The Witcher 3

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#15448
Igen, a modderek tettek bele alapvető dolgokat. Amiket ugye a fejlesztőknek kellett volna. Mocskosul érződik, hogy elvitte az erőforrásokat a világ megalkotása, és a játék része az, ami nem sikerült úgy, ahogy azt ki lehetett volna hozni belőle.
#15447
Fel kell patintani néhány modot.
Pl Ghost meg Friendly Meditation, ilyesmik.

Ghost az elég erősen belenyúl mindenbe. Érdemes ránézni.
#15446
Szerintem a játék leggyengébb pontja a loot és craftrendszer. A főzetkiherélősdi mellett. Tehát az hogy újratöltődnek a főzeteim maguktól, ez botrány. Emlékszem a Witcher 1-ben mennyit kószáltam a mezőkön, hogy megtaláljam a megfelelő komponenseket. Imádtam. Witcher 1-ben csinálták meg legjobban ezt az egészet. Lootolást is. Ott tényleg volt értéke egy jobb páncélnak, meg egy jobb kardnak. Witcherként craftolgatni páncélt-fegyvert, ez teljes félreértése ennek a világnak. Tehát én egy speciális harcos vagyok, nekem nem valók a common páncélok és fegyverek, és nem is vagyok hajlandó bennük lófrálni. Nem akarok hatszáz féle páncélt és kardot. Witcher felszereléseket akarok. De nem úgy, hogy egy szint fölött a fojtólidércből kiesik egy olyan kard, amit a Witcher 1-ben a Tó Asszonya hozott fel, miután kinyírtam az ősellenségét. 😄 A lootban az volt teljesen elcseszve, hogy alacsony szinten semmit nem adott, egy szakadt hülyeségben toltam végig a komplett bárós sztorit. Hánytam attól a páncéltól, és mittudomén 10 órát végig abban kellett senyvedni. Magasabb szinten meg elkezdtek röpködni a varázskardok meg a lovagi páncélok. Semmi értéke nem lett a felszerelésnek. Rettentően fapados ez a játék sokmindenben. A sztori és a világ amit teremtettek az olyan szintű, amilyet nem hiszem hogy még egy játék képes lesz összerakni, viszont az alap játékelemeket hülyére butították és összecsapták. Ja és akkor arról ne is beszéljünk, hogy a lovazást azt lekoppintották az Assassin sorozatról és ugyanolyan élvezhetetlen béna lett. Ellenpélda Mount & Blade vagy a Kingdom Come. Witcherben nem lehet leülni sehova. Csináltak egy vagon kocsmát, de nincs belső nézet lehetőség, nem lehet leülni, nincsenek animációk semmihez. 70%-ra értékelem a játékot, most begurultam. 😄
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.08.22. 00:01:16
Savaran
#15445
Alap fegyverekkel is lehet boldogulni, meg szakadt tróger páncélokkal is, de a sava borsát akkor is a crafting adja meg, szerintem, de igazából mindenki úgy játssza ahogy szeretné 😊

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

molnibalage83
#15444
Az alap Witcher rendszerében teljesen mindegy milyen cuccod van. A szörny és közted közötti LVL difi mindent üt. Asszem 4-5 szint difinél megsebezni sem tudod az ellent.

Én anno 25. vagy 26. szinten egy 30. szintű gólemet Kaer Mohren térképen megsebezni sem tudtam. 30. szinten tökéletesen ugyanazzal a felszereléssel visszamentem és levertem.

Kozmetika az egész skill, item és craft rendszer. Csak az számít, hogy hányadik szintű vagy. A fegyver kb. annyit számít, hogy egy erős szörnyet +/- 10% ütésmennyiségből ütsz-e le vagy sem egy adott LVL difit nézve.

