16775
banner
  • Fecoo96
    #4833
    Ja, valszeg könyvekből meglenne a válasz. Már félre is tettem egy kis lóvét a könyvekre, mert már nagyon böki a hátamat a Story :D Főleg, Geralt előélete, Witcherré válás az oda vezető út stb.
    Ami viszont nagyon érdekel, az az, hogy lessz-e, és ha igen, milyen folytatás? Mert hát.... na... ki ne akarna egy ilyen játékból? :) De ha úgy döntenek a tervezők, hogy lesz, de nem Geralt, és nem is Ciri lesz a központban, de még csak nem is az ismert szereplők, hát akkor egy ilyen befejezéssel le tudnám zárni ezt. Bár valljuk be, simán össze lehetne dobni egy folytatást, és bár tartalmilag tökéletes volt, vannak olyan dolgok amikkel fejleszteni lehetne.
  • Palinko
    #4832
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát azért annyira nem érdekelhette a lánya pár évig. az sem tiszta most hirtelen miért nem érdekelte kislányként a császárt és hogy lehetett kaer mohrenben... és Ciri sem akart visszamenni és már igen csak felnőttnek néz ki, főleg egy régebbi világban ahol előbb kellett érniük és felelősséget vállalni
  • Fecoo96
    #4831
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát, ja... :D Mert hát, ő az apja, én csak "vigyáztam" rá, meg ugye hát Császárné lesz, nagyon rossz dolga nem lehet :D De így, a játékban... Nope, Nope, and Nope. Kb, mint a druida reakciói amikor meg kellett őt ilyeszteni 3x :D Ja, hát igen, a mellék külikért megéérné..


    Azért kicsit sajnálom, hogy így lett vége :/ legalább beszélgetni lehetett volna még pár néppel, vagy valami...
  • Palinko
    #4830
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát ja, ez nem való élet, mert ott még csak-csak eladnád Cirit 4000 oren ott fél Novigrad vagyona kábé :D mondjuk már úgy sem érné meg ennyiért, ha emígy is több tízezreket összeszedhetsz, de a játékban ahol a pénznek befejezés után semmi értelme, tényleg nem eladható :D azért a mellékküldikért megéri tovább játszani
  • Fecoo96
    #4829
    Igen :)
    És annak is örülök hogy nem én vagyok akkora kocka hogy még most is, (vagy most már?) fent vagyok ! :D
    Amit talán megváltoztatnék:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát, nálam a Báró sajna felkötötte magát :/ pedig csíptem a dagattját... és persze hogy már tudom, Keirának hagytam volna a vírusos papírokat, én meghúztam szóval valszeg abból is csak pozitívum jött ki, js és Eskellel (még) nem volt külön küli, sajna, mert valahogy, (sokkal) jobban csípem mint Lambertöt, családi múlt ide vagy oda. Most, hogy kijátszottam nem sok értelmét látom tovább játszani, vagyis befejezni mindent, mert nem mennék vele sokra, de úgy megfogott a játék érzelmileg, hogy folytatom :D De azért esetleges befejezések közül elég sok meglepett tényleg, pl eladni Cirit a császárnak O.o holly shit bro... ki tenne ilyet? Aki arra ment nagyon remélem, hogy csak a reakció miatt csinálta és nyomban visszatöltötte a játékot, mert különben azt kell mondjam, hogy baj van a fejében. Gwent pedig easy, Észak visz mindent.
  • Palinko
    #4828
    ez a legjobb szerintem ,kevesebb halott stb :D
  • Fecoo96
    #4827
    Azoknak akik kivitték, nekem Így végződött:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nos mivel, Radovid meghalt, és kinyírtam Djikstart vagy kit, északot meghódították a Nilfgardiak, vazallum stb, ELmentem, a kardért, vissza a játék elején lévő kocsmába, Odaadom Cirinek a kardot, éééés Witcher lett, Én meg(Geralt), éltem megérdemelt életem Triss-el ;) Best ending belive me.


    Ja és itt egy viedó az összes befejezéses variációhoz, előtte van 1 vidi ami az endingekről szól, azért ott 1-2 dolok meglepett...

