16775
banner
  • Shep
    #5034
    Eltévedtem volna és ez nem a Witcher 3 topic, hanem a milyen videokártyát vegyek?
  • MerlinW
    #5033
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    MS-on múlik. Az R9 sorozat DX12 ready, viszont csak a tavaly júliusi specifikáció alapján. Ha azóta volt komolyabb változtatás akkor van gond a dologgal.

    "11.Based on our review of the Microsoft DirectX(r) 12 specification dated July 23, 2014, we are confident that devices based on our GCN architecture will be able to support DirectX(r) 12 graphics when available. We recommend that you check AMD.com prior to purchase to confirm that a particular device will support DirectX(r) 12 graphics. Note however, any changes to the DirectX(r) 12 specification after this date could impact or completely eliminate this ability – and AMD disclaims all liability resulting therefrom."

    Ez ugyanúgy vonatkozik a GTX9xx-ra is.


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.05.29. 13:17:05
  • bélanéni #5032
    Addig meg érdemes nVidia kártyákkal játszani
    Őszintén szólva, pont a W3 miatt vettem ezt a kártyát, és nagyon jó döntés volt.
    Ha elterjed a DX12, kevés lesz már a 290X.
  • grebber
    #5031
    Welcome to dx12 korszak. 290X ronggyá veri majd a dx12-es játékokban a 980ti-t.

    "Ha elterjed a DX12, kevés lesz már a 290X. " Pont ebben rejlik az ereje hogy nem majd meglátod.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.05.29. 13:08:05
  • BoneDragon
    #5030
    Erre a csodára ne nagyon várj azért, de hátha kövi generációra össze kapja magát az amd.
  • bélanéni #5029
    1-2 hónap és jön a 380X és 390X vagy mi, ha nem zavar a 250-300W tdp, akkor hajrá. Az tuti gyorsabb lesz mint a 970-980, de nyilván nem W3 alatt
  • Madi92
    #5028
    Az a baj, hogy ismerve a szerencsémet, amint váltanék a zöldekre, egyből kijönne valami csúcs amd technológia és duplázódna az amd kártyák teljesítménye.
  • Terawatt
    #5027
    44 ! :D De csak elméletben. Ottani benchmark amit linkelt Bonedragon nem igazán volt plusz gyakorlatban. VSR ficsőrjét úgy PC gányoltam össze( amit szeretek) , mert az r9 280, vagy 7000-es széria nem kaptam meg, tegyük hozzá indokolatlanul. Igaz, hogy csak 30 fps-el, de maxon tolom 1440p-ben.
  • bélanéni #5026
    A Mantle projekt is bedőlni látszik. Mielőtt elindulhatott volna igazán
  • bélanéni #5025
    Nekem is zsinórban kb 5 AMD-m volt, de az utóbbi években k*rva lassan fejlesztik a drivereket. Jó ha évi 3-4-et kiadnak.
    A 970 kurva jó minden szempontból, még a fogyasztása is a 4-5 évvel ezelőtti csúcskártyákéval azonos.
  • BoneDragon
    #5024
    Milyen 1%? Kevesebb az fps, mint az előző driverrel.
  • macleody
    #5023
    Jaja. Ha van 40 fps-ed akkor most lesz 45. Az odabasz nem? :)
  • Terawatt
    #5022
    Nem tudsz örülni annak az 1%nak? ...Pofám csontig szakad...
  • Madi92
    #5021
    Éppen akartam írni, hogy semmit nem vettem észre a javulásból, de akkor nem csoda...
    Meh.. nagyon hajlok rá, hogy következő VGA-m ződ lesz.
  • BoneDragon
    #5020
    Jól sikerült ez is.
    Csak a szokásos amd minőség...
  • Terawatt
    #5019
    The Witcher 3 - Wild Hunt : Up to 10% performance increase on single GPU Radeon R9 and R7 Series graphics products
    Project Cars - Up to 17% performance increase on single GPU Radeon R9 and R7 Series graphics products

    jaja! Kíváncsi leszek. P cars-t is tolom, és az a 17% nem semmin hangzik. Vagy ennyire szarul van optimizálva vagy nemtudom. :D Majd így még rá tudok rakni egy kiló élsimítást. :)

