16775
banner
  • Palinko
    #5074
    nekem mutatta aztán is, ott kalapálja a házat, az árvaháztól nyugatra
  • SzirmosSzisza
    #5073
    Witcher Contract, épít valami bódét és szól, hogy eltűnnek emberek a mocsárban. Már nem emlékszem teljesen, de mintha valami mérgesgáz jött volna a szörnyből.
  • Shep
    #5072
    Ez melyik küldetés, a leprás fazon?
  • SzirmosSzisza
    #5071
    Mocsárban levő Witcher Contract helyét tudja valaki? Megengedtem neki, hogy várjon 1 hetet a fizetéssel de nem mutatja a helyet ...
  • Shep
    #5070
    Ok, kösz.
  • bardocz
    #5069
    Van egy küldetés, ami átvisz a szigetre, de elég hamar megkapod, a vizimai küldetéseket sem kell befejezned hozzá.
  • Negritis
    #5068
    persze tudom csinálni csak van 2 aki piros emiatt
    és nem tudom hogy meglesz a teljes lapkészlet, mondjuk annyira nem izgat mert ez az első végigjásztásom olyankor csak a sztori és a világ érdekel nem a maximum :D
  • Shep
    #5067
    A szigetre már egyből át lehet menni (honnan?), vagy majd a story visz át?
  • BoneDragon
    #5066
    Ez nagyon jó, végre megtalálom az összes kártyás csókát! Gondolom majd skelligéből is lesz pár napon belül. :)
  • Hunor1
    #5065
    igen ez dühítő! kis rafinériával, (buggal) kinyírom a törp bandát a házban (20 felett vannak, iszonyat erősek) de a "fehér asszonyt" képtelen vagyok megölni ! egyelőre Lv. 11 vagyok csak.
  • chris0000
    #5064
    thx.
    én is aktiváltam az összeset és hozzá is adta a játékhoz.
  • bardocz
    #5063
    Attól még a Novigradi küldetéseket csinálhatod majd szerintem.
  • Shep
    #5062
    Jó nekem a normál is, néha még így is megszenvedek néhány harcban, főleg ha sokan jönnek. Ráadásul így nekem tökéletes, mert olyan, mint egy kalandfilm, könnyed, szórakoztató, pont amilyennek egy játéknak lennie kell, ha szívni akarok arra ott a DS de azok 1x bőven elegendőek voltak.
  • bardocz
    #5061
    Főküldetéseknél az utolsó párnál mi a javasolt szint? Mert msot 16-os vagyok, és elkezdtem csinálni azokat, amiknél 12-es szint a javasolt, nehogy ne kapjak értük xp-t.. Meg igazából most sokkal jobban vonz, mint a felfedezgetés, a másodlagos küldetéseim meg mind 20+osak szinte.
  • Negritis
    #5060
    első végigjátszáshoz én kihagyom
    de a második(és a többi :D) során már használni fogom ahogy egyéb quest guide-kat is
    első körben látni akarom hova tudok eljutni (mondjuk a Gwentes küldit már most buktam mert pl a Olive meg a Báró része is bukta sajnos)
  • Metalmilitiakid
    #5059
    Valamennyit visszaolvastam, de ezt eddig nem láttam szóval bekérdem.
    Olyan problémám van, hogy random történéseknél, pl. alt+tab, mentés, menüben állítás... , néha úgy dönt a játék, hogy lekapcsolja a teljes rendszer hangot. Semmi nem marad, csak a realtek driverben a hangfal teszt hangja és ennyi, semmi más, se lejátszók, se youtube semmi. Csak a leállítás és indítás hozza vissza. Valakinek ismerős a helyzet ?
  • Hunor1
    #5058
    húú ez de jó!! azért nem mondom hogy állandóan használni fogom mert én is szeretek felfedezni, de egyes esetekben hasznos lehet !
  • Negritis
    #5057
    igen, én azt "vettem" meg asszem és utána mindig ki kell pipálni hogy mit akarok hogy aktív legyen
  • chris0000
    #5056
    eredeti.
    akkor galaxy-ban buy witcher3:wild hunt,the free dlc program?
    thx.
  • Negritis
    #5055
    eredeti v warez?
    ha eredeti akkor "meg kell venni" ingyen a galaxyban és beállítani hogy letöltse
    ha warez akkor x :D
  • chris0000
    #5054
    hi.
    gog verzióhoz,h lehet hozzáadni az ingyenes dlc-ket?
    honnan kell leszedni?
    thx.
    üdv.
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2015.05.29. 16:29:31
  • Nikknev
    #5053
    Ezzel a kijelentéssel várnék amíg kújön a dx12 rendesen és lesznek rendís driverek és rendes dx12-es játékok.
  • RatBaG #5052
    haaa-lleluja:
    http://witcher3map.com
    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2015.05.29. 15:25:48
  • Fecoo96
    #5051
    Ja, és ajánlom, hogy ne rusholjatok, nem éri meg gyorsan ki vinni ezt a játékot. Előbb fedezz fel mindent, minden ? jelet, vigyél ki minden mellék külit, witcher megbízást, és csak utánna vidd végig. Ja és ha picit is ügyes vagy, a nehézségi fokot állítsd Halálfutamra :P sokkal jobb lesz.
  • Sith
    #5050
    Szerintem sehogy, mert ott valami Bug van mert sokan panaszkodnak rá (én is)
  • grebber
    #5049
    Ezek a szintek elég érdekesek amúgy.

