16775
banner
  • Avenger
    #5394
    Nekem is volt vagy 4-5 próba, mire el kellett fogadnom, hogy a direkt megközelítés nem fog menni, túl gyors és nem lehet megjósolni mikor üt. Aztán rájöttem, hogy nem mer kijönni a terem alsó részeit ellepő ködből, onnantól meg mindig lángszóró módban mentem befele a ködbe, amíg ki nem gyulladt, akkor bele egy hármas sorozat, majd kiszaladtam a ködből. Ezt elismételtem vagy négyszer és meg is volt. :)
    Nagyon tetszik amúgy, hogy ilyen taktikusan legyőzhető ellenfelekből is van bőven a játékban.
  • Negritis
    #5393
    nekem pl tetszik az RP szempontból hogy ha egy szörny 100 éves, akkor azért mert én fejlődök közbe mire oda érek nem lesz 300 éves
  • erasmus4
    #5392
    A ködös döggöt majdnem ott hagytam próbáltam azokkal amiket ír gyengéjének de 10 másodpercig nem bírtam :D, 4. újratöltésre úgy voltam leszarom szétégetem, igni úgyis maxon volt, amennyire maxon lehet 12-es szinten, hát szegényke gyorsan elhamvadt...
    Na Jenny-vel azzal szenvedtem azonos szinten, volt ott is vagy 4 halál :), 3. halálnál már csak 5% hpja volt :D...
    Egyébként jó lenne egy olyan mod ami az iszonyat alacsony szintű ellenfeleket amiket már nagyon túlfejlődtünk felszintez legalább, annyira, hogy ne szürke legyen, -2,-3 szint már elfogadható lenne.
    Utoljára szerkesztette: erasmus4, 2015.06.02. 10:04:49
  • TOMSILENT
    #5391
    Ez a jennys küldi hol van? Még egy helyen megnézem ezt a Skelligei kalózt, aztán leszarom...bugos küldetés istenem.
  • TBTPumpa
    #5390
    Azok tényleg nem rosszak. Nekem a Cirivel közös küldetések tetszenek nagyon. Hatalmas szövege van Cirinek, meg ahogy egymást szivatják Geralttal! Mégtöbb ilyet!
  • Palinko
    #5389
    jó a bunyós történet, nem tudom én akkor már túlfejlődtem a fogletet elég jól mert bár nem volt a legkönnyebb annyit nem is szenvedtem vele mint a felsoroltakkal. a griffek is nagyon erősek, de mondjuk azoknak sem kellett sokszor nekifutni.
  • mike01010101
    #5388
    Nekem a városi nyomozós küldetések a kedvenceim. Ilyenből jöhetne végtelen számú DLC.:)
  • Avenger
    #5387
    A foglet contract is elég trükkös volt, szinte láthatatlanul mozog, gyors, és 1-2 ütéssel megölt. Meg betévedtem egy 20as szint körüli bunyózásba 10es szinten, néhány IRL sör után. Vicces volt. :D
  • Palinko
    #5386
    ez meg a vérfarkas a legnehezebb, meg még 1 hasonló ehhez a szigeteken
  • mike01010101
    #5385
    Engem is ez a feladat izzasztott meg eddig legjobban. Pár szintlépés után tudtam befejezni.
  • grebber
    #5384
    Brit toplista: továbbra is vezet a The Witcher 3
  • Myselor
    #5383
    úgynézki nem ma lesz patch mégsem
  • Prof William
    #5382
    Kösz az Erdei Jenny-s tippeket. Egy jobb kardal és némi taktikázással már sikerült leszedni a hölgyeményt. Egész élvezetes csata volt.

  • TOMSILENT
    #5381
    Szet neztem sehol senki
  • Negritis
    #5380
    még 3 hét van a próbaidőmből :D nem jött jókor a játék :D
  • bardocz
    #5379
    Ebben a félévbene ygetemen az első éjszakázásaimat ennek köszönhetem, nem leadandók vagy zh-knak :D
  • Negritis
    #5378
    kocsma? kikötő? nem tudom én hálisten nem zavartam el
  • Negritis
    #5377
    tököm a lengyelekbe, már kint van 2 hete a játék de továbbra sem tudok rendesen pihenni melóra mer játszani kell :D
  • BoneDragon
    #5376
    Ezt a trailert már kb 100x megnéztem, a hideg kiráz tőle. :-)
  • TOMSILENT
    #5375
    Segitsetek mar tenyleg. Anno a Hattoris kuldinel elzavartam veletlen sukrust. Hol talalom meg? Sehol nem jelzi a terkep...PLS HELP
  • Madi92
    #5374
    Remélem ezt az NPC pop-upot javítják.. elég idegesítő, hogy 1 méterre előttem tűnnek fel.
  • PeeTeR
    #5373
    i am Ciriiiiiiiii




