16775
banner
  • Shep
    #5514
    Akkor menjek keressem meg azt akinek eladtam?
  • Myselor
    #5513
    amúgy olvastátok amit korábban írtam.37esen a level 15ös szürke mellék küldetés is adott xpt 2 darab is ma. a többi semmit.tehát ez bugos srácok van ami ad van ami nem,és az sem lehet magyarázat hogy valami csak tárgyat ad,ez xpt és tárgyakat is adott,bugos a dolog ezért javítani kell nem direkt van így hogy azok nem adnak.akkor egyik sem adna kész.
  • Myselor
    #5512
    visszavásárolod 3x annyiért vagy többért akinél eladtad :D és de lehet szerezni olyat,bár én nekem nem volt pofám felvenni olyat akik ölik a boszikat.utálom őket xd.amúgy minmdenki eldobálta eladta a kezdő geart?:D nekem mai napig megvan és marad is.ha úgy van abba megyek,semmibe nem okoz hátrányt :)
  • Shep
    #5511
    A kezdő páncélt hogy lehet visszaszerezni, mert eladtam valahol? :) Nekem még ez a fém vállas akármi is tetszik, de pl olyat ami a boszorkányvadászoknak van nem lehet szerezni?
  • DantesHUN
    #5510
    Aha...az vicces lesz. De tényleg.
  • Myselor
    #5509
    ezzel egyetértek, a legjobban az alap páncél néz ki és a többi ami fejleszhető witcher páncélzatok a többi bohóckodás bár az előzőekben sem igazán tetszettek :)
  • torma1
    #5508
    Nem tudom ti hogy vagytok vele de a páncélok kinézete elég szar a játékban. Némelyik olyan színes mint egy udvaribolond. :D A nehéz páncélzat meg egyenesen röhejesen mutatott Gerarton. Mint valami hordó. Vicc. A legjobb még a könnyű páncél. A kezdő a legjobb. Szerintem abban fogom végig nyomni.
  • Rony94
    #5507
    Ez mehetett volna spoiler-be is.
  • DantesHUN
    #5506
    Úgy meg nulla lesz benne a kihívás. Jenny volt a legnehezebb, meg egy random 10 szinttel nagyobb vizibanya. De 34-esen ez már semmi gondot nem okoz. Az ördög se
  • Myselor
    #5505
    találtam ma egy kérdőjelet ahol nincs semmi és nem fedezi fel akárhogy rohangálok és egy tábort ahol a láda nem használható így az is szar.remélem ezeket javítják mint ahogy a barlnadokat is,bementem egybe szinte csak egy kör,5x végig futottam rajta sétáltam semmit nem találtam de nem szürkül be:)
  • TOMSILENT
    #5504
    Fel akarom venni...34-es vagyok...meg kéne az a mutagén hogy csináljak párlatot...meg kéne szörny szőrme is ...hogy fejlesszem a medve ruhát
  • SzirmosSzisza
    #5503
    Placebo lehet, hogy az új nvidia patch óta szaggat a játék?:s
  • TomStorm
    #5502
    Lehet kap új patch-ben "native support" a Dualshock 4 PC-re!Azt nagyon megköszönném:)
  • Zozzer
    #5501
    egyértelmű, hogy rituális szepukkut hajt végre épp.
    lész ma paccs?
    Utoljára szerkesztette: Zozzer, 2015.06.02. 20:18:10
  • Különc
    #5500
    Emhyrnek merném, no problem

    Geralt

    Kedvenc képem Geraltról, de miért elölről veszi elő a kardot?
    Utoljára szerkesztette: Különc, 2015.06.02. 20:12:29
  • Negritis
    #5499
    ő nem meleg, hanem hercegnő:D
  • DantesHUN
    #5498
    Az a vipera iskola, mint Letho. A Macska az másik
  • Prof William
    #5497
    A könyvekből kiderül hogy a varázslók és varázslónők úgy szabályozzák korukat ahogy akarják. Elméletileg akár több ezer évig is elélhetnének, de ugyebár veszélyes világban élünk, szóval a jelenlegi legidősebb varácslónő (Philippa) olyan 250 körül lehet . A legidősebb varázsló pedig olyan 200 körül.

    A férfi varázslók jobban szeretik az ilyen tekintélyt parancsoló idősebb fizimiskát de a varázslónőknél a fiatalság és a csinos megjelenés élvez elsőbbséget.

