16775
banner
  • dartonite
    #4874
    Csak 1x kaphatsz lapot toluk.Utana mar csak biszembaszom materiakat adnak.
  • Myselor
    #4873
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    így utólag amúgy nagyon keveset voltunk cirivel,2 óra sincs meg szerintem.nem hogy 10 amit ígértek :D
  • bélanéni #4872
    Munkahelyen vagyok...
    erasmus4: köszi!
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.05.28. 14:32:16
  • erasmus4
    #4871
    Igen az első két könyv novellákat tartalmaz aztán a többi már regényfolyam. A történet pedig időrendileg úgy néz ki hogy elöször a könyvvek, aztán a Witcher játékok.
  • Palinko
    #4870
    megvan mobi-ban a legnagyobb magyar torrent oldalon
  • bélanéni #4869
    Azt jól értem, hogy az eddig magyarul megjelent 4 (illetve nemsokára 5) Witcher könyv időben egymás után követi az eseményeket, mármint a könyvek megjelenésének sorrendjében, és hogy az első 2 könyv kis novellákat tartalmaz, a többi már rendes regény?
    Hogy őszinte legyek, igaz nem rossz az első 2 könyv, de kicsit zavar, hogy szinte összefüggéstelen rövid sztorikat ír le. A regény műfaja sokkal közelebb áll hozzám.
  • Myselor
    #4868
    hát olyan 10db de szürke mind.2 megbízás + a dlc-s .pár kincs .meg felfedezni való :)
  • Sheltem
    #4867
    Mellékküldiből mennyi maradt?
  • bélanéni #4866
    Köszi mindenkinek!! Ennyire segítőkész itt mindenki
  • Myselor
    #4865
    na 100óra után én is a végére értem.és szerencsére sikerült a lehető legjobb véget elérnem ^^ csupán ciri érdekeit nézve sikerült ez és az elveimet követve.imádtam az egészet a legjobb rpg amivel játszottam életemben és a legjobb witcher rész,ezek után szerintem tényleg rászánom magam a könyvekre,nagyon érdekel mi volt még velük és azthiszem ezt a játékot még végigfogom vinni párszor,most még maradt pár dolog amit csinálhatok befejezem és majd valamikor újra neki állok .level 35 lettem a végére,mostmár csak az érdekelne a 70es szintet hogy lehet elérni?:D ennyi dlc jön majd hozzá?érdekelne tényleg de hát ez még a jövő ,kíváncsian várom :)
  • Madi92
    #4864
    Ez a GOG Galaxy kivisz az életből. Van rá megoldás, hogy ne kelljen mindig feltelepíteni a DLC-ket?
  • Myselor
    #4863
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igen és akkorát nevettem rajta. :D jó volt nagyon
  • mike01010101
    #4862
    Novigraadban sétálva már-már Assassin Creed érzetem van, a város minőségét illetően. Hatalmas, kidolgozott, sokszínű, lóval is járható, mint a Broderhoodban Róma.Pláne ha Geralt egy kicsit még mászni is tudna, nem mint Ezio de valami mégis jó lenne:) Ha a mozgás animáció minősége elérné elérné 2008-as AC 1 szintjét, nem tudnék hibát találni a játékban.
    Ehhez képest a Skyrim-ben Solitude egy szánalmas kis porfészek:)
  • Sheltem
    #4861
    "nagyon kivételesen"

