16775
banner
  • bardocz
    #4793
    Keirás dolgok
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem sikerült meghúzni, és elküldeni khaer morenbe. Trisst viszont nem tudom hol kéne, egyszer találkoztam csak vele még, azután nem tudom hol lehet megtalálni..

    Utoljára szerkesztette: bardocz, 2015.05.27. 22:47:46
  • Myselor
    #4792
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én nem öltem meg.megakartam állítani de ment a picsába magától,így karóba húzták sajnos nem tehettem semmit,makacs picsa volt egyfolytában dugni is akart én nem biztos ezért nem bízott bennem de hát ez van.sajnálom szegényt de ezért nem fogom megbaszni hogy ne legyen hülye :D
  • Rony94
    #4791
    Azért valljuk be, a Witcher 3-nak van rossz oldala is. Ez után minden RPG egy rossz utánzatnak fog tűnni. (hacsak a fejlesztők nem kapják össze magukat) :(
  • Negritis
    #4790
    nekem sincs gondom a goggalaxyval
  • Rony94
    #4789
    Látom, csak az én gépemen hajlandó a GOG Galaxy normálisan működni, eddig semmi probléma nem volt vele. A DLC-ket is remekül kezeli, most szedtem le a 2 új DLC-t és azokkal sincs probléma.

    Btw. itt van a múltkori videónak a folytatása. Érdekes hogy már 2004-ben mi minden meg volt. Sok zene ami a 2007-esben szerepel, az már itt is meg van. Dandelion is nagyjából ugyanúgy lett meganimálva.
  • Negritis
    #4788
    2xp-t adott a kurvázás szal van rá lehetőség :D
  • wedge31
    #4787
    Mindenhova gyalog megyek gyak csak a versenyeken ülön lovon nekem valszeg az is megtoldja majd egy kicsit az idöt.
    Lehetsz akár lv50 is ha akarsz...
  • Negritis
    #4786
    kurafihoz
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha van lehetőség nyomjatok rá arra hogy : " megmondom miért ne hazudj"

    brutál monológ :D
  • Palinko
    #4785
    azért az-az 50 óra alatt lvl 8 már enyhe túlzás volt, az csak kártyázott meg szaladgált a térképen, azért már túlzónak tűnik, úgy meg fogja unni és lehet végig sem viszi :D 100 óráig a küldikkel meg egy kis kártyával futkosással nagyon jó szórakoztató azért.

    aki meg csak főküldizik az nem fogja tudni végigvinni még alacsony nehézséken sem szerintem, és azért lesznek gyorsan magas szintűek mert a fő szál ad legtöbb xp-t
  • Shep
    #4784
    Azt én sem értem, annyi van ,hogy nem győzöm csinálni őket.
  • bélanéni #4783
  • wedge31
    #4782
    Kevés quest, most viccelsz?
  • Shep
    #4781
    Hát én meg rohadtul élvezem a lovaglást, a sok kis apró ösvényen, hegyek között, tisztára, mint valami természetjáró szimulátor :D Nekem eddig majdnem 24 óra és szintén 8. szint, nem tudom amúgy, hogy lesz ebből ilyen 30-as meg még magasabb szint.

    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.05.27. 22:21:51
  • wedge31
    #4780
    Nem.
  • alyr2
    #4779
    Kiakasztoan nagy a terulet..es alig van kveszt..pedig mindenhova elmegyek...ugy 20 ora alatt lettem lvl 8..idegesito..És unalmas a sok lovagolas
  • Negritis
    #4778
    nah egy bugba futottam bele
    csata közben ajtól kinyitni-becsukni nem lehet te nem ütsz át a falon ők viszont igen ...
  • bélanéni #4777
    Eddig 9-10 órát játszottam, de én is még csak LVL4-es vagyok.
    Alapvetően a sztori küldetéseket játszom, de pl. 4:00 óra környékén sokszor megállok a napfelkeltét nézni. A távolban felbukkanó lombkoronák és az ezek fölé magasodó, a hegytetőn magányosan álló csupasz, öreg fa látványa is néha megállásra késztet, növelve ezzel az "üresjáratban" töltött időt. A játék hangulata minden eddigit felülmúl, a W1-2-re is köröket ver. Nem találok szavakat, inkább folytatom még kicsit a nagyon lassú, komótos tempómmal ezt a MESTERMŰVET.

    (10-ből 9 esetben lehurrogják azt az átlag játékosok, aki a grafikát fontos élményt befolyásoló faktornak tartja, ennél a játéknál meg éppen azért siránkoznak, hogy 10%-al csúnyább, mint a promo videókon. Pont ennél a játéknál kell ezzel foglalkozni, ami még így is gyönyörű és emellett a végletekig kidolgozott?? )
  • Stief
    #4776
    Hello nyers húst meg lehet valahogy sütni?
  • Madi92
    #4775
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, megkér rá, hogy keress meg neki valamit. Aztán, ha az megvan, akkor jött volna a ****. És megölni sem kellett volna, ha már itt tartunk. Bár a másik opció lehet csak a ***** után van.
  • SzirmosSzisza
    #4774
    Elmentem vele az elfet keresni, az szerintem főküldi volt, aztán meg a patkány tornyot megcsináltam. Utána egyből ment oda. Közötte kellett volna?
  • grebber
    #4773
    Nyílván egyértelmű, hogy két uganolyan ember ugyse lesz ,e azért megdöbbentő hogy hogyan haladnak az emberek a game-el.