    + Mágiával MINDEN testi hiba kijavítható. Könyvben például Geralt elég jó megfigyelő és apró jelekből kikövetkezteti, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Yennefer valószínűleg csúnyán sántíthatott és púpja is volt. A mozgásán látjak hogy még jó 60-70 év után sem kopott le róla az a kissé óvatos mozgás. De persze ezeket a testi rendellenességeket már fiatal korában (amint tanítvány lett) meggyógyították.
  • wedge31
    #5496
    Ez a elf szabó mekkora egy fazon...hiába mondja,hogy nem de akkor is igen "meleg" a hangulat nála...
  • Myselor
    #5495
    ti betegek vagytok.én is látom hogy szépek a karakterek de azért egyszer se gondolkodtam még azon hogy de megdugnám cirit vagy a többit nyugi srácok biztos készül már a pucér mód xd
  • Sith
    #5494
    Ezt melyik apjának mernéd elmondani?
  • Különc
    #5493
    Mondhattok bármit, Ciri makkomra való, már bocsánat
  • TBTPumpa
    #5492
    Ciri(lla) és Geralt kalandjai
  • bardocz
    #5491
    Talán pont ez, hogy pénzért embereket ölnek, pl királyokat :D
  • HeadHunter86
    #5490
    Én 3500-ért vettem a GOG-osat, és ugyanezek az extrák megvannak. Csak azért lett volna jó, hogyha megvan STEAM-en is, de majd 10-15 EUR-ért egyszer majd megveszem.
  • TBTPumpa
    #5489
    Geralt 100 éves
    Triss meg 50

    A kis pedofil, megyek fel is jelentem az Örök tűznél!
  • BoneDragon
    #5488
    Ma se jön patch. :(
  • wedge31
    #5487
    Ördögös küldit csak akkor kezd el ha legalább lv12 körül vagy egyébbként húzós lesz, ezt tapasztalatból mondom.
  • SzirmosSzisza
    #5486
    trololo?:D

  • SzirmosSzisza
    #5485
    Jelöld ki a küldetést és mutatja majd merre menj.
  • Shep
    #5484
    Jó a genetikája :D
  • wedge31
    #5483
    Páncélban nekem is a macska jön be a legjobban kardban viszont a griff a legszebb, szvsz.
  • DantesHUN
    #5482
    Különben mi az oka a Macska iskolával szembeni ellenszenvnek? Több küldetésben is utalnak rá, hogy a Macska iskola, ott valami nem stimmel, meg pénzért öltek embereket. De amúgy?
  • TOMSILENT
    #5481
    Azt a Jenny szellemes küldit merre találom, illetve van egy witcher megbízásom valami ördögfatyra de nem találok mutagént...valahol nem kószálnak a pályán? vagy esetleg venni nem lehet valami kuruzslónál? Köszi előre is.
  • DantesHUN
    #5480
    Geralt közel 100 éves

    Triss fiatal, tippre még 50 se lehet. A könyvből kiderül, hogy fiatal még, és a könyv pár évvel a játék előtt játszódik, ott lehet, 30-40 körüli, akkor most 50 körüli.

    Yeneffer, ő idős, 80-90 között.

    Cirri huszon éves

    Dandelion 40-es, és ebben az a érdekes, hogy a mágusok megállítják mágiával az öregedést, egy witcher nagyon lassan öregszik, de a 40-es Dandelion, mitől ilyen fiatalos?
  • MerlinW
    #5479
    Geralt is 100 körül van.
  • Negritis
    #5478
    nem rossz bár a griff kardok jobban tetszenek
    mondjuk a medvét még nem láttam :D
  • DantesHUN
    #5477
    Eh, akkor mindegy. Nem keresgetem a számszeríjat. Jól néz ki a macska cucc, és a kardok is jók jelenleg.
  • SzirmosSzisza
    #5476
    Azt már régebben kifosztottam az a para :D
  • Különc
    #5475
    Ő, hát a pontos loret nem tudom, de valószínű azzal van összefüggésben, hogy varázslónők 8). Pl. Yennefer púpos volt, a szépsége is a mágiának köszönhető, Geralt pedig nem tudom hány éves és hogy halandó-e egyáltalán, elég sok anabolikus szteroid kering már benne