele :)
  • Palinko
    #4715
    nekem is a 37 a problémás. nagyon kéne az-az újrakezdés meglévő fejlesztésekkel, inkább felhúznám a nehéséget
  • Myselor
    #4714
    nemtudom hogy lehet elérni 40nél nagyobb szintet.találtam 47es kardot is de hát jó ha leszek 36 max a végére :) nem értem