16775
banner
  • Prof William
    #5434
    Azok a fránya Witcher mutagének...
  • Különc
    #5433
    Nekem az armor penes, critical hit bonusos steel és stun chances silver kardok váltak be, igaz én light armort viselek, sokat critelek
  • Shep
    #5432
    Köszi. :)
  • Negritis
    #5431
    én is agyalok hogy megvegyem most az expansionoket :D
    3. verzióban is meglenne az 1-2 :D
  • Terawatt
    #5430
    Csak hogy tudj aludni is ezek után, vagy mást.

    18+ !
  • Shep
    #5429
    Ciri sokat ivott és nem vizibanya lett belőle, hanem ez :D
  • Terawatt
    #5428
    Szexy!

  • Nikknev
    #5427
    Ma vagy holnap várható pc-re a Witcher magyarország facebook szerint.
  • zenoka
    #5426
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha egy ilyen emelkedo szeruhoz vezet akkor fent a romoknal az egyik ledolt oszlop mogott lesz a lada
  • Terawatt
    #5425
    Nem lesz az 60. 10+20 órát írtak a fejlesztők. :) (azért is megéri nekem)
  • DantesHUN
    #5424
    Még mindig nincs patch? Se hír, se semmi?
  • Shep
    #5423
    Na mindegy, nekem olyan fura. Lengyelt lehet kipróbálom majd. Kár, hogy nincs magyar, a halottizék még mindig üt :D
  • TBTPumpa
    #5422
    Jópofa, barátságos, aranyos, csajos, idétlen, vidám és laza, pont mint a karakter. Nagyon illik hozzá. Nincs ripacskodás sem. Yen és Geralt amúgy is totál hidegvérrel kommunikálnak mindenkivel, Ciri meg legalább színesíti ezt. Lengyelül az igazi és ha azt hiszed, hogy az angol szinkronja gáz, hallgasd meg a többi nyelven is. Totál kiégés.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.06.02. 14:25:30
  • Rony94
    #5421
    Egy professzionális/fél-professzionális witchertől pont ezt várom el. Pont olyan mint Geralt. Nekem eddig bejövős. :)
  • Shep
    #5420
    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem Ciri szinkronja valahogy kilóg a játékból, túl van játszva, vagy nem is tudom, olyan mű.
  • TBTPumpa
    #5419
    Már nem kapsz Steames verziót olcsón. Csak a doomsday (régiókorlátozás) előtt lehetett behúzni olcsón. Ez 2014 decembere előtt volt. Én október elején vettem egy EU-s (nem RU-s cuccot) verziót 5800 Ft-ért. Az orosz giftek 3500-4800 Ft körül mozogtak. És azok is működnek a mai napig. A Steam verzió is felhőbe ment, vannak acsik és kártyák is. Plusz az előrendelői cuccokat is megkaptam (artbook, térkép, hátterek, játék zenéi mp3 és FLAC formátumban). Természetesen a DLC-ket is megkapom automatikusan. Ennyi pénzt röhögve megért, bár picit bánom, hogy nem dobozos verziót vettem. Ez a játék kétségtelenül megéri azt a pénzt, amit kérnek érte. Maga a fizikai kiadás is nagyon pazar, a Ciris poszterért és fémtokért a mai napig fáj a szívem. Az expansion pass megvásárlásán erősen gondolkozom. 6000 Ft nem pénz 60 órányi kalandért, pláne, ha még Ciri is szerepel bennük.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.06.02. 14:14:51
  • SzirmosSzisza
    #5418
    Hm, van egy küldim, hogy elf kincset kell összeszedni, de ahova mutat ott már voltam és lootoltam mindent. Valami tipp, hogy mit lehet tenni?D:
  • Negritis
    #5417
    lehet hogy vmi config fájlban be lehet állítani, meg ha elég sokan reklamálnak beteszikők :D
  • Rony94
    #5416
    A harci naplónak se látom sok értelmét, mert mire odanéznék, már el is tűnt. Az eltűnési idejét meg nem lehet állítani ahogy néztem. A 2. részben jó volt, de itt miért kellett az időt 0.5 másodpercre állítani?
  • HeadHunter86
    #5415
    Halihó,

    Én nemrég kezdtem el a játékot, mert külföldön voltam. Ilyet még nem láttam, hogy valami ilyen jól fusson, ráadásul nulla töltéssel. Végre egy jó játék aminél nem a arról kell olvasni, hogy ezt meg azt szúrtak el.
    Régebben olvastam, hogy valaki vett itt STEAM-es verziót elég olcsón. Merre lehet ilyet venni, ha lehet?
    Nekem GOG-os van, de lehet beruháznék egy STEAM-esre is.

