16775
banner
  • Myselor
    #5114
    próbálj aludni 1-2 órát,akarom mondani meditálni. ne a közvetlen közelébe.és akkor ott lesz,nekem úgy szokott
  • RatBaG #5113
    KÉRDÉS:
    Mulbrydale-ben (első falu, mikor Velen-be érkezel) nektek alapból ott van a kovács? Az interaktív mapon ott van, és gondolom vele lehetne gwentet tolni is. Ott a két buff-olós szerkezet, az üllő, de a ház ajtaja zárva, és faszikám meg sehol.
    Később jelenik meg, vagy csak nálam bugos?

    másik:
    Crow's Perch-től délre a borbélynak is gwenteznie kéne, nem? Nekem nem dobta fel a lehetőséget, eddig.
  • Myselor
    #5112
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na jó de ha nem húzod meg akkor még kevesebb döntésed van én csak ezt mondom,amúgyis meghalhat igen :)
  • Prof William
    #5111
    Én attól féltem hogy a túl alacsony szintű küldetések eltűnnek. De akkor ezek szerint nincs gond.

    Amilyen hangulatosak, ezeket küldetéseket ha xp-t VENNNÉNEK el akkor is megcsinálnám.

    Keira kérdés...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha Keirával eltöltjük a romantikus éjszakát akkor Triss vagy Yen megorrol ránk? Vagy ez csak akkor történik meg ha kettejükkel kavarunk..

    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.05.30. 09:24:16
  • Moby
    #5110
    Semmi köze hozzá, hogy levarrod-e vagy sem. Én megcsinálgattam, és a végén így is kénytelen volt megpandelni, de az is az én döntésem volt.
  • grebber
    #5109
    Ha csak a főküldit csinálod nem sokat fogsz fejlődni nem lesznek über cuccaid.

    Hiába van a game-ben akár 300 óra tartalom valakit kicsit se érdekel minden cm felfedezése csak a főszál érdekli és kampó. Szóval így igen is fontos minden xp hogy valahova fejlődjön is az ember.


    Kurva sziget egy részeg féreg vitt el 1000 aranyért amit 1x óra alatt szedtem össze frankó
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.05.30. 08:27:08
  • Negritis
    #5108
    gwent kérdés azokhoz akik már a vége felé járnak:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lambert majd akkor lesz elérhető ha Kaer Morhenbe érek?
  • Myselor
    #5107
    én így jártam :) de hát ez van attól még élmény.de megvárom a hétfőt addig nem csinálom a többit kíváncsi vagyok a szürkék is adnak e xp-t:)
  • Palinko
    #5106
    és hogy nem kapsz érte xp-t az elveszi az élményt? na ne már
  • Prof William
    #5105
    Én csak annyitól félek, hogy olyan sok küldetés lesz hogy jó párat túlfejlődök és beszürkülnek. Pedig még melléküldetések is nagyon hangulatosak... Mint pl a Vadszívű vagy az Ősatyák éjje...
  • Shep
    #5104
    Most tudatosult bennem (megnéztem), hogy a sziget is rohadt nagy és még mindig a bárós küldetéseket csinálom, hát ez nekem el fog tartani egy darabig azt hiszem :)
  • Myselor
    #5103
    úgynézki :D bár ahogy vesszük bőven túl fejlődöd a fő szálat ha mindenfélét megcsinálsz
  • Rony94
    #5102
    Akkor ezek szerint csak simán "jó úton" haladok ebben az openworld-ben és ezért nem találkoztam még ilyennel.
  • MrPredator
    #5101
    Zene :)
  • Myselor
    #5100
    a szürke az ami 6 szintel kisebb nálad.az 5 még zöld :)
  • Rony94
    #5099
    Én így is össze-vissza mászkálok és random veszem fel a küldetéseket és eddig nem találkoztam szürke küldivel. Bizonyára szerencsém volt. (eddig)
  • Myselor
    #5098
    hát .mondjuk én azt mondom anélkül is bőven fel lehet fejlődni.én 37 leszel lassan,fél szint de egyébként a szürkék nem fognak adni ugyanúgy csak azok amik még zöldek de kisebbek nálad.azok sem adnak sokszor
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2015.05.29. 21:40:57
  • Prof William
    #5097
    Tehát hétfőtől már a szürke küldetések is adnak XP-t? Remek!