    8-as szinten ledaráltam Ekidnát aki 19-es de egy 15-ös szintű fojtólidérc upgrade maloca vagy mi a szar kifog rajtam.
  • Tikal #5048
    Na ezért nem értem, mert olyan sorra raktam, ahol ilyen felduplázott szörnyek voltak, 6 ilyen lapja volt az első sprban, mondom ezt szétbombázom, aztán sikerült levennem a saját lapom :DD
  • Terawatt
    #5047
    heavy armor kb hanyas szinten lesz először?
  • SzirmosSzisza
    #5046
    Akkor fasza a scorch ha ilyen barátkozós lapjai vannak az ellenfélnek, akkor azok mindig 10+ ra erősödnek külön-külön.
  • bardocz
    #5045
    Scorch close combat card: Megöli az ellenfél legerősebb close comat unitját, ha a close combat sorban neki 10 vagy több pontja van.
  • bardocz
    #5044
    Scorch: megöli a legerősebb lapokat a csatatéren. Nem lehet hero card, azokra nem hat semmi, és ha valamelyik unitnak fel van duplázva az ereje, pl horn-nal, akkor a felduplázott érték számít.
  • Tikal #5043
    és ha nincs 7es vagy erősebb lap akkor random?
  • bajgunar
    #5042
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    4-es szinten belefutottam a WereWolf-os küldibe (a barlangban). :D Hát vagy 20 reload, de ez kegyetlen, már majdnem feladtam, mikor sikerült falhoz (sziklához) szorítanom. Na kapott rendesen. Olajat kardra, Moon Dust meg Devil’s Puffball -t, megspékelve 2x Igni-vel. Egyszer sem villant fel a zöld regenerálódó érték. Kipurcant ~15mp alatt. Jájjj. Gyorsan 3 külön mentési pont! :D :D Ekkora mázlim lehet?
  • Negritis
    #5041
    gwent card list
    itt néztem meg a lapokat mert fejből nem ismerem:
    Scorch card Destroy all cards on the board with 7 strength or more. itt ez a leírása
    ez alapján minden 7+s lényt elpusztít
  • Tikal #5040
    Kiválasztottam a sorát, ahol volt egy pár 5 és 6-os erejű kártyája, leraktam, majd levette az egyik 5ös kártyámat, még csak nem is a legerősebett. És azt sem értem hogy azt hogyan csinálja hogy egyszerre 3-4 lapomat égeti el...

    most már nem is merem használni mert már kétszer is megszoptam vele.
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2015.05.29. 14:01:29
  • Negritis
    #5039
    nem használtam még, de mikor lerakod akkor nem lehet kiválasztani hogy melyik sorra hasson?

    én pl kicsit gyorsabban nyomkodom el néha a külrtöt mint kéne ezért csak a kardosaimra hat
  • Shep
    #5038
    Legerősebb lapokat égeti el, függetlenül attól ,hogy éppen kihez tartozik.
  • Shep
    #5037
    Akkor te is nagyon rossz helyen jársz, mert az kettővel odébb van, de ahogy látom az üres, mert már nem maradt senki aki bele tudnál kötni, azért bolyongsz rossz helyeken.
  • Tikal #5036
    A felperzselés kártya hogyan működik? Lerakom és felégeti a saját lapjaimat :D mikor a gép rakja akkor meg felégeti vagy 8 lapomat mindig...
  • Negritis
    #5035
    nem ez a HS milyen gépet építsek hogy ne az utolsó 4 lapban legyen az 5 aoe topik