    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.06.01. 21:08:01
  • TBTPumpa
    #5372
    Nem igazán a küldetésektől függ a sorsa, hanem attól, hogyan bánsz vele Kaer Morhen után.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ha kislányként kezeled és csupa olyan dolgot teszel vele, ami nem tetszik neki, akkor a rossz befejezés lép érvénybe.
    Viszont, ha kiállsz mellette, örömet okozol neki (hógolyózás, lóverseny, lórablás, verekedés) és lehetőséget is adsz számára (tehát már felnőttként kezeled, nem kérdezed ki mindenről és nem követed mindenhova), akkor visszatér és megkapod a jó befejezést.


    Az egyik dialógusban pont mondja is:
    Ciri: Mindenki gyerekként kezel még most is.
    Geralt: Én már akkor sem kezeltelek gyerekként, amikor az voltál.

    Az egyik küldetés után, viszont szakadtam ezen a párbeszéden:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ciri: Mikor indulunk?
    Geralt: Öreg vagyok már, pihennem kell kicsit!



    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.06.01. 21:06:18
  • Nikknev
    #5371
    Nem tudom,az igazat megvalva nekem az 1.04-et is ilyen tájba tette fel a GoG magától játék közben.
  • jarlaxxe
    #5370
    Abból már csak holnap lesz valami.
  • Madi92
    #5369
    De lesz egyáltalán ma? Valaki írta, hogy nem, bár indokot nem írt.
  • Myselor
    #5368
    én is várom a patchet,aztán nézem is meg a szürke questeket :D
  • Nikknev
    #5367
    Nincs. Én is azt várom addig nem indítom ma a cuccot...:)
  • Shep
    #5366
    Még nincs patch?
  • DantesHUN
    #5365
    Miért ne lehetne? Te valamit nagyon benézel, vagy nem értesz.
    A könyvek sorrendben a játék előtt vannak. Az utolsó könyv, még magyarul se jelent meg. A történései benne voltak a Witcher 2-ben amikor Geralt vissza nyeri az emlékeit. Cirri nem hal meg a könyvben sem.
    A Witcher 3-ban a sorsa,meg tőled függ, hogy csinálod a küldetéseket.

    Ebből hogy következik hogy nem lehet benne a köv. részben?
  • PeeTeR
    #5364
    maximum vedelem

  • Nikknev
    #5363
    * telefon + automata szövegbevitel csúcsa.....:)
  • Negritis
    #5362
    2015 van, minden erről szól
    sztem hagyjuk rá
  • darkSectorxxx #5361
    Megint?
    Nem megin, csak 1 hsz volt.
  • Myselor
    #5360
    nem látok nagy különbséget. a legelső gameplay videóban nagyobb eltérés volt :D
  • Nikknev
    #5359
    Te meg miről beszélsz.
    Utoljára szerkesztette: Nikknev, 2015.06.01. 20:28:12
  • TBTPumpa
    #5358
    Hát akkor tényleg nem lesz Witcher 4, pláne nem Cirivel. Kufaanyád CDPojekt!
    Most kénytelen leszek lehúzni a játékot!
    1/10
    Gyakorlatilag az egyik legjobb RPG, ami valaha készült, de mivel nem lesz folytatás és nem olyan, amilyet szeretnék, ezért sz@r a játék. GS Logic
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.06.01. 20:28:00
  • darkSectorxxx #5357
    Nem értem hány ilyen eset kell hogy a fejlesztők tanuljanak belőle, úgy tűnik nem egymás hibáiból tanulnak, hanem saját magukéból csak.
  • TBTPumpa
    #5356
    Az 1 évvel ezelőtti trailer:


    Régen mindenjobbvót! Itt még Ciri is jobban nézett ki!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.06.01. 20:22:40
  • Negritis
    #5355
    wiki

    "A számítógépes játék öt évvel a Pani jeziora (az utolsó könyv a sorozatban) vége után játszódik. "


    reddit link
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2015.06.01. 20:22:00