16775
banner
  • jocika
    #5314
    Csak max. beállítások, vagy valami látvány fokozót is használsz?
  • nyirog
    #5313
    köszi, akkor le fogom csapni :D
  • Negritis
    #5312
    facen is csinálj neki albumot had lássuk ott is a műveid :D
  • DantesHUN
    #5311
    Elvileg ma majd jön a patch, ugyanis egy bug miatt előfordul ,hogy nem ad XP-t.
  • Rannah
    #5310
    Sziasztok!

    Kicsit előbújok a "lurker-üzemmódból" egy kérdés erejéig: a beszürkült questek adnak még xp-t/használható tárgyat, illetve végig megcsinálhatóak maradnak? Bocsánat, ha már volt ez kérdés.

    Van néhány screenshotom is, ez a játék egyszerűen gyönyörű (nem igazán spoileres tartalom, még nagyon az elején járok)


    Illetve ha valakit érdekel az egész album:
    Witcher 3 screenshotok
    Utoljára szerkesztette: Rannah, 2015.06.01. 15:12:10
  • bardocz
    #5309
    Amikor csak keveset aakrok játszani, Trento Bondonen megyek egy kört, de amúgy inkább a W3 megy :D
  • Zozzer
    #5308
    Látom az Assetto Corsa nálad is pihenősebb lett a W3 óta :-D
  • Negritis
    #5307
    úgy tudom hogy játék közben nem lehet változtatni csak főmenüben.
    de lehet tévedek
  • bardocz
    #5306
    Na egy armour set meg egy nyílpuska lesz az eheti dlc.
  • Gabe18
    #5305
    Az egyik update után nekem is volt hogy visszarakta angolra az egészet, és a nyelvválasztó "csúszka" egyszerűen eltűnt a menüből.
    De egy újraindítás megoldotta.
  • Pukkka
    #5304
    Hát, most vagy satu vak vagyok, vagy nálam nincs ilyen beállítás =) Megnézem még egyszer.
    Utoljára szerkesztette: Pukkka, 2015.06.01. 14:12:38
  • Madi92
    #5303
    Hát nem kell hozzá programozónak lenni. Options, language és voila.
    Utoljára szerkesztette: Madi92, 2015.06.01. 13:56:23
  • Pukkka
    #5302
    GoG-os verziónál elő lehet csalni valahogy a magyar feliratokat?
  • Madi92
    #5301
    Akkor jó neked. : )
    15.5 teszt
  • Musicking
    #5300
    Nálad lehet, nálam viszont már megint olyan gördülékenyen fut mint a 1.03-as patchel.
  • RatBaG #5299
    ződ driver:
    http://www.reddit.com/r/witcher/comments/380bpw/new_nvidia_driver_that_suppose_to_fix_kepler_gpu/
  • Madi92
    #5298
    Már kiveséztük, hogy szart sem ér, sőt még ront is.
  • Musicking
    #5297
    AMD Catalyst 15.5 Beta
  • TBTPumpa
    #5296
    Esélyes, hogy majd estefele érkezik.
    Amúgy a héten még 2 ingyenes DLC is érkezik. Kíváncsi vagyok, mik lesznek azok.
  • Rony94
    #5295
    Még nem volt.
  • DantesHUN
    #5294
    Volt ma már patch? Mára ígérték, de vettem észre hogy bármit töltött volna a steam
  • TBTPumpa
    #5293
  • wedge31
    #5292
    Teszt.
  • torma1
    #5291
    A fejlesztett fecske ábra neken is jöhet. Még nem találkoztam vele.
  • lalakov
    #5290
    Nikknev, Rony94: Köszönöm.
  • Prof William
    #5289
    Fejlesztett fecske receptet mindenképpen találsz nem? Én már főztem is fejlesztett fecskét, pedig semmit sem raktam a alkímiára.
  • Negritis
    #5288
    Axii-t is javaslom, a 2. cucc amit ad nem kicsit OP :D
  • Rony94
    #5287
    Hmm.....majd megkuksizom, kösz. :)

    Mondjuk az a gond hogy minden pontot a közelharcra tennék legszívesebben, meg esetleg az Aard és Igni jelre. Az alkímiára nem nagyon akarok költeni.
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2015.06.01. 11:13:08
  • Negritis
    #5286
    Negritis #5252
  • Prof William
    #5285
    Igen a fejlesztett fecske már sokkal jobb.

