16775
banner
  • Nikknev
    #4954
    Ők legalább EZT ingyen adják,szemben az összes többi szarházi fejlesztővel akik hasonló szintű szarokért pénzt kérnek el...Lásd például az érkező Batman játékot, pár nevetséges szarért rendesen legombolják rólag mégegyszer közel a játék árát.
    De persze ez a te írásodból nehezen jönne ki elvégre mindenben a negatívumot kell meglátni.

    Ráadásul majd jön ugye ide is fizetős DLC, szám szerint kettő darab, kb 5-6ezer forintért összesen, csak egy darab kitesz belőle más játékfejlesztőnél egy teljes játékot,nemhogy a 2 dlc együtt....
    De persze ez téged nem érint majd azt is lehúzod warezba és persze azok akik csengetnek érte és örülnek illetve pozitívumként fogják fel hogy a játékból kivágott cuccokat legalább ingyen adják nem úgy mint a többi fejlesztő,na ők a trollok...:D

    Utoljára szerkesztette: Nikknev, 2015.05.28. 21:30:16
  • grebber
    #4953
    Jól csinálta a CDP ezt hogy kivágott 16 szart és ugy adja elő hogy ingyenes DLC-k. a sok troll meg kajálja nagyon nagy...
  • Negritis
    #4952
    sztem ingyenes DLC címen ne várj komolyabb sztorit
    már ez is több mint amiért néhány kiadónál fizetni is kell
  • Myselor
    #4951
    remélem kapunk majd valami nagyobb megbízás dlc-t és lesz benne több ez a bányászos jó volt.meg igazából ezek a kedvenceim :D de sajna kevés volt ami volt a játékban :( még szeretnék :)
  • Myselor
    #4950
    ez már a kezdetektől így van .én is azthittem direkt de úgynézki nem :) viszont a megbízások hiába szürkék ugyanúgy adják az xp-t :) egyébként 36 level a max amit sikerült elérnem,hogy tovább hogyan azt nemtudom.mik ezek a 47es kard meg ilyenek :D nemtom mit terveznek.
  • Overburner
    #4949
    Nem is azért kérdeztem csak hátha van valami veterán aki már turkált az ini-ben és van valami amin lehet állítgatni.
  • grebber
    #4948
    Nyugalom lesz itt még 2-3 patch minimum.
  • Overburner
    #4947
    újabb patch óta eléggé akadozik a játék. Van valami Tweak amit érdemes mókolni rajta? :D
  • DantesHUN
    #4946
    Ez hiba? Azt gondoltam, hogy ez direkt így van.
  • Soldiers
    #4945
    illetve találkozott e valaki ilyen hibával? KATT
  • Soldiers
    #4944
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Velenben merre találom azt a kovácsot amelyik küldit add és jó cuccokat lehet venni tőle ha megcsinálom a küldit??
  • Madi92
    #4943
    Sajnálom, de veled van a baj.
    Tényleg minden le van írva. 2-3 játék alatt ki rá lehet jönni a lényegre.
    De pár tanács északi kártyákkal. (csak azok vannak egyelőre nekem)

    - Mindkét játékosnak 2 "élete" van.
    - 22 kártya kell egy pakliba, lehet több is, de ez az optimális. Ebből lesz a játék elején 10 darab random kisorsolva. Kettőt ki lehet cserélni játék elején.
    - Passzolás úgy működik, hogyha valaki passzol, akkor ő többet abban a körben már nem jöhet, tehát nem csak az adott lapnál passzol, hanem véglegesen.(Akkor érdemes ezt benyomni, mikor nekünk még van két életünk és nagy kártyákat akarunk eldobatni az ellenféllel. PL van egy 5-ös íjjászom, de a taktikám és kártyáim szerint ostromra és közelharcra koncentrálok, tehát ez egy felesleges kártya lenne, ezért kezdésnél bedobom (Csalival akár vissza is vehetem) és jobb esetben az ellenfél is hasonló kártyád dob be, ekkor passzolok, ha az ellenfél lapja kisebb, akkor tenni-e kell még egy lapot, mert különben bukta a kört, ha több pontja van, akkor nyeri a kört. Általában a következő kört 1-2 lap bedobása után passzolja, ilyenkor nekünk az a cél, hogy több pontot érjünk el mint ami neki van és aztán passzoljunk. Ezt követően 1-1 az állás ebben a körben már mehet minden.
    - Érdemes megnézni a vezér képességét, pl északiaknál 2. képesség a tiszta időjárás. Ilyenkor a pakliből kivehetjük ezt a lapot, növelve az esélyét jobb lapok bekerülésének. A vezért képességét bármikor használhatjuk.
    - Figyelni kell a lapok különleges képességeire. Nem sorolom fel mindet, de remekül lehet ezekkel játszadozni.
    - Nézzük meg lapválasztásnál, hogy milyen típusú kártyáink vannak többségben, és ha van azt ütő időjáráskártya akkor azt kicserélhetjük, mert felesleges.
    - Mindig olvassunk el mindent.

