16775
banner
  • DantesHUN
    #5354
    Mit nem értesz? Könyvek-játékok. Ez az időrend.
  • TBTPumpa
    #5353
    Akkor már végképp nem értek semmit sem!
  • Negritis
    #5352
    evlielg a játékok a könyvek után vannak :D
    modnjuk én kitolom a 3at aztán könyvek és első második harmadik játék jön :D
  • Myselor
    #5351
    szerintem a játékot :D mivel nem maradt több witcher játék számomra így most elolvasom a könyveket :)
  • bardocz
    #5350
    Amint befejezem a vizsgáim, én is megyek megvenni :) Bár lehet előbb a játékot kéne befejezni? Nem tudom még.
  • Myselor
    #5349
    köszönöm megnézem :)
  • bardocz
    #5348
    Felmész a libri oldalára mondjuk, akkor ott sorba lesznek rakva. Számozva vannak.
  • Myselor
    #5347
    valaki letudná írni a könyveket sorrendben?nagyon szeretném elolvasni őket.magyarul persze
  • DantesHUN
    #5346
    A könyvben:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sem hal Cirri, a negyedik kötetben.
  • DantesHUN
    #5345
    Honnan tudod? Megérzés? Vagy mi?
  • hapi
    #5344
    Ma nem lesz patch!
  • TBTPumpa
    #5343
    De ez meg azért érdekes, mert az ötödik könyv ajánlója meg úgy szól, hogy:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Geralt keresi Cirit. Akkor ez most visszaemlékezés lesz, vagy ha folytatás, akkor meg mégsem halt meg? Vagy mi van most? Ha meghalt, akkor már fölösleges megkeresni.
  • Rony94
    #5342
    Szerintem már nem kell sokat várni. Pár óra múlva csak beadják az update-t.
  • BoneDragon
    #5341
    De. Mikor elkezd letölteni.
  • Thomasovics
    #5340
    Nem lehet tudni, hogy mikor jön ma a patch?
  • Avenger
    #5339
    Elsőre én is inkább néztem másik questet, de utána csak visszamentem. Kb annyi a lényeg, hogy Yrden-t lerakod, majd átszaladsz/gurulsz az yrden kör wraith-el ellentétes oldalára és megvárod míg átér a kör közepén, akkor elkezded ütni, amíg ki nem vered a körből, aztán gyorsan elgurulás. Ezt ismételni amíg meg nem pusztul. Ha szétoszlik három részre és gyógyul, akkor látszik, hogy merre mennek a füstcsíkok, de azok egy ütés mind.
    Arra kell vigyázni, hogyha kiütöd a körből, de még beleütsz egyet véletlenül, amitől már nem sérül, akkor jó eséllyel egyből támadni fog. Ilyenkor ne hátra gurulj, mert egyenesen támad elég nagy távolságra, hanem oldalra.
  • bardocz
    #5338
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezt egyrészt nem kellett volna elolvasnom, másrészt meg Geralt is meghal, azzal kezdődik az első játék talán, valami paraszt vasvillával hasba szúrja.
  • TBTPumpa
    #5337
    Beszereztem a Witcher könyveket és beleolvastam az egyikbe... Tonnányi kérdés merült fel bennem az ötödik könyvvel kapcsolatban, ami Geralt és Ciri történetét viszi tovább.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Asszondja, hogy a negyedik könyvben Ciri meghal...


    Gyűlölöm a Witchert, a világot meg az írót is!
  • SzirmosSzisza
    #5336
    Rakd le a cuccot, üsd, aztán ugrálj, térj ki, háríts és könnyen megvan.
  • wedge31
    #5335
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem, ö a pokolfajzat. A küldetésben pont az a csavar, hogy végig egy pokolfajzat után nyomozunk akit végül egy területi vita során megöl egy ördögfajzat.
    Külön küldetéstárgy legyártani neki azt a lörét aminek a szétlocsolásával csaljuk be a barlangba.