    Ennél is fejletebbet lehet csinálni, vagy ez a csúcs?

    Ezen kívül. Sima táncoló csillag és Fekete Vér recepteket hol lehet találni? Csak mert már mindkettőből meg van a fejlesztett tervrrajt, csak alap kellene hozzá.

    Valamint fejlesztett Méhkeast és Számumot hol lehet találni?
  • eje75
    #5284
    thx!
  • Negritis
    #5283
    tegnap este levágtam az Óriást Skellige-n és tudatosult bennem hogy azért nem bonyolult a játék harcrendszere alapvetően
    mégis elég változatos módon lehet elintézni az ellenfeleket (nyílván ahogy nyílnak ki a lehetőségeid ez úgy bővül)

    én pl most belebuzultam a jelek-bombák dologba, meg vagdalkozok karddal, de potikat-olajokat alig használok.
    haver meg kb csak azokkal zúz és akkor még vannak egyéb kombinációk.

    nyílván nagyobb nehézségen mindent kéne használni, de tetszik hogy mennyi lehetőség van
  • DantesHUN
    #5282
    A fő sztori szálon haladj tovább(boszorkányok)
  • Negritis
    #5281
    csináld a Boszorkányos küldit Velenben
  • eje75
    #5280
    Sziasztok! A családi ügyek küldetéshez szeretnék kérni egy kis segítséget. Megtaláltam a lányát, de annál a résznél, hogy hogy keressek a területen további nyomokat, és találjak rá a báró feleségére, elakadtam... Bejártam az egész területet, a báró várát is, de nem találok további nyomokat, elakadtam... tudna valaki segíteni? Köszi!!
  • MerlinW
    #5279
    Fejleszteni kell az alkímiát, legyártani a hatékony fecskét és nem fél percig fog tartani :)
  • Negritis
    #5278
    ha találsz vmi dögöt és van rá küldi, akkor mikor megölted megkapod hogy keresd fel ki adta fel a hírdetést

    én többször jártam így :D
    royal wyvern szellemek és hasonlóknál
    mivel én csak szaladgálok fel-alá a világban így kimarad az hogy fel is vegyem a küldiket :D (velen-novigradban sztem a táblák felét meg sem látogattam .D)
  • AnuluWork #5277
    Nem tudom kiről mintázták, de ebben a 3. részben Yen olyan Claire Forlanis fejet kapott.


    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2015.06.01. 06:24:48
  • AnuluWork #5276
    Én amikor kikérdeztem futottam bele egy nemesbe a kertben. Kb. kezdő lapjaim voltak, mert a tudos White Orchardban nem volt túl bőkezű, és vért izzadtam, hogy megverjem, de megvertem. Na, gondoltam, ez itt kicsit nehezebb lesz. Erre a többiekel simán végeztem. Remek minijáték a kártya. Először nem érdekelt, de azóta annál inkább. :)
  • AnuluWork #5275
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ott volt, hogy simán mentem a főküldi felé, de egy barlangba tévedtem, nem is néztem a szintet, csak mentem. Erre ott volt egy dagadt pókszerű valami. A társai egy-egy csapás, na mondom, nem lesz gond. Erre ő meg,:pukk, úgy L30 körül volt, én L4, és egy ütéssel már feküdtem is. Kijönni alig tudtam abból a barlangból (30as Witcher küldi volt, mint utána megnéztem :D), annyira sötét volt. Fáklya és macska is volt nálam, emlékeztem, hogy van egy létra fel valahol, de a sötét miatt, ha nem mentem el mellette 120x, akkor 1x sem. Végül mikor már úgy voltam, hogy elég volt (egy órát qurtam el a kijárat keresésére), és visszatöltök egy korábbit, hopp, meglett a létra. Utána le se jöttem a főküldi útvonaláról. Érdekes koncepció, hogy a fejlesztők tele szórták a helyet össze-vissza levelekkel, oszt kapkodd a fejed. :D

    [spoiler]Kicsit úgy éreztem magam, mint az SWGben, amikor az elején eldöntöttem, hogy én biza a Taluson fejlődöm, ha fene fenét is eszik. Igen ám, de nem kezdőbolygónak találták anno ki, így picit sokszor kellett futnom bányászás közben, mint bárhol máshol a Naboon vagy a Tatoon. :) (Utána már nem is volt kezdő bolygóként feltüntetve. :D
    [/spoiler]