16775
banner
  • Madi92
    #4994
    Kérdés.Nektek volt már olyan, hogy hirdetőtábláról felvettetek egy küldetést, viszont az nem jelent meg a küldetések között? Nálam már két eset is történt és rettentően zavar. Egyik Oretonban. Elveszett őrjárat vagy hasonló. A másik Árokmély 2. alkalommal volt egy witchereknek való munka, szörnyeket kéne ölni, de ezt sem jelent meg a listában, szóval nem tudok mihez kezdeni vele.
    Ez miért lehet?
  • Myselor
    #4993
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nálam jó volt az a rész megkínoztatni én se akartam.viszont ha nem megy tovább úgy próbáld meg máshogy.nekem is volt olyan rész ami féle változata bugos volt
  • bardocz
    #4992
    Na, valahogy csak összehoztam, sok meneküléssel, hogy tudjak menteni...
  • bardocz
    #4991
    Amint robban egy hordó vége.
  • bardocz
    #4990
    Nem hiszem, egy adott résznél folyamatosan kifagy a játék. Triis második találka.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor bemegyek a witchhunterekhez, és elkezdem kiírtani őket, egyszercsak kilép a játék. Megkínoztatni meg nem akarom.
  • Tikal #4989
    aha, mikor már azt hiszem nyertem, behuz hirtelen egy lapot amivel jön 10 másik, aztán felperzseli fél tucat lapom és game over :D
  • Fecoo96
    #4988
    Az elején én is így voltam vele :), Igazából töltsd vissza, ha sok pénzt vesztenél vele... Volt olyan játszma amit kb 20x kezdtem előröl, aztán valami szar lapot nyertem vele :D
    Aztán rá-rá jöttem a dolgokra, milyen Speciális lapot kell vinni különböző frakciókra, mikor kell elhasználni a kém lapokat stb..
    Szerintetek melyik a legerősebb lap? Mert ha bejön Avallac'h elég szépen előnyben vagy. És az Északi frakció szerintem a legkeményebb.
  • TOMSILENT
    #4987
    Na, akkor segít valaki hogyan tudom megoldani a Hattoris küldit ha az elején elzavartam a kalózt? :s
  • Madi92
    #4986
    Szerintetek gwentben csal a gép? Néha úgy érzem, hogy mindig van válasza a lapjaimra, ha benyomok valami időjárásos lapot, egyből tiszta idő. Meg van egy-két eset mikor, no way...
  • CalebJoe
    #4985
    Itt egy bemutató videó a az összes set-ről.

  • Rony94
    #4984
    Itt egy pofás Full HD-s háttérkép, hátha valakinek megtetszik:
  • Palinko
    #4983
    fogalmam nincs, annyit tudok egyes barlangok csak a tenger felől közelíthetőek meg.
  • Shep
    #4982
    Na és az merre van?
  • Palinko
    #4981
    lehet barlang
  • Shep
    #4980
    Keleten van az óriás fa, és tőle nyugatra egy ?, oda hogy tudok felmenni, mert körbejártam mindent de semmi, egy helyen van egy óriás fekete kapu a sziklában de zárva vagyon.
  • Negritis
    #4979
    én már párszor mondtam h Griff, mocskosul tetszik a 2 kard is az arany szerű motívumokkal, majd megkeresem a további fejlesztéseket is hozzá
  • grebber
    #4978
    Kártyáról nem leírás kéne hanem magyar nyelvű beszédes közben mutogatós videó.



    #4977: Alap kiinduló cumo , valami 5x-6x-es fejszével meg az alap ezüst karddal! Még csak 7-es szinten vagyok. Venni nem akarok semmit értelmét nem látom jelenleg!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.05.28. 22:36:45
  • Myselor
    #4977
    amúgy ki milyen páncélt használ?:) rakhatnátok képet.a jelenlegi páncélról fegyverröl kicsit feldobni a topikot vele :) én nekem a medve páncél van ,kimaxolva az a legjobb szerintem nekem legalábbis az jön be a legjobban :)
  • Palinko
    #4976
    abba nem gondoltatok bele, hogy a dlc-k igazából bugos questek? és nem javították, inkább kivágták, hogy később amikor már javítva van akkor dlc formályában kijön. 1: nem csúsztatják a játék kiadását 2: fenntartják az érdeklődést, nagyobb reklámérték, hogy jönnek a hírportálokon a dlc hírek egyesével
  • Palinko
    #4975
    wicher 1 ből kiindulva 2 külön quest lesz, valami mellékszál.
  • RatBaG #4974
    ezzel tehetsz egy próbát:
    http://www.reddit.com/r/witcher/comments/37aob7/pc_noticing_less_performance_or_hotter/
  • Negritis
    #4973
    első gugli guide gwenthez

    amúgy nem feltétlen az OP 10 atk-os lapok kellenek, csak olyanok amik hatnak egymásra