    Utoljára szerkesztette: Fecoo96, 2015.05.28. 03:47:01
  • Tikal #4826
    Ha másnak is probléma hogy hamar megtelik az inventory és túlterhelt lesz Geralt, akkor ajánlom nézzen el ahhoz a kereskedőhöz aki a Koldus király udvarában van, lesz nála egy fasza nyeregtáska :)
  • SzirmosSzisza
    #4825
    Az a baj, hogy rengeteg alacsonyabb küldim is van. Ma dingeltem 11-et és még csak most találta meg a báró lányát :D
  • Palinko
    #4824
    az-az egyik, a másik meg Novigradi gombócos elf, de mlátod sietni kell mert már másnak sem voltak jók a cuccok :D
  • Sith
    #4823
    Ha gyűjtöttél egy pár főzetet van nálad kaja fegyver olaj, akkor érdemes neki ugrani a pár szinttel feljebb lévő küldiknek is, nem lesz leány álom rá kell készülni de megcsinálható nem egy közülük szerintem.
    (természetesen nem arra gondolok hogy 4 esne ugroj neki a 30 as farkas falkának)
  • bardocz
    #4822
    Van, az, van Novigradban, meg van még egy velenben, amiről én tudok.
  • SzirmosSzisza
    #4821
    Kik? Nekem adott valamit a baron kovácsa, de az 27-es volt.
  • Myselor
    #4820
    egy percig sem használtam őket.nem is tetszettek és voltak jobbak :)
  • bélanéni #4819
    Köszi!
  • Palinko
    #4818
    ja 2 kovácsos küldetést érdemes megcsinálni, mert a kard, meg a páncél sem rossz az adott pillanatban, de minél előbb érdemes mert azért le lesz cserélve
  • SzirmosSzisza
    #4817
    Esik javító szett, kék, 1 helyet foglal inventoryban.
  • Myselor
    #4816
    lehet venni és találni is külön páncél és fegyver javító eszközöket :)
  • bélanéni #4815
    Skacok, hogy tudom saját magam megjavítani a cuccaimat? Most kellett először javíttatnom kováccsal, de ez b*szott drága volt, minden cucc javítása kb 200 volt.
  • bardocz
    #4814
    Van egy kisebb volumenű kovácsos küldetés, az is hasonló bizonyos szempontokból.
  • Shep
    #4813
    Bizony, az nagyon komoly volt, néha tényleg nagyon nehéz eldönteni mit tegyen az ember.
  • bélanéni #4812
    Ez a Véres Báró küldetés számomra nagyon megható volt. Hihetetlen mélysége van a játéknak. A beleélési faktor 10/10
    Ami a legjobban tetszik, hogy nem rizsa az sem, hogy "nincsenek jó vagy rossz karakterek". Telitalálat!
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.05.27. 23:29:22
  • Palinko
    #4811
    feladatkezelővel kell kilépni :D
  • Palinko
    #4810
    ja így kell tolni, bár régen volt olyan a block, csak csükkentette a bevitt damaget ami jó nagy hülyeség :D
  • Myselor
    #4809
    igen nekem is szokott.de nekem van 1-2 percig xd oké lassú a gépem na
  • Shep
    #4808
    Nekem kilépés után szokott még menni a zene pár mp-ig.
  • bardocz
    #4807
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Engem Novigradba az egyik folyton elvert. Aztán csak annyit csináltam, hogy támadásnál blokkoltam, ütök kettőt, hátraugrok, repeat. Mindegy ellen bejött eddig.
  • Myselor
    #4806
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azthiszem lehet,de hát a fene tudja.azért nem fogok mást csinálni csak hogy jobb legyen a vége.ha ellenkezi az elveimmel pl.szóval kíváncsi vagyok.hallod azt én is most csináltam meg ma.jó volt nagyon :D igen a trükk,elég szivatós tud skelligén lenni az egyik ott kellett trükközzek még 29en is.de meglett.a legutolsó meg nagyon poén majd meglátod :D
  • bardocz
    #4805
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem is tudom, hogy ebbe a játékba lehet-e igazán jó véget csinálni. Nekem mondjuk nagyon messze van még. Átmentem skelligébe, mert miért ne, de nem csináltam semmit még. Boxolós küldetéseket akarom megcisnálni, azt kb bármilyen szinten meglehet... 14-esen simán ment novigradi, miután rájöttem a trükkre.
  • Myselor
    #4804
    a ló nekem is 3x eltűnt már .a játék újraindítása megoldja azthiszem.meg egy idő után helyre is áll .néha nekem megáll a játék csak a zene megy.bár amilyen gépen játszom kinevetnétek :"D de nekem így is megfelel.nem mintha lenne jobb csak na.szóval ezen nem csodálkozom de ezen kívül szépen megy és más panaszom nincs rá :)
  • jocika
    #4803
    A hócipőm tele van. Eddig minden tök jó volt, most meg negyedóra-tíz percenként leáll, kidob és egyéb marhaság. Pl. eltűnik a lovam.
    Kijött egy javítás?
  • Myselor
    #4802
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    majd próbáld ki.amúgy kicsit aggódom a vége miatt,jó véget akarok.eddig midnent a nekem legszimpatikusabb döntés alapán csináltam.remélem nem csalódok.izgulok :)
  • bardocz
    #4801
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Legközelebb lehet elengedem, kíváncsi vagyok úgy mi a vége egészen pontosan :) Oké, hogy meghal, de hogyan.
  • Myselor
    #4800
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    meg igazából én sajnálom ,nem akartam hogy meghaljon de hát ha nem hallgatott se rám se trissre.mit lehet tenni :|
  • Myselor
    #4799
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát megértem én őt is.de yent nem akartam megcsalni,mostmár vannak emlékeim,trisst se húztam meg,se másokat :D csak yent azóta.
  • bardocz
    #4798
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem annyira nem, sok idő után mocsárba végre talált valakit, akit ágyba vinne, ha visszautasítod persze, hogy morcos lesz, és nem hallgat rád :D
  • Myselor
    #4797
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én nem öltem meg.csak próbáltam meggyőzni hogy ne menjen a papírokkal,de hát csak elmegy vele és hát tudjuk mi lesz a vége.sajnos csak akkor menthető meg ha meghúzod.ez elég rossz mondjuk így szerintem
  • bardocz
    #4796
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Először én is megöltem, de azt visszatöltöttem, mert nem akartam. Utána az elején azt választottam a beszélgetésnek, hogy Radovid leszarja a gyógyszert, és úgy lehetett úgy terelni, hogy elmenjen oda. Még a papírokat is odaadta.
  • Palinko
    #4795
    milyen más RPG, az irányíthatatlan PoE? az unalmas, ráolvadt műanyag szakállas, játszhatatlan dragon age? a szintén unalomba fulladó, értelmetlen Risen 3? :D igazából eddig sem volt jó rpg a közeljövőben nem véletlen, hogy kitűnt a witcher.
    mass effect, skyrim óta nem is volt semmi jó
  • Myselor
    #4794
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sajnos csak úgy lehet elküldeni ha meghúztad.amúgy makacs picsa és megy a halálba.sajnálom de én yen-t akarom.triss-en ne aggódj story szerint találkozol vele majd többször,és lesz alkalmad meghúzni is.választani is őt stb