    Know Issues:
    ​​*The Witcher 3 - Wild Hunt : To enable the best performance and experience in Crossfire, users must disable Anti-Aliasing from the games video-post processing options. Some random flickering may occur when using Crossfire. If the issue is affecting the game experience, as a work around we suggest disabling Crossfire while we continue to work with CD Projekt Red to resolve this issue
  • Madi92
    #5018
    Kijött a W3-hoz optimalizált amd driver. 10%-os javulást ígér. Remélem látszik is majd belőle valami.
  • Tikal #5017
    ezt ugye te sem hiszed el, hogy Yennefer ruhája még nem volt kész két hete és csak mult héten dobták össze, a többivel együtt...

    Nekem nincs bajom az ingyenes DLC-kkel, de olyan nagy feneket csinált ennek a CD projekt, hogy ne csodálkozzanak ha basztatják emiatt őket, mert azért van ferdítés itt bőven. A Rockstar nem verte a mellét, hogy 10DLC jön majd a GTA-hoz és mind ingyenes lesz, csupán tolják az anyagot és náluk inkább elhiszem, hogy nem kivágott tartalom, mert csomo olyan cucc valósult meg a DLC-kben amiket a játékosok kértek!
  • proway
    #5016
    Csak megijedtem hogy a többi hárommal baj van.
  • bélanéni #5015
    Egy olló a jele. Én először Oxenfurtban voltam borotválkozni. Már ráfért a karakterre :)
  • Voltan
    #5014
    Borbélyt hol lehet találni? Jelzi valahol a térkép, ha a közelébe mész?

  • Madi92
    #5013
    Mert ott csak az fog megjelenni. Nyilván, valahol be kell állítani, hogy kell-e az alternatív look or nem.
  • bélanéni #5012
    Nem basztam el semmit, ezek a trollok tényleg nincsenek képben. Egyébként először és utoljára reagáltam erre a cirkuszra.
  • proway
    #5011
    Sziasztok, nektek volt olyan problémátok hogy az eddig megjelent DLC-ből csak a Yennifer félét ismeri fel a játék?
    Pedig fel is telepíti, de a Főmenűben csak ezt az egyet látom.
  • BoneDragon
    #5010
    Már ott elbasztátok, hogy reagáltatok grebberke kommentjére. Igazi troll.
  • bélanéni #5009
    Én meg azt nem értem, hogy ha van is egy kis marketing fogás is a 16 ingyenes DLC-ben a szerintem egyébként baromi korrekt hozzáállás mellet, az miért bassza ilyen szinten valaki csőrét? PONT EZEK az emberek lennének azon is felháborodva, ha nem jönne egy DLC sem, hanem mondjuk az alap játék tartalmazna "mindent". Én hiszek a fejlesztőknek, hogy a játék abban az állapotban volt, amikor kiadták, ahogy kiadták és a 16, 2 darabonként adagolt DLC ténylegesen utána, folyamatosan készül. Ez a 16 DLC eltörpül a teljes játékban lévő össz-tartalom mellett, de ettől még elismerésre méltó, és irtózatosan rosszindulatú és negatív aki ebben is a kifogást keresi. Nem vagyunk sötétek, elvakultak, naiv buta megvezetett emberek, akik a 16 DLC-től hanyatt vágjuk magunkat, de ez egy nemes gesztus, és valahogy érzékeltetni kell, hogy ez egyfajta extra dolog, mert a játékosok minimum fele ELVÁRJA, hogy ha már kiadott 10.000 Ft-ot (vagy annak megfelelő egyéb fizetőeszközt, ami ezért a tartalomért kutya f*sza), legyen már valami extra DLC féle is. Ezt így oldották meg, igyekeznek megfelelni az amúgy igen magas elvárásoknak. Aranyszabály, hogy képtelenség MINDENKINEK megfelelni, ezt azért tartsák szem előtt az - amúgy az életben a saját szakterületükön NYILVÁN makulátlan minőséget nyújtó - kritikusok.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.05.29. 11:49:12
  • Madi92
    #5008
    Igen, mindent csináltam vele, amit csak ki tudtam találni. De semmi.
  • Terawatt
    #5007
    Az előrendelői pólót nem tudom ki finanszírozta, valszeg a kiadó, de hogy amilyen jó anyagba van stb már ez maga 4-5 ezret simán megér, nem hogy még a fasza tok, fémdoboz stb. Ennél korrektebb kiadást nem igazán látni. Nagyon oda tették magukat.