Ezért szartam bele a Witcher szettek gyűjtésébe. Lényegében csak fanok számára van értelme, aki látni akarja a full szetteket egyben Geralton. Játékmenet szempontjából tökéletesen értelmetlenek. Alig jobbak azoknál a cuccoknál, amivel odamész.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

gregoryan
#15443
De akkor lehet, hogy kissebb szintű kardokba nem is érdemes nagy köveket venni, csináltatni, hisz az ember úgyis lecseréli??

molnibalage83
#15442
1k vagy 2k pénz. Kerekítési hiba. A Witcher III-ban sincs semmi értéke a pénznek. 2. végigjátszásnál csak a természetből lootoltam és így sem volt hiány semmiből. Soha. Pénzhiány sem. A legnehezebb szintre raktam természetesen.

A játék 7-8 játékmeneti lába közül 5 messze átlag feletti, de a craft rendszer és a pénz it is csak felesleges dísz. Nincs valódi funkciója.

Ha 7-8-szor nem vettem meg az 1k aranyos skillpont resetelő potit, hogy más karakterrel játsszak egy kicsit, akkor egyszer sem...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

Palinko
#15441
Skelligei utazásnak meg emígy is van egy komoly ára szóval nagyon az elején át sem lehet menni.
gregoryan
#15440
Ha jobban megnézed, azért de..

ok, nem anyira feltünő, de ez a legjobb eset.

molnibalage83
#15439
Kis képernyőn nem látszik a difi...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

molnibalage83
#15438
Semmi. A játékban a limitek úgy vannak betéve, hogy ha követed a sztorit nagyjából és megkötöd magad, akkor legyen zavaró. Egy csomó más helyen át lehet menni. Ugyanez van, amikor Tamara után mész és nem engednek be. Más irányból simán bejuthatsz a kisebb városba...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

molnibalage83
#15437
Yenn felé lökdös? A teljes Triss vonal sokkal előbb megcsinálható és a főszál része is az eleje lényegében. Ha nem ugrod át a mellékszálakat és nem rohansz át Skelligére, akkor már régen össze vagy románcolódva Trissel, mire újra látod Yennefert Skelligére megérkezve. Yenn eltűnik a Akácos után és addig nem is látod újra, amíg a szigetre nem érkezel.

Nekem úgy kb. a játék 2/3-a lement már első végigjátszásra akkor mire átmentem, mert én nagyon sokat barangoltam Novigrad körül és a mocsarakban is úgy, hogy a térkép 1/3-ára el sem mentem. Azt a 2. végigjátszásra hagytam. Kb. akkor jutott eszembe, hogy ott lesz Yenn, amikor bejött a cutscene a temetéssel...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. Intel Core i5-4690K 3.5GHz, GTX 960 4GB, 16 GB DDR3 1600 MHz https://htka.hu/author/molnibalage/

gregoryan
#15436
Hát nézzétek...

Valahogy fut.. nem rossz Handheld módban, de azért látszik hogyfakóbb és Low grafika

15 min Witcher 3 gameplay Nintendo Switch

Savaran
#15435
Nos két fő változata van a rúnáknak, ad egy amelyet meg tudsz venni, pl amelyik tűz sebzést okoz, vagy mérgezést, vagy mondjuk amit a páncélba raksz jelerősítőnek, a legmagasabb szintű köveket csak a tündekovács novigradban, vagy a báró várában a viking csaj tudja megcsinálni, de csak akkor hogyha a két személyhez kötödő küldetést megcsináltad, a tervrajzok az öreg sámánnál vannak a báró vára melletti faluban akinek a kecskéjét kell visszaszerezni, meg kell venni..

ad kettő rúnaműves, elbájolja a kardokat rúnahelyet lefoglalva 30 000 körül lehet kihúzni, a heart of stone kiegészítő része 30 valahányas szint után érdemes arra bóklászni.







A witcher cuccok küldetéseit érdemes megcsinálni, viszont csak egyet éri meg grandmaster szintig kihúzni, mivel a vége felé elég bitang ára van, és ritka hozzávalók
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2019.08.21. 11:18:07

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

SzirmosSzisza
#15434
Első kiegben van, van 1-2 speckó rúnája ami elfogalja az összes slotot és egyedi "képességeket" ad, nekem azok annyira nem jöttek be.