    A játék ment felhőbe GOG-on illetve STEAM-en? Mert nem nagyon néztem ennek utána.
    Utoljára szerkesztette: HeadHunter86, 2015.06.02. 12:42:04
  • Myselor
    #5414
    17től jók az emberre :) aztán 22,27 és 31 ha jól tudom
  • Prof William
    #5413
    A következp witcher felszerelésvadászathoz 17-es szintet ír. Tehát azok a cuccok is 17-es szintől lesznek jók a karakterre, vagy megéri őket hamarabb is beszerezni?
  • Myselor
    #5412
    jaa értem.én is ezekben rohangálok.nekem a medve a kedvencem :) kár hogy 31es a legnagyobb szintű belőlük.
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2015.06.02. 11:48:22
  • wedge31
    #5411
    Medve, macska, griff mikor éppen melyikhez van kedvem / többnyire macska /
  • Myselor
    #5410
    melyikre gondolsz?
  • Negritis
    #5409
    szintén zenész :D
    ezért is bízok egy farkas iskola cuccban :D
  • wedge31
    #5408
    Én csak witcher cuccokban járkálok és mivel velem együtt fejlödnek/fejleszthetök nem kell más.
  • Tibbbor
    #5407
    Tegnap éltem át a játékban a számomra eddigi legnagyobb élményt. Nem tudom, ti hogy voltatok vele, de amikor megérkeztem Novigrad-ba, elállt a szavam. A hangulat, a környezet, a városi zajok és a hatalmas terület egyszerűen elképesztő!!! Nem is figyeltem a küldetésekre(persze azért felvettem, amit lehetett), hanem csak bóklásztam a városban és bámultam, mint falusi a fővárosban. Óriási élmény volt!

    Más.
    Kérdésem lenne az öreg rókákhoz(pontosabban Fehér farkasokhoz):
    Szerintetek érdemes a nagyobb sebzésű, de statokban gyengébb acél illetve ezüst kardokat használni? Most 12-es vagyok és még mindig egy 5.szinttől használható fegyverkészlettel harcolok, mert ezek azért adnak a kritikus találathoz, a kábítás esélyéhez, stb. Ugyanez a helyzet a páncélokkal is, az újabbak, amiket legyártathatnék vagy megvehetnék, nagyobb armort adnának, de egyéb védelmet nem. Persze tudom, főzetekkel, olajokkal sok minden pótolható, de azért elbizonytalanodtam. Komolyabb fegyverek tervrajzának megszerzése is ott van már a küldetéslistámban, de azokhoz még nagyon kicsi vagyok

    Ezen kívül van 6 db kis rúnakövem, ami elvileg csak kardba rakható, de az van hozzá írva, hogy 0(nulla) %-al növeli a támadás esélyét. Ennek mi értelme van?!
    Előre is kösz a segítséget.
    Utoljára szerkesztette: Tibbbor, 2015.06.02. 11:37:24
  • Negritis
    #5406
    igen mondjuk, egyetem/suli mellett ráér az ember :D
    most hogy elkezdtem dolgozni én is észrevettem magamon hogy napi 2-3 óra játékra sem könnyű időt szakítani :D
  • SzirmosSzisza
    #5405
    Belépsz arra a fülre ahol fejleszted a karaktered és nyomsz egy C-t.
  • Avenger
    #5404
    A játékidőt csak a gog galaxy méri? Valahogy nem sikerült megetetnem vele a gogról külön letöltött játékot. Megbecsülve olyan 50 órám van benne de még Skellige-re nem mentem át.
  • Myselor
    #5403
    hát körülbelül én is akkor jártam ott :) de ugye nekem több időm volt játszani,még kitart neked is egy darabig :))
  • Prof William
    #5402
    Én olyan 27-28 óránál vagyok a novigradi küldetések elején és a kérdőjelek nagy része még fel sincs fedezve... És mindezt úgy hogy nem húztam játékot és szép kényelmes tempóban haladok...

    Mikor lesz ennek vége... :)

    Eddig messze a legjobb leghangulatosabb RPG...
  • Myselor
    #5401
    szerintem nem lehet.én direkt vigyáztam rá.és ezt végig megtartottam .
  • Myselor
    #5400
    elnyomkodják a párbeszédeket.rohannak.kizárt hogy minden rejtett dolgot megtalált :) de hát na.én 100+ óránál vagyok de még van felfedezni való, nemtudom hova rohannak.én mondjuk azért sem teszem mert más játék nem nagyon érdekel már az évben
  • nyirog
    #5399
    valaki nem tudja, honnan lehet kaer morheni páncélt szerezni? Én sajnos eldobtam az enyémet a játék elején :(
  • Negritis
    #5398
    én is 50 pár óra és Skellige, de pl Velen-Novigradban nem tudom elég gyorsan írtani a ?-ket mer mindig jön új :D
  • Nikknev
    #5397
    Tudnám hogy csináljátok....Én 50 óránál járok és 30% a game...:D
  • bendáj17
    #5396
    Na végig vittem olyan 85 óra lett a vége mindent kimaxoltam, minden küldetés sikeres, mindent fel fedeztem. A vége ultra meglepő volt, na mekkora csattanó :D Fenomenális game, öröm volt minden perce. Tuti vétel volt és még évekig jó lesz. Semmit nem írok le nehogy spoiler legyen.
  • Negritis
    #5395
    igen, mondjuk amit ígértek eredetileg az nem áll teljesen, mert nem érzem minden ellenfélnél hogy sokat számít a környezet (főleg hogy Skelligen azért szívtam egy csapat banditával mert a bokáig érő cölöpökön nem lépet átt őszhajú barátunk)

    néhány esetben számít, de azért alapvetően mind1 hogy erdő-pajta vagy barlang a helyszín szerintem