    Jómagam 7-es szinten hagytam abba sajnos csak pénteken tudom folytatni ezt mind 17 óra alatt.
    Más pl "Nekem 35 óra volt a főküldetések plusz néhány fontosabb mellékküldetés, és 34-esként végeztem" Na ezt hogy a jó életbe sikerült azt nem tudom elképzelni.
    Valaki meg 50 óra alatt csak 8-as szintű, szóval érdekes...
  • Negritis
    #4772
    kb ugyanazt tudja a macska mint a hatékonyabb griff legalábbis az eddig meglévő alapján
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.05.27. 21:51:38
  • bardocz
    #4771
    Nekem is csak az alap van meg, de ezzel be is fejeződött aquest. Mondjuk minden darabja jobb, mint amit eddig hazsnáltam.
  • Negritis
    #4770
    amúgy tartalmat tekintve JRPG-ket szégyenít meg a játék
    azzal a különbséggel hogy ott elég sok az ölj meg 10 kutyát típusú küldi

    ezek után fenntartásokkal várom az új Xenoblade-t pedig még messze nem vagyok a végén
    épp a bálnak van vége
    mondjuk itt legalább 3 egész jó Gwent lapot beszereztzem :D
  • Palinko
    #4769
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hiba volt megölni, mert a játék vége felé majd nem tudom mikor, de jön egy videó, hogy végül csak elkerült egy királyhoz és sok embert megmentett az a gyógyszer amit akart csinálni. meg kaer moher ostrománál is segít majd
  • Palinko
    #4768
    a spoilerre válaszolva
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én el sem jutottam a császárhoz, inkább mentem a fúriákat ölni :DDD csodálkoztam is, hogy nem fejeztetett le a császár, nem is látta a lányát :D
  • Negritis
    #4767
    mondom ott kéne lennie a másik 4 mellett csak kicsit mintha bugos lenne
    de ha valaki kijavít akkor mea culpa

    én a Macskán nem agyalok Medve lesz vagy Griff
    ha már elvileg nincs farkas (aztán lehet behozzák :D)
  • DantesHUN
    #4766
    Én is a Macska páncélt gyűjtöm, de annyi része van, és sokról térképem sincs, most végig futkostam a kereskedőket, hogy kinél van ilyesmi. Bár az első alap macska páncél meg van, el is készítettem.
  • Prof William
    #4765
    Igen. Minden fordítás után vissza kell állítanom.
  • Soldiers
    #4764
    Hát a acelfegyver meg az ezüstkard nincs meg a többi igen
  • mike01010101
    #4763
    Egyetertek. Nem hittem volna hogy valaha is latok jatekot, ami ilyen szinten üti a Skyrim-et, ami nálam az etalon volt. Itt tényleg olyan szinten ki vannak dolgozva a küldetések és azok párbeszédei, hogy hihetetlen. A Dragon Age bekaphatja, a Risen3 készitői meg már a kardjukba döltek a szégyentől:) Remélem ez a játék most ad egy hatalmas lökést az iparágnak, hogy mit kell csinálni és sok ilyen minőségű játék követi. Igenis lehet tartalmas, filmszerű openworld-öt csinálni, "hozz 2 farkasbundát" tipusú küldetések nélkül!
  • Shep
    #4762
    Na ez engem is érdekelne.
  • Shep
    #4761
    Egyébként nektek is visszaáll angolra a nyelv minden frissítés után?
  • Soldiers
    #4760
    Illetve még olyan kérdésem van h van e olyam segítség, kép vagy bármi jel ahol Velenben hol vannak a sárga felkiáltós mellékkuldik??
  • wedge31
    #4759
    Akkor jó, hogy még nem töltöttem le öket.
  • Negritis
    #4758
    elvileg meg kéne lennie mindnek mutatnia kéne a maradék 2 darabot is
    asszem az
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sárkányölő györgy barlangjában van még az első 6, ott kicsit csalóka minden ládát nézz át és meglesz
  • Shep
    #4757
    Na szarság van, eltűnt a mai 2 DLC a galaxyból és a játék mikor tölteném be a legutolsó mentés azt írja ,hogy nem lehet betölteni, mert nincs meg a bányászos dlc. Ez mi a búbánat?

    Upd. Na most meg elkezdte megint letölteni őket. Ezzel a Galaxyval toszhatnának már valamit, mert kabaré az egész!
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.05.27. 21:05:05
  • Soldiers
    #4756
    Üdv
    Olyan küldetést csinálok h Griff felszerelésének a tervrajzait kutatom fel 4/6-t meg is találtam de az utolsó kettőt merre találom??
    Köszi
  • Prof William
    #4755
    Vagy a végére olyan lesz Geralt mint az Adams Family -ból az a szőrgolyó. :)

    A Boszis kérdésemre tudja valaki a választ?

    A Keirás kérdésre kissé spoileres a válasz bár
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha meghal akkor legalább 100% hogy nem fog Yen-nek fecsegni a kis kalandunkról. :)
  • Shep
    #4754
    Én úgy vettem észre egy idő után már nem nő tovább a szakálla, azért vágattam most le, amúgy én sem akartam, de hátha valaki kipróbálta és mégis megnő mondjuk olyanra, mint a bárónak :)