16775
banner
  • mike01010101
    #5154
    Az a durva hogy a legegyszerubbnek tuno mellekkuldetes is mindig tartalmaz valami csavart es osszetettseget. Nem szuletett ennel jobb jatek meg. 10/10.
  • bélanéni #5153
    Végre én is ide jutottam, na 1-2 óra erejéig adjunk a melónak
  • Palinko
    #5152
    azt nem tudják meg, nyomd csak nyugodtan
  • crygaan
    #5151
    Sziasztok!
    A Temerian Valuables nevű quest végén nem tudom kinyitni a ládát, pedig a kulcs is megvan hozzá. Találkozott valaki ezzel a buggal?
  • Myselor
    #5150
    ja értem.hát igen a storyk sem adnak és a mellék küldetések sem adnak amik zöldek ez feltűnt akkor a többi nem bugos értem köszi :)
  • RatBaG #5149
    sokan összekeverték már ezt az egészet...
    nem, az nem bug, hogy szürke questek már nem adnak xp-t! working as intended.
    a bug az, hogy valahol a storyban eléggé előre haladva egyszer csak a zöldek sem kezdenek adni. engem különösebben nem izgat, crow's perch környékét most kezdem elhagyni, szóval nem hiszem, hogy ezeket a korai questeket érintené.
  • wedge31
    #5148
    Akkor sajnos kicsit tovább kell várnod.
  • Soldiers
    #5147
    PS4-n játszok vele
  • Myselor
    #5146
    azt mondják hogy ami 6 szintel kisebb tőled és szürke,az már nem ad xpt és ez bug azt mondták a fejlesztők.mi eddig azt hittük direkt így van,már a patchek előtt is így volt szóval nem értem.viszont 35ön a 27es megbízás adott xpt de a 17es megbízás már nem nemtudom mivan.ja és közben volt hogy mellékküldetés ami zöld volt az sem adott xpt nekem ,több ilyen is volt még a legutolsó patch előtt.szóval nemtudom mivan :)
  • wedge31
    #5145
    Bug, hétfőig ne csinálj hozzád képest ilyen alacsony szintü küldetéseket akkor jön rá a patch
  • Soldiers
    #5144
    Egy kérdés a Családi ügy küldetést megcsináltam 11. szinten és assszem a küldi 6. szintű de nem kaptam XP-t a küldetésért amúgy sem járna vagy ez a bug miatt van??
  • SzirmosSzisza
    #5143
    Szerintem csak szörnyek sebeznek többet. Meg meditáció nem ad életet.
  • RatBaG #5142
    próbáltam mindenhogy, de se híre, se hamva... mondjuk csak azért érdekelne, hogy nehogy így lecsússzak egy kártyáról.
  • Soldiers
    #5141
    minél nehezebb fokozaton játszol annál több XP-t kapsz?
  • Myselor
    #5140
    nagyon sok féle kinézetű színű van, nem értem mibajotok velük :D a markolat, a tök a szín ,a jel a végén,mindig más valami :D
  • Myselor
    #5139
    inkább csak a griff macska és a medve páncélok tök mások.a temeriai páncél is nagyon egyedi és azt később is meglehet venni 29es szinten is lesz belőle .a többi tényleg elég hasonlóan néz ki,bár vannak azért egyediek.de az előző részhez képest sokkal több féle van midnenből.a kardok pedig sok hasonló is van de nagyon egyediek is vannak szóval ez nem igaz, a tok a markolat stb,vannak nagyon szépek és sok féle nekem nincs bajom vele :)
  • Rony94
    #5138
    Én lvl 11-es vagyok kemény 41 órával és Velenben még mindig van vagy 40 kérdőjel. Novigradban még egyáltalán nem jártam ahogy Oxenfurt-ban sem, gondolom ott is van nem egy mellékküldi. És akkor még Skellige is hátra van. Simán meg lesz az a 100 óra. :D

