16775
banner
  • BoneDragon
    #5234
    Fél perc volt rákeresni gúglival...
    A videóban az első 2 percben meg is kapod a választ. Remélem tudod hol van a főtér és a kocsma... Ha nem akkor még segítek egy picit. :D
  • DantesHUN
    #5233
    Elvileg holnap már a szükre küldetésekre is ad valamennyi XP-t, mert ez bug ha nem ad semmit. Bár fene se érti, mi alapján ad Xp-t. Megcsinálok egy mellék küldetést, nehéz volt és hosszadalmas: 50! XP. Megcsinálok egy másikat, könnyű és rövid: 250 XP. Ja, és mind a kettő azonos szintű. He? Miért jár az egyikre ötször annyi? Valami nem stimmel azzal, ahogy az XP-t adja, szerintem időnként ez bugos, vagy eleve el van szúrva pár küldetésnél ,hogy mennyit adjon.
  • Negritis
    #5232
    megköszönném
  • BoneDragon
    #5231
    En fejből vágom az egész várost de így nem tudom elmagyarazni... Max csinálok képet ha gépnél leszek később.
  • Although
    #5230
    Lehet egyedül vagyok vele,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudok betelni Trissel Novigradba, látni a fájdalmat rajta Yen miatt. Nagyon jól írta meg a sztorit a Cd versenybe vannak a regényíróval. Hihetetlen, nehezebb ragaszkodni az elképzeléseidhez mint a Bio sztoriknál. El se merem képzelni hova juthat ez a banda a következő játékukkal.
  • Negritis
    #5229
    próbáltam rá guglizni elhiheted, sőt megnéztem a mapot is de nem írja rendesen
    ezért gondoltam hátha vkinek van vele aktív küldetése és annyit mond hogy melyik gyors utazási pont környékén van
  • BoneDragon
    #5228
    Google a haverod. Így nem lehet elmagyarázni.
  • Negritis
    #5227
    igen, csak én kész vagyok elvileg a küldikkel amik neki kellettek, viszont kíváncsi vagyok arra hogy mit mond a Roche-al közös ügyéről
    miután azzal végeztem elvileg
  • TBTPumpa
    #5226
    Ő is a fürdőre gondol. Novigradban van valahol. Fejből én sem tudom, nem sokszor jártam arrafelé. Azt hiszem az egyik Triss-es küldetés is oda fog majd vinni.
  • Tikal #5225
    A fürdőben szokott tanyázni, nem? én még a házában nem voltam :)
  • Negritis
    #5224
    2 kérdés:
    1. a sima táncoló csillag receptjét tudja valaki hol lehet fellelni?
    2. Dijskra háza merre van? (3adjára kérdezem hátha vki lassan reagál :D)
  • Negritis
    #5223
    első végigjátszásnál engem nem izgat
    aztán mire jön a 2. remélem kiadnak vmi javítást hozzá hogy el is lehessen érni a lv60at vagy mit :D
  • Tikal #5222
    ettől szájbarágósabb már nem nagyon kell szerintem... inkább csak hagyhatták volna hogy az alacsony küldtésekért is felvehessem a pontokat, mert olyan sok az egyszinten lévő küldetés, hogy akaratlanul is felfejlődsz nagyon és akkor bukod a pontokat...
  • Although
    #5221
    Oké igazad van.
    Edit felcseréltem fejben a lv13-at 16-al de fordítva van. Akkor te az óvatos huszár vagy :) Ettől függetlenül igaz amit írtam csak nem rád :)
    Edit: Olvastam a nemzetközi forumokat és elkeserítő, mennyire szájbarágós szint kellene.
    "még jó hogy a 16-osnak ajánlott küldetésben pl 30as szintű embert kellett szarrá pofozni, mondjuk ez már nem először fordult elő " Itt meg futás ha nem megy :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.05.31. 17:50:22
  • Tikal #5220
    Nem tudom mit olvasol :D Nem kezdtem még olyan küldetésbe ami felettem van 5 szinttel, soha. Mindig azonos szintűeket kezdtem el vagy alacsonyabbakat.
  • Tikal #5219
    ööö, még mindig nem érted :) Nem rohanok, éppen ellenkezőleg. Azt magyarázom, hogy egy nehéznek írt küldetés után bead egy olyan könnyűt amit már nem tudok megcsinálni pontokért, mert a nehéz küldi miatt annyi pontot kaptam, hogy a következő, ebből nyíló küldetés már beszürkült! Nem tudom világosabban leírni :D