Ruhában válaszd azt ami jó statokat ad, bár igazából választhatod azt is ami jól néz ki, ha nem a legnehezebben játszol annyira nem számít, de még talán ott se. (én végig a Macskát nyomtam, mert az illett a harcstílusomhoz, de a Grandmaster verzió a kapucnival nagyon nem jött be, szal váltottam a Mediumra, illetve végül maradtam a Medvénél a pajzs bónusz miatt (+ a rúnamestertől volt az ingyen pajzs minden harc elején, amivel egész pofás már)).

Pénzhez igazából csináld meg a kérdőjeleket a térképen, elég sok pénz össze tud jönni belőle. Én sose adtam el semmi alkímia összetevőt, egyedül talán néha 1-2 arany gyűrűt, de így is volt 2 grandmaster setre + max házra + rúnamesterre pénzem, meg a végén is talán maradt pár tízezer, bár Toussaintban mintha jobban jött volna a pénz mint előtte.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

gregoryan
#15433
Hol van a runa készítő? mert én csak Recepteket láttam a Kar Mohren i nőnél akit ki mentettem és oda küldtem.
Illetve mennyivel olcsóbb mintha veszem?

2, Érdemes kb az összes Witcher páncélt nyomatni, mármint a küldiket, vagy csak 1-2 fajta, pl Griff vagy macska?
Alacsony szinten (30-X)

Savaran
#15432
Vannak bizonyos bugok a játékban amit talán direkt hagytak benne a fejlesztők, ha ezt kihasználod és hirtelen sok pénzed lesz, vagy bármi más módon pl new game+ (áthozott pénz előző végigjátszásból) akkor a játék a nyakadra küldi ezt a pasast:


Utoljára szerkesztette: Savaran, 2019.08.21. 09:05:21

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15431
Van ilyen? Ez poén. 😊 Lehet valami infót tudni róla?
Savaran
#15430
Kb 500 valahány óránál járok XD 3. végigjátszás, és ez new game+ -al, én mindent kraftoltatok, soha de soha semmit nem veszek, vagy csak nagyon ritkán, és az is valami olcsó dolog, guberálok majd eladom a kacatokat, a pénzt a rúnaművesre költöttem, a grandmaster witcher cuccokra, a birtokomra és borföldén a baszó páncélokra 😊 a new game pluszt 50 000 tallérral kezdtem, jött is a vagyonosodást vizsgáló easter egg....mókás volt

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

gregoryan
#15429
Csak a Switch nem a mobil piacra lő...
Lásd kampány: Hordozható ÉS Otthoni konzol is... mobilt mikor raksz TV re?
Baromi jó dolog a switch, félreértés ne essék, csak megvan a saját játékköre. Mikor ebből próbál kitekinteni, ott azért erősen degradált élmény érhető el mindössze.
MÁS:

Baromi durva amúgy ez a Witcher 3. Sztem simán van benne 150 órám, és még a kiegek közelében nem vagyok, ha ki akarom játszani az összes küldit. Tegnap 1 órára bementem, de csak a rúnák szarakodásával elment az idő.
Amúgy NAGY Rúnákat találni, Kraftolni, vagy Venni érdemes? Az a baj, hogy kb darabja 1200-1500 és ugye kellene vagy nem is tudom 10? Tizen X a fullos szetthez?
Pénz meg csak csöpög.

Valakinek jó tippje hogy érdemes pénzt szerezni? Eladni nem merem pl az alkémiai összetevőket. Vagy szabad szerintetek? Van egy rakattal.