    Utoljára szerkesztette: wedge31, 2015.06.01. 18:18:53
  • TBTPumpa
    #5334
    Meh
    Sehol egy Ciris küldetés...
  • bardocz
    #5333
    Ezzel nem is tudom, hogy találkoztam-e már.
  • drop
    #5332
    2 dlc héten
  • Rony94
    #5331
    Fiend

    Ő róla van szó, nem igaz?
  • wedge31
    #5330
    Nem lidérc, ördögfajzat, angolul nem tudom a fajtáját de lv11-en megfingatott rendesen.
  • Soldiers
    #5329
    Fegyvert akarok kovácsoltatni de nem tudok senkinel se
  • bardocz
    #5328
    Az az adott kovács skillje, nem? Azt meg nem lehet, hanem keresni kell másikat tudtommal.
  • Soldiers
    #5327
    Ha a kézműves szintem túl alacsony azt h lehet fejleszteni??
  • bardocz
    #5326
    Yrdent ne akkor hazsnáld, amikor közel vagy, hanem amikor elgurultál. Akkor belesétál, és kettőt bele lehet csapni. Amiket meg megidéz, minél gyorsabban le kell ütni.


    #5325 Üvöltő az melyik? Nekem angol. De screamer sem jut eszembe :D Az is lidérc?
  • wedge31
    #5325
    A legnehezebb harcom eddig az Üvöltő nevü ördögfajzat volt lv11-en, szük térben böszme nagy monszta, tiszta DaS feelingje volt...
  • jarlaxxe
    #5324
    Pedig az még nem is nehéz, lesz még fosatósabb is.
  • Rannah
    #5323
    #5321 MerlinW: akkor nem aggódok, csak külön-külön is elég nagyok a fájlok
    #5320 Negritis: Már készül! Várom a Tiediet is:)
  • Negritis
    #5322
    ha sok Zsolty majd rádszól :D
    de ha csinálsz akkor én is bedobok párat :P
  • MerlinW
    #5321
    Nekem több, mint 5 ezer képem van FB-n, szóval elbírja:)
  • Rannah
    #5320
    #5311 DantesHUN: Köszi szépen az infót, még annyira nem fenyeget a probléma, de így várhatóan nem is fog
    #5312 Negritis: OK Negri, de vajon mennyit bír a FB album? :) Lesz ez még több is, úgy érzem:)
    #5314 Jocika: látványra csak custom Reshade-et használok, és magas beállításokat. Azt ne kérdezd, mennyi az FPS-em :)
    #5315 Although: köszi szépen! A Dragon Age: Inquisition albumban is van néhány kép, ha érdekel :)
  • wedge31
    #5319
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Yrden+lidércolaj, beállsz a kör közepére, bejön utánad, megütöd kétszer majd elgurulsz. ennyi, ezt csinálod mig ki nem fekszik.
    Mikor megidézi a három vérszivot azokat minél gyorsabban csapd le mert minél tovább "élnek" annál több életedet szivják el.
    A gyors visszatöltésre ott a sirály fözet.

    Utoljára szerkesztette: wedge31, 2015.06.01. 16:24:07
  • Negritis
    #5318
    használj olajat is sokat segít
  • Although
    #5317
    Hi! A szokásos jó minőség. :)
  • Although
    #5316
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lv10-en tettem padlóra taktika kell hozzá néz bele a bestáriumba.
  • Prof William
    #5315
    Erdei Jenny elég húzós még 12-es szinten is vagy, csak én vagyok vele béna?

    Minden más szörny/ellenfél ellen jó vagyok de ez az erei luvnya mindig megöl. Eleve csak Yrden-en belül sebezhető, amiből meg vagy gyorsan kilibben, vagy én ugrok ki a nagy csapdosásban. Ezen felül hatalmasokat sebez + még vissza is gyógyul teljesen ha nem vigyázok.

    Csak nekem ilyen nehéz? Ti hogyan nyomtátok le Jenny-t?

    És egy extra kérdés. A jelek visszatöltődése gyorsítható valamivel?