    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.05.28. 22:16:00
  • Madi92
    #4972
    Lassan lehet kéne egy FAQ az alapvető dolgokkal. Bár azt sem fogják elolvasni, de tánha. Kártyáról is készülhetne egy leírás.
  • Negritis
    #4971
    nah kis rage :D
    értem én hogy játék meg minden, de mi a f@szt keres egy miflgárdi katonánál a wild hunt fejszéje?!
  • Myselor
    #4970
    semmibaj.előfordul :D örülök hogy sikerült ^^
  • csp187
    #4969
    Köszi! Én kevés ideig nyomtam... De most már sikerült! Pedig hidd el nem ma kezdem... :D
  • dolfy #4968
    Sziasztok!
    A gondom a következő: harcoknál a játék kidob az asztalra de a háttérben még megy pár másodpercig a játék utána leáll. Videókártya gondra gyanakszom a kártyám a következő: sapphire r9 285 dual-x és az omega 14.12 es driver van fent de próbáltam a 15 valahányast is amit a gta4-hez adtak ki. Harc nélkül simán megy de így elég idegesítő játszani. Tanácsokat előre is köszönöm. Ja és feltettem az msi afterbrunnert is de hiába.
  • Sheltem
    #4967
    Tartsd lenyomva az E betűt hosszan. 1 erőhelyet 1szer használhatsz(tudtommal)
  • Myselor
    #4966
    addig tartsd nyomva az e-t amég nem adja meg.hosszan kell nyomni.én elsőre rájöttem nem értem másnak miért okoz gondot :)
  • grebber
    #4965
    Addig kell nyomni az E betűt amíg "gerjed" a szobor és meg nem adja a pontot!
  • csp187
    #4964
    Sziasztok! Olyan problémám van, hogy ha egy erőhelyet használok, akkor sem bónuszt sem képességpontot nem kapok! Már megtaláltam az első terület mind az 5 erőhelyét, de egyik sem működik... Odamegyek (E -interact) letérdelek, és utána semmi. Mit csinálok rosszul?(A játék eredeti, és az összes eddigi patch fent van.)
  • Nikknev
    #4963
    Hát persze. BIZTON...Lol...:D
    5-10 éve az x360 elött TALÁN bizton...:D
    Utoljára szerkesztette: Nikknev, 2015.05.28. 21:51:27
  • grebber
    #4962
    Látóm betűtészta volt az óvodában. Csak csendesen a warezzal bizton állítom több pénzt öltem játékokba mint te szóval csit.
    Kajáljátok az a lényeg jól csinálta a CDP elérte a célját.
    Részemről befejeztem!
  • SzirmosSzisza
    #4961
    Baron spoiler:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ez elég fasza videó lett a végén, már már háttérképnek is elmenne



    Jól irányzott fagy, 80->20 :D
  • Sheltem
    #4960
    Tudod mit? Kamuzzanak..Ha ilyen minőség én állok elébe és fizetek a dlckért. Verjenek át...Hú de rosszul járok, hogy az évtized RPG jére fizetek még valamennyit, hogy még többet kapjak belőle. Átvertek! És én imádom őket érte... :) Ennyi.
  • Nikknev
    #4959
    Továbbra is: Más fejlesztő ugyan ilyen kivágott cuccokért legombol rólad majdnem egy teljes játéknyi árat. Ők is megtehették volna,nem tették.
    Ennyi. NEKED mindig mindenben a negatívumot kell meglátni és köpködni kell. UNALMAS.
    Ha csak a trollkodás megy át lehet fáradni a warez topikokba úgyis az az otthonod.

    Utoljára szerkesztette: Nikknev, 2015.05.28. 21:40:40
  • TBTPumpa
    #4958
    És ez miért baj? Ők legalább képesek maradandó, felejthetetlen és letehetetlen játékot készíteni, nem úgy mint rajtuk kívül bárki.
  • grebber
    #4957
    Erről beszélek mindenki védi őket. ÖNFÉNYEZÉS. Direkt ezért csinálták.

    Ki nem ****ja le ,más mit ad mennyiért. Van a Witcher 3 -ba ezer küldetés 9milliárd cumo 800 kérdőjel akármi gondoljátok ez a 16 baromság csak dlcnek fér bele ugyanmár. Ne áltassátok magatokat.
    Kilóra megvette az embereket a CDP a kamu szövegével .... láthatóan totális sikerrel.
  • TBTPumpa
    #4956
    A videó elején lévő értékelések a valóságot tükrözik!
  • TBTPumpa
    #4955
    Ne trollkodj. EA, Activision és Ubi az ilyen szarokért súlyos összeget kér. Itt ingyen megkapod. Amúgy pedig érdemleges tartalmat a két expansion fog hozni.
    Már csak az a kérdés, hogy ezek folytatják-e a sztorit, vagy amolyan töltelék (előzmény, visszaemlékezés, mi lett volna akkor, ha... satöbbi) dolgok lesznek.
    Bár eddig csak alapjátékot folytató expansion-nal találkoztam, szóval reménykedek, hogy továbbviszik a Witcher 3 sztoriját és előkészítik a terepet a Witcher 4 számára.

    Remélem Ciri is szerepet kap bennük!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.28. 21:32:10