Savaran
#15428
El kell ismerni, ez így tényleg gyalázatosan fostos...a reklám videóban nem így nézett ki, bár ha hozzáadjuk a képlethez hogy ez elfér a zsebben, még igy is több értelme van mint a sok retardált mobil játéknak

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

gregoryan
#15427
Amennyiben valakinek van 2-300 órája 😊)
mert ha igazán mindent le akar nyomni az ember akkor rá kell szánni az időt...
Amúgy maga a game természetesen szerintem is remekmű.. ezért vagyok úgy besózva a Cyberpunkra is.. kár hogy a coop feature csak masodlagos (ha belefér ) alapon lesz a Cyberben.. néha a witcher3 ban is el tudnék viselni egy Coopot. mert azért együtt kalandozni sem lenne ugyanaz

Palinko
#15426
Én sem értettem bejelentéskor hogy ezt meg így hogy, a Skyrimnél még nem tűnt annyira fel, és a Witcher is jól optimalizált, de azért képtelenséget nem kell tőle elvárni. Viszont az is igaz, hogy bármennyire mosott textúrával, bármilyen recés szélekkel, de el fog menni azon a konzolon ami sokkal több mintha nem lenne egyáltalán. Biztos sokan fognak neki örülni és végigjátszható lesz így is.
gregoryan
#15425
Képzeld el akkor TV-n milyen szép lesz...

ha van Switchetek, és Skyrim, nézzétek meg PC-n vagy konzolon és utána mellette AKÁR Handheld módban switchen. jó lecke.. én annó ezért Refundolta a skyrimet switchről, mert számomra, de csak számomra, izzadtságszaga volt.. és az egy baromi régi game.(2011)..nem 2015 ös s 4 év az a játékiparban sok.. tud lenni

Palinko
#15424
Nem tudom én low-on játszottam a pc-men, meg feltettem néha mediumra mert nagy várost kivéve ment azon is ha jól beállítgattam de meguntam változtatgatni és legtöbbet low-on játszottam, de nekem sehol nem voltak ennyire elmosott szar textúrák mint itt a videóban és én 22" es monitoron játszottam nem 55" ös tévén 😄
gregoryan
#15423
Rági, és adott esetben alapból egyszerűbb játékokkal nincs semmi baj, teszem hozzá, épp az első 2003 as Splinter Cell-t tolom, és az minden csa nem gyönyörű, de magához képest azért eléggé ott van, de a Witcher 3 egy 2015 ös game. Értsd nem a legszbb game ami valaha készült.. de ezt még a minimumra lecskkenteni, csak, hogy a gép elvigye, EGÉSZ pontosan mint a Skyrim Switch verzió. Szintén vállalhatatlan volt. Persze aki először látja, és nem tudja milyen is tud lenni, annak nincs viszonyitási alapja, de az emberek többsége azért a W3 at is már látta PS4 en, PC-n vagy akárhol rendesen és szépen. majd ha UGYANAZON a TV-n beteszed ezt, akkor azért a látvány oda B... a szó negatív értelmében.
Ez a gép Mario, és barátai számáras van kitalálva ahol valóban 1, nem számít a grafika annyira, 2, Azt a sajátos grafikát mivel ere fejlesztik, úgy ki maxolják, ahog csak lehet, pl egy Odyssey meseszép.. egy Zelda mondjuk úgy érdekes... de egy Skyrim vagy Witcher.. ne már...
PS4 en is be lett bizonyítva. amit arra fejlesztenek és optimalizálnak, tud verni még PC gameket is lásd exclusive-ok.. pedig egy harmadannyira erős gép mint egy erős PC..
Nekem akkoris eröltetés szaga van ennek ... elnézést.

gregoryan
#15422
Ajánlanám figyelembe a következő linket:

Witcher 3 Switch comparation

Savaran
#15421
Ez minden csak nem ultra low, próbáld ki pc-n vegyél le mindent és hasonlítsd ezzel össze, nyilván butítva van nem kicsit, de azért nem ultra low

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15420
Nem értem ezt a hozzáállást. Mi a vállalhatatlan? Nem kéne elfelejteni hogy ezek játékok, és érződjenek annak grafikailag is, nem kell olyan valósághűnek lennie hogy a pórusok is látszódjanak. Egy PC-n nyilván kevésbé van hardverlimit, de ez nem jelenti azt hogy a játékfejlesztők filmkészítésre lennének kötelezve. Mégis ez a tendencia és ezért irreálisan megnőtt a játékok mérete is. Én sose játszanék ultrán, mert magasról teszek a grafikára, csak legyen 30 fps meg jó történet, oszt a többi nem érdekel.
gregoryan
#15419
mit?😊)

egy ULTRA LOW setting-et ami Pc-n vagyis inkább TV-n kb vállalhatatlan. Persze csoda, hogy fut rajta de azért ne feledjük, hogy egy Xbox 360 teljesítményével vetekszik a Switch szal igy már azért nem olyan csoda, mert egy GTA V is elment 360-on...