    Utoljára szerkesztette: Madi92, 2015.05.28. 20:36:00
  • xido
    #4942
    pár alap dolgot az elején elcsesztem benne,aztán memorizálnom kellett hogy melyik időjárás melyik sorra hat..ami nekem segített végül,menj bele a szójegyzetbe vagy mi a menü és olvasd át az összes pontot,amit a játéknál leír..utána rájössz,hogy mikre kell figyelned..aztán se fogod elsőre megnyerni,párszor próbálnod kell,de elindulhatsz valahogy
  • PeeTeR
    #4941
    direkt linket, fizetek!
  • Rony94
    #4940
    Mindjárt jönnek a kérdések hogy: "MELYIK MOD, MELYIK MOD?!?!?! "
  • RatBaG #4939
    apa, kezdőőődik!

    kép:
  • DantesHUN
    #4938
    Dilemmában vagyok az egyik küldetés miatt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Djisktra megkért, hogy vegyejűk részt merényletben Radovid ellen. Nem mintha nem ölném meg szívesen ezt a királyt, de jó ötlet? A Witcher világát ismerve, ha részt veszek a merényletben, valami sokkal rosszabb fog következni, a végeredmény rosszabb lesz. Mit tudom én még őrültebb király lép a helyére, Nifgaard azonnal nyer...
  • Negritis
    #4937
    bocsi de sztem ennyire low vagy
    egyáltalán nem nehéz és minden amit kérdezel el van magyarázva szerintem egész érthetően a tutorialban

    nekem pl eddig 2x volt hogy nem sikerült nyerni mind2 szörnypakli ellen
  • bajgunar
    #4936
    Isteneeem. Ez a kártyajáték kikészít!!! Ezt totál nem fogom fel! :D Lehet vicces, de ez van.
    Nem értem miért marad lapja, miért nem? Miért tud passzolni 5x, én 1x passzolok és buktam a kört...
    Aztán neki mindíg több lapja marad, brutál erővel, nekem alig vmi azok is gyengék.
    Hogy lehet ebbe nyerni??? Mert HA nyerem az első kört, a többit bukom. Ha spórolok lappal, akkor is a gép nyer. Így is, úgy is bukom.
    Meg hogy vagy miért tud újat húzni, én meg nem? Ez kész. Mikor, hogy tudom cserélni a lapokat?
    Most menjek vásárolgassak erős lapot, azt ki tudom cserélni a pakliban? Vagy mi?
    Mindíg nekem osztja a szar lapokat.... Vicc.
    ÁHhh. Ez atomtúlbonyolított csaló játék lett, pedig nem lenne rossz. :/
    De hogy ennyire low lennék?
    Vagy az első kártyás küldit (hogy nyerjek lapokat) felejtsem el először?, mert nekem ~40 meccsből 1x se jön össze.
  • Madi92
    #4935
    Na akkor ez egy realisztikus játék végül.
  • SzirmosSzisza
    #4934
    Utólag meglett a ló, csak várni kellett :D

    Ellenben ez a város nagyon durva, minden 3. ember prosti...
  • jocking
    #4933
    Megvannak a kérdőjelek. Az volt a gond, hogy nem néztem meg 1 hirdetőtáblát sem velenben.
  • Rony94
    #4932
    Akit eddig érdekelt, az szerintem már rátalált erre, de aki nem, annak itt van ez: E3FX mod

    Gyakorlatilag kiveszi a játékból a színeket, így jobban hasonlít a 2013-as verzióra. Én személy szerint nem fogom használni, de akinek esetleg így jobban bejön ez a fajta grafika, az tehet egy próbát.

    Kép:
  • Myselor
    #4931
    indítsd újra ,nekem kb 4x volt ilyen el is tűnt a lehetőség hogy hívjam.szerintem bug
  • Terawatt
    #4930
    Az egy nagyon jó kis küldetés volt, imádtam. Oda kellett rendesen figyelni, mert majdnem 2 ütésezett pedig szintben jó voltam. :)
  • jocika
    #4929
    Megdöglött
  • Madi92
    #4928
    Ha a hegy nem megy Mohamedhez, Mohamed megy a hegyhez.

    Amúgy arra figyelhettek von', hogy ha szigeten vagyunk vagy ilyesmi, akkor ne teleportáljon át a ló.
  • Negritis
    #4927
    nyomd meg a bal analóg kart 2x és jönni fog :D

    vagy olyan helyen vagy ahova nem tud jönni ez esetben ezt felül kiírja :D
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.05.28. 18:26:34
  • Shep
    #4926
    Megették a farkasok :D
  • SzirmosSzisza
    #4925
    Akkor mi van ,ha X-re nem jön a ló?:D
  • bardocz
    #4924
    Az ilyen jellegű lényeket csak így lehet sebezni.
  • lalakov
    #4923
    Akkor ez volt a gond.
  • bardocz
    #4922
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Használod az yrdent-t? Csak úgy lehet sebezni, ha benne van
  • Rony94
    #4921
    Egy egyszerű ghoul harc is milyen cseszett jó tud lenni. Imádom! ^^ Videjó
  • lalakov
    #4920
    A segítségeteket kérném, elakadtam egy küldetéssel(8-as szintű vagyok).
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Jenny nevezetű lidérccel nem bírok, még csak meg sem karcoltam. Persze ha csak béna vagyok, akkor max. visszanézek hozzá később, amikor már jóval magasabb szintű leszek, csak eddig nem volt ilyen gondom, azzal ami nem halálfejes.


    Köszönöm.
  • Myselor
    #4919
    én általában mindg használtam a spoiler tag-et ahol nem azokért elnézést.többet nem fordul elő :)
  • jarlaxxe
    #4918
    Nekem senki se fog hiányozni...
  • dartonite
    #4917
    -fav

    Idiotak ott a spoiler tag.
  • wedge31
    #4916
    Töröljük a spoilereket?
  • Sheltem
    #4915
    Na mégegy hozzászólás aztán nem kukkantok ide mosmár :)

    Ezúton elnézésedet kérem az "ostoba" stb szavakért, kicsit elgurult a gyógyszerem, és elnézést is kértél.
    Mégegyszer bocsánat, nem volt személyes.