    Végre mászkálhatok a világban és nem kell félnem, hogy lemaradok pár XP*t adó küldetésről mert túl későn fedezem fel őket...
  • Myselor
    #5096
    novigradban is van .meg még pár helyen:)
  • Prof William
    #5095
    Ehhez kapcsolódva... Borbély csak Oxenfurtban van? Eddig még csak ott találkoztam vele...
  • Myselor
    #5094
    volt egy küldetés a vas szűz
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    legyőztem a nőt.be akart csábítani italozni és baszni hogy ünnepeljünk,nem basztam meg moindom majd máskor erre failed lett,oké xd ez mondjuk elég szar,mint hogy keira is megpuszul ha nem baszom meg.
  • Voltan
    #5093
    Odamentem, ahol a térkép szerint borbély van (az itt linkelt térkép szerint, nem ingame), de nem volt ott semmi, és a játék nem jelzi a térképen sem.
    Van valami előfeltétele a hajvágásnak? :S
  • SzirmosSzisza
    #5092
    Na, meg kell nézni a térképet, a környéken 2 ház van, a kisebbik az.


    Vívó lecke spoiler
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Azt hittem meglesz a csaj :(

  • Myselor
    #5091
    igen azok :)
  • MrPredator
    #5090
    A DLC-k is magyar feliratosak lesznek?
  • Myselor
    #5089
    elvileg nem ad ami már szürke lesz,viszont egy csomó nem ad ami nem szürke azok közül se,a mellék küldetések .így azokat buktad azokat az xp-ket.
  • BoneDragon
    #5088
    Annak aki ismeri a sorozatot... :D ( Doctor Who)
    Én meg csináltam még az elején ezt a questet, de fel se tűnt.


    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2015.05.29. 18:33:51
  • Shep
    #5087
    Egyáltalán mi ez, megcsinálod és nem ad xp-t, vagy amiről beszéltetek ,hogy szürke?
  • Shep
    #5086
    Hát akkor legyen így, de a lényeg, hogy PC-re hamarabb jön :)
  • Myselor
    #5085
    hát ez is igaz :)
  • Hunor1
    #5084
    az szuper! én azt hittem kisebb.
  • Palinko
    #5083
    de annak a java tenger. velen meg novigrad meg összenőtt. emígy nagyobb lenne ha külön vennénk a 2 őt
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2015.05.29. 18:02:21
  • Myselor
    #5082
    skellige nagyobb szerintem vagy ugyanakkora
  • Tikal #5081
    a veleni terület a legnagyobb a játékban?
  • Myselor
    #5080
    mondjuk hiába.baszhatom pl én is a sok no xp questet.itt kérdezgettem az embereket másnál van e ilyen.úgynézki sokaknak nem is tűnt fel bár én is azthittem direkt.most mondjuk ez így utólag szívás egy kicsit de hát már nincs mit tenni :) amit még mindig nem értem hogy lehet elérni a 40+ szintet
  • Nikknev
    #5079
    Nem élvez, nincs előny egyiknél sem, csak a konzolos változatnál ha megvan a patch még leadják certification-ra (vagyis leellenőrzi az MS/Sony hogy nem töri-e a gépet,nem okoz-e kárt benne,stb) és csak aztán mehet ki a gépekre a patch...Ez cirka 1 hét késés mindig...
  • Shep
    #5078
    Azért az sem túl gyakori mostanában ,hogy a PC-s verzió élvez elsőbbséget a konzolossal szemben.
  • Rony94
    #5077
    Hétfőn jön PC-re a "no XP" bugnak a kijavítása.
  • Myselor
    #5076
    én kiszedtem belőle azonnal.nem kockáztattam. :D
  • Shep
    #5075
    Ja, akkor ezzel még nem találkoztam.