#15418
Elképesztő hogy mit hoztak ki a Switch hardveréből!

genndy
#15417
Nem tudod megcsinálni. Fősztoriban el kell jutni Dandelion kiszabadításáig, csak azután jelennek meg a lovagok.
Miért nem New Game+ -al csinálod? Akkor viheted a feltápold karidat.

A két DLC-t el lehet indítani a főmenüben külön is, akkor kapsz egy kész valahányas szintű karaktert, de úgy nem tudsz visszamenni az alapjáték helyszíneihez.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

#15416
De azt hogy gondolod, hogy csak azt indítom el? Elindítom a játékot, és azon belül az első alkalommal mikor szabad kezet kapok, átmegyek a Pontaron és megyek felszedni a küldit.

Palinko

Nem 1. szintű karakterrel fogom kezdeni. Ebben a játékban különben is értelmezhetetlen már a legalsó szintről való fejlődés, ez a Witcher 1-ben volt csak értelmes alap. Csinálok egy 34. szintű karit, az a feltétel, de még hozzá a képességfát is úgy alakítom, ahogy nekem jó, de még hozzá még felszerelést is válogatok, persze nem a legjobbakat, de a legszebbeket 😄, és mindezt konzolparancs segítségével. 😊
Palinko
#15415
Azok magasabb szinthez való küldetések, azt hogy oldod meg hogy ne halj meg? 😄
Savaran
#15414
Persze tudom, én úgy értettem ha csak a bw-t indítod el

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15413
Blood and Vine egy küldetés tulajdonképpen, amit bármikor fel lehet venni a játékban egy bizonyos szint fölött egy kocsmai hirdetőtábláról, szóval persze hogy utána visszaenged. Világtérképen gyorsutazol egyet, vissza a dzsuvába.
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.08.13. 21:37:04
Savaran
#15412
Ha elindítod külön a Boold and Wine-t attól még velenbe is lehet menni?

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15411
Igen, ha elment Triss a hajóval, akkor Ő már csak mellékszereplő lesz.
#15410
Na jó gyerekek, ideje installálni a cuccot. Eltelt úgy 1 év, hogy kijátszottam, hiányoznak a veleni hétköznapok. Akarok egy olyat, hogy magas szinten kezdve egyből Olaszba megyek, ott megszerzem a mutagén preparáló kütyüt meg a villát, és onnan megyek bele a veleni dzsuvába. Azért mégis jobb saját birtokkal a háttérben kezdeni. A sok csóri witcher mellett. Lambert meg fog őrülni, hogy van egy villám, hehe. Én nem a szarért robotolok a gazban srácok, megmentem a királynőt, és kapok egy birtokot! Lambertet meghívom majd, de csak hogy megőrüljön. Jut eszembe Trisst fogom becélozni, ő kell nekem oda, mint a birtok úrnője. Tök jól áll neki a mediterrán környezet. Yennefer a fekete szerelésében csak megsülne a Napon. Olyan mint egy emós. Különben is megérdemli, hogy ezúttal én dobjam. 😛

Tényleg már nem emlékszem, illetve meg se próbáltam, szóval mi van ha bárói engedély hiányában akarok átkelni a Pontaron? Mondjuk úszva. Vajon engedi a játék? Engednie kell, nincs lezárva a térkép elvileg.
Utoljára szerkesztette: lonvard, 2019.08.13. 19:36:34
#15409
A könyvekben azért változik Yennefer nem is kicsit. De ennek nagy részét valahogy elfelejti a játékra, pedig az a könyvek után játszódik.
Savaran
#15408
Igen ez így van szerintem is, a való életben sohasem választanám Yent én sem...de a badass Geralt az igen 😊