    Pont, hogy az a bajom, hogy már egy rakat alacsony szintű küldetésem van, mert egy csomó időt elbasztam a térkép felfedezésével, Witcher küldetésekkel, kérdőjelek megnézésével stb.. és szerintem a játék nem következetes a küldetések nehézségének rangsorolásában... miért ad egy főküldetésnek 16-os szintet, amikor a következő főküldetés már csak 13-as lesz??
  • Although
    #5218
    Sajnos ez is szájbarágós már és a hozzászólásod alapján full nyomvonalkövetés és szájbarágás kell, sajnos. Nekem is volt 5 szinttel feljebb amit nem tudtam megoldani, elmenekültem. Írja ha nehéz el tudsz menekülni :) Eddig +4 szint ment.
    Edit: oké volt egy +11 szint azt elfutottam. :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.05.31. 17:43:42
  • Although
    #5217
    Nem kötelező hogy lv16-ként nekiess. Szabad világ használd a fejed, derítsd fel miről szól, mi kell hozzá olvasd a bestariumot és éld bele magad. Ez egy lépcső. :) Az akció rpg mindig alap szint lesz. Első lépcső van aki tovább lép van aki nem. :) Persze nagyon nem lesz hova ahogy az évek telnek csak ez marad meg persze a kickstarter :) Ne akarj rohanni és magasabb szinten is menni fog!
  • Tikal #5216
    lol, nagyon elnézted, mivel vagy 40 órám van a játékban és még nem fejeztem be Velen-t és Novigradot sem, lvl 19 vagyok és Skelligére is csak azért mentem már mert kellett egy Novigradi mellék küldetéshez. Nem hiszem, hogy megértetted mit írtam előzőleg. Az a bajom, hogy mivel kurvára nem sietek a játékkal, csak gyűjtögetek, fedezem fel a pályát, ezért elcsúszok küldetésekkel, mint pl a LVL 16-nak mondott Utazz Skelligére küldetést LVL17es szinttel kezdtem és 19-esen fejeztem be!! De a rányíló küldetés meg már csak 13-as!!! Vagyis ez a szar már be is szürkült és nem fogok kapni érte pontot!! Azt hittem, hogy ezeknek a szint ajánlásoknak van is valami értelme ( még jó hogy a 16-osnak ajánlott küldetésben pl 30as szintű embert kellett szarrá pofozni, mondjuk ez már nem először fordult elő )

    Kerülni is fogom a pillars of ethernity-t mert nem érdekel.. na bumm.
  • Although
    #5215
    Még a TES V előtt elképzeltem ezt lesz ilyen ahol élő lélegző világ lesz, és jó questek és jó történet és csak szájtátva. Jelen szinten ez a Witcher 3.
    Csodálatos a PoE is. De a régi világ gyöngyszeme ami ma már sokaknak nem fénylik de ez na igen. Huge thanks for CD Projekt egy korban amikor a full butítás és a kommersz a mértékegység feltették az i-re a pontot. Jó lenne látni az arcát az olyan kisszerű figuráknak mint Tod akik szégyent hoztak az roleplayingre mint műfajra mit fognak fel ebből mennyire értik meg saját kisszerűségüket.
  • Although
    #5214
    Nem el van baszva csak nem nektek való ez a játék. A végszód alapján biztos vagyok benne. Nem győzőm elégé hangsúlyozni még a legelején elmondták! Ez a játék a sztoriról és a karakterekről fog szólni mert az rpg hitvallása szerintük is ez. A roham huszároknak ott a GTA V meg sok minden de akár a TES V is jó lehet, nem kell töprengeni annyit se mint ezen, a pillars of ethernityt meg nagy ívbe kerüljétek!
  • Tikal #5213
    El vannak baszva ezek a küldetés szintek, nem elég hogy már 3 küldetésem is beszürkült, de most elmentem Skelligére, lvl 16 az ajánlott, erre az első főküldetés már csak lvl13, ráadásul annyi pontot kaptam az utazz Skelligére küldetéséért, hogy két szintet is sikerült ugranom. Most mehetek vissza Velen-be, mert lassan ott kezd el beszürkülni minden küldetés....
  • Hunor1
    #5212
    bocs hogy újra kérdezem : megvan a griffin szett 1-2. szint. ( egyelőre a 2-hoz kell még egy level nekem )

