16775
banner
  • Myselor
    #5274
    én egész játék alatt 1x gwenteztem a tutorialt,és megnyertem másodjára :"D nemtom.nemrossz de annyira nem fogott meg :)
  • Myselor
    #5273
    szerintem ilyentől nem kell félned.én eddig velenbe mindenféle küldetést megcsináltam,és minden kérdőjelet és barlangot felfedeztem,de sose volt baj hogy előtte megöltem valamit a barlangban.vagy másikba vitt a küldetés vagy lesz ott szerintem egy olyan.nyugodtan öld meg szerintem :) viszont korábban jártam egy falu közelében és volt egy kérdőjel gondoltam visszanézek addigra üres volt és 4 ghoul zabált valamit,vagy én tévesztettem el ,vagy kiírtották a falut :o furcsálltam
  • RatBaG #5272
    hátha nem csak nekem újdonság:
    a sima gwent-ellenfelek random kártyát adnak, mikor először elvered őket.
    oxenfurtban az egyik kovács először 3-as scoatel törpét adott (ami berántja az ugyanolyan nevűeket), aztán nullás medicet, utána griffet, végül valami hero card lett, nem próbálkoztam tovább. :)
  • Sith
    #5271
    Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem az valami "?" jeles cucc...
  • nyirog
    #5270
    a velen-i erdőben mászkáló Leshenre van külön küldetés? Barangoltam aztán összeakadtam vele, de nem akartam megölni nehogy bekavarjon, hátha tartozik hozzá küldetés.
  • ArmaGeddonfo
    #5269
    Köszönöm szépen:)!
  • Myselor
    #5268
    csak 1 van ott :)
  • ArmaGeddonfo
    #5267
    White Orchard -nál van több hirdetőtábla vagy csak 1 mert nekem csak egy van :)??
  • Madi92
    #5266
    8 pontot kell elkölteni a kardozós számszeríjas ágon. Oldalt írja, hogy mennyi pontot költöttél el eddig azon a fejlesztési területen. Külön számolja az alkímiát, a spelleket és a kardozást. Remélem érthető így.
  • Rony94
    #5265
    Az a bizonyos 8 pont azt jelenti, hogy a közelharci képességek ELSŐ sorában legalább 8 pontot el kell osztani. Azután a MÁSODIK sor megnyílik.
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2015.05.31. 23:00:34
  • Nikknev
    #5264
    8 pont kell elhasználva legyen azon a képességrészen belül.. Tehát mondjuk 5 pont van a gyors támadásba rakva és 3 pont a nehéz támadásra.
  • lalakov
    #5263


    Lenne még valami. A Karakter fülnél rátettem a gyors csapásra mind az 5 pontot. Hogyan tudom az alatta lévő lakatos részt megnyitni, hogy tovább fejlesszem? Azt írja 8 pont kell hozzá, de annyival rendelkezem.
    Utoljára szerkesztette: lalakov, 2015.05.31. 22:41:41
  • Madi92
    #5262
    Főküldi majd elvisz oda.
  • lalakov
    #5261
    A kérdőjelek felfedezésével töltöttem az időmet, de elakadtam.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fyke szigetétől balra, Útmellék fölött, ahol 3 kérdőjel van egy kisebb területen. Az egyik, ami a romon van az megvolt. A másik kettő(az egyik erőhely) viszont valahol a föld alatt van, de nem leltem a bejáratot, pedig körbejártam. A közeli hajónál van bejárat, de az küldetés volt és nem jó ezekhez.

    Köszönöm.
  • grebber
    #5260
    A Debug Console Enabler mod

    IGN kicsit ökörködött:

  • RatBaG #5259
  • mike01010101
    #5258
    Abban bizom hogy a többi fejlesztő cég látva ezt a csodálatos játékot, észheztér látva az eladási adatokat. Bizonyitja hogy ha jó a játék sokan megveszik. Rég láttam sort a cd galaxys elött a Múzeum köruton (sűrűn járok arra) de a megjelenés napján sor volt és ez a játék minden pénz megér:)
  • Palinko
    #5257
    osztom a véleményt
  • BoneDragon
    #5256
    Csak úgy...
  • Myselor
    #5255
    szerintem csak a dlc-kben lesz még vele rész .talán a kimaradó részt átélhetjük vele.vagy kitudja :) régebbi kalandjai közül még a játék előttről.
  • Palinko
    #5254
    tuti nem lesz ciris következő rész
  • Swarczi
    #5253
    Sziasztok
    látom itt már végigtolták páran a játékot ezért lenne egy kérdésem: benne lesz valamikor Iorveth vagy Saskia a játékban? Mert eddig nem igazán úgy néz ki hogy a 2. rész végén megalakuló új királyság sok szerepet kapott volna, még a császári udvarban is csak annyit jegyeztek meg h kelet gyorsan elesett. Elég kiábrándító lenne ha egyikük sem kapna komolyabb szerepet a történetben(Roche ugye feltűnt ill. elég sok karakter visszaköszönt a korábbi részekből)
  • Negritis
    #5252
    közbe meglett a táncoló csillag

  • wedge31
    #5251
    Szintúgy. Szerencsére van lehetöség böven ebben az univerzumban ha nem lesz Geralt teljesen új szereplökkel is indulhat egy új történet.
  • TBTPumpa
    #5250
    Majd megváltozik a véleményed róla, miután:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megtaláltad, elbeszélget Geralttal mindenről és kísérgeti Geraltot.