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15407
Yennefer ahhoz a nőhöz hasonlít, akit sosem kapunk meg igazán,akinek mindig máson jár az esze, és végül lelép. Ő az, aki mellettünk várja a nálunk jobb pasit, és ezt folyamatosan ki is mutatja. Akit felhívunk mobilon, nem veszi fel, és nem hív vissza. De ha unatkozik, akkor hív, és ha méltatlankodunk, akkor kinevet. 😄 Triss meg az a jó nő, aki kapcsolatot akar, akit megkaphatunk, aki biztosan szeretni fog, de pont emiatt egy fokkal kevésbé érdekes. Viszont Triss annyira jó nő és annyira értékes, hogy tényleg egy vadbaromnak kell lenni annak, aki nem vele jönne össze. Viszont a Witcher 3 Yennefer felé lökdös, Triss mellékszereplő mellette, és szívesebben választjuk. A való életben 100% hogy Trist választom. Játékban kb. 100% hogy a Yennefert. Azér zseniális jelenetei vannak. Amikor kipusztítja a szigeten a valami ősfát, tönkremegy a komplett közösség, és akkor ott sírnak, Yennefer meg legyint egyet, hogy leszarja. 😄 Meg amikor a viking kocsmában arra nyitunk be, hogy cirkuszol a vikingekkel és röpködnek a székek (lehet nem jól emlékszem erre a jelenetre, de valami ilyesmi). Aztán berángat szexelni, majd lelép. Tulajdonképpen szerelmes is, csak annyival alatta vagyunk, hogy rohadtul nem elégítjük ki a társ iránti igényét, egyszerűen primitív a Geralt hozzá.
#15406
Évek óta nem játszottam vele, illetve tavaly a kiegészítőket újra elővettem. Sajna a mentéseim már nincsenek meg, pedig sokat szaladgáltam anno a nagymesteri cuccok után. Nemrég játszottam végig az első részt, most a másodikat nyúzom, de majd ez is sorra kerül valamikor.
Savaran
#15405
New Game+

Ha végeztél a játékkal újrakezdheted a karaktereddel, minden cuccod átviszed az új játékba, az ellenfeleket felkonvertálja a szintedre, én 54-es szinten végeztem a játékot, és úgy kezdtem újra, tehát 54-számított az egyes szintnek. Így lehet igazán kimaxolni a karaktert.
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2019.08.12. 19:37:28

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

SzirmosSzisza
#15404
New Game+ alatt magasabb a maximum.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#15403
Nem 50 a maximum szint? Ez valami mod?
Savaran
#15402
Lvl. 100 kardforgató


Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

Savaran
#15401
A fekete hosszú haj megbabonáz XD ezért a Yen. Én sem olvastam a könyvet/könyveket, de ha jól emlékszem Geraltnak Yen volt a nője Trisz előtt, még az előtt hogy megölte a parasztfiú Geraltot

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)

#15400
Én meg mindig Trisst választom hiszen az első két játékban ő a társunk végig, így furának találtam mikor hirtelen megjelent egy új nő Geralt életében. A könyveket nem ismerem ott gondolom Yen fontosabb szerephez jut. De amúgy nekem Shani a favorit meg a szajhák <#eplus2>
Savaran
#15399
Trissről nem tudok nyilatkozni, elküldtem a francba a kis vöröst a hajóval, mert én mindig Yent választom 😊 A ködszigetes küldetésnél nincs semmiféle időlimit! Viszont sok mellékküldetést nem tudsz megcsinálni ha túl korán kezded el, szóval a ködsziget előtt a mellékküldetéseket érdemes megcsinálni!
Utoljára szerkesztette: Savaran, 2019.08.12. 08:01:32

Asus ROG Strix B350-F I AMD Ryzen 7 1700 I Asus ROG Strix GTX 1060 6Gb I Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Fury I HyperX Savage (SSD)