    DE TALÁLTAM más érdekes cuccokat is mint pl. az "orgyilkos" ruhának 1 nadrágját ( +350 életerő ! ) és egy orgyilkos kesztyűt is. érdekelne hogy van -e ezekből páncél öltözet is ? ( esetleg spoilerben a hely-ek)
    de találtam "ősi nép " lábvértet ami szerintem ELF. ezekről tudtok valamit ???
    köszi !
    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2015.05.31. 16:36:10
  • TBTPumpa
    #5211
    Ezek is noobok:


    Sehol nem térnek ki Triss-re, Yen-re vagy épp Cirire. Ők itt a fontosak és nem Geralt!
  • Although
    #5210
    Megvagyok a Báros mellékquestel és még jópár dologgal. Szép lassan ahogy kell nem rohanva élvezve a világot.
    Aki olvasta a könyveket na az igazán tudja értékelni ezt a játékot.
    És talán érthető mért mondtam anno, örülnék ha a Beth a TES világába a színvonalba akárcsak a felét tudná hozni annak amit ezek. De a Bio szint fele is jó lenne.
    Eszembe jut mikor játszottam a Witcher 2 EE változattal a kiegészített logikai feladvánnyal együtt. Van pár szempont amiben jobb volt a 2, ez már talán konzolos egy kicsit, de bőven király. Na nagyon várom Tod reakcióját :)
  • bardocz
    #5209
    Aard-nál a második fajta az, amikor körülöttünk mindenkit ellök? Arra még nem raktam pontokat.
  • Negritis
    #5208
    Aeramas -> elementáli kegyetlen :D
  • Negritis
    #5207
    valaki tudna segíteni akinek van vele aktív küldetése hogy Sigi Reuven fürdője merre van?
    nincs most vele aktív küldim és csak kóválygok novibradban mer nem találom
  • Rony94
    #5206
    Art.
  • PeeTeR
    #5205
  • Soldiers
    #5204
    kösszi akkor megveszem az első részét :)
  • DantesHUN
    #5203
    Épp a napokban volt erről cikk, hogy de ,ez bug.
  • koschwarz
    #5202
    Ha érdekel a witcher világa, mindenképpen. Ha egy jó felnőtt-fantasyt akarsz olvasni, mindenképpen. Egyéb esetekeben, mindenképpen :)
  • Soldiers
    #5201
    Srácok ugye vannak a Vaják könyvek és szerintetek ezek mennyire jó könyvek érdemes elolvasni őket?
  • Prof William
    #5200
    Na itt a Witcher 3 az SG-n is...

    SG CIKK
  • Negritis
    #5199
    lentebb ki lett fejtve h a bug nem az hogy a szürke nem ad XP-t mert az így van tervezve
    hanem hogy a zöldek sem mindig adtak és ezt tervezik javítani

    de ha tévednék akkor sy
  • DantesHUN
    #5198
    Hétfőn fog érkezni (pc-re) az a patch amitől a szürke küldetések is adnak XP-t? Most találtam párat, és ha hétfőn jön, akkor addig nem fogok hozzájuk.
  • Rony94
    #5197
    Egyik olyan újítás ami sokaknak nem tetszik, köztük nekem se. Az előző részekben jobb megoldás volt hogy annyit kotyvaszthattál amennyit akartál és mikor megittad az összeset, nem termelődik újra magától, cserébe hosszabb ideig is kitartott a főzet hatása.

    A könyveket pedig (sajnos) még nem olvastam, de nem tudom elhinni hogy pl. a Fecske össz-vissz fél percig tart.

    Nincs meg az a szertartásos hangulat mikor készülsz a nagy harcra. Pl. mondjuk hogy épp készülsz levágni egy nagy ellenfelet és kezdenél főzeteket, olajokat, bombákat készíteni előtte, de ezt nem tudod megtenni, mert a játék már megtette helyetted.

    Lehet azt mondani hogy a W3 az év játéka, mert nagy eséllyel az is, de ez sem tökéletes, hanem csak 99%-os és pont ezekért a dolgokért. :(
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2015.05.31. 11:06:29
  • Terawatt
    #5196
    Remélem nem volt még

  • lalakov
    #5195
    Hát persze, csak így nem tudom mikor tudok visszamenni. :)