    Persze persze
  • Hunor1
    #4860
    ja még egy kártyás kérdés: ha megverek egy kereskedőt, vagy kovácsot a kártyában ugye ad egy lapot . na most ha újra játszom vele valamikor napokkal később akkor megint nyerhetek tőle, vagy akkor már nem ad újat ?
  • bélanéni #4859
    Ha valakinek megvan a Vaják - A Végzet kardja c. ekönyv mobi vagy epub formában, legyen szíves tegye elérhetővé számomra egy privát helyen és írjon privátot, nagyon megköszönném. Otthon eredetiben olvasom, de most melóhelyen nagyon kivételesen van egy kis üresjárat, tudnám folytatni. Előre is köszi!
  • Hunor1
    #4858
    éppen tegnap mentem vissza az első helyszínre a kártyák miatt ( már hogy megvegyem ami fellelhető, mert a kezdésnél nem figyeltem erre.) bemegyek a fogadóba de eltűnt a kocsmárosné! csak részeg parasztok vannak a kocsmában, a kereskedőnél meg semmi....
  • bardocz
    #4857
    Skelige ökölharc
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ez most így komoly, hogy egy medvét kellett legyőznünk? :DDD
  • bendáj17
    #4856
    Most értem a szigetre az utolsó helyszín nekem a többi hely teljesen kipucolva minden :D De a sziget csoport se kicsi na meg mennyi kérdőjel :) lesz mit csinálni.
  • Tikal #4855
    Ez a kereskedő ugyanabban a faluban van ahol a kocsmáros volt?
  • erasmus4
    #4854
    Igen, de ez már akkor kiderült amikor Emhyr felbéreli Geraltot mondja is neki, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hozd vissza a lányomat! Mondjuk a jelenet után vakartam is a fejemet most az apja nem meghalt vagy mi, de lehet majd valamelyik későbbi könyvben lesz megmagyarázva mi is történt valójánban, lassan úgyis jön a köv. könyv.
  • Soldiers
    #4853
    Olyan kérdésem lenne hogy van e olyan segítség kép vagy bármi ahol jelzi a sárga felkiáltós jelű kuldiket Velenben??
  • Prof William
    #4852
    Igen a Wikin (az összes könyv ismeretében) már tényként írják hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ciri, Emhyr lánya.
  • Sith
    #4850
    Olvasgasd ingame a könyveket
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valami olyasmire emlékszem hogy Emhyrnek az apját "puccsal" megdöntöték, Emhyr elmenekült és eltűnt. Miután a "Sün" eltűnt a viharban utána tűnt fel ismét Emhyr és szerezte vissza a hatalmat. Szóval nincs kimondva, de.....
  • Prof William
    #4849
    Én Yennefere gondoltam. Őt is kergeti a Wild Hunt. Azért is nem mer mágiát használni és kérte meg Geraltot.
  • BEAST #4848
    Még szerencse, hogy Ciri megmentése a cél. Ő pedig inkább a lánya, mint az igaz szerelme. :D

    Bár én még csak Novigrad-ban járok, ki tudja mi változik később. :)
    Utoljára szerkesztette: BEAST, 2015.05.28. 10:12:24
  • Palinko
    #4847
    simán lehet, hogy bekamuzta, már csak azt kell megfejtenem, hogy szül a sün és oroszlán vérvonalból hogy lesz kecske
  • JethroHUN
    #4846
    Aki elfelejtette megvenni a kártyákat White Orchard fogadósától (mint én) az patchelje fel a játékot 1.04-re ha még nem tette. A griffintől megmentett kereskedőnél lesznek (elég fontos lapok az Északi Királyság paklihoz)
  • Prof William
    #4845
    Most így belegondolva...



    Még szerencse hogy Yen -a legtöbb esetben- megbocsájtó.

  • DantesHUN
    #4844
    Hát ez úgy van
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az eddig megjelent könyvek alapján ki sem derült, hogy a császár lánya. Szó nincs erről. A Cintrai királyné, Cintra Nőstényoroszlányjának az unokája, a trónörökös lánya, aki a ,,Sün" lovaggal házasodott, az ő gyerekekük, a fiatal pár, aztán meghalt egy viharban, így lett Cirri a trónörökös, majd Nilfgaard elfoglalta az országot, és mindenkit lemészároltak. Cirrit meg keresték. Mindenki kereste, a mágusok, az északi királyok, a császár...csak azt hitték meghalt a csatában, illetve Kaer Moerhen-ben eléggé rejtve élt. De mindenki kerestette azért.Az hogy a császár lánya, el se tudom képzelni hogy csavarodott így a sztori
  • Avenger
    #4843
    A kérdőjeleket ki lehet kapcsolni amúgy, hiába úgy van írva a hud beállításoknál, hogy a minimapon, de valószínűleg csak elírás. A rendes "M"-es térképen sem mutatja úgy.

  • Palinko
    #4842
    ott van a skyrim, igazából kinézet a sztorin nem sokat változtat...és új dolgokat is kitalálhatnak, nem kéne annyira a könyvekhez illesztkedni
  • Fecoo96
    #4841
    Hát hogy karaktert kreálni, mmorpg-ben szokás, nagy hangsúly ezen, nincs. Csak nem tudom elképzelni, hogy egy általam kreált hőssel ennyire jó storyt össze lehetne dobni.
    Na de húzok aludni, ha tudok. Már égnek a szemeim.

