16775
banner
  • bélanéni #4914
    Tényleg kezdi ellepni a spoiler a fórumot.
    Én is azt hiszem kicsit hanyagolom az olvasgatását.
    Pedig érdekes olvasni a véleményeket, de a spoiler marhára zavaró, mindenkinek az szerintem. Elb*ssza a játékélményt, a felfedezés örömét.
  • Palinko
    #4913
    játék tutorial után bejön a vonal, hogy ki keres kit. pl remélem Prof Williamnek sem rontottunk el semmit.
  • Voltan
    #4912
    Arról azt olvastam valahol, hogy ha előbb fosztod ki a kincsesládát a helyen, mint hogy elolvasnád a levelet - amire utal a küldetés leírásában, akkor ott megakad, és nem megy tovább. Magyarul nem lehet befejezni a küldetést.
    Én is így jártam, de mivel valszeg nem ad amúgy sem hűde jó stuffokat, így nem akkora nagy veszteség.
  • SzirmosSzisza
    #4911
    Mikor teljesen nulláról megjelent egy ilyen eléggé beszartam. Képet pont rosszkor lőttem, sokkal nagyobb igazából D:
  • Prof William
    #4910
    Jaja. Mindennap igyekszek valamennyi időt szaktan irá de még csak banyáknál tartok (8 -as szint.)

    Még elleszek egy darabig ezzel a játékkal...
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.05.28. 16:29:04
  • Sheltem
    #4909
    " akkor ne nézze a topicot sztem. nagy spoiler nem volt."

    #4875

    Igazad van, tényleg nem nagy spoiler, gyakorlatilag a főszál legfontosabb eleme..................
    De nem csinálok s*gget a számból tényleg abban igazad van, hogy jobb ha nem nézegetem a topicot.
    Jó játékot mindenkinek!
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2015.05.28. 16:30:50
  • Palinko
    #4908
    nekem szürkére váltott, lehet csak küldi után
  • kill3r21
    #4907
    Jó hogy van időtök nekem hetekbe, hónapokba fog telni :)
  • Palinko
    #4906
    akkor ne nézze a topicot sztem. nagy spoiler nem volt. most az hogy lesz harc, meg ránéz a térképre mik vannak maga is összerakhatta, ha játszott vele hétvégén pár órát.
  • RatBaG #4905
    a barlangok bejárata a térképen mindig fehér marad?
    már vagy 3-4et fullra kipucoltam, de egyik sem akart szürkére váltani.
  • Negritis
    #4904
    én is sztem kímélem egy ideig a topikot mert túl sok a spoiler ami nincs betagelve
    vagy ha be van akkor meg az nincs hogy mire vonatkozik, úgy meg segítőszándékkal is bele lehet futni a "késbe"
  • MerlinW
    #4903
    Az emberek többsége játszik, de ugye az élet mellett nem igan van ideje hétköznap haladni. Meg egyébként is.
  • Myselor
    #4902
    elnézést
  • MerlinW
    #4901
    Használd már azt a nyomorult spoiler tag-et...
  • Sheltem
    #4900
    Sajnálom, hogy ostobák(akár jöhet a büntetőpont is) vannak itt akik nem tudják mit jelent az, hogy Spoiler. Kihagyom a topicot egy darabig.
    Aki paraszt az paraszt...vagy egyszerűen sötét. Basszátok csak el a másik játékélményét..
    Akinek nem inge nem veszi magára.
  • Palinko
    #4899
    igazad van, de ez nem tudom mit ront el, szerintem aki nem játszott vele annak nem áll össze.
  • Myselor
    #4898
    egyébként azt vettem észre hogy ez a temeriai páncél fejlődik,most megvettem level 29es változatát.oké elmarad a másik páncélomtól de nagyon jó így is. :)
  • Myselor
    #4897
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na igen,meg hát ciri nem akart vissza menni,hanem a banyákhoz szóval ennyi :D

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.05.28. 16:16:34
  • Madi92
    #4896
    Azért 1 héttel a játék megjelenése után, nem kéne ennyire lazán venni a spoiler nélküli leírásokat...
  • Palinko
    #4895
    szerintem ez akkor van ha kaer mohreni harc után nem a fúriákat választod, hanem előbb menjünk el a császárhoz. de a fene kockáztatta, hogy még ott ragadunk :D
  • Myselor
    #4894
    köszi :D hát nem sokat őszintén.néha már elég nehezen bírtam,de majd ma kialszom magam mostmár :)
  • Myselor
    #4893
    nekem is totál kimaradt.ciri nem akart oda menni így hát nem is mentünk :D
  • jocking
    #4892
    Elvileg ott már csak mellékküldik vannak. Nekem nem az a fura, hogy ott miért vannak, hanem az, hogy velenben nincsenek.
  • Madi92
    #4891
    Mert hirdetőtáblákat kell olvasni hozzá. Vagy kikapcsoltad a jelzést véletlenül.
  • Rony94
    #4890
    Az lehetetlen. White Orchard főküldetéseit megcsináltad már?
  • ArmaGeddonfo
    #4889
    amúgy Mocskos jövedelmet hogy tudom meg csinálni ??
  • jocking
    #4888
    Az miért van, hogy white orchard régió térképe tele van fehér kérdőjelekkel, de velen/novigrad-ban egy sincs?
  • jocking
    #4887
    Van a báró várában is egy.
  • BoneDragon
    #4886
    Vagy nem... Sok hülyeséget fogsz még írni? :D
  • Shep
    #4885
    Nem vagy gyenge alig 1 hete jött ki a játék, néha azért aludtál is? :)
  • Sith
    #4884
    Novigradban pld biztosan van normális fegyver és páncélkovács is. (az elfen kívül persze)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A páncélkovács azthiszem a banktól nem messze a téren, a fegyver kovács szintén a banktól kicsit délebre azon a téren ahová a híd vezet.
  • Palinko
    #4883
    én még csak el sem ittem oda, totál kimaradt az a rész, hogy lássa, gondoltam is, hogy majd lefejeznek, de csak azt mondta a császár, hogy többet nem akar látni :D
  • JethroHUN
    #4882
    jah... tudnak kb lv4-ig cuccokat csinálni. Sokra jók.
  • Tikal #4881
    Mondom hogy van egy csomó fegyverkovacs, csak szét kell nezni, térkép nem jelzi oket:)
  • Myselor
    #4880
    a lóversenyt felkiáltó jel az ököl harcot nemtudom :)
  • Prof William
    #4879
    Az első kettő az novelláskötet de a novellák már megágyaznak a 3 kötettől induló regényfolyamnak. Ez a két könyv bemutatja a világot és a főbb szereplőket.

    Az ökölharcokat és lóversenyeket mutatja valami ikon? Mert eddig csak úgy találtam ilyen helyre ha észrevettem hogy a kocsma előtt(vagy a kocsmában) éppen két fazon üti egymást.
  • BoneDragon
    #4878
    Van vagy 5 fegyverkovács azon a térképen.
  • Terawatt
    #4877
    spoileeeeer
  • JethroHUN
    #4876
    Megtaláltam az egyetlen elérhető fegyverkovácsot Velenben! Oxenfurtban a nyugati kapuval szemben lévő utca végén. A másik Novigradban, egy elf. De gondolom csak a lv26-os küldetése befejezése után áll munkába.
    Utoljára szerkesztette: JethroHUN, 2015.05.28. 14:41:32
  • Myselor
    #4875
    amúgy van olyan hülye aki neki adja cirit a császárnak? :D nem tudom egyesek hogy játszanak.