    Szerk.: Valaki kérdezte még pár napja hogy másodjára kapunk-e gwynt lapot az emberektől. Én most próbáltam és az egyik kereskedőtől csak 4 darab selymet kaptam kártya helyett, viszont az egyik kovács másodjára is egy lapot adott, úgyhogy úgy tűnik ez változó. Próbálgatni kell.
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2015.05.30. 15:34:49
  • SzirmosSzisza
    #5137
    A Witcher kardok tényleg ugyanúgy, de azért van 1-2 ami máshogy és fasza.
  • wedge31
    #5136
    thx
  • Negritis
    #5135
    nem, a 2 kard + 4 ruha után beadta az acsit hogy felvettél minden darabot egy szetből
  • bardocz
    #5134
    17-es szint 53 óra után. Felfedezni való nagyon sok lenne, de magába szippantott a sztori. Ahogy Priscilla beszél, az fantasztikus. Nagyon jó az az akcentus.
  • Mr_no_NaMe
    #5133
    Ez az egy dolog nem tetszik nekem ebben a játékban...az összes páncél majdnem ugyan úgy néz ki, nincs sisak, és a kardok is szinte tök ugyan olyanok :( Rájöttem, ez a fő problémám.
  • wedge31
    #5132
    A Griffin sethez tartozik crossbow? mert az istenek se találok róla infót.
  • TBTPumpa
    #5131
    Igen, épp a napokban írták, hogy 2016 végéig a Witcher 3 van terítéken. 12 ingyenes DLC érkezik még, aztán ősszel jön az első kiegészítő, 2016 elején pedig a második. Gondolom ezek is bőven adni fognak majd XP-t, azért is olyan "elérhetetlen" most a maximális szint. A játék Steam adatlapján írták, hogy mindkét kiegészítőben lesznek visszatérő karakterek.
    Nagyon remélem, hogy Ciri is fog szerepelni bennük. Így a játék végére érve azt kell mondjam, hogy a videojátékok történelmében az egyik legjobban megalkotott női szereplő (bár Triss és Yennefer is azok). Valószínűleg ebben a könyvek is közrejátszottak, de akkor is, rettentően örülök neki, hogy képesek igazi, szerethető/kedvelhető, hiteles női karaktert is megalkotni és nem csak egy két lábon járó csöcsbabát összehozni (akinek agya és egy értelmes dialógusa sincs). Komolyan enélkül a csaj nélkül már nem tudom elképzelni a Witcher világát. Imádnivaló a csaj, nagyon jól megírt dialógusai vannak és ezek nagyon jól is vannak előadva. Nagyon durva, hogy a CD Projekt milyen karaktereket tud megalkotni. Komolyan, imádom őket. A BioWare meg verheti a mellét a "jól" megalkotott karaktereivel, amikor már csak kliséhalmaz és rettentő fantáziátlan karakterekre futja nekik. Komolyan engem a Dragon Age 2 és Dragon Age Inquisition új karakterei baromira idegesítettek, meg olyan semmilyenek voltak (Varric kivételével). De ez a Witcher 3, ez egy mestermű ilyen szempontból is. Maga a befejezés is nagyon korrektre lett kidolgozva. Nem úgy mint az a multicoloros Mass Effect 3 mocsok. Tényleg szépen kidolgozták a játék minden egyes aspektusát. Ekkora volumenű játéknál ilyenre még nem volt példa a történelemben! Mostantól ez az RPG-k királya! Csak azt sajnálom, hogy ha ezután bármilyen (RPG) játékot veszek elő, az közel sem fogja hozni azt az élményt és minőséget, mint ez...
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.30. 15:13:11
  • Myselor
    #5130
    igen én is így érzem :) kíváncsian várom majd mi lesz
  • wedge31
    #5129
    Hosszú távra terveznek a játékkal még ugye jönnek dlc-k is a két kiegen kivül ezeken mind lehet még xp gyüjteni, csak igy látom értelmét a dolognak mert az nem valószinü, hogy poénból tettek a játékba egy lv47 kardot.
  • Myselor
    #5128
    én 37és félig jutotottam eddig .de a 40et sem lehet elérni,nem hogy a 70-t és van 47es kard receptem is fura
  • wedge31
    #5127
    Ha kijön a két kieg akkor már biztos elérhetö lesz az a szint is addig nem hiszem legalábbis még sehol se láttam lv50-s kariról infót.
  • CalebJoe
    #5126
    A kártya játék ad e xp-t azt nem tudom, de ha pl. újra lehetne kezdeni nehezebb fokozaton ezzel a szinttel akkor fel lehetne tolni maxra.
  • wedge31
    #5125
    Kiváncsi vagyok akkor, hogy lehet elérni a lv50-t, valszeg egy évig ki se mozdul Geralt a kupiból mert ott minden menet 4xp-t ér és ugy csak össze jön egyszer...
  • Shep
    #5124
    Vegyél egy ps4-et, azon nem szaggat :DDD
  • grebber
    #5123
    Sajnos ráfrissitett a kurva steam pont amikor ki akartam lőni az 1.04 bajok miatt.

    Most már az eddigi játszható 18-20 fps helyett lementem a szinte már valóban játszhatatlan kategoriába így várom az 1.05-öt hátha ha az se hozza vissza akkor majd jövőre folytatom.

    Shep: Majd HA..... akkor veszek!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.05.30. 14:34:21
  • CalebJoe
    #5122
    Akkor én tényleg kurva gyors voltam, free roam-ban szórakozok most, megvan a játék már legalább 80-85%-a és így sincs benne több mint 50 órám, ja és 35 vagyok de mivel nincs küldetés ezért nem is tudok nagyon xp-t szerezni sehonnan.
    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2015.05.30. 14:30:33
  • wedge31
    #5121
    Ne is mond, 44óra alatt lv15-ig jutottam, rengeteg a küldetés és a felfedeznivaló, rég nem vesztem el igy egy játékban.
  • Shep
    #5120
    Novigradnak én csak a fényeit láttam egy dombtetőről :)
  • cylonflatus
    #5119
    Én 10 napja játszok vele, majdnem 60 órát toltam bele eddig, a főküldetésben pedig még csak ott tartok, hogy hogy Ciri elment a Véres Bárótól Novigradba. Szinte csak Velenben voltam, Novigradban küldetést még nem is csináltam, csak shoppingolni jártam be eddig. Főleg mellékküldetéseket csinálom, eszméletlen mennyi tartalom van a játékban.
  • cylonflatus
    #5118
    Én eddig 3 borbélynál voltam, egyiknél sem lehetett kártyázni. Aztán lehet, hogy lesz olyan akinél meg lehet. Sok kereskedővel se lehet kártyázni, kováccsal is találkoztam olyannal, aki nem verte a blattot. Szerintem ez nem bug.
  • Negritis
    #5117
    a csaj a mad maxet szereti:D
    hát Geralt Mad :D
  • Shep
    #5116
    Vicces, nincs spoiler csak nagy a kép.

    Utoljára szerkesztette: Shep, 2015.05.30. 13:59:45
  • Musicking
    #5115
    Pár oldalnyi gwent segítség, de a fefedezősebb játékosok inkább hanyagolják.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.kephost.com/images/2015/05/30/gw1.jpg
    http://www.kephost.com/images/2015/05/30/gw2.jpg
    http://www.kephost.com/images/2015/05/30/gw3.jpg
    http://www.kephost.com/images/2015/05/30/gw4.jpg
    http://www.kephost.com/images/2015/05/30/gw5.jpg
    http://www.kephost.com/images/2015/05/30/gw6.jpg