    Shogunos blood dlc-t elsütötték Rome2ben is és asszem most az Attilánál is . :)
  • Prof William
    #5006
    Szerintem menjünk tüntetni a cég székháza elé hatalmas "NEM AKARUNK INGYENES TARTALMAKAT!" és "FIZETNI AKARUNK AZ EXTRA CONTENTÉRT" táblákkal.

    Had tanulja meg Project Red hogy velünk nem lehet cicózni!

    Viccet félretéve a "pénzt kérünk egy nyamvad extra ruháért/páncélért" az egyik legundorítóbb dolog jelenleg játékiparban. Ez kb a Shogun 2-es "Blood" és a "Skyrim féle lópáncél egy ezresért" szintjén van.

    Pénzt szerintem igazi komoly tartalmakkal rendelkező kiegészítőkért kellene csak kérni. Az év vége felé érkező 10+20-órás extra tartalom szerintem ebbe a kategóriába tartozik. Főleg manapság amikor a agyonhypelt 14! ezres Modern Warfare és társai még 10 óra játékidőt se kapnak.

    Akit meg zavar a DLC-k ingyenessége azoknak nem muszáj letölteni. A Witcher 3 játéka enélkül a 16 DLC nélkül is TELJESEN EGÉSZ lesz.
  • DantesHUN
    #5005
    Meditálni kell, és feltölti automatice.
  • Bjakuja
    #5004
    Sziasztok! A főzetek, bombák, ha kiürülnek fel tudom tölteni valahogy, vagyel kell dobnom és újat készíteni?thx
  • MerlinW
    #5003
    Inventory-ban is elolvastad a cetlit? Néha van olyan is.
  • Negritis
    #5002
    erről a vitáról ez jut eszembe:
  • MerlinW
    #5001
    Így van. Egy cégnek általában célja hogy pozitív megitélést nyerjen. Bármilyen eszközzel. Természetesen, ha valakinek ez nem tetszik, nem kötelező letölteni a DLC-ket, továbbá adományozhat a CDP-nek, amennyiben zavarja az ingyenes tartalom. Még mindig nem értem mi a probléma. Egyébként ezek a DLC-k tudtommal nem kivágott tartalmak, a kiadás óta készülnek.
  • Palinko
    #5000
    szerintem csak a bajnokságban csal, vagy túl gyenge kártyáim voltak :D
  • bélanéni #4999
    Ez igen, ilyenek jöhetnek dögivel!
  • Madi92
    #4998
    Jajmár cica... ezt is tudom, onnan tudom, hogy küldetés, mert nagy papíron van, meg mert utánanéztem és van hozzá kapcsolódó Npc is, csak addig nem tudok vele beszélni, míg nem aktív a küldetés, ami ugye nem történik meg.
  • SzirmosSzisza
    #4997
    Akkor honnan tudod mi a neve? Nem minden cetli küldetés. Olvass el 1-2, van pl olyan is, hogy valaki bútorost keres :D
  • Madi92
    #4996
    Vágesz, de nincs sehol, nem mellesleg küldetés felvételnél oldalt megjelenő szöveg sem jött fel.
  • SzirmosSzisza
    #4995
    Nem lehet hogy Witcher Contract volt? Annak külön füle van.