  • Palinko
    #4840
    a játék készítők utálnak olyasmit készíteni amit a játékosok bizonyos százaléka nem lát. szóval azért van, aki életben hagyta megkapta a 15 percét.

    mmorpg részt meg "Akkor már inkább valami mmorpg" nem igazán lehet félreérteni, most arról nem tehetek hogy mást gondoltál és mást írtál le :D
  • Fecoo96
    #4839
    Igen, ezért mondtam hogy az mmorpg gázos lenne :P
    Ezért jó ez így, megszemélyesíteni valakit és hagyni, hogy sodorjon az ár.
    Oh, hát én életben hagytam a kis Jaime Lannistert :)
  • Palinko
    #4838
    én örülök, hogy vannak kérdőjelek, a fene akarná leszedni a netről a térképeket és aztán nézni a játékban hova menjek, úgy még ennyit sem szedtem volna össze a fene akarna ezzel szenvedni. nekem Letho nem élt, gondolom ezért nem volt neked sem több szerepe :D

    mmorpg, akkor inkább soha többet ne jöjjön ki witcher rész mint hogy mmorpg jöjjön
  • Fecoo96
    #4837
    Köszi :)

    Hááát, nem tudom, saját karakter generálós? Akkor már inkább valami mmorpg, bár azt nem lenne könnyű megoldani :/
    Ezt folytatni jól, szerintem, csak így lehetne. Ezzel, az adott világgal, korral, személlyekkel és műfaji sajátosságokkal.
    Roppantul élveztem, minden pillanatát a játéknak, talán picit izgibb lett volna ha kérdő jelek helyett nekünk kellett volna felderíteni mindent, az adott volna neki valamilyen varázst, de sebaj. Bár valaki említette, hogy már dolgoznak a Witcher 4-en. Ha tényleg lenne, akkor nekem így tetszene a legjobban: Ugyan így, mint itt a W. 3-ban vagy visszatölteni a mentéseinket, vagy egy ilyen kérdezz felelek játékban, elmondani a választásainkat, az előző részekből a főbb karaktereknek több szerep, mert én (persze, lehet csak azért mert gamer szívem felé húz) Triss-nek sokkal több szerepet adtam volna, meg Dandelionnak is, Zoltannak, meg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lethónak!! Wtf man?? kb 15perc volt az egész Letho dolog a játékban, mikor az előző játékban elég nagy dolgokat vitt végbe..

    Meg kicsit sandboxosabbá is tenném, ha már ennyi vadászat meg minden. Még a húst se lehet megsütni? lel...

    Kíváncsi vagyok véleményetekre, a folytatásról, még ha csak, 3-5 év múlva is lenne :D
  • Palinko
    #4836
    elküldtem privátban, ha akarod honnan, ha akarod majd feltöltöm neked valahova.

    hát engem is meglepne ha nem tartanák be, mert már én is sokszor hallottam, de saját karakter generálós lenne a legjobb a következőnek, mást nem tudok elképzelni. remélem nem cseszik el valamivel mert megvan az esélye :D assassin creedsel én elvagyok minden résszel, bár Ezio után csak a Rogueval tudtak jót alkotni, és ott talán az a legnagyobb baj, hogy már-már fél évente jön a következő, itt az biztosan nem lesz
  • Fecoo96
    #4835
    Honnan szedted le? :O Így gyorsan, nem találtam meg :D Hát igen, lehet, hogy Geralt lesz, bár kétlem, sokat mondták, sok helyen hogy ez az utsó számára :), de az nem azt jelenti, hogy nem szerepelhet többen ;D Csak remélem, hogy nem lesz az ami az Assasin's Creedel... mert hát az is jól indult... az első 3-4 részig...
  • Palinko
    #4834
    Én letöltöttem az ebookot :D szerintem nem Ciri lesz a következő rész főszereplője, még annak is nagyobb esélyét látom, hogy Geraltal mégis csak meglepnek... De Cirit sem sikerült megmagyarázni utgye hogy az emlékezésen kívül mi történt vele, még twitteren sem kaptam választ.