16775
banner
  • Zozzer
    #5194
    Köszi! Valóban csak meditálni kellett, feltöltötte magától. Az zavart meg, hogy ezzel a szöveggel jött hogy ,,Ezzel a tárggyal már rendelkezel" holott nem volt belőle.
  • ratgab
    #5193
  • ratgab
    #5192
    Meditálj egyet, feltöltődik magától ha van hozzá megfelelő összetevőd (lehet csak alkohol kell hozzá már ilyenkor).
  • BoneDragon
    #5191
    Meditálni kell hozzá...
    Amúgy teljesen kivehetnék a tutorialokat a játékokból, az emberek 99%-a el se olvassa. Pedig itt még meg is állítja a játékot...
  • Zozzer
    #5190
    Valaki segítsen már legyen szíves! Miért van az hogy nem tudok villámfőzetet készíteni? Az összetevők megvannak! Ez tuti! Rányomok a készítésre, az írja ki hogy ezzel a tárggyal már rendelkezel. Hát baromira nem rendelkezek mert 3/0 van belőle., vagy 0/3, most nem emlékeszem hirtelen hogy mutatja a mennyiséget. A lényeg hogy nincs egy sem, felhasználtam mind a 3-at a farkasember megölésekor.
    Utoljára szerkesztette: Zozzer, 2015.05.31. 09:55:06
  • Rony94
    #5189
    Azok szerintem már túlságosan magas szintűeknek számítanak. De ha nem, az is mindegy, a lényeg hogy azokat felejtsd el.
  • Prof William
    #5188
    A banyák komolyan egy Silent Hill játékba is elmehetnének.

    Nagyon komolyan néznek ki...
  • lalakov
    #5187
    Milyen szintűek azok a szörnyek, amiknél szám helyett két kérdőjel látszik? Vagy ez bug?
  • Sith
    #5186
    Na megyek lefeküdni, egyébként az utóbbi idők egyik legjobban sikerült RPG-je
    Egy mellék küldetésben több a történet és jobban kidolgozott mint sok más játékban a főszál...
  • RatBaG #5185
    azt hiszem egy időre megvan a "nightmare fuel".
    ezeket a banyákat hogy tudták ilyen gusztustalanra designolni?! kegyetlen jó az egész, a hideg futkos rajtam tőlük.
  • Hunor1
    #5184
    hi . vannak egyébb szettek is páncélzatban mint a witcher felszerelések is ? mert pl találtam valahol egy elf csizmát illetve láb vértet ( talán "régi nép" megjelöléssel) de van olyanom is hogy orvgyilkos nadrág és kesztyú ( a naci pl. +350 életerőt ad) . szóval jó lenne megtalálni a többi részeit is a kollekcióknak, HA VAN ilyen .
  • Negritis
    #5183
    a kurafi mellett a világi bűnök küldi is elég felkavaró
  • Prof William
    #5182
    Novigrad főterén...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mágján elégették egy váltányt + egy varázsnőt a 2-ik részből. Kapom is bejegyzést hogy Chapelle. De jó -gondolom- megtudom mi lett könyvbeli Chapelle-vel. Erre kiderül hogy őt égették meg... Szépen végződött a története. :( Remélem Dudu-val azért több interakció lesz.
  • Shep
    #5181
    Az tetszett leginkább abban a játékban.
  • Shep
    #5180
    Nem értem az értékelés, milyen sok bug, meg milyen ismétlődő játékelemek, a harc, vagy mi? A COD nem ismétlődő évről évre ugyanaz a lövölde? Nehézkes irányítás, hol? Teljesen kézre áll az egész, nem értem a dolgot. Na mindegy.
  • Palinko
    #5179
    pedig a tes reális, az fejlődik amit gyakorolsz
  • Negritis
    #5178
    igen gamepaddal tolom
    az esetek 50-60%ban nincs gond, de néha elég macerásan jön ki
  • wedge31
    #5177
    Gemepaddal játszol? mert billel nincs gond az interakciókkal odamegyek nyomok egy e-t és annyi.
    A TES sorozat fejlödésrendszere meg a létezö legszarabb rpg rendszer amit valaha kitaláltak...
  • Negritis
    #5176
    100 óra alatt unalmassá tud válni a harcrendszer az tény
    de melyik játékban, nem? :D (jrpg-k mer ott mindig van új ellenfél ha minőségi :D)

    a bugok tetszenek főleg hogy a DAI fel van hozva

    az tény hogy maga a karakter irányítás nehézkes, főleg ha a földről fel kell venni valamit vagy aktiválni, de egyébként semmi gond vele
    lovagolni nem szoktam (az se az igazi)
    viszont a harc rendszerrel semmi gond, az meg hogy a skyrim fejlődésrendszere jobb lenne a világ vicce
  • TBTPumpa
    #5175
    Asszondja repetitív a játékmenet meg rengeteg a bug.
    Ez sem játszott még a Dragon Age Inquisition-nel (meg az elmúlt 4-5 év RPG játékaival).
  • Laza
    #5174
    pf, elkolbászoltam bőven olyan helyekre, ahol mindenki koponyás szintű, egy kis gurulgatással ki is rámoltam pár ládát, bezsebelve mindenféle receptet meg egy brutál kardot ... aztán elmenekültem :)
  • Negritis
    #5173
    csak beleolvastam de hozzák a szokásos szintet
    mivel nem "neves" kiadó minden szarba belekötnek ...
    ha az EA vagy a Ubi hozza ki akkor 11 pontot kap
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.05.30. 22:02:35
  • TBTPumpa
    #5172
    GS teszt
  • Palinko
    #5171
    el, mert ott kapod meg az erdő asszonyai küldit a végén