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.31. 21:04:09
  • Negritis
    #5249
    még csak most értem Skellige-.re, de én nem biztos hogy elégnek érzem Ciri karakterét egy saját játékra
    nem rossz vele bohóckodni, de azért 30-40 óra sok lenne nekem belőle
  • TBTPumpa
    #5248
    Én is így vagyok vele. Valószínűbbnek tartok egy esetleges Witcher 4 játékot vele, mint mondjuk egy random karakterrel (karaktergenerálás).
    Új kalandokba keveredne, új szereplőkkel ismerkedne össze, hisz ez a világ hatalmas. Geralt lenne a mestere illetve néha útitársa, mint a könyvekben. De ha nem is lesz negyedik rész, akkor legalább a 2 combosabb kiegészítőben szerepeljen már Ciri. Persze a befejezések függvényében.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.31. 20:59:05
  • darkSectorxxx #5247
    DRM. :)


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.05.31. 20:29:31
  • Prof William
    #5246
    Ez a Novigradi küldetés amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dandelion csajait kellet felkeresni.
    Nagyon hangulatos volt. Rég szórakoztam ilyen jól...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Adva van a Transzi elf kit Dandekion részegen szedett fel és akinek a láttán még Geraltnak is felszaladt a szemöldöke. Meg Vespula (aki ismerős lehet a könyvet olvasóknak) meg Molly akiket a bárd már-már Barney Stinson féle nagyotmondó dumákkal szédített meg. :) "Te vagy az Geralt aki mindig a bordélyokba ráncigálod D-t?" "Jé csak nem te vagy az Geralt akid D mindig megment?" Haláli. :)


    Szinte süt ez egészből a könyvek hangulata.

    + Ebben a részben Dandellion talán a legjobban hasonlít arra amilyennek könyvek alapján elképzeltem.

    Ő Novigrad, Barney Stinsonja, :)
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.05.31. 20:28:44
  • Terawatt
    #5245
    Ciri nekem is nagyon bejött. Örömmel játszanék vele egy teljes értékű folytatásban
  • Tikal #5244
    pénz jutalmakat szintén.. szerintem
  • DantesHUN
    #5243
    Minden hírben benne volt, hogy van egy ilyen bug, és elvileg holnap jön patch. Szóval, na. Én is tudom, van olyan feladat ami semmiképp se adna, de nem erről van most szó.
  • DantesHUN
    #5242
    Ez igaz, de mind a kettő mellékküldetés volt! Semmi különbség nem volt köztük, mármint az egyik sokkal nehezebb volt, és mégis ötödannyi XP-t adott. Szerintem némelyik küldetésnél, hibásan lőtték be, hogy mennyit adjon, jó el nézhető ennyi küldetésnél persze.
  • TBTPumpa
    #5241
    Teljes mértékben egyetértek. Nehéz lesz ezt a játékot bárkinek is felülmúlnia. Engem Ciri vívódásai is nagyon megleptek. Eléggé mélyen belementek a karakterek érzéseibe is.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.05.31. 19:04:47
  • Myselor
    #5240
    különben szerintem azért lehet bug hogy a szürke küldetés nem ad xpt mert a szürke szörnyek is adnak,igaz 2-3xpt de van ami többet is..pl megölsz belőlük 10-et már egy mellék küldetés kijön belőlök
  • Myselor
    #5239
    a piros nekem adott. a kincsvadászosak azok egyáltalán nem adnak,de gondolom az direkt nem :)
  • Negritis
    #5238
    pirosak és a kincsvadáasztok se adnak nekem :D
  • Although
    #5237
    Ahogy látom a főküldik és a withceres küldik azok magasabb pontok a mellék questek alacsonyabbak. Ez egy rendszer próbálták megoldani a szintek a fő sztori mentén stimmeljenek. Nehéz ez egy open world rpnél ahol sztori dominál és nem a legyakott ellenfelek száma.
    Persze vannak magasabb pontszámú mellék questek is amik a fő sztorihoz kapcsolódnak.

    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.05.31. 18:47:35
  • Myselor
    #5236
    bugos hát.csomó mellék küldetés sem ad amik zöldek.:)
  • Negritis
    #5235
    én térképet prübáltam keresni :D
    asszem az volt a gond :P köszi