    bocsi Prof William, sejtettem, hogy túlhúztam :(
  • Negritis
    #5170
    novigradban elvileg Ciri-t 2 szálon keresheted:
    1. báró
    2. az erdei boszorkány
  • Shep
    #5169
    Nincs ilyenem, akkor valamit még meg kell csinálnom. Lehet el kellene menni végre a maszkos mágushoz? :)
  • Negritis
    #5168
    az erdő asszonyai küldetéssorozaton indulj el
  • Shep
    #5167
    A báró feleségét, hogy tudom megtalálni? Azt írja, hogy a fennmaradt nyomok alapján találjam meg, de hol kezdjem a keresést, a térképen nem mutat sehova a jelző?
  • Negritis
    #5166
    nofene, a macska sethez tartozik nyílpuska
  • LeWyTy
    #5165
    Kérdés: Van esetleg valami mod ami kikapcsolja a nonstop hurrikánt a játékban? Mert engem rohadtul zavar.
  • TBTPumpa
    #5164
    Imádom ezt a Cirit!
    Az egyik visszaemlékezésben:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy halászfiú segít az elfnek kimenteni Cirit a vízből. A halászfiúnak megtetszik Ciri és ezt el is mondja a nővérének. Mikor Ciri felébred a srác nővére tudatja vele ezt a gőzben. Viszont Ciri nem ellenkezik, sőt azt mondja, hogy egész helyes a srác. Mikor a srác odaadja neki a lovát (hogy el tudjon menekülni a Wild Hunt elől) Ciri felhozza ezt a dolgot és még megcsókolja a srácot. Sőt tök aranyosan még azt is megkérdezi, hogy ez volt-e élete első csókja!
    Sajnos a halász srác, meg amúgy az egész falu, elpusztul. A játék későbbi szakaszában Ciri arra kéri Geraltot, hogy látogassák meg a srácot. Geralt akkor tudatja vele, hogy a srác már halott. Ciri elszomorodik, de visszamegy, megkeresi a srác holttestét és eltemeti.


    Gyönyörű gesztus ez a leányzótól. Nemsemmi, hogy mennyi mindenre gondoltak a fejlesztők. Más játékokban az ilyen érintőleges szálakat simán csak kihagyják, de itt még ezt is rendesen kidolgozták.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.30. 21:43:22
  • Negritis
    #5163
    a Disjkra-Roche küldihez kérdés:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    miután kiszabadítottam a cipészt van még dolgom?
    Dijkrtának a pecóját keresgéltem de sajna eltévedek állandóan meg nem is emléxem pontosan merre van
  • Prof William
    #5162
    Ez egy hangyányit több információ mint amire számítottam de köszönöm. :)
  • Tikal #5161
    alszik, vagy túl korán van.. nem dolgoznak 24 órában :)
  • Palinko
    #5160
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem jön vissza, a a gnóm lesz az a maszkos elf aki követte cirit, majd kaer mohrenben meg kell törnöd az átkot
  • Prof William
    #5159
    Jaja ezt én is nézem. Szinte mindegyik melléküldetésben van valami érdekesség... sok játékban dögunalmasak, de itt nem... Pl az Ősatyák Éjje is veszettül hangulatos volt.

    11-ik szinten a Erdei Jenny Küldetés elég nehéz. (Pedig 10-es szintű a küldetés.)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Más küldetéslény könnyű hozzá képest. Midig kimozdul a csapdajel hatósugarából, nehezen sebződik, visszagyógyul + hatalmasakat sebez...


    Lehet majd olyan 14-es szint körül egy jobb kardal/felszereléssel visszanézek oda.

    Még egy kérdés a báróról...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A báró visszajön még? elment gyógyírt találni a feleségének, csak közben kissé elszemtelenedtek az emberei, bár nem túl látványosan szerencsére. + azzal kis udvari bolond szerű gnómmal lesz valami küldetés? Nem mutatták volna, ha nem lenne még valami szerepe...

    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.05.30. 20:34:41
  • Palinko
    #5158
    áh ritka a játék ahol nem mondod meg hogy mi a főküldi, mi a mellék. általában jól elhatároltak és sokszor a melléket nem érdemes csinálni. na ez itt egyáltalán nem így van
  • bélanéni #5157
    Ami végképp elképesztő és hihetetlen, hogy a Witcher1 zenéinek a hangulatát is képes volt utolérni a W3.
    Szenzációs dallamok csendülnek fel szinte minden percben.
  • bardocz
    #5156
    Dandelion részről részre hülyébb :DD
  • bélanéni #5155
    Én egy dologban bíztam jópár hónapja, hogy a számomra a Shadow of Mordor hihetetlen jó hangulatát majd sikerül kombinálni a Witcher játékok összetettségével és ezt beleültetni az open world jellegbe. Számomra a Mordor etalonnak számít hangulat téren, 40 órácskát bele is tettem úgy hogy végül nem játszottam végig. De őszintén szólva úgy gondoltam, ez egy hiú ábránd, egy ekkora játékban ezt képtelenség megcsinálni, hogy minden a helyén legyen. Azt kell mondjam, hogy rohadtul összejött a CDPR-nek. Tovább már nem fényezem a játékot, de egyszerűen minden másodperc hatalmas élmény, amit a játékban töltök. Akár nyílt terepen, akár barlangban, mindenhol hozza a 10/10-es hangulatot. Elképesztő.
    Szándékosan nagyon lassan haladok, 4-5 hónapnál előbb nem szeretném hogy vége legyen ennek a hihetetlen kalandnak. Számomra új etalon született, ezt így ki merem jelenteni 11 órányi játék után.
    Utoljára szerkesztette: bélanéni, 2015.05.30. 20:27:49